Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Błaszki

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Błaszki-ulice: Młyńska, Projektowana, Przemysłowa, Sieradzka, Spacerowa, Sportowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Artur Mateusz Kuligowski
      58 (12,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Szymon Szereda
      42 (8,96%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Sebastian Rafał Lubczyński
      0 (0%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Wioletta Anna Przybylska
      126 (26,87%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LASKOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 28 Marek Włodzimierz Laskowski
      129 (27,51%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA MATUSZEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 29 Czesław Matuszewski
      11 (2,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KUCIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Andrzej Ryszard Kuciński
      103 (21,96%)

    Okręg 2

    Miasto Błaszki-ulice: Kaliska, Kościelna, Kościuszki, Krótka, Marszałka, Mleczarska, Ogrodowa, Plac Niepodległości, Polna, Północna, Pomorska, Pułaskiego, Stare Miasto, Plac Sulwińskiego, Szkolna.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Janusz Zakrzewski
      73 (12,54%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Andrzej Zygmunt Gościmski
      106 (18,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Łukasz Michał Nieborak
      252 (43,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Eleonora Danuta Słowińska-Gronert
      19 (3,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Marcin Wachowski
      11 (1,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SALAMONA

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Tadeusz Franciszek Salamon
      79 (13,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Łukasz Zdzisław Jamszoł
      42 (7,22%)

    Okręg 3

    Chabierów, Chociszew, Garbów, Golków, Gorzałów, Kalinowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Paweł Jan Bączyński
      29 (5,41%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Julian Kozielski
      77 (14,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Karol Rajewski
      6 (1,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Krzysztof Marek Pawlak
      83 (15,49%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Beata Teresa Drewniak-Sałata
      21 (3,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI MARUSZEWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Izabela Maruszewska
      141 (26,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PLUTA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Paweł Dawid Pluta
      30 (5,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Aneta Polowczyk
      59 (11,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GOPLARKA

    kandydatliczba głosów

    1. 26 Piotr Bogumił Goplarek
      90 (16,79%)

    Okręg 4

    Borysławice, Chrzanowice, Chrzanowice Wilczkowice, Gzików.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Agnieszka Patrycja Janiak
      52 (9,67%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Zbigniew Wiktorowski
      135 (25,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Marzena Teresa Marczak
      92 (17,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Radomir Wosiak
      98 (18,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Stanisław Marian Kulawinek
      9 (1,67%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Agnieszka Anna Kopeć
      46 (8,55%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Małgorzata Katarzyna Harędarz
      106 (19,70%)

    Okręg 5

    Grzymaczew, Polesie, Stok Polski, Wrząca, Łapigrosz, Poręby.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Sylwester Łakomiak
      168 (39,07%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Stanisław Kosatka
      239 (55,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Łukasz Mateusz Romaniszyn
      16 (3,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Dorota Łodzińska
      7 (1,63%)

    Okręg 6

    Aleksandria, Cienia, Gruszczyce, Sarny, Zaborów.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Sławomir Jacek Majewski
      75 (16,59%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Eryk Mateusz Felisiak
      170 (37,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Dawid Mateusz Woźniak
      28 (6,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I MIASTO BŁASZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Piotr Bolesław Jakóbczak
      107 (23,67%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Dariusz Marek Chuderski
      2 (0,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Beata Balcerzyk
      70 (15,49%)

    Okręg 7

    Brzozowiec, Kamienna-Kolonia, Kamienna-Wieś, Suliszewice.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jan Kurdyk
      21 (5,13%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Grzegorz Bijacik
      79 (19,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Karol Szczepan Urbański
      5 (1,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I MIASTO BŁASZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Andrzej Melka
      141 (34,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Danuta Jolanta Bączyńska
      82 (20,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Elżbieta Barbara Drewniak
      44 (10,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Michał Rafał Piontczak
      37 (9,05%)

    Okręg 8

    Kije, Kopacz, Pęczek, Wcisło, Marianów, Włocin-Kolonia, Włocin-Wieś, Wojków, Borek.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Anna Maria Wagan-Sibińska
      101 (24,34%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Anna Wietrzyk
      122 (29,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Marek Karol Urban
      114 (27,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I MIASTO BŁASZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Przemysław Pietrucha
      76 (18,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Halina Zofia Brocka
      2 (0,48%)

    Okręg 9

    Brończyn, Bukowina, Romanów, Stok Nowy.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Stanisław Jan Musielak
      42 (9,38%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bogusław Klimaszewski
      215 (47,99%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Dorota Agata Trzcińska
      50 (11,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jarosław Krzysztof Olejniczak
      81 (18,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Sławomir Mieczysław Szaliński
      2 (0,45%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Angelina Głowinkowska
      58 (12,95%)

    Okręg 10

    Kobylniki, Korzenica, Morawki, Mroczki Małe, Nacesławice, Sędzimirowice.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zbigniew Jaworski
      276 (61,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Czesław Kazimierz Ludwiczak
      39 (8,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Zbigniew Piotr Makowski
      19 (4,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Karolina Agnieszka Damazer
      118 (26,11%)

    Okręg 11

    Brudzew, Równa, Żelisław-Kolonia, Żelisław.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Piotr Tomczak
      60 (11,72%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Sławomir Andrzej Kędzia
      216 (42,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Erwin Mateusz Ozdoba
      32 (6,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Artur Mariusz Matyjasz
      13 (2,54%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Tomasz Krzysztof Bartnicki
      26 (5,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY SZCZEŚNIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 30 Józefa Zofia Szcześniak
      165 (32,23%)

    Okręg 12

    Emilianów, Jasionna, Łubna-Jakusy, Łubna-Jarosłaj, Niedoń, Sudoły.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Leszek Zientara
      96 (20,08%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Aleksy Pietrzak
      260 (54,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Paweł Krzysztof Wietrzyk
      30 (6,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Ireneusz Kazimierz Widerski
      86 (17,99%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Robert Ryszard Kubiak
      6 (1,26%)

    Okręg 13

    Adamki, Domaniew, Kociołki, Maciszewice, Tuwalczew, Skalmierz, Woleń.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Łukasz Kołoszczyk
      105 (20,51%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Adrianna Barbara Stępniak
      18 (3,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Łukasz Bogumił Pańczak
      42 (8,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Iwona Magdalena Balcerzak
      41 (8,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA HENDRYSIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 27 Ireneusz Hendrysiak
      245 (47,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marian Juszczak
      61 (11,91%)

    Okręg 14

    Kostrzewice, Kwasków, Smaszków, Orzeżyn, Zawady.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Józef Stanisław Jezierski
      75 (17,77%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zenon Wiesław Kuświk
      128 (30,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Łukasz Erwin Gajda
      20 (4,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Krzysztof Grzegorz Gawłowski
      21 (4,98%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Violetta Maria Góral
      123 (29,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Paweł Fornalski
      55 (13,03%)

    Okręg 15

    Lubanów, Kokoszki, Kołdów, Wójcice.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marek Wiktor Bakalarz
      22 (5,54%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Paweł Pogorzelec
      139 (35,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Szymon Dłużniewski
      9 (2,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Andrzej Kowalczyk
      88 (22,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY GRĘDAS

    kandydatliczba głosów

    1. 25 Katarzyna Justyna Grędas
      81 (20,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Michał Jakub Denel
      58 (14,61%)

    Wyniki wyborów samorządowych

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Poranny.pl poleca

    #zostańwdomu i czytaj gazetę online TAŃSZĄ O POŁOWĘ!

    #zostańwdomu i czytaj gazetę online TAŃSZĄ O POŁOWĘ!

    Domy na sprzedaż w cenie mieszkania

    Domy na sprzedaż w cenie mieszkania

    Odkrywamy Fotograficzne Talenty Podlasia - zobacz galerię liderów!

    Odkrywamy Fotograficzne Talenty Podlasia - zobacz galerię liderów!

    Oto lista najbardziej popularnych ginekologów - Białystok, woj. podlaskie

    Oto lista najbardziej popularnych ginekologów - Białystok, woj. podlaskie

    Najczęściej czytane