Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - ostrowski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    GMINA MIASTO OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSIEDLA: ŚRÓDMIEŚCIE, WENECJA, KRĘPA, PRUŚLIN

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Mariusz Stojanowski
      115 (1,07%)
    2. 2 Nicola Długiewicz
      36 (0,34%)
    3. 3 Adam Kaik
      25 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dorota Hurna
      1 105 (10,30%)
    2. 4 Izabela Magdalena Plucińska
      173 (1,61%)
    3. 3 Donato Berchicci
      181 (1,69%)
    4. 5 Dawid Barczak
      101 (0,94%)
    5. 2 Marian Ignacy Grzesiak
      560 (5,22%)
    6. 6 Paulina Wawrzyniak
      154 (1,43%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Paweł Józef Rajski
      4 135 (38,53%)
    2. 3 Katarzyna Anna Świtała
      215 (2,00%)
    3. 2 Marek Michał Ewiak
      360 (3,35%)
    4. 5 Małgorzata Antonina Płókarz
      173 (1,61%)
    5. 4 Agnieszka Organista
      163 (1,52%)
    6. 6 Rafał Maciej Żelanowski
      274 (2,55%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dariusz Józef Perz
      106 (0,99%)
    2. 6 Wojciech Stanisław Niklas
      46 (0,43%)
    3. 1 Elżbieta Danuta Bartol - Podskarbi
      252 (2,35%)
    4. 4 Aneta Izabella Bejma- Wachowska
      14 (0,13%)
    5. 3 Krzysztof Jan Piwek
      182 (1,70%)
    6. 5 Anna Blanka Parzydło
      37 (0,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Teresa Maria Burkietowicz
      146 (1,36%)
    2. 6 Eliza Ewa Wolańczyk
      91 (0,85%)
    3. 3 Artur Kołaciński
      158 (1,47%)
    4. 1 Tomasz Waldemar Gostomczyk
      935 (8,71%)
    5. 2 Ewa Jolanta Matecka
      906 (8,44%)
    6. 5 Marek Mróz
      89 (0,83%)

    Okręg 2

    GMINA MIASTO OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSIEDLA: KAMIENICE STARE, ZACISZE-ZĘBCÓW, ODOLANOWSKIE, NOWE PARCELE, PARCELE ZACHARZEWSKIE

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Maria Zemska
      32 (0,31%)
    2. 2 Piotr Krzysztof Kosmala
      105 (1,01%)
    3. 1 Grzegorz Jan Urban
      90 (0,86%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Łukasz Kulas
      313 (3,00%)
    2. 1 Karolina Teresa Dera - Szymańska
      1 735 (16,64%)
    3. 3 Mateusz Jakub Grochowski
      167 (1,60%)
    4. 4 Małgorzata Edyta Witczak
      161 (1,54%)
    5. 5 Michał Kulak
      105 (1,01%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Wojciech Knopiński
      2 080 (19,94%)
    2. 2 Andrzej Stanisław Leraczyk
      816 (7,82%)
    3. 4 Maria Elżbieta Grzeszczyk
      397 (3,81%)
    4. 3 Mariusz Bogdan Nowak
      490 (4,70%)
    5. 5 Ewa Zenona Szkudlarek
      100 (0,96%)
    6. 6 Ewa Mielczarek
      385 (3,69%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Ryszard Taciak
      386 (3,70%)
    2. 3 Przemysław Szymon Brychcy
      130 (1,25%)
    3. 5 Karolina Ewa Zybała
      57 (0,55%)
    4. 4 Anna Monika Sadowska
      38 (0,36%)
    5. 6 Mieczysław Antoni Szempiński
      52 (0,50%)
    6. 2 Ewa Lis
      113 (1,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dorota Anna Grześkowiak
      583 (5,59%)
    2. 4 Małgorzata Danuta Rapacz
      122 (1,17%)
    3. 3 Mariusz Marcin Kupczyk
      321 (3,08%)
    4. 1 Bartosz Ziółkowski
      1 318 (12,64%)
    5. 5 Oskar Kuczera
      133 (1,28%)
    6. 6 Renata Maria Jaziewicz
      200 (1,92%)

    Okręg 3

    GMINA MIASTO OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSIEDLA: JANA PAWŁA II, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Witold Jan Małecki
      137 (1,48%)
    2. 2 Anastazja Piasecka
      51 (0,55%)
    3. 3 Urszula Mirosława Skrok-Kuczera
      34 (0,37%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Ryszard Tadeusz Pluciński
      941 (10,19%)
    2. 4 Irena Elżbieta Dutkowska
      227 (2,46%)
    3. 2 Jarosław Mieczysław Biernaczyk
      258 (2,79%)
    4. 3 Andrzej Wojciech Żurek
      297 (3,22%)
    5. 6 Maria Gryczka
      370 (4,01%)
    6. 5 Katarzyna Anna Zembska
      107 (1,16%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Sylwia Katarzyna Nowicka
      1 258 (13,62%)
    2. 2 Józef Kozan
      712 (7,71%)
    3. 3 Grażyna Katarzyna Kołacka
      268 (2,90%)
    4. 4 Maciej Aleksander Dwornik
      341 (3,69%)
    5. 5 Sylwia Ewa Jakubek
      129 (1,40%)
    6. 6 Tomasz Wojciech Główka
      411 (4,45%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Anna Arleta Duczmal
      144 (1,56%)
    2. 3 Jerzy Zdzisław Lisiak
      52 (0,56%)
    3. 2 Karina Magdalena Rudnicka
      67 (0,73%)
    4. 4 Marta Mańka
      57 (0,62%)
    5. 5 Sebastian Maciej Banasiak
      34 (0,37%)
    6. 6 Robert Włodzimierz Wiśniewski
      36 (0,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Marian Wiktor Nowak
      105 (1,14%)
    2. 2 Piotr Henryk Kuźma
      749 (8,11%)
    3. 1 Leszek Hieronim Michalak
      1 067 (11,55%)
    4. 5 Daria Dorota Jakubek-Szczepaniak
      177 (1,92%)
    5. 3 Anita Świątek
      823 (8,91%)
    6. 6 Hanna Teresa Michałkiewicz-Adam
      384 (4,16%)

    Okręg 4

    GMINA I MIASTO NOWE SKALMIERZYCE

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Robert Cieślak
      49 (0,77%)
    2. 1 Witold Tadeusz Pluta
      174 (2,72%)
    3. 2 Grażyna Krystyna Gzieł
      98 (1,53%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mirosław Jan Nowacki
      779 (12,20%)
    2. 4 Marcin Jakub Gretka
      93 (1,46%)
    3. 3 Barbara Anna Klaczyńska
      156 (2,44%)
    4. 2 Anna Maria Woźniak -Andrzejuk
      135 (2,11%)
    5. 5 Andrzej Stanisław Ławniczak
      734 (11,49%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Michał Ciupka
      1 362 (21,33%)
    2. 3 Katarzyna Krystyna Mikołajczyk
      382 (5,98%)
    3. 2 Jacek Marian Przegienda
      249 (3,90%)
    4. 4 Bogusława Małgorzata Krawczyńska
      96 (1,50%)
    5. 5 Tomasz Brucki
      446 (6,98%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Grażyna Maria Jeżyk
      61 (0,96%)
    2. 1 Władysław Jaśkiewicz
      504 (7,89%)
    3. 3 Urszula Niemiec
      189 (2,96%)
    4. 4 Elżbieta Kucharska
      86 (1,35%)
    5. 2 Andrzej Gmerek
      213 (3,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Karol Antoni Bukowski
      300 (4,70%)
    2. 2 Monika Tomala
      128 (2,00%)
    3. 3 Marzena Krystyna Długiewicz
      57 (0,89%)
    4. 5 Lucyna Teresa Banasiak
      48 (0,75%)
    5. 4 Bartosz Wojciech Będzieszak
      47 (0,74%)

    Okręg 5

    GMINA I MIASTO RASZKÓW, GMINA OSTRÓW WIELKOPOLSKI

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wioleta Krystyna Czech
      34 (0,28%)
    2. 3 Zbyszko Michalak
      48 (0,40%)
    3. 1 Jan Wiertelak
      109 (0,90%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Katarzyna Maria Spiżak
      1 515 (12,57%)
    2. 4 Piotr Lech Rokicki
      210 (1,74%)
    3. 5 Mieczysław Stanisław Chlasta
      155 (1,29%)
    4. 6 Janina Józefa Smętek
      291 (2,41%)
    5. 7 Aneta Katarzyna Franc
      291 (2,41%)
    6. 1 Roman Wacław Pacholczyk
      1 426 (11,83%)
    7. 3 Karolina Magdalena Winiecka
      237 (1,97%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Maria Tomaszewska
      1 953 (16,20%)
    2. 3 Robert Strzelczak
      488 (4,05%)
    3. 7 Anna Wojtkowiak
      153 (1,27%)
    4. 2 Damian Rajmund Grądzielewski
      938 (7,78%)
    5. 4 Stanisław Piotr Trawiński
      292 (2,42%)
    6. 5 Jolanta Magdalena Marszał
      114 (0,95%)
    7. 6 Mariusz Kubiak
      221 (1,83%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Marek Nowacki
      307 (2,55%)
    2. 4 Małgorzata Konrad
      80 (0,66%)
    3. 2 Dariusz Ryszard Pryczak
      1 017 (8,43%)
    4. 1 Piotr Walkowski
      1 110 (9,21%)
    5. 6 Janina Eugenia Rutkowska
      91 (0,75%)
    6. 5 Maria Jankowska
      109 (0,90%)
    7. 7 Ryszard Tisch
      98 (0,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Alina Walenciak
      17 (0,14%)
    2. 1 Marcin Wojciech Siudziński
      262 (2,17%)
    3. 7 Robert Włodarczyk
      101 (0,84%)
    4. 3 Eligiusz Marian Bury
      80 (0,66%)
    5. 4 Maria Karolak
      111 (0,92%)
    6. 6 Elżbieta Więcek
      48 (0,40%)
    7. 2 Anna Magdalena Kryjom -Korzeniewska
      151 (1,25%)

    Okręg 6

    GMINA I MIASTO ODOLANÓW, GMINA PRZYGODZICE, GMINA SOŚNIE, GMINA SIEROSZEWICE

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Ireneusz Wojciech Czech
      182 (1,05%)
    2. 2 Jan Sojka
      125 (0,72%)
    3. 3 Lidia Maria Czubak
      90 (0,52%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mirosław Śniotała
      571 (3,29%)
    2. 6 Ryszard Kazimierz Nowak
      417 (2,40%)
    3. 9 Paulina Maria Kobusińska
      144 (0,83%)
    4. 3 Zdzisław Jaźwiec
      968 (5,57%)
    5. 7 Wiesława Stryjak
      351 (2,02%)
    6. 5 Wacław Kieremkampt
      430 (2,48%)
    7. 8 Elżbieta Tomczak
      322 (1,85%)
    8. 1 Grzegorz Finke
      2 030 (11,69%)
    9. 4 Danuta Ewa Szwedziak
      592 (3,41%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Dariusz Sebastian Berek
      614 (3,53%)
    2. 1 Tomasz Mieczysław Ziąbka
      1 365 (7,86%)
    3. 2 Rafał Jerzy Walkow
      588 (3,39%)
    4. 5 Anna Sikora
      333 (1,92%)
    5. 4 Przemysław Piotr Kaźmierczak
      509 (2,93%)
    6. 7 Krzysztof Jackowski
      220 (1,27%)
    7. 9 Marta Maria Ziętek
      162 (0,93%)
    8. 8 Honorata Agnieszka Sachowska - Barańczak
      53 (0,31%)
    9. 6 Janina Siudzińska
      298 (1,72%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Michał Wilczura
      977 (5,62%)
    2. 7 Robert Kaczmarek
      621 (3,58%)
    3. 9 Katarzyna Zawadka
      103 (0,59%)
    4. 8 Anna Mielcarek
      159 (0,92%)
    5. 6 Katarzyna Dulik
      129 (0,74%)
    6. 2 Arkadiusz Jan Wojtczak
      800 (4,61%)
    7. 1 Barbara Szymanowska
      778 (4,48%)
    8. 4 Grzegorz Szubert
      307 (1,77%)
    9. 5 Ewelina Dorota Zawieja
      94 (0,54%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Dorota Graczyk
      397 (2,29%)
    2. 4 Zenon Jan Walczak
      159 (0,92%)
    3. 5 Irena Kubica
      196 (1,13%)
    4. 6 Wanda Maria Janeczkowska
      17 (0,10%)
    5. 9 Benedykt Tacik
      67 (0,39%)
    6. 7 Bożena Marta Jabłońska
      239 (1,38%)
    7. 8 Mateusz Szymon Pawłowski
      101 (0,58%)
    8. 2 Wojciech Marek Słodkiewicz
      371 (2,14%)
    9. 1 Józef Włodzimierz Wajs
      1 491 (8,58%)

    Wyniki wyborów samorządowych

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Poranny.pl poleca

    Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, fałszerz, dilerka

    Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, fałszerz, dilerka

    Zakochaj się w historii. Trwa rekrutacja do Olimpiady Solidarności

    Zakochaj się w historii. Trwa rekrutacja do Olimpiady Solidarności

    Oto lista najbardziej popularnych ginekologów - Białystok, woj. podlaskie

    Oto lista najbardziej popularnych ginekologów - Białystok, woj. podlaskie

    Najczęściej czytane