Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Fajsławice od nr 1 do nr 101B
Pokaż więcej
Anna Teresa Bochniarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
79
(43,89%)
Jolanta Strefner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA
101
(56,11%)
Okręg 2
Fajsławice od nr 102 do nr 108B
Pokaż więcej
Feliksa Gorzkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKARPA
155
(87,57%)
Ireneusz Sylwin Baran
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(12,43%)
Okręg 3
Fajsławice od nr 109A do nr 210
Pokaż więcej
Janusz Mieczysław Krysa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
33
(26,19%)
Arleta Anna Rogalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA
93
(73,81%)
Okręg 4
Fajsławice od nr 211 do nr 308
Pokaż więcej
Grzegorz Piotr Chmiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
66
(40,74%)
Krzysztof Sławomir Paluch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(32,10%)
Angelika Błaziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA
44
(27,16%)
Okręg 5
Suchodoły od nr 1 do nr 85
Pokaż więcej
Piotr Jan Kostka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
22
(20,37%)
Janusz Andrzej Pastuszak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(25,93%)
Mateusz Marek Chruściel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA
58
(53,70%)
Okręg 6
Suchodoły od nr 86 do nr 185
Pokaż więcej
Jolanta Grażyna Greczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
63
(50,81%)
Paweł Waldemar Cholewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA
61
(49,19%)
Okręg 7
Suchodoły od nr 186 do nr 293
Pokaż więcej
Waldemar Kazimierz Dąbski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
22
(18,80%)
Sebastian Grzegorz Ciesielka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(34,19%)
Jarosław Grzegorz Kulbaka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA
55
(47,01%)
Okręg 8
Siedliska Pierwsze, Bielecha
Pokaż więcej
Joanna Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
33
(17,74%)
Michał Stanisław Krysa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(47,31%)
Krzysztof Tkaczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(18,28%)
Mirosław Daniel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA
31
(16,67%)
Okręg 9
Siedliska Drugie
Pokaż więcej
Marzanna Ewa Pastuszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
55
(27,23%)
Leszek Ryszard Szymaniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(20,79%)
Sławomir Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA
64
(31,68%)
Sławomir Daniel Duda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA
41
(20,30%)
Okręg 10
Andrzej Pitucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
20
(20,00%)
Stanisław Banaszkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(33,00%)
Anna Kosierb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA
47
(47,00%)
Okręg 11
Piotr Zygmunt Rodak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
29
(34,12%)
Monika Aneta Chłopek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(44,71%)
Ewa Mieczysława Palus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA
18
(21,18%)
Okręg 12
Krystyna Teresa Brzozowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
14
(16,47%)
Zbigniew Andrzej Kapeluszny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(29,41%)
Mariusz Paweł Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA
46
(54,12%)
Okręg 13
Ignasin, Kosnowiec
Pokaż więcej
Monika Agnieszka Rozwałka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
62
(44,60%)
Jacek Stanisław Fornal
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(12,23%)
Monika Agnieszka Krysa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA
60
(43,17%)
Okręg 14
Dziecinin, Zosin, Wola Idzikowska od nr 1 do nr 114
Pokaż więcej
Barbara Lucyna Cieszko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(35,38%)
Piotr Józef Gontarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(21,03%)
Anna Danuta Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA
85
(43,59%)
Okręg 15
Wola Idzikowska od nr 115 do końca numerów
Pokaż więcej
Ewa Zofia Pluta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
54
(40,30%)
Piotr Dariusz Kozioł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(13,43%)
Magdalena Jagiełło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA
62
(46,27%)