Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatMiasto Żuromin ulice: Chopina, Szymanowskiego, Lidzbarska Nr 40 i od Nr 42A (do końca ul.), Macieja Rataja, Mazurska, Polna, Parkowa, Przedwiośnie, Przemysłowa, Stanisława Moniuszki, Wincentego Witosa, Żeromskiego, Żytnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Żuromin ulice: Działkowa, Jana Pawła II (od Ronda Tajnej Organizacji Nauczycielskiej do końca ulicy), Komunalna, Leśna, Licealna, Lidzbarska od Nr 1 do Nr 41 (bez nr 40), Strzelecka, Towarowa, Wiśniowa, Wyzwolenia od Nr 51 do końca ulicy (nr nieparzyste) i od Nr 76 do końca ulicy (nr parzyste), Zielona, Zamojskiego-domy prywatne (od Nr 1 - do końca ulicy), Żurawia Żuromin place: Garażowy, Wolności
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Żuromin ulice : 3 Maja, Anastazego Kołodziejskiego, Łąkowa, Jana Pawła II (od Ronda Tajnej Organizacji Nauczycielskiej do Ronda Solidarności), Jana Sobieskiego, Sielankowa, Kołowa, Targowa domy prywatne od Nr 1 do końca ulicy i bloki Nr: 50/62A i 50/62B, Wesoła, Wierzbowa, Zamojskiego bloki Nr 61A, 74, 76 i 78
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Żuromin ulice: Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, B. Chrobrego, Cicha, Gabriela Narutowicza, Generała Andersa, Generała Sikorskiego, Gen. Maczka, Jasna, Kazimierza Pułaskiego, Spokojna, St. Augusta Poniatowskiego, Targowa bloki Nr: 10/30A, 10/30B, 10/30C, Warszawska Nr: 10B, 12, 14 i od nr 16 do nr 87 (do końca), Władysława Jagiełły, Złota
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Żuromin ulice: Brzozowa, Dębowa, Jezuitów, Klonowa, Krótka, Krzywa, Ks. Kazimierza Żbikowskiego, Ks. Popiełuszki, Ks. Stanisława Malinowskiego, Ks. Staniaszko, Leszczynowa, Nowa, Ogrodowa, Ojców Reformatów, Okopowa, Olszewska, Osiedlowa, Parafialna, Słowiańska, Słoneczna, Siostry Stanisławy, Szpitalna domy prywatne (od Nr 1 do końca ulicy) i bloki Nr: 83/87 i 89/93, Topolowa, Wiatraczna, Wschodnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Żuromin ulice: Bolesława Prusa, Elizy Orzeszkowej, Henryka Sienkiewicza, Jana Długosza, Jana Kochanowskiego, Jana Matejki, Kosynierów, Lenartowicza, Marii Dąbrowskiej, M. C. Skłodowskiej, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Mławska, Racławicka, Stefana Jaracza, Szpitalna bloki Nr: 97/123A, 97/123B i 97/123C, Władysława Broniewskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Żuromin ulice: Grunwaldzka, Warszawska bloki Nr 2, 7/13 i 15/23, Wyzwolenia bloki Nr: 41, 43, 45, 47, 49, 49A, 49B , 56, 58, 60 i 62 oraz domy prywatne od Nr 42 – do końca ulicy (nr parzyste), Zwycięstwa Żuromin place: Józefa Piłsudskiego od Nr 8 do końca
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Żuromin ulice: Szkolna : bloki Nr 5, 7, 9, 11, 13 (nr nieparzyste), Wyzwolenia od Nr: 21 do 39 (nr nieparzyste), Żuromin place: Józefa Piłsudskiego 6c
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Żuromin ulice: Akacjowa, Antoniego Wolskiego, Biskupa L. Wetmańskiego, Kościuszki, Kwiatowa, Lipowa, Makowa, Małachowskiego, Mazowiecka, Mickiewicza, Różana, Szkolna Nr 3 (blok) i domy prywatne od nr 2 do końca ulicy (nr parzyste), Wiadrowska, Wiosenna, Wyzwolenia od Nr 1 - 20 i od Nr 22 - 40 (nr parzyste), Żuromin place: Zielony Rynek
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Cierpigórz, Kosewo, Olszewo, Sadowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Dębsk, Kliczewo Duże, Kliczewo Małe, Nadratowo (Nowe Nadratowo i Stare Nadratowo), Wólka Kliczewska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Chamsk, Franciszkowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Brudnice, Dąbrowa, Wiadrowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Kruszewo, Młudzyn, Poniatowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Będzymin, Dąbrowice, Raczyny, Rozwozin, Rzężawy, Tadajówka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów