Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwo Kostomłoty ulice: Średzka, Ogrodowa, Krótka, Wąska, 1 Maja, Słoneczna, Południowa
Pokaż więcej
Marian Fita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA FITY „RAZEM WIĘCEJ”
144
(53,73%)
Ryszard Piotrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
41
(15,30%)
Magdalena Katarzyna Frydryk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY FRYDRYK
83
(30,97%)
Okręg 2
sołectwo Kostomłoty ulice: Akacjowa, Klonowa, Rynek, Sportowa, Szpitalna, Ślężna, Świerkowa, Sosnowa, Wrocławska, Długa, Na Zaciszu, Modrzewiowa, Orzechowa, Jaśminowa, Jarzębinowa, Polna, Granitowa, Przemysłowa
Pokaż więcej
Janina Kasak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY
55
(24,66%)
Krzysztof Żałobnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
30
(13,45%)
Iwo Wojciech Iwaszków
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(30,94%)
Marek Żądło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY FRYDRYK
69
(30,94%)
Okręg 3
sołectwo Piotrowice obejmujące zachodnią, północno – zachodnią, południową część miejscowości do granicy wyznaczonej w osi dróg stanowiących wydzielone działki : 516, 416/2, 383/4, 421, 538 obręb Piotrowice
Pokaż więcej
Agnieszka Skrzypiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY
62
(26,38%)
Krzysztof Stefan Seredyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SEREDYŃSKIEGO
35
(14,89%)
Mariusz Ireneusz Żałobniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
116
(49,36%)
Marek Łukasz Lech
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(9,36%)
Okręg 4
sołectwo Piotrowice obejmujące północną i wschodnią część miejscowości do granicy wyznaczonej w osi dróg stanowiących wydzielone działki : 516, 416/2, 383/4, 421, 538 obręb Piotrowice
Pokaż więcej
Wojciech Saja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY
85
(48,57%)
Paweł Marchewka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
90
(51,43%)
Okręg 5
sołectwo Paździorno, sołectwo Godków
Pokaż więcej
Wanda Sierszeń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY
48
(28,92%)
Leszek Wicha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
58
(34,94%)
Edward Jerzy Kulig
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(36,14%)
Okręg 6
sołectwo Bogdanów
Pokaż więcej
Marek Bernard Horowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY
34
(31,19%)
Agnieszka Śladowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
51
(46,79%)
Zenon Roch Ochęcki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(22,02%)
Okręg 7
sołectwo Osiek
Pokaż więcej
Waldemar Andrzej Sudoł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY
0
(0,00%)
Okręg 8
sołectwo Mieczków
Pokaż więcej
Kamila Paulina Sałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY
48
(30,57%)
Marek Jerzy Pomykała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
109
(69,43%)
Okręg 9
sołectwo Wichrów, sołectwo Samborz
Pokaż więcej
Wacław Jaskuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY
91
(47,89%)
Dariusz Lasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
60
(31,58%)
Grzegorz Żerelik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(20,53%)
Okręg 10
sołectwo Zabłoto, sołectwo Jakubkowice, sołectwo Siemidrożyce, sołectwo Szymanowice
Pokaż więcej
Krystyna Alicja Lech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY
92
(35,94%)
Roman Kroczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
53
(20,70%)
Leon Marian Barylak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
111
(43,36%)
Okręg 11
sołectwo Piersno, sołectwo Jenkowice
Pokaż więcej
Władysław Medyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY
91
(39,91%)
Joanna Marta Chmielowska - Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
45
(19,74%)
Ryszard Eugeniusz Pisarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(40,35%)
Okręg 12
sołectwo Wilków Średzki, sołectwo Samsonowice, sołectwo Sobkowice
Pokaż więcej
Dariusz Jakubowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY
28
(18,79%)
Aneta Jadwiga Sawicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
71
(47,65%)
Jolanta Dudzic
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(33,56%)
Okręg 13
sołectwo Chmielów, sołectwo Lisowice
Pokaż więcej
Agnieszka Gołdyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY
79
(41,80%)
Maria Teresa Repczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
24
(12,70%)
Józef Osowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(45,50%)
Okręg 14
sołectwo Świdnica Polska, sołectwo Czechy, sołectwo Sikorzyce, sołectwo Budziszów
Pokaż więcej
Jan Szwedo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY
108
(55,38%)
Joanna Gad
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
87
(44,62%)
Okręg 15
sołectwo Ramułtowice, sołectwo Karczyce, sołectwo Jarząbkowice
Pokaż więcej
Włodzimierz Piotr Oracz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
70
(36,27%)
Barbara Konicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
123
(63,73%)