Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Chojny Młode, Stare Chojny, Grzymały Szczepankowskie, Mikołajki
Pokaż więcej
Piotr Kuzia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAW KUZIA
5
(2,08%)
Krystyna Chojnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
44
(18,33%)
Anna Zielińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
136
(56,67%)
Robert Gałązka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
55
(22,92%)
Okręg 2
Dłużniewo, Janowo, Jarnuty, Łochtynowo, Sierzputy Młode, Stare Sierzputy, Konarzyce ul. Młynarska od nr 6 do nr 75, ul. Brzozowa, ul. Chabrowa, ul. Ładna, ul. Olszowa, ul. Kwiatowa, ul. Pogodna, ul. Słoneczna, ul. Wrzosowa, ul. Złota
Pokaż więcej
Marian Okrągły
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
111
(27,68%)
Krzysztof Jankowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
290
(72,32%)
Okręg 3
Konarzyce ul. Młynarska od nr 1 do nr 5, ul. Boczna, ul. Borowa, ul. Jaworowa, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Łąkowa, ul. Łomżyńska, ul. Malinowa, ul. Miodowa, ul. Owocowa, ul. Sosnowa, ul. Szkolna, ul. Ogrodowa, ul. Truskawkowa, ul. Czarnej Porzeczki, ul. Sadowa, ul. Wierzbowa
Pokaż więcej
Arkadiusz Biedrzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
235
(47,19%)
Tadeusz Jastrzębski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
263
(52,81%)
Okręg 4
Bożenica, Nowe Kupiski
Pokaż więcej
Mieczysław Kuzia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAW KUZIA
73
(29,80%)
Łukasz Jakubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
76
(31,02%)
Marian Zaczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(39,18%)
Okręg 5
Karol Kania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAW KUZIA
0
(0%)
Tomasz Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
87
(28,43%)
Jarosław Kruszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
219
(71,57%)
Okręg 6
Stare Kupiski ul. Cicha, ul. Jednaczewska, ul. Spokojna, ul. Kolejowa, ul. Krótka, ul. Łąkowa, ul. Łomżyńska, ul. Dworna, ul. Makowa, ul. Kwiatowa, ul. Miła
Pokaż więcej
Tadeusz Gąszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAW KUZIA
50
(15,63%)
Jadwiga Urbanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA NIECIECKIEGO
89
(27,81%)
Bożena Jackowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
181
(56,56%)
Okręg 7
Stare Kupiski ul. Akacjowa, ul. Armii Krajowej, ul. Brzozowa, ul. Działkowa, ul. Janowska, ul. Leśna, ul. Miodowa, ul. Nowa, ul. Ogrodowa, ul. Ostrołęcka, ul. Sadowa, ul. Świerkowa, ul. Wiśniowa, ul. Boczna, ul. Kręta, ul. Ładna, ul. Polna, ul. Stawowa, ul. Wierzbowa, ul. Bajeczna, ul. Pogodna, ul. Słoneczna, ul. Lepacka, ul. Żytnia, ul. Wiklinowa
Pokaż więcej
Agnieszka Dardzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAW KUZIA
50
(17,67%)
Ryszard Mariusz Nawrocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
70
(24,73%)
Kamil Cieślikiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
163
(57,60%)
Okręg 8
Giełczyn, Zawady
Pokaż więcej
Jolanta Jałowiecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
199
(54,08%)
Urszula Ramotowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
169
(45,92%)
Okręg 9
Stara Łomża nad Rzeką, Stara Łomża przy Szosie, Zosin
Pokaż więcej
Dariusz Pruszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
95
(20,93%)
Sylwester Bednarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
226
(49,78%)
Leszek Masłowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
133
(29,30%)
Okręg 10
Podgórze, Siemień-Rowy, Siemień Nadrzeczny
Pokaż więcej
Andrzej Adam Grzybała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAW KUZIA
41
(8,87%)
Ryszard Chiliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
212
(45,89%)
Wiesława Król
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
209
(45,24%)
Okręg 11
Gać, Koty, Lutostań, Milewo, Nowe Wyrzyki, Puchały
Pokaż więcej
Dorota Zalewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA NIECIECKIEGO
73
(20,74%)
Ewa Sienkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
32
(9,09%)
Grzegorz Milewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(23,01%)
Arkadiusz Józef Dmochowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA DMOCHOWSKIEGO
166
(47,16%)
Okręg 12
Modzele-Skudosze, Modzele-Wypychy, Stare Modzele
Pokaż więcej
Wiesław Antoni Perkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAW KUZIA
16
(5,28%)
Krzysztof Wierzbowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
43
(14,19%)
Elżbieta Dorota Modzelewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
244
(80,53%)
Okręg 13
Bacze Suche, Wygoda
Pokaż więcej
Adam Bagiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAW KUZIA
56
(17,55%)
Zofia Marusa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
75
(23,51%)
Krystyna Turska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
145
(45,45%)
Rafał Różycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA RÓŻYCKIEGO
43
(13,48%)
Okręg 14
Pniewo, Rybno
Pokaż więcej
Krzysztof Mentel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAW KUZIA
25
(9,40%)
Damian Sierzputowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
116
(43,61%)
Mieczysław Kaliściak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(46,99%)
Okręg 15
Andrzejki, Boguszyce, Czaplice, Kisiołki
Pokaż więcej
Grzegorz Gers
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
98
(46,45%)
Sławomir Zacharczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
113
(53,55%)