Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Krynica-Zdrój

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Krynica – Zdrój: ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego od nr 159 do końca nieparzyste i od nr 144 do końca parzyste, Nadbrzeżna, Wiejska, Zawodzie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBY

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Paweł Rafał Marcisz
      148 (28,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY GRZEBYK-DULAK

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Iwona Marzena Grzebyk-Dulak
      366 (71,21%)

    Okręg 2

    Miasto Krynica – Zdrój: ul. Graniczna, Halna, Józefa Ignacego Kraszewskiego od nr 71 do nr 157 nieparzyste i od nr 92 do nr 142 parzyste, Krótka, Mikołaja Reja, św. Włodzimierza

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBY

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Anna Teresa Żychowska
      98 (26,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Maria Krystyna Krzeszowska
      151 (41,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Agata Aniela Cycoń
      115 (31,59%)

    Okręg 3

    Miasto Krynica – Zdrój: ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego od nr 1 do nr 69 nieparzyste i od nr 2 do nr 90 parzyste, ks. Władysława Gurgacza, Polna, Rzeźniana

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBY

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Jakub Erwin Laurosiewicz
      100 (29,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Henryk Tadeusz Wiewióra
      115 (33,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Irena Weber-Grelecka
      128 (37,32%)

    Okręg 4

    Miasto Krynica – Zdrój: ul. Czarny Potok od nr 1 do nr 19 nieparzyste i od nr 2 do nr 10 parzyste, Ludowa, Władysława Reymonta

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBY

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Grzegorz Stanisław Łaś
      272 (49,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Wanda Irena Cabala
      159 (28,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Przemysław Aleksander Zaremba
      121 (21,92%)

    Okręg 5

    Miasto Krynica – Zdrój: ul. Czarny Potok od nr 12 do końca parzyste i od nr 21 do końca nieparzyste

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBY

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Robert Piotr Kubiczek
      208 (43,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Irena Czyżyk
      161 (33,54%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Jakub Wojciech Wójtowicz
      111 (23,13%)

    Okręg 6

    Miasto Krynica – Zdrój: ul. Źródlana

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Antoni Jan Ciastoń
      231 (36,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Tomasz Janusz Zachradnik
      71 (11,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA SZELI

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Grzegorz Antoni Szela
      333 (52,44%)

    Okręg 7

    Miasto Krynica – Zdrój: ul. Cicha, Kościelna, Jarosława Dąbrowskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Nikifora Krynickiego, Park Sportowy im. dra Juliana Zawadowskiego, Podgórna, Romana Nitribitta, Zielona, Leśna, gen. Władysława Andersa, Jana Kiepury, Kazimierza Pułaskiego, prof. Henryka Świdzińskiego, Wysoka, Zieleniewskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBY

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Henryk Józef Czarny
      189 (32,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Katarzyna Ewa Zygmunt
      298 (50,59%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Adrian Stanisław Janusz
      102 (17,32%)

    Okręg 8

    Miasto Krynica – Zdrój: al. Tysiąclecia, ul. Jastrzębia, ks. Jerzego Popiełuszki, Tysiąclecia, Wspólna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBY

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Jerzy Jan Wilk
      113 (29,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Teresa Maria Gosztyła
      98 (25,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Beata Celina Oleksy
      140 (35,99%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „UZDROWIĆ KRYNICĘ”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Aleksander Andrzej Półchłopek
      38 (9,77%)

    Okręg 9

    Miasto Krynica – Zdrój: ul. Jaworowa, Sądecka, Słotwińska, Stara Droga

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBY

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Krzysztof Alan Naczyński
      105 (24,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Małgorzata Agata Rusnak
      76 (17,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Maria Lelito
      126 (29,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA GUBAŁY

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Damian Edward Gubała
      124 (28,77%)

    Okręg 10

    Miasto Krynica – Zdrój: Aleja inż. Nowotarskiego, ul. Bulwary Dietla, Henryka Ebersa, Tadeusza Kościuszki, Piękna, Słoneczna, Szkolna, Zamkowa, Zdrojowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBY

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Krystyna Marta Michalak
      141 (35,70%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Bogdan Bębenek
      168 (42,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Konrad Kudlik
      86 (21,77%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Mochnaczka Wyżna, Mochnaczka Niżna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBY

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Aneta Anna Hopej
      82 (14,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Michał Trojanowicz
      300 (51,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Marzena Edyta Leśnik
      197 (34,02%)

    Okręg 12

    Sołectwo Tylicz (część): ul. bp. Tylickiego, Boczna, Kazimierza Wielkiego, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Mur, Kazimierza Pułaskiego, Rynek, Słoneczna, Sportowa, Wolności

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBY

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Wiesław Wacław Słysz
      155 (24,49%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jan Marian Szymura
      193 (30,49%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Małgorzata Bogumiła Król
      285 (45,02%)

    Okręg 13

    Sołectwo Tylicz (część): ul. Konfederatów Barskich, Lipowa, Ogrodowa, Osada, Kuriera Andrzeja Garbery, Polna, Wiejska; Sołectwo Muszynka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBY

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Damian Migacz
      84 (22,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Maria Florek
      124 (33,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Marta Alina Gałęziowska
      146 (39,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „UZDROWIĆ KRYNICĘ”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Arkadiusz Mariusz Kocańda
      18 (4,84%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Berest, Polany

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBY

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Adrian Krzysztof Obrzut
      194 (34,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Danuta Marzena Świętek
      217 (38,68%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Izabela Agnieszka Małucha
      150 (26,74%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Piorunka, Czyrna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBY

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Dariusz Lucjan Hamernik
      112 (37,84%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Urszula Jadwiga Prusak
      184 (62,16%)