Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Nowe Skalmierzyce-ulice: 29 Grudnia, Kaliska od nr 1 - 23, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Plac Wolności, Tartakowa
Pokaż więcej
Mikołaj Mąka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GIERZ GMINA GOSPODARNA
49
(14,76%)
Grzegorz Wiesław Biernat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA
111
(33,43%)
Renata Maria Tylki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY W NASZEJ GMINIE
62
(18,67%)
Sebastian Artur Pussak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
40
(12,05%)
Stanisław Jerzy Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY
70
(21,08%)
Okręg 2
miasto Nowe Skalmierzyce-ulice: Kaliska od nr 24A - 24F
Pokaż więcej
Sebastian Stanisław Zakrocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA
88
(22,56%)
Karol Czesław Stępniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY W NASZEJ GMINIE
178
(45,64%)
Jerzy Henryk Czempiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
64
(16,41%)
Katarzyna Anna Świrta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY
60
(15,38%)
Okręg 3
miasto Nowe Skalmierzyce-ulice: 1 Maja, Boczkowska, Dojazdowa, Generała Józefa Hallera, Gen. Władysława Sikorskiego, Ignacego Krasickiego, Kaliska od nr 25 - 52, Nowa
Pokaż więcej
Krystyna Kułton
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GIERZ GMINA GOSPODARNA
59
(13,82%)
Józef Stanisław Stasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA
180
(42,15%)
Mateusz Maciej Kuta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY W NASZEJ GMINIE
59
(13,82%)
Gabriel Chwiłkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
48
(11,24%)
Mariusz Jakub Jernalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY
81
(18,97%)
Okręg 4
miasto Nowe Skalmierzyce-ulice: 3 Maja, Jana Mertki, Jana Pawła II, Kaliska od nr 53 - 96, Kolejowa, Okólna, Podkocka, Tadeusza Kościuszki, Szkolna
Pokaż więcej
Paweł Kubica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GIERZ GMINA GOSPODARNA
56
(10,57%)
Tadeusz Orzechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA
211
(39,81%)
Mateusz Piotr Schröter
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY W NASZEJ GMINIE
62
(11,70%)
Damian Jacek Grott
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
47
(8,87%)
Małgorzata Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY
154
(29,06%)
Okręg 5
miasto Nowe Skalmierzyce-ulice: Adama Mickiewicza, Gabriela Narutowicza, Kamienna, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Mostowa, Polna
Pokaż więcej
Jerzy Wojciech Wojtczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GIERZ GMINA GOSPODARNA
58
(12,75%)
Kazimierz Sipka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA
171
(37,58%)
Katarzyna Anna Frątczak-Ulichnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY W NASZEJ GMINIE
102
(22,42%)
Witosław Marcin Puszkarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
79
(17,36%)
Ewa Henryka Pussak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY
45
(9,89%)
Okręg 6
sołectwo Skalmierzyce-ulice: Bankowa, Dąbkowa, Księdza Jana Piotrowicza, Ks. Kanonika Alfonsa Czwojdy, Jana Nepomucena Chrzana, Ludwika Jabłońskiego, Osada, Ostrowska nr nieparzyste, Podkocka, Powstańców Wielkopolskich, Słoneczna, Spółdzielcza, Stanisława Bąka, Szumiących Wierzb, Torowa, Wincentego Witosa, Wiśniowa
Pokaż więcej
Tadeusz Jan Gierz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GIERZ GMINA GOSPODARNA
163
(27,08%)
Grzegorz Ulichnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA
199
(33,06%)
Dariusz Andrzej Pietraszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY W NASZEJ GMINIE
121
(20,10%)
Feliks Adaszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
61
(10,13%)
Magdalena Maria Zielezińska-Wypiorczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY
58
(9,63%)
Okręg 7
sołectwo Skalmierzyce-ulice: Bielawska, Boczkowska, Kaliska, Ostrowska nr parzyste, Pleszewska, Starowiejska, Strażacka, Środkowa
Pokaż więcej
Artur Kazimierz Majerz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GIERZ GMINA GOSPODARNA
74
(14,04%)
Maksymilian Bartłomiej Sztandera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA
222
(42,13%)
Andrzej Bugaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY W NASZEJ GMINIE
125
(23,72%)
Elżbieta Budzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
41
(7,78%)
Karol Piotr Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY
65
(12,33%)
Okręg 8
sołectwa: Mączniki, Śliwniki
Pokaż więcej
Krzysztof Wolczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA
195
(34,64%)
Krzysztof Przybyłka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY W NASZEJ GMINIE
66
(11,72%)
Honorata Agnieszka Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
44
(7,82%)
Marian Zygmunt Brzeziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY
258
(45,83%)
Okręg 9
sołectwo Biskupice Ołoboczne
Pokaż więcej
Wojciech Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GIERZ GMINA GOSPODARNA
98
(20,29%)
Mariusz Adam Kubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA
87
(18,01%)
Jan Ryszard Cebulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
28
(5,80%)
Grzegorz Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY
270
(55,90%)
Okręg 10
sołectwa: Fabianów, Kościuszków (wieś Kościuszków i Czachory)
Pokaż więcej
Bernard Spasowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA
77
(21,63%)
Małgorzata Agnieszka Kułton
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
86
(24,16%)
Grażyna Maria Jaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY
193
(54,21%)
Okręg 11
sołectwa: Kurów, Miedzianów, Ociąż
Pokaż więcej
Krzysztof Wiktor Budzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GIERZ GMINA GOSPODARNA
27
(6,70%)
Krzysztof Komorowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA
88
(21,84%)
Natalia Katarzyna Maj-Tabaka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NATALII MAJ-TABAKI
83
(20,60%)
Damian Misiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
62
(15,38%)
Józef Marciniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY
143
(35,48%)
Okręg 12
sołectwa: Biskupice, Gniazdów, Droszew (wieś Droszew i Pawłów) Boczków, Trkusów
Pokaż więcej
Tomasz Hubert Urbański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA
133
(26,28%)
Wiktor Andrzej Bęcki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
227
(44,86%)
Zofia Wojtczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY
146
(28,85%)
Okręg 13
sołectwa: Gałązki Małe, Gałązki Wielkie, Głóski, Kotowiecko, Żakowice
Pokaż więcej
Stanisław Kucharski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA
71
(18,73%)
Weronika Katarzyna Ulbrych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
145
(38,26%)
Jan Korzeniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY
163
(43,01%)
Okręg 14
sołectwa: Chotów, Strzegowa, Węgry
Pokaż więcej
Paweł Męcel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GIERZ GMINA GOSPODARNA
31
(8,22%)
Renata Maria Nogaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA
160
(42,44%)
Krzysztof Stępniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY W NASZEJ GMINIE
56
(14,85%)
Michał Tomasz Gaszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
41
(10,88%)
Jacek Leszek Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY
89
(23,61%)
Okręg 15
sołectwa: Gostyczyna, Leziona, Osiek, Śmiłów
Pokaż więcej
Józef Strzyż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GIERZ GMINA GOSPODARNA
116
(26,79%)
Sylwia Józefa Bartczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA
65
(15,01%)
Wiesław Wawrzyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
116
(26,79%)
Jacek Łusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY
136
(31,41%)