Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Borek Miński, Brzóze, Żuków
Pokaż więcej
Marta Monika Ajdacka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(18,62%)
Paweł Lipiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
341
(81,38%)
Okręg 2
Maria Bożena Zając
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
248
(45,17%)
Zbigniew Janusz Chodziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
301
(54,83%)
Okręg 3
Gamratka, Podrudzie, Zamienie
Pokaż więcej
Adam Jackiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
199
(43,64%)
Przemysław Paweł Wojda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
257
(56,36%)
Okręg 4
Grabina, Grębiszew, Iłówiec, Józefów, Kluki, Maliszew, Wólka Iłówiecka
Pokaż więcej
Jerzy Jan Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
189
(44,68%)
Mirosław Kazimierz Siwek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
234
(55,32%)
Okręg 5
Tomasz Kurowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(32,96%)
Andrzej Stanisław Jaworski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
181
(67,04%)
Okręg 6
Cielechowizna/Prusy, Chochół/Tartak, Gliniak, Marianka, Mikanów
Pokaż więcej
Maciej Gałązka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
350
(60,45%)
Robert Szczepan Kieliszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
229
(39,55%)
Okręg 7
Barcząca, Chmielew, Stare Zakole, Zakole-Wiktorowo
Pokaż więcej
Piotr Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
152
(40,75%)
Marek Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
221
(59,25%)
Okręg 8
Budy Barcząckie
Pokaż więcej
Jakub Makowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(15,86%)
Sławomir Komuda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
260
(84,14%)
Okręg 9
Tomasz Adam Rokita
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
212
(45,40%)
Krzysztof Kwatek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
137
(29,34%)
Lidia Urszula Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA KAROLINA
118
(25,27%)
Okręg 10
Anielew, Budy Janowskie, Dziękowizna, Osiny/Kolonia Janów
Pokaż więcej
Grażyna Wrzosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
124
(33,42%)
Jarosław Krzysztof Krupski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONKRETNI I RZETELNI
247
(66,58%)
Okręg 11
Janów/Ignaców
Pokaż więcej
Leszek Kopczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(29,05%)
Ewa Szcześniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
76
(36,19%)
Karol Kopczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
73
(34,76%)
Okręg 12
Kolonia Karolina, Nowe Osiny
Pokaż więcej
Jakub Samborski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWYCH OSIN I KOLONII KAROLINA
175
(33,72%)
Marcin Krzysztof Gruba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(15,22%)
Dariusz Chmielewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
140
(26,97%)
Jarosław Paweł Burczyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONKRETNI I RZETELNI
125
(24,08%)
Okręg 13
Niedziałka Druga, Stara Niedziałka
Pokaż więcej
Krzysztof Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
266
(48,63%)
Elżbieta Roguska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
281
(51,37%)
Okręg 14
Edyta Monika Głuchowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
200
(61,35%)
Andrzej Waldemar Gruba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA KAROLINA
126
(38,65%)
Okręg 15
Arynów, Dłużka, Królewiec, Wólka Mińska
Pokaż więcej
Marzanna Kucińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
245
(40,90%)
Małgorzata Filipiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM
157
(26,21%)
Szymon Garwolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA MIŃSK
197
(32,89%)