Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Podzamcze Aleja: Podwale. Ulice: Basztowa, Blankowa, Forteczna, Grodzka, Hetmańska, Husarska, Kasztelańska, Jana Pawła II, Palisadowa, Poselska, Równoległa, Senatorska, Topolowa-od nr 1 do nr 15 (numeracja kolejna), Henryka Wieniawskiego-od nr 7 do końca zabudowy (numeracja kolejna). Książ Ulice: Jeździecka, Piastów Śląskich. Lubiechów Ulice: Lisia, Łowiecka, Wilcza.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jerzy Maciej Langer
986
(9,69%)
-
4
Adrian Jan Bogacki
100
(0,98%)
-
3
Roman Mirosław Piątkowski
85
(0,84%)
-
5
Magdalena Anna Rotuska-Korbel
327
(3,21%)
-
2
Janina Magdalena Szczurowska
213
(2,09%)
-
6
Irena Lucyna Małolepsza
100
(0,98%)
-
7
Marcin Łukasz Tucki
170
(1,67%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Rafał Augustyniak
57
(0,56%)
-
3
Aneta Starnawska
16
(0,16%)
-
2
Dariusz Jędrzejak
9
(0,09%)
-
4
Mariusz Przemysław Wepa
7
(0,07%)
-
5
Anita Agnieszka Sobota
14
(0,14%)
-
6
Wioletta Bąkowska
10
(0,10%)
-
7
Radosław Kycia
8
(0,08%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Krystyna Janina Klimas
75
(0,74%)
-
1
Andrzej Jarosław Mielczarek
261
(2,56%)
-
3
Henryk Franciszek Czempkowski
84
(0,83%)
-
4
Daniela Liliana Wiśniewska
41
(0,40%)
-
5
Wieńczysław Ryszard Kłos
25
(0,25%)
-
7
Zdzisław Tomczak
119
(1,17%)
-
6
Elżbieta Marzena Tomas-Piotrowska
26
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Małgorzata Maria Szmigiel
17
(0,17%)
-
3
Katarzyna Elżbieta Ferenc
24
(0,24%)
-
2
Andrzej Morka
18
(0,18%)
-
1
Damian Marcin Danielak
135
(1,33%)
-
4
Tomasz Sommer
28
(0,28%)
-
5
Adrianna Krystyna Majcherek
8
(0,08%)
-
7
Jan Michalski
14
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY CZUPRYN
-
1
Dorota Beata Słojewska
49
(0,48%)
-
5
Lidia Jadwiga Przepiórska
13
(0,13%)
-
4
Piotr Maciej Gazda
4
(0,04%)
-
6
Roman Jan Czupryn
33
(0,32%)
-
2
Michał Derewiecki
13
(0,13%)
-
3
Krystyna Mosiewicz
10
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SZEŁEMEJA
-
2
Artur Jarosław Torbus
504
(4,95%)
-
3
Piotr Kraczkowski
1 425
(14,00%)
-
5
Aldona Barbara Ziółkowska-Bielewicz
937
(9,21%)
-
7
Rafał Mariusz Glapiński
962
(9,45%)
-
4
Małgorzata Beata Wiłkomirska
1 195
(11,74%)
-
6
Barbara Waleria Frankowska
472
(4,64%)
-
1
Maria Anna Romańska
1 583
(15,55%)
Okręg 2
Piaskowa Góra Plac: Ludwika Zamenhofa. Ulice: Władysława Broniewskiego, Józefa Chełmońskiego, Długa, Jana Długosza, Dr. Judyma, Dr. Mieczysława Orłowicza, Ksawerego Dunikowskiego, Tadeusza Gajcego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Główna, Gen. Stefana Grota Roweckiego, Ludwika Hirszfelda, Zygmunta Krasińskiego, Janusza Kusocińskiego, Kornela Makuszyńskiego, Jacka Malczewskiego, Piotra Michałowskiego, Mieszka I, Czesława Miłosza, Zofii Nałkowskiej, Cypriana Kamila Norwida, Obrońców Westerplatte, Odlewnicza, Luisa Pasteura, Piętnastolecia, Porcelanowa, Proletariacka, Prostopadła, Przelotowa, Tadeusza Różewicza, Alfreda Sokołowskiego, Szlifierska, Środkowa, Leonida Teligi, Topolowa-od nr 16 do końca zabudowy (numeracja kolejna), Tysiąclecia, Wrocławska-od nr 15 do nr 81 (numery nieparzyste) i od nr 16 do nr 58 (numery parzyste), Leona Wyczółkowskiego, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Tadeusza Boya Żeleńskiego. Szczawienko Aleja: Gen. Charlesa de Gaulle'a. Plac: Joachima Lelewela. Ulice: Azaliowa, Marii Dąbrowskiej, Dębowa, Szymona Fabiana, Jurija Gagarina, Jaworowa, Jeżynowa, Kamienna, Klonowa, Książańska, Kwiatowa, Joachima Lelewela, Lubiechowska, Łączna, Makowa, Nowa, Ogrodowa, Pogodna, Robotnicza, Rzeczna, Stacyjna, Traktorzystów, Uczniowska, Wesoła, Henryka Wieniawskiego-od nr 1 do nr 6 (numeracja kolejna), Wincentego Witosa, Wrocławska-od nr 60 do końca zabudowy (numery parzyste) i od nr 83 do końca zabudowy (numery nieparzyste), Zakole, Zdrojowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Elżbieta Alina Foltyn-Żmuda
52
(0,57%)
-
3
Renata Teresa Wierzbicka
930
(10,17%)
-
5
Krzysztof Kasperowicz
73
(0,80%)
-
2
Maurycy Adam Roman
300
(3,28%)
-
7
Iwona Stanisława Stach-Janyst
160
(1,75%)
-
1
Dariusz Zbigniew Kolubka
663
(7,25%)
-
4
Maria Magdalena Grochowska
50
(0,55%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Sebastian Krzysztof Skrzątek
5
(0,05%)
-
1
Anetta Barbara Żyra
93
(1,02%)
-
4
Barbara Antos
15
(0,16%)
-
6
Anna Barbara Mazur
22
(0,24%)
-
7
Sylwester Remigiusz Sabala
12
(0,13%)
-
3
Justyna Anna Foremna
21
(0,23%)
-
2
Bogdan Wierciński
16
(0,17%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Krzysztof Kazimierz Strzelec
323
(3,53%)
-
3
Zenon Mielczarek
89
(0,97%)
-
4
Gabriela Ewa Gajdur
24
(0,26%)
-
7
Tomasz Liszka
27
(0,30%)
-
2
Mirosława Teresa Świdnicka
69
(0,75%)
-
6
Iwona Anna Lechert
16
(0,17%)
-
5
Anna Iwona Łukasiewicz
31
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Ewa Zofia Biernacka
33
(0,36%)
-
5
Danuta Elżbieta Wycisk
36
(0,39%)
-
3
Jan Tomera
17
(0,19%)
-
4
Krzysztof Ryba
19
(0,21%)
-
1
Rafał Andrzej Szymaniec
127
(1,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY CZUPRYN
-
2
Małgorzata Mazurek
28
(0,31%)
-
4
Kamil Saturnin Matoga
5
(0,05%)
-
5
Martyna Czupryn
35
(0,38%)
-
1
Justyna Natalia Kuśmierska
62
(0,68%)
-
3
Henryk Stefan Borek-Prek
13
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SZEŁEMEJA
-
1
Alina Szełemej
2 995
(32,74%)
-
6
Dagmara Raszka
167
(1,83%)
-
3
Mariusz Kalinowski
990
(10,82%)
-
2
Andrzej Mielczarek
633
(6,92%)
-
7
Michael Sebastian Liguz
341
(3,73%)
-
4
Tadeusz Mazurkiewicz
368
(4,02%)
-
5
Elżbieta Wysowska
287
(3,14%)
Okręg 3
Biały Kamień Plac: Księdza Hugona Kołłątaja. Ulice: 3 Maja, Boczna, Bohaterów Getta, Brygady Górniczej, Bukietowa, Bukowa, Ignacego Daszyńskiego-od nr 1 do nr 29 (numery nieparzyste) i od nr 2 do nr 36 (numery parzyste), Jarosława Dąbrowskiego, Stanisława Duboisa, Gen. Władysława Andersa, Gen. Józefa Bema, Ireny Grabowskiej, Jasna, Marcina Kasprzaka, Kątowa, Komuny Paryskiej, Janusza Korczaka, Kraka, Ludowa, Iwana Miczurina, Miłosna, Monte Cassino, Gabriela Narutowicza, Obrońców Pokoju, Osiedle Robotnicze, Piaskowa, Piasta, Piękna, Pionierów, Prosta, Przyjaciół Żołnierza, Ratuszowa, Mikołaja Reja-od nr 3 do końca zabudowy (numeracja kolejna), Ruchu Oporu, Smocza, Sudecka, Józefa Sułkowskiego, Mariana Szei, Szewska, Św. Jerzego, Melchiora Wańkowicza, Wiejska, Wolności, Piotra Wysockiego-od nr 16 do końca zabudowy (numery parzyste) i od nr 21 do końca zabudowy (numery nieparzyste), Wysoka, Źródlana, Żołnierska. Konradów Ulice: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Ignacego Daszyńskiego-od nr 31 do końca zabudowy (numery nieparzyste) i od nr 38 do końca zabudowy (numery parzyste), Kopalniana, Miła, Spacerowa, Szarych Szeregów. Sobięcin Place: Marceliny Darowskiej, Mjr. Henryka Sucharskiego. Ulice: 1 Maja-od nr 51 do końca zabudowy (numeracja kolejna), II Armii, Henri Barbusse`a, Brzozowa, Cmentarna, Władysława Grabskiego, Artura Grottgera, Gwarków, Aleksandra Hercena, Izerska, Henryka Jordana, Bronisława Kani, Karkonoska, Kolejarska, Ignacego Krasickiego, Kresowa, Krótka, Krzywa, Kuźnicka, Lipowa, Emilii Plater, Aleksandra Puszkina, Racławicka, Rynkowa, Skalista, Sportowa, Stroma, Sztygarska, Karola Szymanowskiego, Średnia, Św. Barbary, Św. Józefa, Widok, Wschodnia, Zachodnia.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Patryk Jerzy Dawidziak
154
(2,25%)
-
3
Bogumił Stefan Gwoździk
66
(0,96%)
-
1
Anna Ewa Adamkiewicz
551
(8,05%)
-
4
Beata Zdzisława Zajusz
144
(2,10%)
-
5
Radosław Arkadiusz Łosiński
62
(0,91%)
-
6
Magdalena Grażyna Pilarska-Osiecka
123
(1,80%)
-
7
Marek Piotr Mucha
238
(3,48%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Dariusz Zawolski
24
(0,35%)
-
4
Dariusz Paweł Jastrząbek
5
(0,07%)
-
7
Dariusz Raszyk
21
(0,31%)
-
6
Urszula Bożena Zawolska
4
(0,06%)
-
3
Zofia Domagała
44
(0,64%)
-
2
Sebastian Bugajski
31
(0,45%)
-
5
Aneta Monika Różalska
11
(0,16%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Elżbieta Krystyna Filipek
27
(0,39%)
-
3
Jan Drąg
47
(0,69%)
-
7
Andrzej Stańczak
16
(0,23%)
-
5
Ryszard Smoliński
20
(0,29%)
-
6
Zygmunt Gutkowski
12
(0,18%)
-
1
Aretha Sylwia Szyszka
115
(1,68%)
-
4
Ewa Kamieniarz
37
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Joanna Anna Blitek
22
(0,32%)
-
1
Andrzej Janusz Kędzierski
60
(0,88%)
-
4
Zbigniew Truszczyński
22
(0,32%)
-
6
Damian Stolarczyk
30
(0,44%)
-
2
Piotr Paweł Mars
11
(0,16%)
-
7
Anna Michalska
20
(0,29%)
-
5
Dorota Jolanta Ulita Vel Pawłowska
4
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SZEŁEMEJA
-
1
Krystyna Dorota Olanin
924
(13,50%)
-
2
Ryszard Nowak
2 217
(32,40%)
-
4
Marek Dolat
442
(6,46%)
-
3
Henryk Józef Furman
380
(5,55%)
-
5
Joanna Izabela Brzezińska
295
(4,31%)
-
6
Barbara Ewa Sowa
194
(2,84%)
-
7
Dariusz Jacek Stawowy
469
(6,85%)
Okręg 4
Nowe Miasto Place: Konstytucji 3 Maja, Wincentego Pola, Powstańców Warszawy, Stanisława Skarżyńskiego, Wojska Polskiego. Ulice: 11 Listopada-od nr 121 do końca zabudowy (numery nieparzyste) i od nr 138 do końca zabudowy (numery parzyste), Adama Asnyka, Wojciecha Bogusławskiego, Fryderyka Chopina, Ciechocińska, Aleksandra Fredry, Harcerska, Władysława Jagiełły, Jesienna, Jana Karłowicza, Stanisława Kazury, Kolonialna, Kręta, Krynicka, Stanisława Kubeckiego, Franciszka Langera, Antoniego Józefa Madalińskiego, Heleny Modrzejewskiej, Marszałka Józefa Piłsudskiego-od nr 21 do końca zabudowy (numery nieparzyste) i od nr 42 do końca zabudowy (numery parzyste), Nałęczowska, Karola Namysłowskiego, Nowowiejska, Michała Kleofasa Ogińskiego, Olimpijska, Elizy Orzeszkowej, Osiedleńców, Ignacego Paderewskiego, Jana Pietrusińskiego, Polna, Bolesława Prusa, Psie Pole, Rymanowska, Samosierry, Solecka, Stara, Stanisława Staszica, Andrzeja Struga, Tadeusza Sygietyńskiego, Ślepa, Truskawiecka, Ustroń, Żegiestowska, Żwirki i Wigury, Żytnia. Stary Zdrój Place: Gedymina, Górnika, Zawiszy Czarnego. Ulice: 11 Listopada-od nr 1 do nr 119 (numery nieparzyste) i od nr 2 do nr 134 (numery parzyste), Armii Krajowej, Piotra Bardowskiego, Stefana Batorego od nr 43 do końca zabudowy (numery nieparzyste) i od nr 62 do końca zabudowy (numery parzyste), Braci Śniadeckich, Ceglana, Tytusa Chałubińskiego, Karola Chodkiewicza, Dr. Wojciecha Oczki, Giserska, Głogowska, Jodłowa, Kaliska, Andrzeja Kmicica, Kolonia Trzech Róż, Kombatantów, Kujawska, Kuracyjna, Kurpiowska, Legnicka, Guglielmo Marconiego, Gustawa Morcinka, Parkowa, Romana Piotrowskiego, Pocztowa, Pomorska, Poprzeczna, Przechodnia, Przywodna, Kazimierza Pułaskiego, Radomska, Różana, Starachowicka, Szczecińska, Śląska, Św. Kingi, Świerkowa, Uzdrowiskowa, Warmińska, Węglowa, Wrocławska-od nr 1 do nr 13 (numery nieparzyste) i od nr 2 do nr 10 (numery parzyste), Jana Zamoyskiego, Stefana Żeromskiego. Rusinowa Ulice: Bystrzycka, Głuszycka, Kamieniecka, Kłodzka, Malinowa, Noworudzka, Osiedle Górnicze, Ayrtona Senny, Świdnicka-od nr 96 do końca zabudowy (numeracja kolejna), Truskawkowa, Wiosenna, Zagórzańska-od nr 1 do nr 7 (numeracja kolejna), Złota.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Andrzej Musiał
248
(3,22%)
-
2
Elżbieta Krystyna Kwiatkowska-Wyrwisz
168
(2,18%)
-
4
Bartłomiej Grzegorczyk
221
(2,87%)
-
5
Renata Gawlińska
47
(0,61%)
-
7
Marek Świder
163
(2,12%)
-
6
Karolina Stefania Jaszczyk
36
(0,47%)
-
1
Cezary Leon Kuriata
679
(8,83%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Andrzej Piotr Bęben
7
(0,09%)
-
1
Łukasz Mikołajczyk
76
(0,99%)
-
2
Teresa Śnieżko
46
(0,60%)
-
5
Robert Jacek Olejniczak
16
(0,21%)
-
6
Marzena Radoła
6
(0,08%)
-
7
Katarzyna Agnieszka Szczepańska
12
(0,16%)
-
3
Daniel Tadeusz Zawalski
8
(0,10%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Piotr Michał Szewczyk
146
(1,90%)
-
2
Agnieszka Małgorzata Garbatowicz
24
(0,31%)
-
5
Kinga Katarzyna Dopierała
25
(0,33%)
-
3
Marek Grzegorz Kaczanowski
30
(0,39%)
-
4
Andrzej Marzec
32
(0,42%)
-
7
Adela Jadwiga Masiewicz
34
(0,44%)
-
6
Marek Andrzej Jagielski
14
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Mariusz Piotr Rewers
298
(3,87%)
-
4
Agnieszka Katarzyna Szczepańska
29
(0,38%)
-
1
Lesław Antoni Rząsowski
81
(1,05%)
-
3
Małgorzata Aleksandra Salmon
79
(1,03%)
-
5
Oskar Stanisław Skrzypkowski
27
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SZEŁEMEJA
-
6
Magdalena Osiewacz-Drab
213
(2,77%)
-
7
Krzysztof Artur Kalinowski
689
(8,96%)
-
1
Anatol Kazimierz Szpur
1 853
(24,09%)
-
2
Alicja Elżbieta Rosiak
1 338
(17,40%)
-
4
Robert Rozmuski
189
(2,46%)
-
5
Paulina Zaczkiewicz
129
(1,68%)
-
3
Jacek Andrzej Szwajgier
728
(9,47%)
Okręg 5
Śródmieście, Podgórze, Gaj, Glinik Nowy, Glinik Stary
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Krzysztof Sławomir Sidor
152
(2,19%)
-
5
Łukasz Pielaszek
82
(1,18%)
-
6
Kazimierz Słowiński
39
(0,56%)
-
7
Grzegorz Wiesław Szepelak
132
(1,90%)
-
4
Helena Marianna Cichoń
72
(1,04%)
-
3
Jolanta Łoś
73
(1,05%)
-
1
Beata Maria Mucha
852
(12,28%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Roksana Paulina Tobiasz
56
(0,81%)
-
6
Michał Paweł Kmieć
13
(0,19%)
-
5
Rafał Paweł Górniak
14
(0,20%)
-
3
Larysa Pacek
47
(0,68%)
-
2
Jolanta Małgorzata Pankowska
24
(0,35%)
-
4
Monika Joanna Krassej
36
(0,52%)
-
7
Piotr Mariusz Maciejewski
12
(0,17%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Krzysztof Tadeusz Gołosz
239
(3,44%)
-
2
Janina Pęczek
100
(1,44%)
-
3
Roman Bolesław Ziembicki
92
(1,33%)
-
4
Gabriela Krystyna Meller
23
(0,33%)
-
6
Ilona Katarzyna Piechna
43
(0,62%)
-
7
Sławomir Grzegorz Kaczmarek
89
(1,28%)
-
5
Katarzyna Owoc
34
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Grażyna Ernst
19
(0,27%)
-
2
Krzysztof Biernacki
33
(0,48%)
-
3
Krystyna Teresa Koza
19
(0,27%)
-
1
Ryszard Marek Jordan
101
(1,46%)
-
5
Mirosław Danielak
22
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY CZUPRYN
-
4
Beata Groń
9
(0,13%)
-
2
Teresa Pogoda
33
(0,48%)
-
3
Jan Walkowiak
19
(0,27%)
-
1
Bogusława Barbara Czupryn
70
(1,01%)
-
5
Jacek Donat Ślaziński
7
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SZEŁEMEJA
-
1
Roman Szełemej
3 004
(43,30%)
-
5
Dariusz Adam Grad
63
(0,91%)
-
4
Marta Magdalena Tumidalska
207
(2,98%)
-
7
Wiesław Bielawski
402
(5,79%)
-
2
Piotr Tomasz Kwiatkowski
486
(7,00%)
-
3
Małgorzata Krystyna Langner-Torbus
135
(1,95%)
-
6
Magdalena Alina Sawicka
85
(1,23%)