Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Kinice (miejscowości: Kinice, Ulejno)
Pokaż więcej
Joanna Anna Kiełbus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA I MY
38
(28,36%)
Tomasz Jan Polakiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TO NAS ŁĄCZY
27
(20,15%)
Radosław Krzysztof Molka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
69
(51,49%)
Okręg 2
Część sołectwa Giżyn (miejscowość Giżyn od nr 1 do nr 29, od nr 63 do końca)
Pokaż więcej
Grzegorz Eugeniusz Pokonieczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA I MY
44
(51,76%)
Irena Urszula Bejuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBUDUJEMY LEPSZĄ GMINĘ
10
(11,76%)
Ireneusz Krystian Pizon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TO NAS ŁĄCZY
31
(36,47%)
Okręg 3
Część sołectwa Giżyn (miejscowość Giżyn od nr 30 do nr 62A), Sołectwo Rokitno (miejscowość Rokitno)
Pokaż więcej
Arkadiusz Bogusław Mierzwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA I MY
41
(38,32%)
Adam Jerzy Tomczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBUDUJEMY LEPSZĄ GMINĘ
18
(16,82%)
Karolina Anna Stasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TO NAS ŁĄCZY
48
(44,86%)
Okręg 4
Część sołectwa Nowogródek Pomorski (miejscowość Nowogródek Pomorski ulice: Barlinecka, Kościelna, Krótka, Lipiańska, Plac Świętego Floriana, Pomorska, Szkolna, Wiejska, Gorzowska od nr 5 do nr 17; miejscowość Pachocino)
Pokaż więcej
Aniela Piotrowicz-Płocieniczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA I MY
62
(51,67%)
Stefania Osiecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBUDUJEMY LEPSZĄ GMINĘ
8
(6,67%)
Marian Jaśkowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TO NAS ŁĄCZY
50
(41,67%)
Okręg 5
Część sołectwa Nowogródek Pomorski (miejscowość Nowogródek Pomorski ulice: 700 - lecia, Boczna, Gorzowska od nr 1 do nr 4, od nr 18 do końca, Łąkowa, Mickiewicza, Ogrodowa, Pocztowa, Polna, miejscowość: Kolonia Nowogródek Pomorski,) Sołectwo Sumiak (miejscowośi: Sumiak, Karlin)
Pokaż więcej
Halina Marianna Gańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA I MY
31
(22,30%)
Ilona Siedlecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBUDUJEMY LEPSZĄ GMINĘ
24
(17,27%)
Roman Piotr Oleś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TO NAS ŁĄCZY
84
(60,43%)
Okręg 6
Sołectwo Golin (miejscowość Golin, Sołacz), Sołectwo Parzeńsko (miejscowości: Parzeńsko, Ławin, Stawno)
Pokaż więcej
Wodzisław Piotr Grzeca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA I MY
43
(55,13%)
Kamila Elzbieta Pawula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBUDUJEMY LEPSZĄ GMINĘ
29
(37,18%)
Milena Maria Rymarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TO NAS ŁĄCZY
6
(7,69%)
Okręg 7
Część sołectwa Karsko (miejscowość Karsko ulica Mieszka I od nr 1 do nr 20, od nr 57 do końca, ulica Leśna)
Pokaż więcej
Krzysztof Robert Strzelczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA I MY
37
(47,44%)
Janusz Adam Mickiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TO NAS ŁĄCZY
41
(52,56%)
Okręg 8
Część sołectwa Karsko (miejscowość Karsko ulica Mieszka I od nr 21 do nr 56, ulica Plac Jedności Narodowej i miejscowość Lipin)
Pokaż więcej
Danuta Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA I MY
41
(36,28%)
Marek Mariusz Pękacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TO NAS ŁĄCZY
72
(63,72%)
Okręg 9
Część sołectwa Karsko (miejscowość Karsko ulice: Gorzowska, Ogrodowa, Polna)
Pokaż więcej
Damian Iwanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA I MY
55
(62,50%)
Ewa Faściszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBUDUJEMY LEPSZĄ GMINĘ
17
(19,32%)
Maciej Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TO NAS ŁĄCZY
16
(18,18%)
Okręg 10
Część sołectwa Karsko (miejscowość Karsko ulica Pionierów od nr 1 do 11)
Pokaż więcej
Małgorzata Glapka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA I MY
55
(67,90%)
Weronika Regina Kobak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TO NAS ŁĄCZY
26
(32,10%)
Okręg 11
Część sołectwa Karsko (miejscowość Karsko ulica Pionierów od nr 12 do końca)
Pokaż więcej
Zdzisław Krzysztof Piszczecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA I MY
56
(67,47%)
Dariusz Niegowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TO NAS ŁĄCZY
27
(32,53%)
Okręg 12
Sołectwo Świątki (miejscowość Świątki)
Pokaż więcej
Izabela Budzikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA I MY
35
(59,32%)
Marzena Kubicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TO NAS ŁĄCZY
24
(40,68%)
Okręg 13
Część sołectwa Trzcinna (miejscowość: Chocień, Rataje, Smolary, Smólsko, Somin)
Pokaż więcej
Angelika Rutkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA I MY
38
(74,51%)
Małgorzata Jadwiga Rusiecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBUDUJEMY LEPSZĄ GMINĘ
13
(25,49%)
Okręg 14
Część sołectwa Trzcinna (miejscowość: Trzcinna od nr 1 do nr 16 oraz od nr 59 do końca)
Pokaż więcej
Elżbieta Wiśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA I MY
44
(50,57%)
Monika Bider
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBUDUJEMY LEPSZĄ GMINĘ
6
(6,90%)
Zbigniew Wiesław Rosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TO NAS ŁĄCZY
37
(42,53%)
Okręg 15
Część sołectwa Trzcinna (miejscowość Trzcinna od nr 17 do nr 58 A)
Pokaż więcej
Elżbieta Maria Andrzejak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA I MY
21
(28,38%)
Henryk Waldemar Gałaman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBUDUJEMY LEPSZĄ GMINĘ
15
(20,27%)
Małgorzata Agnieszka Szczygieł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TO NAS ŁĄCZY
38
(51,35%)