Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatLwówek-ulice: Al. E. Sczanieckiej-numery parzyste od numeru 58 wzwyż i numery nieparzyste od numeru 61 wzwyż; Gimnazjalna, Magazynowa-od numeru 2 do numeru 8; Opalenicka; Parkowa-numer 2; Pniewska-numery parzyste od numeru 50 wzwyż i numery nieparzyste od numeru 41 wzwyż; Posadowska; Sadowa; Sportowa; Wiśniowa; Zamkowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Lwówek-ulice: 3 Stycznia; Kasztanowa-numery nieparzyste od 1 do 9; Magazynowa-numer 1; Osiedle Władysława Jagiełły; Polna; Powstańców Wlkp.-numery parzyste od numeru 20 wzwyż i numery nieparzyste od numeru 19 wzwyż; Stefana Wittmanna-numery parzyste od numeru 20 wzwyż i numery nieparzyste od numeru 35 wzwyż; Świętej Barbary
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Lwówek-ulice: Kamionki, Kasztanowa-numery parzyste i numery nieparzyste od numeru 11 wzwyż; Leśna, Młyńska-numery parzyste od numeru 4 wzwyż i numery nieparzyste; Modrakowa, Nowotomyska-numery parzyste od numeru 20 wzwyż i numery nieparzyste od numeru 17 wzwyż; Ogrodowa, Południowa, Słoneczna, Zbigniewa Świtalskiego, Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Lwówek-ulice: 3 Maja; Al. E. Sczanieckiej-numery parzyste od 2 do 56 i numery nieparzyste od 1 do 59; Długa; Młyńska-numer 2; Nowotomyska-numery parzyste od 2 do 18 i numery nieparzyste od 1 do 15; Parkowa-numer 1 i 3; Ratuszowa; Stefana Wittmanna-numery parzyste od numeru 2 do 18 i numery nieparzyste od numeru 1 do 33; Źródlana
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Lwówek-ulice: Gołębia; Grobla; Kościelna; Pniewska-numery parzyste od numeru 2 do 48 i numery nieparzyste od numeru 1 do 39; Powstańców Wlkp.-numery parzyste od numeru 2 do 18 i numery nieparzyste od numeru 1 do 17; Rynek; Szkolna; Średnia; Świętojańska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Chmielinko, Sołectwo Lipka Wielka i Sołectwo Władysławowo.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Grońsko, Sołectwo Krzywy Las oraz Sołectwo Józefowo z miejscowościami Józefowo i Mokre Ogrody
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Konin i Sołectwo Pawłówek
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Posadowo z miejscowościami Posadowo i Posadówek oraz Sołectwo Zgierzynka z miejscowościami Zgierzynka i Podlesie
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Pakosław-numery domów: 1 - 9, 12, 12a, 15 - 19, 21a, 23a, 24 - 58, 141 - 157
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Pakosław-numery domów: 10, 11, 13, 14, 21, 22, 23, 59 - 140
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Brody z miejscowościami Brody i Marszewo oraz Sołectwo Zygmuntowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Bródki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Zębowo z miejscowością Zębowo i Tarnowiec
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Linie, Sołectwo Komorowice z miejscowościami Komorowice i Grudzianka, Sołectwo Komorowo oraz Sołectwo Wymyślanka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów