Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Oksa-ulice: Brzozowa, Cmentarna, Kościelna, Leśna, Mokra, Polna, T. Kościuszki, Włoszczowska
Pokaż więcej
Andrzej Mikołaj Antas
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
61
(25,74%)
Katarzyna Joanna Śnioch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
77
(32,49%)
Krzysztof Jacek Kolekta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOLEKTA
99
(41,77%)
Okręg 2
Sołectwo: Oksa-ulice: Działkowa, Jędrzejowska, Modrzewiowa, Okrężna, Piwna, Pl. M. Reja, Stawowa, Strażacka, Źródłowa
Pokaż więcej
Irena Marlena Pasieka
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
21
(9,13%)
Ryszard Zenon Adamczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(32,17%)
Joanna Mirosława Łuszczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
40
(17,39%)
Anna Józefa Pędziwilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA
12
(5,22%)
Tomasz Przemysław Kusaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁA NIDA
83
(36,09%)
Okręg 3
Sołectwo: Błogoszów
Pokaż więcej
Zbigniew Bełtowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
106
(47,53%)
Kamil Cholerzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
117
(52,47%)
Okręg 4
Sołectwo: Rzeszówek, Pawęzów
Pokaż więcej
Katarzyna Michalina Jarczyńska
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
22
(15,28%)
Dariusz Tomasz Łaskawski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(63,89%)
Marek Andrzej Wypych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
30
(20,83%)
Okręg 5
Sołectwo: Popowice
Pokaż więcej
Roman Zbigniew Blicharski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(32,11%)
Kazimierz Stanisław Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOLEKTA
74
(67,89%)
Okręg 6
Sołectwo: Lipno
Pokaż więcej
Ewelina Anna Machnik
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
22
(13,50%)
Mieczysława Zofia Bielas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(39,88%)
Renata Florentyna Machnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
18
(11,04%)
Izabela Łaskawska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA
21
(12,88%)
Andrzej Marian Lenart
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁA NIDA
21
(12,88%)
Sebastian Kazimierz Bodziechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ZAKRZOWA
16
(9,82%)
Okręg 7
Sołectwo: Zalesie
Pokaż więcej
Agnieszka Mider
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
29
(30,53%)
Jacek Kazimierz Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA
41
(43,16%)
Tomasz Przemysław Kusaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ZAKRZOWA
25
(26,32%)
Okręg 8
Sołectwo: Nowe Kanice, Stare Kanice
Pokaż więcej
Łukasz Marcin Wawrzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA
47
(31,76%)
Iwona Anna Sadowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOLEKTA
101
(68,24%)
Okręg 9
Sołectwo: Rembiechowa
Pokaż więcej
Anna Maria Ponicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
148
(77,49%)
Tomasz Dawid Różański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁA NIDA
43
(22,51%)
Okręg 10
Sołectwo: Węgleszyn-Dębina
Pokaż więcej
Lidia Maria Turek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwo: Węgleszyn – od Nr 1 do Nr 104
Pokaż więcej
Krzysztof Jan Bodzioch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwo: Węgleszyn – od Nr 105 do Nr 181
Pokaż więcej
Łukasz Solecki
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
12
(9,60%)
Barbara Anna Bodzioch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(73,60%)
Adam Popiół
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA
21
(16,80%)
Okręg 13
Sołectwo: Węgleszyn-Ogrody
Pokaż więcej
Marek Stanisław Poczęty
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
43
(29,66%)
Halina Anna Bodzioch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
102
(70,34%)
Okręg 14
Sołectwo: Zakrzów
Pokaż więcej
Ewa Teresa Kuterska
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
9
(5,17%)
Wojciech Jan Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(12,64%)
Agnieszka Mirosława Bolechowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6
(3,45%)
Gustaw Rzepiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA
73
(41,95%)
Dorota Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ZAKRZOWA
64
(36,78%)
Okręg 15
Sołectwo: Tyniec, Tyniec-Kolonia
Pokaż więcej
Piotr Góra
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
31
(16,49%)
Emilia Piłat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(38,83%)
Izabela Ewelina Kot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁA NIDA
84
(44,68%)