Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Pruszków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Krzysztof Rymuza
1 774
(6,77%)
-
2
Maria Anna Makowska
776
(2,96%)
-
3
Mirosława Janina Śliwińska
781
(2,98%)
-
6
Ewa Bogusława Sowa
424
(1,62%)
-
4
Bogdan Urban
196
(0,75%)
-
5
Andrzej Leszek Kurzela
921
(3,51%)
-
9
Robert Kochański
332
(1,27%)
-
10
Adam Majewski
692
(2,64%)
-
7
Maria Dorota Stawska
460
(1,76%)
-
8
Karolina Izabella Polak
319
(1,22%)
-
12
Monika Anna Pawełczyńska-Ślusarczyk
376
(1,43%)
-
11
Teresa Matysiak
288
(1,10%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
11
Kaja Brygida Momot
152
(0,58%)
-
1
Wojciech Gawkowski
3 104
(11,84%)
-
9
Marta Anna Bylina
240
(0,92%)
-
2
Halina Anna Górniak-Uszyńska
902
(3,44%)
-
5
Lidia Wrona
521
(1,99%)
-
3
Marcin Stanisław Awdjenko
89
(0,34%)
-
6
Patryk Norbert Grabowski
271
(1,03%)
-
8
Rafał Marek Rogulski
189
(0,72%)
-
4
Tomasz Jan Krawczyński
266
(1,01%)
-
7
Adrian Ejssymont
753
(2,87%)
-
10
Mateusz Jakub Stelmaszczyk
116
(0,44%)
-
12
Agata Tarmanowska-Lipińska
253
(0,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE
-
1
Artur Mateusz Świercz
1 686
(6,43%)
-
2
Magdalena Katarzyna Sawicka
250
(0,95%)
-
3
Wanda Ewa Kurek
218
(0,83%)
-
4
Piotr Trochymiak
76
(0,29%)
-
6
Bartosz Łuczyński
239
(0,91%)
-
9
Dorota Elżbieta Sieradzka
142
(0,54%)
-
8
Maria Wacława Adamczuk
42
(0,16%)
-
5
Arkadiusz Michał Bęza
243
(0,93%)
-
7
Anna Cynalewska-Kurek
77
(0,29%)
-
10
Maciej Leszek Hajduk
106
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NARODOWO-PATRIOTYCZNE PRUSZKÓW
-
1
Emilia Maria Wróblewska
414
(1,58%)
-
3
Jacek Radosław Bąkiewicz
260
(0,99%)
-
2
Monika Ewa Jankowska
62
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Karol Paweł Michalczyk
96
(0,37%)
-
4
Piotr Leszek Okuń
150
(0,57%)
-
1
Bartłomiej Pędziwiatr
486
(1,85%)
-
5
Iwona Jolanta Hamera-Chołko
30
(0,11%)
-
6
Joanna Maria Kozłowska
96
(0,37%)
-
7
Adam Stefan Majcher
105
(0,40%)
-
3
Barbara Jolanta Popiel
113
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Przemysław Remigiusz Sieciński
2 769
(10,56%)
-
3
Monika Sawicka
876
(3,34%)
-
2
Andrzej Umel
572
(2,18%)
-
4
Jerzy Krzysztof Bazak
214
(0,82%)
-
5
Włodzimierz Kaniewski
269
(1,03%)
-
8
Barbara Czerwińska
378
(1,44%)
-
9
Dorota Odolczyk
149
(0,57%)
-
6
Witold Filip Chaczykowski-Engelbrecht
109
(0,42%)
-
11
Małgorzata Anna Repin-Roszkowska
127
(0,48%)
-
12
Leszek Grzegorz Sobkowicz
278
(1,06%)
-
7
Ewa Kinga Kubiak
380
(1,45%)
-
10
Przemysław Marek Smolaga
140
(0,53%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Tadeusz Franciszek Wenda
326
(1,24%)
-
2
Jerzy Nowiński
53
(0,20%)
-
3
Elżbieta Michalina Falandysz
242
(0,92%)
-
4
Grzegorz Piotr Golisz
38
(0,14%)
-
5
Olga Miksa-Bujas
55
(0,21%)
-
7
Krzysztof Trzosowski
72
(0,27%)
-
6
Agnieszka Urszula Łazowska
77
(0,29%)
Okręg 2
Miasto Piastów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Zdzisław Stanisław Brzeziński
1 267
(12,43%)
-
2
Tomasz Michał Osiński
702
(6,89%)
-
4
Hanna Babikowska
206
(2,02%)
-
3
Wanda Barbara Przybylak
332
(3,26%)
-
5
Maria Jadwiga Wąszewska-Berlińska
117
(1,15%)
-
6
Filip Piotr Górski
194
(1,90%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Paweł Siekierko
542
(5,32%)
-
3
Dominika Ciastoch-Lecko
250
(2,45%)
-
1
Zdzisława Maria Zielińska
1 658
(16,27%)
-
5
Leszek Zarzycki
285
(2,80%)
-
4
Stanisław Andrzej Jezierski
127
(1,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE
-
2
Iwona Maria Olejnik
224
(2,20%)
-
1
Hanna Bogumiła Kuran
328
(3,22%)
-
3
Sebastian Remigiusz Kowalski-Paszko
71
(0,70%)
-
4
Maria Michalska
80
(0,79%)
-
5
Stanisław Edward Lewandowicz
77
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NARODOWO-PATRIOTYCZNE PRUSZKÓW
-
2
Anna Ewa Górska
39
(0,38%)
-
3
Sandra Sasinowska
26
(0,26%)
-
1
Konrad Paweł Smuniewski
333
(3,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Grzegorz Michał Balcerek
124
(1,22%)
-
1
Monika Ewa Cycling
283
(2,78%)
-
2
Michał Dominik Siwiński
105
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Tadeusz Tymiński
517
(5,07%)
-
3
Maria Idźkowska
379
(3,72%)
-
1
Ewa Zofia Borodzicz
1 692
(16,60%)
-
4
Marian Figarski
233
(2,29%)
Okręg 3
Gmina Michałowice, Gmina Nadarzyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
3
Joanna Elżbieta Włodarska
406
(2,51%)
-
5
Jarosław Jerzy Sobol
161
(0,99%)
-
1
Paweł Józef Zacny
1 368
(8,45%)
-
2
Sławomir Piotr Rymuza
648
(4,00%)
-
4
Magdalena Krajnik-Partyka
98
(0,61%)
-
6
Dorota Katarzyna Klee-Adamowicz
30
(0,19%)
-
7
Tadeusz Karmaza
41
(0,25%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Stanisław Dymura
2 466
(15,23%)
-
5
Kinga Makowska
463
(2,86%)
-
2
Wojciech Herner
566
(3,50%)
-
3
Dorota Zglińska
710
(4,38%)
-
4
Dominik Stanisław Kołakowski
305
(1,88%)
-
6
Katarzyna Albina Szostak
399
(2,46%)
-
7
Sławomir Jacek Kubisa
253
(1,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE
-
1
Agnieszka Maria Kuźmińska
1 567
(9,68%)
-
2
Paweł Rajski
330
(2,04%)
-
3
Anna Monika Stec
324
(2,00%)
-
4
Hanna Magdalena Barlak
230
(1,42%)
-
5
Marcin Rybicki
469
(2,90%)
-
6
Arkadiusz Jan Wencel
511
(3,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Michał Paweł Pietrzak
362
(2,24%)
-
2
Jolanta Kucińska
222
(1,37%)
-
3
Adam Kłys
128
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Grażyna Zofia Pirog
87
(0,54%)
-
6
Maria Helena Duszyńska
134
(0,83%)
-
3
Michał Krupiński
349
(2,16%)
-
1
Dariusz Tadeusz Nowak
1 899
(11,73%)
-
2
Aurelia Zalewska
1 613
(9,96%)
-
4
Maciej Zbigniew Sancewicz
55
(0,34%)
Okręg 4
Miasto i Gmina Brwinów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Joanna Maria Grabińska
150
(1,27%)
-
2
Waldemar Matuszewski
175
(1,48%)
-
3
Jacek Stanisław Łężak
69
(0,58%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Grzegorz Rafał Kamiński
1 669
(14,11%)
-
4
Krystyna Góra
166
(1,40%)
-
3
Anita Magdalena Zalewska
648
(5,48%)
-
5
Wojciech Ludwik Pietrzak
168
(1,42%)
-
2
Marcin Edward Hamerla
151
(1,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE
-
1
Sławomir Walendowski
1 655
(14,00%)
-
2
Urszula Anna Wojciechowska
887
(7,50%)
-
6
Mariusz Paweł Baranowski
695
(5,88%)
-
4
Henryk Tybuś
370
(3,13%)
-
3
Maria Cybulska
633
(5,35%)
-
5
Anna Sobczak
850
(7,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NARODOWO-PATRIOTYCZNE PRUSZKÓW
-
2
Piotr Rafał Maliszewski
24
(0,20%)
-
1
Janusz Bolesław Jankowski
64
(0,54%)
-
3
Sylwia Maria Bąkiewicz
22
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Marta Pędziwiatr
145
(1,23%)
-
4
Adrian Andrzej Rataj
69
(0,58%)
-
2
Olga Karolina Tiomkin-Fenicka
54
(0,46%)
-
1
Bartłomiej Radosław Ciastek
211
(1,78%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Alicja Zofia Kaflik
234
(1,98%)
-
6
Dominik Stanisław Gawliński
209
(1,77%)
-
1
Magdalena Agnieszka Beyer
1 680
(14,21%)
-
4
Danuta Maria Tyniec
194
(1,64%)
-
2
Jacek Jan Pachnik
424
(3,59%)
-
5
Jerzy Wiesław Chmielak
209
(1,77%)
Okręg 5
Gmina Raszyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
4
Magdalena Wyciszkiewicz
33
(0,33%)
-
2
Krzysztof Kowal
218
(2,17%)
-
6
Arkadiusz Sebastian Zalega
36
(0,36%)
-
5
Małgorzata Irena Gryszkiewicz
59
(0,59%)
-
1
Piotr Iwicki
723
(7,21%)
-
3
Dorota Jadwiga Kuczara
269
(2,68%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Katarzyna Urszula Figiel
447
(4,46%)
-
1
Janusz Stanisław Rajkowski
1 646
(16,41%)
-
5
Ewa Aleksandra Szustak-Szymańska
176
(1,75%)
-
4
Wiktoria Zofia Lewandowska
315
(3,14%)
-
3
Rafał Sieradzki
382
(3,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE
-
3
Krzysztof Sawicki
104
(1,04%)
-
1
Tadeusz Ryszard Wrona
301
(3,00%)
-
2
Justyna Binienda
74
(0,74%)
-
5
Waldemar Janusz Gajewski
89
(0,89%)
-
4
Nina Kinga Mizińska
44
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Olga Ewa Lubryczyńska-Budrewicz
225
(2,24%)
-
2
Sławomir Starosta
146
(1,46%)
-
3
Piotr Edmund Wrona
120
(1,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Michał Andrzej Kucharski
1 043
(10,40%)
-
2
Katarzyna Stanisława Klimaszewska
1 473
(14,69%)
-
3
Mirosław Dariusz Chmielewski
958
(9,55%)
-
6
Andrzej Piotr Niedbała
612
(6,10%)
-
4
Magdalena Maria Karpiniak
413
(4,12%)
-
5
Małgorzata Maria Nowotnik
123
(1,23%)