Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Kłomnice: ulice: Zielona, Krótka, Gwiezdna, Księżycowa, Księża, Nowa, Janaszowska, Ogrodowa, Szkolna, Poprzeczna, Zdrowska; Pustkowie Kłomnickie, Janaszów, Jamrozowizna
Pokaż więcej
Justyna Anna Dembska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE
65
(14,04%)
Paweł Henryk Kowalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JUSZCZYKA
167
(36,07%)
Adam Arkadiusz Krzemiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(14,25%)
Stanisław Mikołaj Matuszczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
165
(35,64%)
Okręg 2
Sołectwo Kłomnice ulice: Bartkowicka, Częstochowska, Nieznanicka, Dworcowa, Kolejowa, Parkowa, Wesoła, Zachodnia
Pokaż więcej
Marek Marian Ligocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE
104
(23,69%)
Ewa Czerwińska-Drab
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA ŁAPETY
81
(18,45%)
Wojciech Piotr Szymczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JUSZCZYKA
146
(33,26%)
Łukasz Michał Kułach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(10,93%)
Urszula Zofia Zięba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(13,67%)
Okręg 3
Sołectwo Kłomnice ulice: Brzozowa, Dworska, Leśna, Łąkowa, Pocztowa, Projektowana, Południowa, Sądowa, Strażacka, Sosnowa, Targowa, Wrzosowa
Pokaż więcej
Anna Ewa Dzionek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE
149
(31,11%)
Włodzimierz Kopka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JUSZCZYKA
194
(40,50%)
Krystian Krzysztof Chmielarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(17,54%)
Ewa Eliasz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(10,86%)
Okręg 4
Sołectwa: Bartkowice, Pacierzów, Michałów
Pokaż więcej
Barbara Janina Klęk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE
60
(12,93%)
Marek Maciej Misiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA ŁAPETY
64
(13,79%)
Andrzej Paweł Jurczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JUSZCZYKA
139
(29,96%)
Wanda Teresa Kusztal
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
201
(43,32%)
Okręg 5
Sołectwa: Witkowice, Chorzenice, Michałów Rudnicki
Pokaż więcej
Janusz Piotr Bławat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA BŁAWAT
228
(40,21%)
Małgorzata Lidia Nalewajka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JUSZCZYKA
296
(52,20%)
Janina Marianna Hajdas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(7,58%)
Okręg 6
Sołectwo Nieznanice
Pokaż więcej
Ryszard Krawiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE
44
(18,97%)
Mariusz Krzysztof Michoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA ŁAPETY
55
(23,71%)
Tomasz Piotr Bartnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JUSZCZYKA
106
(45,69%)
Marcin Łukasz Rakowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(11,64%)
Okręg 7
Sołectwo Zdrowa
Pokaż więcej
Jarosław Adam Łapeta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA ŁAPETY
124
(40,52%)
Katarzyna Maria Pawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JUSZCZYKA
93
(30,39%)
Anna Maria Dylczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(29,08%)
Okręg 8
Sołectwa: Skrzydlów, Adamów
Pokaż więcej
Olga Stanisława Skibińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JUSZCZYKA
147
(32,59%)
Marek Andrzej Szymczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
202
(44,79%)
Sławomir Aleksander Król
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
102
(22,62%)
Okręg 9
Sołectwo Rzeki
Pokaż więcej
Magdalena Krystyna Kuras
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE
73
(27,34%)
Tadeusz Krzysztof Dumin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA ŁAPETY
69
(25,84%)
Anna Barbara Koza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KOZA
80
(29,96%)
Anna Janina Mackiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JUSZCZYKA
45
(16,85%)
Okręg 10
Sołectwo Rzerzęczyce ulice: Skrzydlowska, Szkolna, Bugaj, Leśna, Kolejowa, Bagnista, Malownicza, Brzozowa
Pokaż więcej
Natasza Małgorzata Lewicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA ŁAPETY
36
(8,53%)
Bartłomiej Paweł Żurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JUSZCZYKA
208
(49,29%)
Andrzej Maciej Śpiewak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
178
(42,18%)
Okręg 11
Sołectwo Rzerzęczyce ulice: Spacerowa, Stawowa, Sportowa, Ogrodowa, Mstowska, Zachodnia, Wolności, Słoneczna, Witkowska, Polna; sołectwo Niwki
Pokaż więcej
Sylwester Robert Politański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE
97
(22,88%)
Adam Stefan Derda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JUSZCZYKA
188
(44,34%)
Robert Wojciech Kuc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
139
(32,78%)
Okręg 12
Sołectwo Garnek
Pokaż więcej
Tomasz Jarosław Igielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE
107
(29,56%)
Janusz Mieczysław Ciastek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA ŁAPETY
51
(14,09%)
Katarzyna Magdalena Bartnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JUSZCZYKA
69
(19,06%)
Marek Józef Szymczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(24,03%)
Wiesława Marianna Jędras
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(13,26%)
Okręg 13
Sołectwa: Karczewice, Chmielarze, Kuźnica
Pokaż więcej
Jarosław Tomasz Rachwalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE
20
(6,23%)
Grzegorz Marian Gala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA ŁAPETY
25
(7,79%)
Józef Bogusław Koza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM” JÓZEFA KOZA
149
(46,42%)
Sławomir Marian Jurczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JUSZCZYKA
112
(34,89%)
Ireneusz Jan Klec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
15
(4,67%)
Okręg 14
Sołectwa: Zawada, Śliwaków, Zberezka
Pokaż więcej
Edyta Bożena Pantak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(21,00%)
Andrzej Jan Wilk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
228
(52,05%)
Monika Ewa Derda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI DERDY
118
(26,94%)
Okręg 15
Sołectwa: Konary, Lipicze
Pokaż więcej
Kazimierz Stanisław Wilkoszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE
176
(49,44%)
Jerzy Krzysztof Piątkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(17,13%)
Zofia Józefa Woch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
119
(33,43%)