Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Halina Ewa Maślanka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 2
Mokrsko od Nr 138 do Nr 205 Mokrsko Osiedle
Pokaż więcej
Elżbieta Zdzisława Wyrembak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 3
Mokrsko od Nr 206 do Nr 292
Pokaż więcej
Elżbieta Józefa Wyrembak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA MOKRSKO”
78
(56,93%)
Małgorzata Bednarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(43,07%)
Okręg 4
Mokrsko od Nr 293 do Nr 372 i następne
Pokaż więcej
Ewa Józefa Zaremba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA MOKRSKO”
80
(51,95%)
Tomasz Piotr Stefaniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(48,05%)
Okręg 5
Stanisław Piotr Golański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 6
Jasna Góra Orzechowiec Poręby Motyl Lipie Plewina Stanisławów
Pokaż więcej
Magdalena Wyrębak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA MOKRSKO”
14
(8,33%)
Tomasz Kryściak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
76
(45,24%)
Józef Janusz Dolik
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
52
(30,95%)
Krzysztof Waldemar Stachulec
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
26
(15,48%)
Okręg 7
Jeziorko Komorniki od Nr 1 do Nr 34, od Nr 101 do Nr 164 i następne
Pokaż więcej
Zbigniew Szkudlarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
0
(0,00%)
Okręg 8
Zmyślona Komorniki od Nr 35 do Nr 100
Pokaż więcej
Dominik Chwaliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA MOKRSKO”
99
(61,11%)
Magdalena Maria Kotala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
63
(38,89%)
Okręg 9
Krzyworzeka od Nr 1 do Nr 81
Pokaż więcej
Grażyna Siudy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA MOKRSKO”
94
(59,87%)
Teresa Strózik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(40,13%)
Okręg 10
Krzyworzeka od Nr 82 do Nr 188
Pokaż więcej
Tadeusz Lucjan Papina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA MOKRSKO”
82
(58,57%)
Paweł Jan Płonka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(41,43%)
Okręg 11
Krzyworzeka od Nr 189 do Nr 301 i następne
Pokaż więcej
Judyta Sokół
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA MOKRSKO”
69
(52,27%)
Zenon Marek Bil
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(47,73%)
Okręg 12
Brzeziny Ożarów od Nr 26 do Nr 87a, od Nr 260 do Nr 287 i następne
Pokaż więcej
Irena Maria Wydmuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA MOKRSKO”
67
(44,97%)
Aneta Barbara Wiciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
14
(9,40%)
Jolanta Maria Juszczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(45,64%)
Okręg 13
Ożarów od Nr 88 do Nr 180a, od Nr 195 do Nr 197
Pokaż więcej
Henryk Andrzej Drobina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA MOKRSKO”
72
(50,35%)
Marek Paweł Pietras
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(49,65%)
Okręg 14
Ożarów od Nr 1 do Nr 25, od Nr 181 do Nr 194, od Nr 198 do Nr 259
Pokaż więcej
Waldemar Piotr Spychała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA MOKRSKO”
25
(17,48%)
Euzebiusz Piotr Kotyś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
46
(32,17%)
Dariusz Grzegorz Dudzik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(50,35%)
Okręg 15
Mątewki Słupsko
Pokaż więcej
Adam Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA MOKRSKO”
95
(48,47%)
Eugeniusz Bronisław Sawer
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(51,53%)