Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Nowa Sól
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO
-
7
Beata Małgorzata Maćkała
5
(0,03%)
-
9
Krzysztof Czesław Stachowiak
12
(0,08%)
-
11
Łucja Stanisława Babiarz
15
(0,10%)
-
8
Grzegorz Basior
24
(0,16%)
-
2
Kinga Maria Bojko
69
(0,47%)
-
5
Elżbieta Bodak
9
(0,06%)
-
1
Damian Adam Mikuliszyn
77
(0,52%)
-
3
Dariusz Rączkowski
23
(0,16%)
-
6
Krzysztof Podhajecki
13
(0,09%)
-
4
Romuald Jan Frąckowiak
31
(0,21%)
-
10
Józef Stanisław Debert
15
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Andrzej Tadeusz Smołaga
74
(0,50%)
-
9
Alicja Szymańska
39
(0,26%)
-
1
Mirosław Wojciech Olejniczak
215
(1,46%)
-
5
Włodzimierz Nowicki
113
(0,77%)
-
2
Jarosław Paweł Sieracki
109
(0,74%)
-
6
Lech Wacław Bekulard
40
(0,27%)
-
7
Mariola Walentyna Wojtasiewicz
45
(0,31%)
-
10
Grażyna Maria Kawszyn
12
(0,08%)
-
8
Dariusz Giedziun
79
(0,54%)
-
11
Jarosław Pilz
100
(0,68%)
-
4
Grażyna Stanisława Krzyśko
63
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Józef Kazimierz Malski
103
(0,70%)
-
11
Wiesław Krukowski
125
(0,85%)
-
3
Krystyna Paluch
234
(1,59%)
-
5
Mariusz Jan Moszak
181
(1,23%)
-
2
Zenobia Danuta Kubicka
667
(4,53%)
-
1
Krzysztof Jan Galerczyk
687
(4,66%)
-
8
Paweł Samotyja
169
(1,15%)
-
6
Agata Ficner
220
(1,49%)
-
9
Kornelia Elżbieta Wilant
116
(0,79%)
-
4
Rafał Paweł Kubów
371
(2,52%)
-
7
Jarosław Jacek Suszyński
244
(1,66%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Adam Kałuski
115
(0,78%)
-
6
Wiesława Renata Leszczyńska
12
(0,08%)
-
3
Barbara Bronisława Skalska-Lichwiarz
22
(0,15%)
-
1
Tadeusz Stanisław Gabryelczyk
223
(1,51%)
-
8
Leszek Jan Lewandowski
27
(0,18%)
-
4
Danuta Maria Głowacka
20
(0,14%)
-
5
Józef Jan Krajewski
51
(0,35%)
-
9
Janina Krystyna Bortacka
15
(0,10%)
-
7
Halina Elżbieta Dąbrowska
24
(0,16%)
-
10
Alfred Andrzej Gąsior
49
(0,33%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Mariusz Piotr Stokłosa
456
(3,10%)
-
2
Daniel Jakub Roguski
434
(2,95%)
-
3
Maria Małgorzata Szablowska
128
(0,87%)
-
4
Ewa Teresa Terlikowska
204
(1,39%)
-
5
Bogumiła Brykalska
114
(0,77%)
-
7
Leszek Grzegorz Urban
28
(0,19%)
-
6
Monika Krystyna Całko
83
(0,56%)
-
8
Tomasz Jarosław Bodak
39
(0,26%)
-
9
Mieczysław Piróg
271
(1,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Jerzy Patelka
247
(1,68%)
-
2
Krzysztof Rafał Marciniec
99
(0,67%)
-
4
Sebastian Rafał Stoparczyk
24
(0,16%)
-
3
Urszula Górska-Kluk
24
(0,16%)
-
5
Agnieszka Tymińska
29
(0,20%)
-
6
Joanna Gerwazik
13
(0,09%)
-
7
Robert Szymański
28
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK
-
6
Michał Greń
15
(0,10%)
-
2
Sławomir Jacek Hudak
13
(0,09%)
-
1
Sławomir Sasor
27
(0,18%)
-
3
Kinga Weronika Sęczkowska
14
(0,10%)
-
5
Anna Małgorzata Dmitrowska
6
(0,04%)
-
4
Marzena Anna Ozgowicz
6
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ
-
4
Andrzej Jerzy Dela
638
(4,33%)
-
2
Romuald Mariusz Fedorczak
2 321
(15,76%)
-
1
Waldemar Wrześniak
1 170
(7,94%)
-
3
Jarosław Suski
875
(5,94%)
-
5
Łucja Izydora Wojewódzka
339
(2,30%)
-
11
Sylwia Monika Wojtasik
528
(3,59%)
-
6
Aleksander Tomaszewski
299
(2,03%)
-
7
Andrzej Walerian Żuberek
450
(3,06%)
-
8
Sławomir Tomal
192
(1,30%)
-
9
Iwona Joanna Gazińska
432
(2,93%)
-
10
Katarzyna Wojtkowiak
324
(2,20%)
Okręg 2
Miasto i Gmina Kożuchów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO
-
3
Radosław Dariusz Michalak
90
(1,54%)
-
4
Katarzyna Śliwińska
12
(0,20%)
-
2
Ireneusz Marian Pietruczynik
82
(1,40%)
-
5
Karol Kostrakiewcz
43
(0,73%)
-
6
Iwona Barbara Grochowska
64
(1,09%)
-
1
Justyna Bogumiła Antecka-Klimek
160
(2,73%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Anna Elżbieta Kościukiewicz
80
(1,37%)
-
1
Zygmunt Adam Muszyński
503
(8,59%)
-
4
Anna Janik
22
(0,38%)
-
2
Natalia Pawlak
128
(2,19%)
-
6
Zbigniew Machnij
6
(0,10%)
-
3
Henryk Jan Dunas
278
(4,75%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jerzy Józef Gała
110
(1,88%)
-
2
Tomasz Piotr Czura
290
(4,95%)
-
5
Karolina Kinga Nowocień
64
(1,09%)
-
4
Katarzyna Patrycja Maciejewska
250
(4,27%)
-
3
Adam Ryszard Waligóra
92
(1,57%)
-
6
Alina Śmigiel
328
(5,60%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Wiesława Maria Marczewska
47
(0,80%)
-
3
Joanna Łotocka
45
(0,77%)
-
2
Piotr Paweł Makowski
35
(0,60%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Krystyna Grażyna Kumek
322
(5,50%)
-
6
Krzysztof Eugeniusz Raczykowski
211
(3,60%)
-
4
Anna Dorota Kulczycka
58
(0,99%)
-
2
Paweł Piotr Zwolski
454
(7,75%)
-
3
Jolanta Teresa Kaniewska
166
(2,83%)
-
5
Mateusz Paweł Petela
17
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Rafał Artur Makuch
37
(0,63%)
-
1
Andrzej Bronisław Strzymiński
157
(2,68%)
-
2
Barbara Krystyna Bobrowicz
24
(0,41%)
-
3
Renata Stanisława Leśniak
20
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK
-
2
Sylwin Andrzej Jarosz
46
(0,79%)
-
5
Katarzyna Gaczyńska
218
(3,72%)
-
6
Roman Sławomir Dytko
338
(5,77%)
-
1
Edward Zdzisław Stefaniak
100
(1,71%)
-
3
Dorota Słowik
127
(2,17%)
-
4
Małgorzata Mazur
107
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ
-
3
Adam Stelmaszyk
80
(1,37%)
-
1
Andrzej Staroszczuk
268
(4,57%)
-
2
Anna Ćwiklik-Kowalska
210
(3,58%)
-
4
Konstanty Paweł Wisłocki
67
(1,14%)
-
5
Beata Marzanna Danielkiewicz
49
(0,84%)
-
6
Joanna Urszula Jaśków
53
(0,90%)
Okręg 3
Gminy: Bytom Odrzański, Nowe Miasteczko, Siedlisko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO
-
1
Łukasz Jan Kopij
126
(2,24%)
-
2
Roman Alojzy Kozłowski
114
(2,02%)
-
3
Agnieszka Ewa Jakubów
25
(0,44%)
-
5
Daria Karolina Jarmolińska-Mikuliszyn
1
(0,02%)
-
4
Adam Gawlik
35
(0,62%)
-
6
Agnieszka Zaguła
105
(1,87%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Józef Giemza
299
(5,31%)
-
2
Henryk Józef Jatczak
220
(3,91%)
-
4
Anita Helena Pogrzebska
9
(0,16%)
-
3
Grzegorz Andrzej Zwarycz
786
(13,96%)
-
5
Irena Lechowicz
35
(0,62%)
-
6
Agnieszka Marta Kędzierska-Skórska
184
(3,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Dawid Sebastian Szkondziak
179
(3,18%)
-
5
Agnieszka Rajkowska
102
(1,81%)
-
2
Krzysztof Jan Łazarów
158
(2,81%)
-
4
Irena Dudziak
123
(2,18%)
-
3
Anna Maria Frankowska
271
(4,81%)
-
1
Łukasz Jarosław Kempa
367
(6,52%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Jerzy Krzysztof Domagała
100
(1,78%)
-
4
Tadeusz Stanisław Ozimiński
5
(0,09%)
-
1
Kazimierz Julian Podgórny
133
(2,36%)
-
5
Ewa Janina Bielecka
17
(0,30%)
-
3
Magdalena Katarzyna Bakusiewicz
15
(0,27%)
-
6
Anna Wanda Szałata
10
(0,18%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Anna Maria Ciszka-Marczewska
27
(0,48%)
-
1
Sebastian Bogumił Dysiewicz
283
(5,03%)
-
3
Ewa Beata Nowek
53
(0,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Paweł Gradziuk
72
(1,28%)
-
3
Patryk Maksymilian Świtała
13
(0,23%)
-
2
Marta Maria Srebniak-Buszewska
12
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK
-
2
Magdalena Jolanta Kowalska
6
(0,11%)
-
1
Józef Malitowicz
20
(0,36%)
-
3
Klaudia Fursewicz
4
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ
-
4
Magda Agnieszka Małaszczuk
76
(1,35%)
-
1
Jarosław Antoni Intek
665
(11,81%)
-
2
Marcin Sebastian Kula
660
(11,72%)
-
3
Julian Sławomir Hucko
173
(3,07%)
-
5
Ewa Agnieszka Suchocka
147
(2,61%)
Okręg 4
Gminy: Kolsko, Nowa Sól, Otyń
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO
-
6
Seweryn Frąckowiak
174
(2,43%)
-
3
Eliza Ratajczak
47
(0,66%)
-
5
Joanna Sawicka
14
(0,20%)
-
4
Bogumił Bugaj
106
(1,48%)
-
1
Ewa Katarzyna Owczarz
110
(1,54%)
-
2
Tomasz Twardowski
279
(3,90%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Pamela Kornela Ławniczek
140
(1,95%)
-
6
Małgorzata Nitka
68
(0,95%)
-
5
Mirosław Kucharski
23
(0,32%)
-
4
Dariusz Marek Piaskowski
9
(0,13%)
-
2
Teresa Karolina Kaczmarek
299
(4,17%)
-
1
Andrzej Ziarek
732
(10,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Andrzej Pogorzelski
161
(2,25%)
-
6
Mirosław Ganecki
65
(0,91%)
-
5
Maria Błoszyk
107
(1,49%)
-
4
Wioleta Katarzyna Jura
60
(0,84%)
-
3
Roma Gąsior
150
(2,09%)
-
1
Przemysław Ficner
924
(12,90%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Magdalena Hermann
19
(0,27%)
-
3
Maciej Tomasz Starewicz
53
(0,74%)
-
1
Bogdan Molenda
163
(2,28%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Kazimierz Olszewski
224
(3,13%)
-
2
Monika Joanna Zbroja
100
(1,40%)
-
4
Andrzej Józef Werner
52
(0,73%)
-
3
Edyta Barbara Dżydżora
88
(1,23%)
-
5
Zofia Agnieszka Sobocińska
146
(2,04%)
-
6
Piotr Sławomir Zuterek
135
(1,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Hanna Zofia Białas-Heltowska
12
(0,17%)
-
3
Maciej Kościelny
66
(0,92%)
-
1
Henryk Zenon Wilk
61
(0,85%)
-
2
Grażyna Anna Śliwińska
35
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK
-
1
Robert Rychlak
25
(0,35%)
-
3
Małgorzata Mąkosza
18
(0,25%)
-
2
Ewelina Iwańska
6
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ
-
1
Iwona Helena Brzozowska
1 023
(14,28%)
-
2
Bogumiła Alicja Ulanowska
586
(8,18%)
-
3
Alfreda Barbara Baranowska
110
(1,54%)
-
4
Marek Strzelczyk
285
(3,98%)
-
6
Jarosław Dykiel
408
(5,70%)
-
5
Piotr Sławomir Pantera
80
(1,12%)