Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
MOŚCISKO: ulice: SZKOLNA, WIERZBOWA od 11 do końca, ZIELONA, NOWIZNA
Pokaż więcej
Angelika Agnieszka Chorąży
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO
38
(15,20%)
Henryka Latacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO
212
(84,80%)
Okręg 2
MOŚCISKO: ulice: DZIERŻONIOWSKA, KOLEJOWA, KOŚCIELNA, KRÓTKA, POCZTOWA, POLNA, WIERZBOWA 1 - 10
Pokaż więcej
Grzegorz Franciszek Powązka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 3
Augustyn Mucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW
99
(38,37%)
Adam Paweł Jedynak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO
67
(25,97%)
Marcin Staściuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO
92
(35,66%)
Okręg 4
KIEŁCZYN, TUSZYN
Pokaż więcej
Bernadetta Elżbieta Drozdek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW
41
(13,67%)
Anna Maria Piekarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO
174
(58,00%)
Krzysztof Piotr Adamski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO
85
(28,33%)
Okręg 5
JĘDRZEJOWICE, KSIĄŻNICA
Pokaż więcej
Wioleta Edyta Malesza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW
50
(23,04%)
Krzysztof Franciszek Wypych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO
54
(24,88%)
Andrzej Marek Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO
113
(52,07%)
Okręg 6
UCIECHÓW: ulice: BŁAWATNA, CHABROWA, KWIATOWA, PIASTOWSKA od 21 do końca, RÓŻANA, SPORTOWA, WESOŁA, WYLOTOWA, ZIELONA
Pokaż więcej
Grzegorz Kazimierz Włodek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW
92
(38,33%)
Agnieszka Szachniewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO
34
(14,17%)
Teresa Czesława Kanarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO
114
(47,50%)
Okręg 7
KOŁACZÓW, UCIECHÓW: ulice: KOŚCIELNA, KRÓTKA, LEŚNA, LIPOWA, OSIEDLE BIAŁE, PIASTOWSKA 1 - 20, WROCŁAWSKA
Pokaż więcej
Agata Wiesława Kostek-Płaczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO
80
(37,56%)
Elżbieta Teresa Filipek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO
133
(62,44%)
Okręg 8
DOBROCIN, MARIANÓWEK
Pokaż więcej
Grażyna Ewa Ziernik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 9
BYSZÓW, DĘBOWA GÓRA, DOBROCINEK, ROZTOCZNIK
Pokaż więcej
Leszek Paziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW
150
(68,81%)
Tadeusz Józef Mikoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO
68
(31,19%)
Okręg 10
PIŁAWA DOLNA: ulice: BŁOTNISTA, GŁÓWNA od 69 do końca, KAMIENNA, KSIĘDZA STYCZKA, POLNA, SŁONECZNA, SPACEROWA od 30 do końca, STAWOWA, WIERZBOWA
Pokaż więcej
Anna Zofia Neckar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW
123
(41,41%)
Bożena Maria Kołodziej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO
174
(58,59%)
Okręg 11
PIŁAWA DOLNA: ulice: BIELAWSKA, GŁÓWNA 1 - 68, KRÓTKA, NOWA, SPACEROWA 1 - 29, NOWA, SPOKOJNA
Pokaż więcej
Elżbieta Sak-Rosolik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW
121
(42,46%)
Teodora Janina Skutnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO
164
(57,54%)
Okręg 12
KIETLICE, MYŚLISZÓW, OWIESNO
Pokaż więcej
Zbigniew Sługocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW
71
(30,08%)
Barbara Zofia Lasota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ALTERNATYWA 2018”
25
(10,59%)
Roman Robert Gucaluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO
25
(10,59%)
Piotr Śliwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO
115
(48,73%)
Okręg 13
OSTROSZOWICE: ulice: BIELAWSKA 1 - 65A, KRÓTKA, LEŚNA, STAWOWA, STRUMYKOWA, WIATRACZYN
Pokaż więcej
Jadwiga Anna Połcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW
65
(23,72%)
Zbigniew Bielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ALTERNATYWA 2018”
49
(17,88%)
Piotr Artur Gajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO
65
(23,72%)
Anna Małgorzata Rosiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO
95
(34,67%)
Okręg 14
JÓZEFÓWEK, OSTROSZOWICE: ulice: BIELAWSKA od 66 do końca, FABRYCZNA, JODŁOWNICKA, OGRODOWA, OSIEDLE NOWE, OSIEDLE PIASKOWE, POLNA, SŁONECZNA
Pokaż więcej
Sławomir Oleksak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW
83
(30,74%)
Karol Maurycy Słodziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ALTERNATYWA 2018”
112
(41,48%)
Damian Daniel Balcerzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO
10
(3,70%)
Janusz Szozda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO
65
(24,07%)
Okręg 15
Wojciech Ryszard Świtalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW
108
(55,38%)
Piotr Czajka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO
33
(16,92%)
Agnieszka Katarzyna Ożga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO
54
(27,69%)