Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Zagórów-miasto, ulice: Konińska, Kolejowa, Dojazdowa, Targowa, Konstantego Lidmanowskiego, Rolna, Przemysłowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GRZESZCZAKA LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
15
Jolanta Marciniak
78
(24,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA SŁOWIŃSKIEGO - ZMIEŃMY PERSPEKTYWĘ
-
19
Roman Jasiczek
50
(15,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY MATUSZAK ŁĄCZYMY, NIE DZIELIMY
-
14
Joanna Agata Kuźniewska
67
(21,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KULTERMANA
-
18
Ryszard Stanisław Sikorski
95
(30,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIEŚLEWICZA
-
16
Katarzyna Pawłowska-Pilarska
25
(7,94%)
Okręg 2
Zagórów-miasto, ulice: Duży Rynek, Średnia, Krótka, Tadeusza Kościuszki, Plac Polskiej Organizacji Wojskowej, Wojska Polskiego, Kaliska, Polna, Mały Rynek, Jana Kilińskiego, Zdrojowa, Rybacka, Krzywa, Ciasna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GRZESZCZAKA LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
15
Tomasz Marcin Łakomiak
79
(28,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY MATUSZAK ŁĄCZYMY, NIE DZIELIMY
-
14
Janusz Adam Wawrzyniak
30
(10,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KULTERMANA
-
18
Wioletta Zdzisława Kopaczewska
43
(15,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA PRZYDRYGI
-
17
Jerzy Juszczak
46
(16,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIEŚLEWICZA
-
16
Michał Ruciński
80
(28,78%)
Okręg 3
Zagórów-miasto, ulice: Plac Szkolny, Nowa, Dolna, Zielona, Piaskowa, Berdychów, Gajowa, Zacisze, Okólna, Słupecka, Ogrodowa, Łąkowa, Kościelna, Próżna, Wąska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GRZESZCZAKA LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
15
Wiesław Stanisław Dominiak
48
(18,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA SŁOWIŃSKIEGO - ZMIEŃMY PERSPEKTYWĘ
-
19
Tomasz Słowiński
71
(27,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY MATUSZAK ŁĄCZYMY, NIE DZIELIMY
-
14
Bogusława Chojnacka
32
(12,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KULTERMANA
-
18
Wojciech Marek Maciaszek
21
(8,27%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zbigniew Widerowski
31
(12,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIEŚLEWICZA
-
16
Katarzyna Anna Waszak
51
(20,08%)
Okręg 4
Zagórów-miasto, ulice: Szubianki, Kasztanowa, Lipowa, Klonowa, Brzozowa, Wierzbowa, Dębowa, Sosnowa, Akacjowa, Świerkowa, Topolowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GRZESZCZAKA LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
15
Elżbieta Borowska
70
(23,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA SŁOWIŃSKIEGO - ZMIEŃMY PERSPEKTYWĘ
-
19
Aldona Justyna Buziak-Siuba
33
(11,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY MATUSZAK ŁĄCZYMY, NIE DZIELIMY
-
14
Nina Madalska
71
(24,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KULTERMANA
-
18
Marcin Kaczorowski
73
(24,91%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Stuczyński
22
(7,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIEŚLEWICZA
-
16
Marcin Janowski
24
(8,19%)
Okręg 5
Zagórów-miasto, ulice: Pyzderska, Cmentarna, Górna, Stodolna, Leśna, Wzgórze, Sadowa, Kwiatowa, Wiatrakowa, Wiklinowa, Torfowa, Wodna, Solna, Rzeczna, Widokowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GRZESZCZAKA LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
15
Zbigniew Nowiński
69
(26,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA SŁOWIŃSKIEGO - ZMIEŃMY PERSPEKTYWĘ
-
19
Przemysław Waszak
31
(11,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY MATUSZAK ŁĄCZYMY, NIE DZIELIMY
-
14
Izabela Maria Stuczyńska
17
(6,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KULTERMANA
-
18
Marek Zawal
82
(31,66%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Artur Łukasz Paprzycki
23
(8,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIEŚLEWICZA
-
16
Jacek Parus
37
(14,29%)
Okręg 6
Sołectwo: Kopojno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GRZESZCZAKA LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
15
Beata Czajka
20
(8,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA SŁOWIŃSKIEGO - ZMIEŃMY PERSPEKTYWĘ
-
19
Monika Małgorzata Nowaczyk
40
(16,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY MATUSZAK ŁĄCZYMY, NIE DZIELIMY
-
14
Dagmara Maria Nowaczyk
10
(4,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA PRZYDRYGI
-
17
Konrad Michał Przydryga
97
(38,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU SŁUPECKIEGO
-
21
Agnieszka Czerniak
83
(33,20%)
Okręg 7
Sołectwa: Oleśnica, Skokum
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GRZESZCZAKA LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
15
Elżbieta Mróz
180
(49,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA SŁOWIŃSKIEGO - ZMIEŃMY PERSPEKTYWĘ
-
19
Bartosz Waszak
52
(14,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KULTERMANA
-
18
Marcin Adaszak
117
(32,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ANDRZEJA KUBIAKA
-
20
Adrian Łabęcki
5
(1,39%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Błażej Kieliszak
7
(1,94%)
Okręg 8
Sołectwa: Wrąbczyn, Kościołków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GRZESZCZAKA LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
15
Hanna Maria Lisiecka
34
(16,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA SŁOWIŃSKIEGO - ZMIEŃMY PERSPEKTYWĘ
-
19
Tomasz Mariusz Sikora
21
(9,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY MATUSZAK ŁĄCZYMY, NIE DZIELIMY
-
14
Wanda Bartczak
15
(7,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KULTERMANA
-
18
Jan Andrzej Nowak
91
(43,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ANDRZEJA KUBIAKA
-
20
Wojciech Michał Buśkiewicz
26
(12,32%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Szczepaniak
0
(0,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIEŚLEWICZA
-
16
Renata Mierkiewicz
24
(11,37%)
Okręg 9
Sołectwa: Drzewce, Augustynów, Michalinów Oleśnicki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA SŁOWIŃSKIEGO - ZMIEŃMY PERSPEKTYWĘ
-
19
Danuta Maria Kujawa
99
(33,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY MATUSZAK ŁĄCZYMY, NIE DZIELIMY
-
14
Małgorzata Kopaczewska
70
(23,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KULTERMANA
-
18
Maciej Aleksander Kasznia
96
(32,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ANDRZEJA KUBIAKA
-
20
Aneta Anna Borowska-Parus
19
(6,42%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Natalia Zielińska
12
(4,05%)
Okręg 10
Sołectwa: Mariantów, Nowa Wieś, Trąbczyn, Zalesie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA SŁOWIŃSKIEGO - ZMIEŃMY PERSPEKTYWĘ
-
19
Janusz Waldemar Lewicz
19
(4,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KULTERMANA
-
18
Andrzej Stanisław Przygoński
90
(21,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ANDRZEJA KUBIAKA
-
20
Rafał Krzysztof Maciaszek
94
(22,27%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marcin Urycki
200
(47,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIEŚLEWICZA
-
16
Alicja Szymkowiak
19
(4,50%)
Okręg 11
Sołectwa: Stanisławów, Szetlew, Szetlewek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY MATUSZAK ŁĄCZYMY, NIE DZIELIMY
-
14
Jan Walenty Kopaczewski
71
(25,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KULTERMANA
-
18
Gabriel Kubiak
127
(45,85%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jolanta Romana Szpitalna
79
(28,52%)
Okręg 12
Sołectwa: Łazińsk Drugi, Łazińsk Pierwszy, Łazy, Michalinów Trąbczyński, Osiny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GRZESZCZAKA LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
15
Klaudia Anna Szymczak
53
(18,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA SŁOWIŃSKIEGO - ZMIEŃMY PERSPEKTYWĘ
-
19
Joanna Teresa Graczyk
68
(24,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY MATUSZAK ŁĄCZYMY, NIE DZIELIMY
-
14
Adrian Krzysztof Michalak
12
(4,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KULTERMANA
-
18
Jan Walenty Kloc
94
(33,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ANDRZEJA KUBIAKA
-
20
Krzysztof Reszkiewicz
10
(3,53%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Iwona Stanisława Maroszak
46
(16,25%)
Okręg 13
Sołectwa: Bukowe, Imielno, Łukom
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GRZESZCZAKA LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
15
Jakub Garbaciak
35
(11,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA SŁOWIŃSKIEGO - ZMIEŃMY PERSPEKTYWĘ
-
19
Bogdan Józef Karaszewski
54
(17,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY MATUSZAK ŁĄCZYMY, NIE DZIELIMY
-
14
Michał Rogowski
60
(19,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KULTERMANA
-
18
Grzegorz Piotr Skąpski
145
(47,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ANDRZEJA KUBIAKA
-
20
Andrzej Borowski
10
(3,29%)
Okręg 14
Sołectwa: Anielewo, Grądzeń, Łomów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GRZESZCZAKA LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
15
Mariusz Michalak
23
(11,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY MATUSZAK ŁĄCZYMY, NIE DZIELIMY
-
14
Wioletta Fagasińska
9
(4,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KULTERMANA
-
18
Jacek Kazimierz Juszczak
48
(24,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ANDRZEJA KUBIAKA
-
20
Paweł Burdziński
71
(36,41%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bogusław Antoni Tulikowski
44
(22,56%)
Okręg 15
Sołectwa: Adamierz, Koszelewska Łąka, Myszakówek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KULTERMANA
-
18
Rafał Kowalewski
108
(49,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ANDRZEJA KUBIAKA
-
20
Józef Maciejewski
20
(9,09%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Katarzyna Górecka
61
(27,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIEŚLEWICZA
-
16
Wiktor Przybyła
31
(14,09%)