Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Krępa Słupska tj. miejscowości Krępa Słupska, Łupiny, Płaszewko
Pokaż więcej
Magdalena Aneta Kul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER
186
(41,52%)
Romualda Stanisława Dąbrowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
47
(10,49%)
Elżbieta Domańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK
16
(3,57%)
Ewa Marianna Wyrzykowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA KRĘPA”
178
(39,73%)
Krzysztof Józef Matusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MATUSIAKA
21
(4,69%)
Okręg 2
Sołectwo Kusowo
Pokaż więcej
Mirosław Klemiato
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER
117
(46,80%)
Łukasz Lucjan Nikadon
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2
(0,80%)
Ryszard Piotr Kida
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK
34
(13,60%)
Bogusław Krawców
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAW KRAWCÓW
97
(38,80%)
Okręg 3
Sołectwo Głobino, Sołectwo Stanięcino, Sołectwo Warblewo tj. miejscowości Warblewo, Warblewko
Pokaż więcej
Barbara Izabela Micio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER
234
(67,63%)
Agnieszka Katarzyna Stefańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK
112
(32,37%)
Okręg 4
sołectwo Redzikowo, Sołectwo Wieszyno
Pokaż więcej
Beata Juryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER
148
(71,50%)
Elżbieta Barbara Polenceusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK
59
(28,50%)
Okręg 5
Sołectwo Redzikowo Osiedle
Pokaż więcej
Marian Roman Kużel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwo Grąsino, Sołectwo Jezierzyce
Pokaż więcej
Zbigniew Pejs
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER
156
(59,32%)
Damian Dziadosz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5
(1,90%)
Maciej Robert Świętosławski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK
87
(33,08%)
Paweł Piotr Tylus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ TYLUS
15
(5,70%)
Okręg 7
Sołectwo Jezierzyce Osiedle
Pokaż więcej
Dariusz Władysław Perlański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER
0
(0,00%)
Okręg 8
Sołectwo Siemianice ul.: Agrestowa, Akacjowa, Bratkowa, Brzozowa, Cicha, Czereśniowa, Fiołkowa, Grabowa, Graniczna, Jagodowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Kościelna, Kwiatowa, Lawendowa, Lipowa, Makowa, Malinowa, Miejska, Miętowa, Migdałowa, Modrzewiowa, Ogrodowa, Piaskowa, Pogodna, Przyjazna, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Spacerowa, Spokojna, Tęczowa, Wiśniowa, Ziołowa
Pokaż więcej
Waldemar Jan Szpakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER
184
(30,62%)
Katarzyna Paulina Rodziewicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
216
(35,94%)
Michał Marcin Nielub
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO
70
(11,65%)
Zbigniew Wiczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK
131
(21,80%)
Okręg 9
Sołectwo Siemianice ulice: Boczna, Bukowa, Bursztynowa, Dębowa, Krótka, Ku Słońcu, Leśna, Łąkowa, Miodowa, Młyńska, Parkowa, Perłowa, Polna, Robotnicza, Rybacka, Słupska, Słoneczna, Sosnowa, Szmaragdowa, Świerkowa, Wiejska, Złota Żytnia; miejscowości Niewierowo, Swochowo
Pokaż więcej
Antoni Sobczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER
265
(49,81%)
Konrad Zdzisław Orluk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
119
(22,37%)
Piotr Kubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK
148
(27,82%)
Okręg 10
Sołectwo Karzcino, Sołectwo Lubuczewo, Sołectwo Wrzeście tj. miejscowości Wrzeście, Kępno, Sołectwo Wiklino tj. miejscowości Wiklino, Lękwica
Pokaż więcej
Danuta Helena Kopacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER
284
(63,82%)
Lech Bolesław Werner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK
161
(36,18%)
Okręg 11
Sołectwo Bukówka, Sołectwo Kukowo, Sołectwo Rogawica
Pokaż więcej
Marek Jankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER
146
(54,07%)
Stanisław Grzegorz Łoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK
81
(30,00%)
Bogdan Ignacy Czerwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDAN CZERWIŃSKI
43
(15,93%)
Okręg 12
Sołectwo Bydlino, Sołectwo Włynkowo, Sołectwo Włynkówko
Pokaż więcej
Beata Zofia Grzech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER
294
(44,95%)
Piotr Paweł Rystwej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
259
(39,60%)
Agata Marlena Giejbo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK
101
(15,44%)
Okręg 13
Sołectwo Gałęzinowo, Sołectwo Strzelinko, Sołectwo Strzelino, Sołectwo Wielichowo tj. miejscowości Wielichowo, Gajki
Pokaż więcej
Małgorzata Gabriela Bazyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER
194
(43,79%)
Andrzej Zenon Janukowicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
68
(15,35%)
Sandra Aneta Megger
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK
59
(13,32%)
Łukasz Bartosz Mucha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
122
(27,54%)
Okręg 14
Sołectwo Bierkowo, Sołectwo Bruskowo Wielkie
Pokaż więcej
Joanna Mirosława Chrzanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER
168
(34,36%)
Krystyna Agnieszka Gosik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY STANISŁAWCZUK
93
(19,02%)
Grzegorz Wojciech Konopka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "BIERKOWO-BRUSKOWO NASZ DOM"
228
(46,63%)
Okręg 15
Sołectwo Bruskowo Małe tj. miejscowości Bruskowo Małe, Wierzbięcin, Sołectwo Gać tj. miejscowości Gać, Gać Leśna, Sołectwo Krzemienica, Sołectwo Redęcin, Sołectwo Swołowo
Pokaż więcej
Grzegorz Winiarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYKIER
250
(90,91%)
Anna Bućko
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
25
(9,09%)