Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - Świętokrzyskie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    powiaty: sandomierski, opatowski, ostrowiecki, staszowski

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Arkadiusz Bąk
      9 522 (7,21%)
    2. 2 Andrzej Swajda
      6 508 (4,93%)
    3. 3 Izydor Bronisław Grabowski
      4 033 (3,06%)
    4. 4 Maria Janina Adamczyk
      1 258 (0,95%)
    5. 6 Małgorzata Maria Żugaj
      1 907 (1,44%)
    6. 7 Krystyna Socha
      1 137 (0,86%)
    7. 5 Ewelina Janina Bień
      4 475 (3,39%)
    8. 8 Mirosław Władysław Adamek
      2 046 (1,55%)
    9. 9 Marek Władysław Szczepanik
      1 907 (1,44%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Magdalena Anna Zieleń
      6 593 (4,99%)
    2. 3 Paweł Jerzy Krakowiak
      6 372 (4,83%)
    3. 4 Marek Strzała
      8 238 (6,24%)
    4. 5 Anna Rolak
      2 458 (1,86%)
    5. 6 Ewa Barbara Kondek
      3 625 (2,75%)
    6. 7 Anna Kowalczyk
      2 014 (1,53%)
    7. 9 Dorota Ewa Stępień-Zając
      3 790 (2,87%)
    8. 8 Robert Pytka
      3 104 (2,35%)
    9. 1 Marek Jan Jońca
      15 196 (11,51%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Sławomir Janusz Szczykutowicz
      75 (0,06%)
    2. 4 Wiesław Kot
      320 (0,24%)
    3. 1 Sławomir Kukuła
      166 (0,13%)
    4. 3 Bogumiła Krystyna Małkiewicz
      83 (0,06%)
    5. 6 Maria Anna Sadkowska
      88 (0,07%)
    6. 8 Ryszard Adam Mazur
      260 (0,20%)
    7. 7 Adam Krzysztof Potocki
      249 (0,19%)
    8. 5 Teresa Ewa Fudalewska
      78 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Piotr Andrzej Pawlik
      126 (0,10%)
    2. 4 Marta Kamila Bukłat
      110 (0,08%)
    3. 1 Robert Mariusz Głodek
      515 (0,39%)
    4. 3 Martyna Agnieszka Polit
      230 (0,17%)
    5. 5 Agnieszka Kędra
      175 (0,13%)
    6. 7 Mateusz Maciej Tomczyk
      248 (0,19%)
    7. 2 Piotr Żyłka
      735 (0,56%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Angelika Lena Bant
      130 (0,10%)
    2. 2 Dominika Maria Wilczyńska
      156 (0,12%)
    3. 3 Zbigniew Jan Kozieł
      186 (0,14%)
    4. 1 Bartosz Piotr Tomczyk
      591 (0,45%)
    5. 5 Kamil Łukasz Wykrota
      80 (0,06%)
    6. 8 Bernadetta Gabriela Reimus
      51 (0,04%)
    7. 7 Karol Konrad Zamieczyński
      30 (0,02%)
    8. 6 Patrycja Kozieł
      141 (0,11%)
    9. 9 Zbigniew Janusz Marczewski
      99 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Bińczak
      1 716 (1,30%)
    2. 2 Dariusz Socha
      1 035 (0,78%)
    3. 6 Lidia Sulicka-Tworek
      350 (0,27%)
    4. 4 Krzysztof Szymon Tłuścik
      263 (0,20%)
    5. 5 Paulina Piwowarczyk
      240 (0,18%)
    6. 3 Łukasz Maciej Milner
      77 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Grzegorz Andrzej Krysa
      1 326 (1,00%)
    2. 1 Jadwiga Elżbieta Szewczyk
      2 008 (1,52%)
    3. 5 Anna Winiarczyk
      703 (0,53%)
    4. 4 Marcin Aleksander Rejmer
      236 (0,18%)
    5. 3 Janusz Podsiadło
      1 026 (0,78%)
    6. 6 Maciej Żaliński
      299 (0,23%)
    7. 7 Justyna Aleksandra Małysa
      373 (0,28%)
    8. 8 Agnieszka Anna Utnik
      563 (0,43%)
    9. 9 Jacek Wójcicki
      811 (0,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Kamil Filip Klamczyński
      252 (0,19%)
    2. 7 Zbigniew Żabicki
      263 (0,20%)
    3. 4 Ilona Magdalena Sornat
      177 (0,13%)
    4. 2 Mateusz Dawid Domagała
      1 004 (0,76%)
    5. 3 Karolina Elżbieta Wypych
      272 (0,21%)
    6. 1 Monika Jedynak
      1 410 (1,07%)
    7. 5 Beata Elżbieta Kościelniak
      210 (0,16%)
    8. 6 Łukasz Gruszka
      503 (0,38%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Józef Bryk
      1 299 (0,98%)
    2. 1 Grigor Szaginian
      8 135 (6,16%)
    3. 3 Iwona Katarzyna Marczak
      745 (0,56%)
    4. 2 Paweł Ksawery Zalewski
      2 660 (2,02%)
    5. 5 Ewa Kwiatkowska
      1 219 (0,92%)
    6. 6 Norbert Krzystanek
      537 (0,41%)
    7. 8 Ewa Marta Rolecka
      619 (0,47%)
    8. 7 Katarzyna Kijewska
      302 (0,23%)
    9. 9 Rafał Marian Buczkowski
      525 (0,40%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Ignacy Tadeusz Szpernal
      162 (0,12%)
    2. 7 Agnieszka Aneta Rędziak
      320 (0,24%)
    3. 1 Jerzy Andrzej Jaskiernia
      4 417 (3,35%)
    4. 2 Józef Grabowski
      3 403 (2,58%)
    5. 3 Adrian Tomasz Fulara
      342 (0,26%)
    6. 4 Grażyna Krawętkowska
      345 (0,26%)
    7. 5 Blanka Żelazowska
      408 (0,31%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Kinga Ewa Bakalarska
      221 (0,17%)
    2. 3 Alicja Małgorzata Lisiak
      130 (0,10%)
    3. 6 Piotr Tatarata
      366 (0,28%)
    4. 1 Jędrzej Pieńkowski
      273 (0,21%)
    5. 4 Maria Grażyna Skrzypczak-Pyrzyńska
      80 (0,06%)
    6. 5 Krzysztof Ryszard Kalinowski
      97 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KANDYDATKI NA RADNĄ SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO AGNIESZKI JĘDRZEJEWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Agnieszka Katarzyna Jędrzejewska
      546 (0,41%)
    2. 3 Łukasz Radosław Ziarko
      137 (0,10%)
    3. 2 Karolina Olech
      236 (0,18%)
    4. 4 Hubert Wojciech Danek
      55 (0,04%)
    5. 5 Barbara Danek
      195 (0,15%)

    Okręg 2

    powiaty: starachowicki, skarżyski, konecki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Agata Binkowska
      5 589 (5,34%)
    2. 1 Wiesław Zbigniew Stępień
      3 088 (2,95%)
    3. 4 Krzysztof Charemski
      1 154 (1,10%)
    4. 6 Bernarda Piwowar
      723 (0,69%)
    5. 5 Beata Fidor
      1 077 (1,03%)
    6. 8 Andrzej Sebastian Brzeziński
      1 457 (1,39%)
    7. 7 Marcin Adam Pocheć
      1 086 (1,04%)
    8. 3 Jerzy Zbigniew Materek
      5 117 (4,89%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Agnieszka Dorota Buras
      5 780 (5,52%)
    2. 4 Jan Piotr Wzorek
      2 913 (2,78%)
    3. 2 Andrzej Piotr Pruś
      8 955 (8,56%)
    4. 1 Mariusz Marek Gosek
      8 561 (8,18%)
    5. 3 Waldemar Krzysztof Wrona
      6 411 (6,13%)
    6. 6 Aneta Wiśniewska
      2 001 (1,91%)
    7. 7 Urszula Przygodzka
      2 733 (2,61%)
    8. 8 Marcin Piotr Piętak
      5 430 (5,19%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Klaudia Róża Brzezińska
      103 (0,10%)
    2. 1 Katarzyna Anna Madejska
      346 (0,33%)
    3. 3 Piotr Wojciech Duda
      363 (0,35%)
    4. 4 Jan Gustaw Grudniewski
      118 (0,11%)
    5. 5 Katarzyna Zofia Mikulska
      159 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Bogdan Prasał
      125 (0,12%)
    2. 3 Jadwiga Maria Milczuszek
      148 (0,14%)
    3. 6 Piotr Krzysztof Dwojak
      184 (0,18%)
    4. 2 Łukasz Świstak
      311 (0,30%)
    5. 4 Elżbieta Izabela Piętak
      185 (0,18%)
    6. 1 Julia Polakowska
      712 (0,68%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Paulina Emilia Stanecka
      131 (0,13%)
    2. 4 Jacek Andrzej Orczyk
      125 (0,12%)
    3. 2 Tomasz Pocheć
      235 (0,22%)
    4. 1 Łukasz Sylwester Wilczyński
      744 (0,71%)
    5. 5 Martyna Kozieł
      126 (0,12%)
    6. 6 Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk
      39 (0,04%)
    7. 8 Krzysztof Stanisław Wasik
      104 (0,10%)
    8. 7 Ewa Strzelec
      287 (0,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Karol Zdzisław Kępa
      307 (0,29%)
    2. 1 Elżbieta Krystyna Kosztowniak
      1 025 (0,98%)
    3. 5 Dariusz Grzegorz Adamski
      302 (0,29%)
    4. 3 Rafał Stanisław Brzoza
      204 (0,19%)
    5. 4 Anna Sylwia Kowalczyk-Szproch
      190 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Sławomir Jan Dąbrowski
      791 (0,76%)
    2. 7 Janina Zofia Gołacka
      176 (0,17%)
    3. 4 Małgorzata Paprot
      505 (0,48%)
    4. 6 Edyta Szewczyk
      463 (0,44%)
    5. 2 Daniel Krystian Ołownia
      757 (0,72%)
    6. 5 Łukasz Rutka
      344 (0,33%)
    7. 3 Marzena Katarzyna Święcicka
      603 (0,58%)
    8. 1 Marek Tadeusz Ciuraszkiewicz
      1 460 (1,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Artur Kołodziej
      421 (0,40%)
    2. 1 Iwona Klimorowska
      762 (0,73%)
    3. 8 Wiesław Jan Ginał
      132 (0,13%)
    4. 7 Angelika Milena Pacak
      327 (0,31%)
    5. 3 Małgorzata Gruszka
      440 (0,42%)
    6. 5 Wioleta Monika Stokłuska
      164 (0,16%)
    7. 6 Łukasz Stępień
      618 (0,59%)
    8. 4 Agnieszka Pluta
      807 (0,77%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Elżbieta Cecylia Dul
      297 (0,28%)
    2. 6 Tomasz Sorbian
      262 (0,25%)
    3. 5 Regina Wrzeszcz
      135 (0,13%)
    4. 2 Janusz Kazimierz Jeżyński
      81 (0,08%)
    5. 3 Damian Mateusz Godlewski
      148 (0,14%)
    6. 4 Waleria Czesława Kaczmarska
      109 (0,10%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Mirosław Emilian Gęborek
      3 706 (3,54%)
    2. 2 Piotr Paweł Banasik
      1 447 (1,38%)
    3. 1 Jan Sławomir Maćkowiak
      9 204 (8,80%)
    4. 4 Agnieszka Joanna Czarnecka
      1 031 (0,99%)
    5. 6 Wojciech Kurek
      569 (0,54%)
    6. 5 Beata Magdalena Sikorska
      616 (0,59%)
    7. 8 Marcin Głowacki
      578 (0,55%)
    8. 7 Urszula Bożena Sułek
      810 (0,77%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Skrętek
      530 (0,51%)
    2. 4 Joanna Małgorzata Jakubowska
      537 (0,51%)
    3. 3 Izabela Olimpia Wesołowska
      408 (0,39%)
    4. 5 Barbara Gąszcz
      237 (0,23%)
    5. 8 Paulina Tersa
      261 (0,25%)
    6. 6 Jarosław Skuza
      202 (0,19%)
    7. 7 Ilona Aleksandra Bogdalczyk
      40 (0,04%)
    8. 1 Andrzej Jan Szejna
      4 819 (4,61%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Justyna Agata Suchocka
      168 (0,16%)
    2. 2 Marta Dulęba
      294 (0,28%)
    3. 1 Łukasz Maciej Kosmala
      534 (0,51%)
    4. 3 Marcin Kamil Orzechowski
      133 (0,13%)
    5. 5 Michał Adam Sińczak
      65 (0,06%)

    Okręg 3

    powiaty: kielecki, miasto Kielce

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 11 Janusz Zbigniew Marszycki
      238 (0,13%)
    2. 6 Marcin Kazimierz Pasiarski
      621 (0,35%)
    3. 7 Magdalena Tusień-Kuzka
      1 076 (0,60%)
    4. 9 Justyna Iwona Fiuk
      314 (0,17%)
    5. 12 Renata Teresa Segiecińska
      1 009 (0,56%)
    6. 10 Ilona Agnieszka Świercz
      510 (0,28%)
    7. 8 Alina Teresa Kmiecicka
      257 (0,14%)
    8. 3 Małgorzata Maria Stanioch
      3 249 (1,81%)
    9. 4 Jacek Tomasz Kowalczyk
      2 610 (1,45%)
    10. 1 Piotr Bogusław Żołądek
      12 232 (6,80%)
    11. 2 Grzegorz Andrzej Gałuszka
      5 954 (3,31%)
    12. 5 Ireneusz Stanisław Żak
      1 838 (1,02%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Grzegorz Piotr Banaś
      7 416 (4,12%)
    2. 2 Mieczysław Gębski
      7 485 (4,16%)
    3. 3 Renata Urszula Janik
      9 849 (5,47%)
    4. 1 Elżbieta Śreniawska
      19 782 (10,99%)
    5. 11 Marcin Adam Zawierucha
      1 806 (1,00%)
    6. 4 Robert Antoni Frey
      1 382 (0,77%)
    7. 9 Grażyna Elżbieta Majchrzak
      1 243 (0,69%)
    8. 5 Jacek Michalski
      3 211 (1,78%)
    9. 7 Barbara Urszula Czerwińska
      4 045 (2,25%)
    10. 8 Stanisław Szyszkowski
      1 519 (0,84%)
    11. 6 Maria Krystyna Gadawska
      4 853 (2,70%)
    12. 12 Janusz Adam Koza
      8 342 (4,64%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Stanisław Malak
      49 (0,03%)
    2. 1 Jan Cieślak
      229 (0,13%)
    3. 2 Paulina Pala
      239 (0,13%)
    4. 4 Katarzyna Patrycja Baradziej
      64 (0,04%)
    5. 5 Edward Zbroszczyk
      413 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Rafał Stando
      283 (0,16%)
    2. 2 Łukasz Roman Bukłat
      334 (0,19%)
    3. 4 Patrycja Barbara Mazur
      406 (0,23%)
    4. 11 Sławomir Krystian Lech
      172 (0,10%)
    5. 1 Mateusz Kamil Iwan
      2 087 (1,16%)
    6. 5 Adrian Dariusz Wojsa
      238 (0,13%)
    7. 6 Karol Radosław Dąbrowski
      234 (0,13%)
    8. 7 Kinga Barbara Rusin
      383 (0,21%)
    9. 8 Małgorzata Ewa Rajfura
      205 (0,11%)
    10. 10 Anna Alina Kasza
      243 (0,14%)
    11. 9 Paweł Ryszard Gołąbek
      257 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Dorota Maria Wilczyńska
      140 (0,08%)
    2. 10 Karol Miernik
      116 (0,06%)
    3. 5 Barbara Walentyna Leżańska
      73 (0,04%)
    4. 1 Mariola Nina Piasecka-Leydo
      551 (0,31%)
    5. 2 Rafał Wasik
      288 (0,16%)
    6. 4 Paweł Dariusz Błaut
      145 (0,08%)
    7. 11 Joanna Małgorzata Machynia
      55 (0,03%)
    8. 7 Magdalena Izabela Zamieczyńska
      46 (0,03%)
    9. 8 Kamil Bartosz Kozieł
      104 (0,06%)
    10. 12 Antoni Bolesław Nowak
      78 (0,04%)
    11. 6 Łukasz Szczepan Ospara
      81 (0,05%)
    12. 9 Małgorzata Zamojska
      69 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Izabela Krystyna Buszewicz
      482 (0,27%)
    2. 3 Zofia Teresa Vahlberg
      368 (0,20%)
    3. 5 Wioleta Jończyk
      1 586 (0,88%)
    4. 1 Danuta Krystyna Papaj
      7 868 (4,37%)
    5. 2 Grzegorz Maciej Świercz
      5 012 (2,78%)
    6. 4 Hubert Żerniak
      326 (0,18%)
    7. 10 Piotr Patryk Rogula
      555 (0,31%)
    8. 6 Jakub Karol Kotula
      353 (0,20%)
    9. 9 Paweł Karol Soboń
      1 065 (0,59%)
    10. 11 Grzegorz Maciągowski
      620 (0,34%)
    11. 8 Paweł Szymon Strząbała
      903 (0,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Magdalena Izabela Fogiel-Litwinek
      3 660 (2,03%)
    2. 3 Aneta Karina Bernat
      577 (0,32%)
    3. 2 Marcin Rafał Bugajski
      1 297 (0,72%)
    4. 9 Agnieszka Jolanta Piwowar
      481 (0,27%)
    5. 4 Barbara Detka
      595 (0,33%)
    6. 7 Jan Robert Kobyłecki
      286 (0,16%)
    7. 6 Robert Daniel Banasik
      423 (0,24%)
    8. 5 Piotr Tomasz Gołacki
      306 (0,17%)
    9. 8 Lucyna Anna Bąk
      483 (0,27%)
    10. 11 Adrian Leszek Tomczyk
      238 (0,13%)
    11. 12 Grzegorz Gwóźdź
      662 (0,37%)
    12. 10 Katarzyna Anna Fugiel-Bilinkin
      225 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Monika Edyta Gorzelak
      539 (0,30%)
    2. 4 Anna Papka
      317 (0,18%)
    3. 6 Agata Wawrzeńczyk
      367 (0,20%)
    4. 5 Damian Michał Kończak
      162 (0,09%)
    5. 10 Wiesława Józefa Zapała
      264 (0,15%)
    6. 9 Tomasz Jan Szwarc
      314 (0,17%)
    7. 8 Ewa Monika Dyczkowska
      163 (0,09%)
    8. 1 Stanisław Skuza
      934 (0,52%)
    9. 3 Grzegorz Grudzień
      500 (0,28%)
    10. 7 Norbert Zdzisław Mańka
      180 (0,10%)
    11. 12 Martyna Kosela
      512 (0,28%)
    12. 11 Karol Paweł Januchta
      227 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Małgorzata Anna Lepucka
      193 (0,11%)
    2. 6 Kamil Wójcik
      321 (0,18%)
    3. 3 Dorota Ewa Nazary
      136 (0,08%)
    4. 2 Łukasz Witold Misiuna
      203 (0,11%)
    5. 5 Marta Grażyna Ekielska
      88 (0,05%)
    6. 4 Norbert Szabłowski
      103 (0,06%)
    7. 1 Renata Stefania Ekielska-Rudeńska
      241 (0,13%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Lucjan Marek Pietrzczyk
      4 645 (2,58%)
    2. 1 Mateusz Jan Żukowski
      5 568 (3,09%)
    3. 3 Marzena Anna Marczewska
      2 318 (1,29%)
    4. 4 Sławomir Adam Gierada
      5 809 (3,23%)
    5. 6 Karol Misiuda
      637 (0,35%)
    6. 5 Marcin Robert Misiek
      1 076 (0,60%)
    7. 7 Marlena Lidia Sulej
      391 (0,22%)
    8. 8 Małgorzata Teresa Król
      639 (0,36%)
    9. 9 Teresa Dziopa
      469 (0,26%)
    10. 11 Bernadetta Elżbieta Krysztofik
      405 (0,23%)
    11. 10 Włodzimierz Henryk Magdziarz
      628 (0,35%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Henryk Mieczysław Milcarz
      8 483 (4,71%)
    2. 4 Michał Kot
      651 (0,36%)
    3. 5 Irena Surma
      291 (0,16%)
    4. 3 Małgorzata Elżbieta Drogosz
      553 (0,31%)
    5. 2 Ryszard Marek Białacki
      1 756 (0,98%)
    6. 7 Dagmara Aleksandra Zagórska
      230 (0,13%)
    7. 10 Agnieszka Iwona Matysek
      123 (0,07%)
    8. 8 Joanna Izabela Kaleta
      324 (0,18%)
    9. 9 Andrzej Pietrzykowski
      155 (0,09%)
    10. 11 Kamila Katarzyna Sędziejewska
      153 (0,09%)
    11. 12 Marcin Piotr Cedro
      597 (0,33%)
    12. 6 Artur Michał Grela
      258 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Barbara Olszowy
      155 (0,09%)
    2. 2 Anna Bogumiła Adamczyk
      0 (0%)
    3. 5 Oskar Artur Tracz
      118 (0,07%)
    4. 4 Agnieszka Ewa Szmit-Morze
      135 (0,08%)
    5. 3 Paweł Bronisław Słowik
      104 (0,06%)
    6. 1 Artur Piotr Stefański
      616 (0,34%)

    Okręg 4

    powiaty: włoszczowski, jędrzejowski, pińczowski, buski, kazimierski

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Renata Ewa Antos
      1 273 (1,05%)
    2. 3 Mieczysław Sas
      5 235 (4,30%)
    3. 5 Bogusława Bożena Wypych
      2 973 (2,44%)
    4. 8 Ilona Maria Modrzewiecka
      693 (0,57%)
    5. 4 Krzysztof Dziekan
      2 117 (1,74%)
    6. 7 Jolanta Dorota Tyjas
      3 651 (3,00%)
    7. 2 Tadeusz Józef Kowalczyk
      3 245 (2,67%)
    8. 1 Adam Sebastian Jarubas
      31 980 (26,29%)
    9. 9 Leszek Jarosław Wawrzyła
      4 213 (3,46%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Artur Marian Konarski
      5 023 (4,13%)
    2. 1 Marek Paweł Bogusławski
      15 368 (12,64%)
    3. 4 Józef Cepil
      3 740 (3,08%)
    4. 2 Maciej Gawin
      7 775 (6,39%)
    5. 5 Elżbieta Katarzyna Kwiecień-Ząbek
      2 349 (1,93%)
    6. 6 Janina Krzypkowska
      1 527 (1,26%)
    7. 8 Agnieszka Małgorzata Koncewicz
      1 485 (1,22%)
    8. 9 Hubert Wacław Przybyszewski
      3 098 (2,55%)
    9. 7 Katarzyna Adriana Chrust
      1 225 (1,01%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Kazimierz Ignacy Krawczyk
      238 (0,20%)
    2. 4 Zbigniew Eugeniusz Mącznik
      50 (0,04%)
    3. 2 Albina Anna Marcinkowska
      83 (0,07%)
    4. 3 Ewelina Kupis
      167 (0,14%)
    5. 5 Piotr Kucharski
      173 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Aleksandra Kamila Gacek
      202 (0,17%)
    2. 2 Mateusz Krzysztof Śliwa
      264 (0,22%)
    3. 6 Karolina Marcelina Mrozik
      62 (0,05%)
    4. 1 Michał Środa
      512 (0,42%)
    5. 4 Ariadna Kinga Ekiert
      66 (0,05%)
    6. 7 Krzysztof Jerzy Tyrała
      73 (0,06%)
    7. 5 Rafał Ryszard Rączka
      95 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Martyna Anna Kusiak
      40 (0,03%)
    2. 9 Ewa Małgorzata Zuba
      45 (0,04%)
    3. 3 Małgorzata Sabina Morgaś
      115 (0,09%)
    4. 1 Sławomir Aleksander Szarek
      668 (0,55%)
    5. 6 Damian Stanecki
      35 (0,03%)
    6. 8 Tomasz Szymonek
      43 (0,04%)
    7. 2 Maciej Dawid Literacki
      110 (0,09%)
    8. 5 Maria Izabela Kozieł
      94 (0,08%)
    9. 4 Szymon Sadowski
      103 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Przemysław Chechelski
      541 (0,44%)
    2. 1 Jerzy Edward Trzepatowski
      1 259 (1,04%)
    3. 3 Joanna Janiga-Fostriak
      125 (0,10%)
    4. 4 Piotr Konrad Cempura
      203 (0,17%)
    5. 5 Ewelina Barbara Pawłowska
      157 (0,13%)
    6. 7 Paulina Lidia Kobos
      105 (0,09%)
    7. 6 Łukasz Józef Biały
      717 (0,59%)
    8. 8 Andrzej Kostecki
      360 (0,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dorota Teresa Jarońska
      1 372 (1,13%)
    2. 4 Paweł Żmuda
      650 (0,53%)
    3. 2 Damian Świątek
      725 (0,60%)
    4. 6 Lidia Maria Krzemińska
      256 (0,21%)
    5. 7 Danuta Zofia Janikowska
      142 (0,12%)
    6. 3 Maria Jolanta Kopeć
      376 (0,31%)
    7. 8 Piotr Stańczyk
      371 (0,31%)
    8. 5 Aneta Janina Kornecka-Cielibała
      311 (0,26%)
    9. 9 Karol Jan Polak
      507 (0,42%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Edyta Śniegulska
      616 (0,51%)
    2. 3 Paulina Koza
      426 (0,35%)
    3. 9 Małgorzata Dorota Prokop
      305 (0,25%)
    4. 7 Paweł Królikowski
      297 (0,24%)
    5. 8 Paweł Rudny
      103 (0,08%)
    6. 5 Krzysztof Borkowski
      246 (0,20%)
    7. 2 Łukasz Tobiasz Krawiec
      236 (0,19%)
    8. 4 Agnieszka Izabela Turek
      224 (0,18%)
    9. 6 Justyna Małgorzata Otwinowska
      251 (0,21%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Maciej Robert Kmita
      3 382 (2,78%)
    2. 2 Sławomir Jan Marcinkowski
      741 (0,61%)
    3. 4 Agata Dorota Szewczyk-Koral
      488 (0,40%)
    4. 6 Tomasz Piotr Michalski
      335 (0,28%)
    5. 3 Zofia Teresa Jaroszek
      346 (0,28%)
    6. 5 Elżbieta Harabin
      274 (0,23%)
    7. 8 Bolesław Eugeniusz Długosz
      189 (0,16%)
    8. 7 Anna Czesława Sioja
      417 (0,34%)
    9. 9 Ireneusz Dominik Ślusarczyk
      697 (0,57%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Łukasz Adam Kozera
      1 669 (1,37%)
    2. 2 Rafał Piotr Filip
      620 (0,51%)
    3. 3 Leszek Stanisław Huszno
      284 (0,23%)
    4. 5 Ewelina Urszula Golowska
      254 (0,21%)
    5. 4 Magdalena Anna Mazurek
      309 (0,25%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Małgorzata Alina Szalińska-Skawińska
      68 (0,06%)
    2. 1 Marzena Angelika Madetko-Słowik
      237 (0,19%)
    3. 2 Zdzisław Stefan Nowalski
      77 (0,06%)
    4. 4 Dariusz Łosin
      72 (0,06%)
    5. 5 Mirosława Łojek
      76 (0,06%)

    Wyniki wyborów samorządowych

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Poranny.pl poleca

    Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, fałszerz, dilerka

    Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, fałszerz, dilerka

    Młodzi fonoholicy potrzebują pomocy. Rodzicu, zadbaj o swoje dziecko.

    Młodzi fonoholicy potrzebują pomocy. Rodzicu, zadbaj o swoje dziecko.

    Oto lista najbardziej popularnych ginekologów - Białystok, woj. podlaskie

    Oto lista najbardziej popularnych ginekologów - Białystok, woj. podlaskie

    Najczęściej czytane