Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - pomorskie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    miasto Słupsk, powiat słupski, powiat lęborski, powiat bytowski, powiat człuchowski, powiat chojnicki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Adam Marek Lubiewski
      1 076 (0,61%)
    2. 8 Aleksandra Joanna Bojarska
      774 (0,44%)
    3. 2 Anna Ewa Stażewska
      431 (0,24%)
    4. 3 Dominik Maria Haska
      207 (0,12%)
    5. 5 Michał Adam Goworowski
      252 (0,14%)
    6. 4 Magdalena Prusinowska
      376 (0,21%)
    7. 6 Hanna Ewa Skrzypiec
      327 (0,18%)
    8. 7 Daniel Świacki
      376 (0,21%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Danuta Krystyna Wawrowska
      17 729 (9,98%)
    2. 2 Jan Krzysztof Kleinszmidt
      11 503 (6,48%)
    3. 3 Marcin Łukasz Dadel
      5 261 (2,96%)
    4. 4 Arkadiusz Wacław Dzierżyński
      1 280 (0,72%)
    5. 5 Leszek Jacek Bonna
      13 709 (7,72%)
    6. 6 Iwona Teresa Mielewczyk
      6 076 (3,42%)
    7. 7 Elżbieta Singer
      2 362 (1,33%)
    8. 8 Krystyna Łuczycka
      5 445 (3,07%)
    9. 9 Andrzej Ireneusz Sułkowski
      4 896 (2,76%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Anna Beata Łukaszewicz
      1 237 (0,70%)
    2. 3 Marek Antoni Wójtowicz
      763 (0,43%)
    3. 1 Maciej Tadeusz Kobyliński
      6 486 (3,65%)
    4. 6 Aleksandra Tereszczuk
      427 (0,24%)
    5. 5 Bogusław Atalski
      625 (0,35%)
    6. 9 Dariusz Bogusław Łosin
      783 (0,44%)
    7. 7 Andrzej Gomulski
      616 (0,35%)
    8. 8 Jolanta Maria Wrzesińska-Rożek
      396 (0,22%)
    9. 4 Beata Katarzyna Maciejewska
      1 083 (0,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Sebastian Laskowski
      4 137 (2,33%)
    2. 3 Mirosław Robak
      1 182 (0,67%)
    3. 5 Zdzisław Rudnicki
      905 (0,51%)
    4. 8 Irena Barbara Rybarczyk
      1 598 (0,90%)
    5. 2 Stanisław Frankiewicz
      776 (0,44%)
    6. 4 Aleksander Piotr Figurski
      896 (0,50%)
    7. 6 Hanna Regina Starczewska
      512 (0,29%)
    8. 7 Agnieszka Kamila Lipińska
      1 778 (1,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Grzegorz Józef Prondziński
      841 (0,47%)
    2. 1 Zbigniew Maksymilian Wysocki
      1 707 (0,96%)
    3. 6 Anna Liszka
      830 (0,47%)
    4. 4 Anna Magdalena Dołgopoł
      364 (0,20%)
    5. 5 Paweł Przemysław Pokryfka
      287 (0,16%)
    6. 3 Robert Rutkowski
      849 (0,48%)
    7. 7 Marcelina Maria Glińska
      421 (0,24%)
    8. 9 Aneta Katarzyna Bernasiewicz
      297 (0,17%)
    9. 8 Aleksandra Maria Gordziej
      98 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Marlena Anna Biernacka
      1 686 (0,95%)
    2. 3 Bogumiła Marek
      1 072 (0,60%)
    3. 7 Maria Kawałko-Sływka
      462 (0,26%)
    4. 1 Czesław Andrzej Elzanowski
      4 655 (2,62%)
    5. 6 Jarosław Andrzej Krzekotowski
      365 (0,21%)
    6. 5 Stanisław Gajek
      1 257 (0,71%)
    7. 9 Izabela Wolanin
      765 (0,43%)
    8. 8 Krzysztof Kazimierz Zieliński
      1 063 (0,60%)
    9. 2 Zbigniew Zdzisław Batko
      3 662 (2,06%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Mirosława Anna Kaczyńska
      7 964 (4,48%)
    2. 1 Sebastian Michał Irzykowski
      16 273 (9,16%)
    3. 6 Monika Tobolska
      3 552 (2,00%)
    4. 5 Zbigniew Rusin
      3 259 (1,83%)
    5. 3 Szymon Jan Malinowski
      4 109 (2,31%)
    6. 9 Jan Kozłowski
      4 674 (2,63%)
    7. 7 Małgorzata Katarzyna Ganżumow
      1 859 (1,05%)
    8. 8 Wioletta Maria Nowińska
      1 797 (1,01%)
    9. 2 Jerzy Barzowski
      9 039 (5,09%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Szymański
      1 954 (1,10%)
    2. 2 Przemysław Emil Lipski
      622 (0,35%)
    3. 4 Małgorzata Ugorenko
      178 (0,10%)
    4. 3 Roksana Wiktoria Puzio
      346 (0,19%)
    5. 5 Łukasz Stanisław Kosiorek
      342 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Paweł Lewiński
      730 (0,41%)
    2. 3 Piotr Paliwoda
      698 (0,39%)
    3. 4 Justyna Wrońska
      1 087 (0,61%)
    4. 2 Iwona Dorota Rudnik
      1 095 (0,62%)
    5. 1 Arkadiusz Chudzik
      1 078 (0,61%)

    Okręg 2

    miasto Gdynia, miasto Sopot, powiat pucki, powiat wejherowski

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Adam Juliusz Władziński
      80 (0,03%)
    2. 3 Piotr Dawid Ciszek
      218 (0,09%)
    3. 1 Krzysztof Jakub Adamski
      1 904 (0,78%)
    4. 4 Monika Agnieszka Stary
      244 (0,10%)
    5. 5 Wojciech Jakub Kłos
      353 (0,14%)
    6. 2 Karolina Haska
      964 (0,39%)
    7. 7 Radosław Piotr Jasiński
      306 (0,13%)
    8. 10 Jagoda Magda Grubba
      848 (0,35%)
    9. 8 Hanna Małgorzata Goworowska-Adamska
      309 (0,13%)
    10. 6 Beata Krystyna Gajewska
      769 (0,31%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paweł Jerzy Filar
      4 251 (1,74%)
    2. 4 Karolina Justyna Szczygieł
      7 704 (3,15%)
    3. 3 Andrzej Franciszek Struk
      25 479 (10,42%)
    4. 1 Wiesław Zbigniew Byczkowski
      26 147 (10,69%)
    5. 5 Andrzej Bartnicki
      7 459 (3,05%)
    6. 6 Barbara Anna Gierak-Pilarczyk
      5 124 (2,10%)
    7. 8 Ewa Zofia Kruszyńska
      2 196 (0,90%)
    8. 9 Barbara Kinga Marchwicka
      3 048 (1,25%)
    9. 10 Piotr Witold Wittbrodt
      12 047 (4,93%)
    10. 7 Kinga Rozalia Borusewicz
      6 855 (2,80%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Joanna Senyszyn
      12 807 (5,24%)
    2. 2 Stanisław Kazimierz Taube
      1 017 (0,42%)
    3. 3 Urszula Elżbieta Pronobis
      352 (0,14%)
    4. 6 Zdzisław Andrzej Jaroni
      350 (0,14%)
    5. 4 Artur Karol Toeplitz
      250 (0,10%)
    6. 8 Mateusz Marek Mencel
      200 (0,08%)
    7. 10 Andrzej Wawrzyniec Różański
      831 (0,34%)
    8. 7 Katarzyna Anna Kosińska
      383 (0,16%)
    9. 5 Marzanna Irena Ciesielska
      443 (0,18%)
    10. 9 Katarzyna Krystyna Bochentin
      463 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jacek Majcherek
      713 (0,29%)
    2. 9 Maciej Stefan Miazga
      488 (0,20%)
    3. 2 Jan Trzciński
      1 480 (0,61%)
    4. 3 Joanna Maria Olbert
      529 (0,22%)
    5. 1 Anna Błaszczyk
      5 621 (2,30%)
    6. 5 Anna Elżbieta Kurczyńska-Kamińska
      561 (0,23%)
    7. 4 Kamil Regliński
      842 (0,34%)
    8. 6 Dušan-Vladislav Paždjerski
      491 (0,20%)
    9. 7 Małgorzata Teresa Janicka
      546 (0,22%)
    10. 8 Przemysław Barwiński
      355 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Ryszard Wiktor Poznań
      279 (0,11%)
    2. 5 Karolina Hanna Ehrlich
      309 (0,13%)
    3. 6 Krzysztof Jerzy Mudlaff
      540 (0,22%)
    4. 10 Artur Erwin Dziambor
      1 966 (0,80%)
    5. 1 Marcin Grzegorz Kamień
      1 695 (0,69%)
    6. 3 Paweł Kieliński
      456 (0,19%)
    7. 2 Tomasz Stefan Mering
      451 (0,18%)
    8. 9 Katarzyna Orlikowska
      485 (0,20%)
    9. 7 Karolina Elżbieta Ratowska
      307 (0,13%)
    10. 8 Magdalena Maria Kamień
      338 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Janusz Bogdan Kupcewicz
      4 951 (2,02%)
    2. 4 Radosław Jan Szatkowski
      1 069 (0,44%)
    3. 3 Jerzy Andrzej Tkaczyk
      2 136 (0,87%)
    4. 5 Elżbieta Gniazdowska
      1 018 (0,42%)
    5. 2 Stanisława Helena Bujanowicz
      2 163 (0,88%)
    6. 7 Anna Mikołajczyk
      469 (0,19%)
    7. 8 Jerzy Wojciech Lewicki
      370 (0,15%)
    8. 10 Dorian Piotr Masłowski
      198 (0,08%)
    9. 6 Krzysztof Stanisław Wetoszka
      129 (0,05%)
    10. 9 Renata Zofia Górska
      884 (0,36%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Aleksandra Helena Jankowska
      8 934 (3,65%)
    2. 4 Kazimierz Klawiter
      14 387 (5,88%)
    3. 7 Bartłomiej Obajtek
      2 274 (0,93%)
    4. 8 Alicja Ewa Malottki
      2 181 (0,89%)
    5. 5 Andrzej Radosław Denis
      3 078 (1,26%)
    6. 3 Adriana Katarzyna Zagrobelna
      2 649 (1,08%)
    7. 1 Roman Witold Dambek
      21 359 (8,73%)
    8. 6 Edyta Witka-Jeżewska
      1 660 (0,68%)
    9. 9 Grzegorz Michał Baran
      2 904 (1,19%)
    10. 10 Aleksander Kozicki
      3 757 (1,54%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Paweł Roman Piepiórka
      254 (0,10%)
    2. 6 Krzysztof Ryszard Galiński
      116 (0,05%)
    3. 8 Zuzanna Dominika Trela
      277 (0,11%)
    4. 1 Andrzej Mirosław Kozieł
      1 406 (0,57%)
    5. 3 Izabela Marta Kłeczek
      261 (0,11%)
    6. 4 Michał Maciej Truszkowski
      275 (0,11%)
    7. 2 Michał Piotr Urbaniak
      477 (0,20%)
    8. 7 Kamila Magda Selonka
      250 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Adam Jan Lis
      701 (0,29%)
    2. 4 Tadeusz Wróblewski
      329 (0,13%)
    3. 3 Joanna Krysiak
      488 (0,20%)
    4. 1 Małgorzata Joanna Wójcik
      1 363 (0,56%)
    5. 5 Krystyna Rosowska
      244 (0,10%)
    6. 7 Anna Jasińska
      764 (0,31%)
    7. 6 Piotr Paszkiewicz
      291 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Ewa Magdalena Danilewicz
      3 400 (1,39%)
    2. 1 Jacek Sochacki
      5 284 (2,16%)
    3. 2 Janusz Marek Bocian
      2 555 (1,04%)
    4. 4 Ewa Karolina Włodarczyk
      3 229 (1,32%)
    5. 5 Anna Milczarek
      4 142 (1,69%)

    Okręg 3

    miasto Gdańsk

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Monika Joanna Kamrowska
      313 (0,15%)
    2. 1 Aleksandra Barbara Kulma
      2 050 (0,99%)
    3. 2 Łukasz Michał Boniecki
      388 (0,19%)
    4. 3 Olga Strojny
      398 (0,19%)
    5. 4 Mateusz Michał Piątkowski
      261 (0,13%)
    6. 6 Michał Andrzej Nagiel
      124 (0,06%)
    7. 8 Maciej Piotr Ostrowski
      206 (0,10%)
    8. 7 Ewa Irena Gromada
      243 (0,12%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mieczysław Emil Struk
      67 569 (32,62%)
    2. 2 Hanna Maria Zych-Cisoń
      10 216 (4,93%)
    3. 6 Grzegorz Andrzej Grzelak
      8 092 (3,91%)
    4. 7 Leszek Michał Pochroń-Frankowski
      2 535 (1,22%)
    5. 4 Jacek Karol Bendykowski
      6 550 (3,16%)
    6. 3 Paweł Jan Kasprzyk
      4 434 (2,14%)
    7. 8 Agnieszka Daria Kapała-Sokalska
      7 207 (3,48%)
    8. 5 Dobrawa Morzyńska
      5 249 (2,53%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Elżbieta Alfreda Markowska
      2 788 (1,35%)
    2. 5 Jan Gajdel
      165 (0,08%)
    3. 4 Anna Patrycja Hoczyk
      358 (0,17%)
    4. 2 Agnieszka Karina Mionskowska
      459 (0,22%)
    5. 3 Krzysztof Włodzimierz Andruszkiewicz
      867 (0,42%)
    6. 6 Waldemar Sopek
      483 (0,23%)
    7. 8 Franciszek Józef Potulski
      2 020 (0,98%)
    8. 7 Maria Teresa Bąk
      306 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Romuald Michał Piekarski
      793 (0,38%)
    2. 5 Alina Maria Adamowicz
      698 (0,34%)
    3. 6 Aleksandra Maria Konczal
      598 (0,29%)
    4. 1 Zofia Małgorzata Pomirska
      4 094 (1,98%)
    5. 2 Katarzyna Prusik
      1 380 (0,67%)
    6. 4 Zenon Feliks Miller
      418 (0,20%)
    7. 7 Damian Blok
      657 (0,32%)
    8. 8 Janusz Karc
      406 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Monika Żaneta Wysocka
      455 (0,22%)
    2. 1 Sylwester Zbigniew Pruś
      2 242 (1,08%)
    3. 3 Daniel Jan Borczyk
      167 (0,08%)
    4. 6 Kamila Anna Michalska
      189 (0,09%)
    5. 5 Jolanta Maria Krzywkowska
      107 (0,05%)
    6. 8 Maksym Zyskowski
      120 (0,06%)
    7. 7 Natalia Edyta Chmielewicz
      128 (0,06%)
    8. 4 Paweł Krystian Ostrowski
      196 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Małgorzata Rybakowska
      210 (0,10%)
    2. 7 Marianna Grahn
      56 (0,03%)
    3. 6 Małgorzata Maria Kłos
      232 (0,11%)
    4. 8 Andrzej Młot
      234 (0,11%)
    5. 1 Wojciech Wiesław Przybylski
      676 (0,33%)
    6. 3 Wojciech Henryk Szwejk
      154 (0,07%)
    7. 2 Aneta Maria Borkowska
      683 (0,33%)
    8. 5 Kazimierz Andrzej Derdowski
      94 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Danuta Teresa Sikora
      5 612 (2,71%)
    2. 7 Jarosław Józef Iwaszkiewicz
      1 488 (0,72%)
    3. 2 Karol Roman Guzikiewicz
      9 624 (4,65%)
    4. 5 Maciej Zbigniew Merkisz
      655 (0,32%)
    5. 1 Anna Teresa Gwiazda
      29 736 (14,36%)
    6. 6 Teresa Komosa
      1 507 (0,73%)
    7. 8 Sławomir Krzysztof Kizer
      1 015 (0,49%)
    8. 3 Wojciech Helmin
      3 070 (1,48%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Piotr Jan Błaszkowski
      372 (0,18%)
    2. 6 Grzegorz Mateusz Nowak
      131 (0,06%)
    3. 2 Artur Krzysztof Zienkiewicz
      382 (0,18%)
    4. 8 Krystyna Halina Zach
      93 (0,04%)
    5. 4 Marcin Malicki
      166 (0,08%)
    6. 1 Anna Maria Kołakowska
      2 286 (1,10%)
    7. 5 Małgorzata Róża Łangowska
      159 (0,08%)
    8. 7 Jakub Szymon Goździewski
      55 (0,03%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Aleksandra Maria Świeczkowska
      255 (0,12%)
    2. 7 Magdalena Maria Popowska
      427 (0,21%)
    3. 2 Krystyna Dorota Ejsmont
      776 (0,37%)
    4. 5 Roman Waldemar Baprawski
      72 (0,03%)
    5. 1 Marek Przemysław Weryszko
      812 (0,39%)
    6. 4 Karol Liliana López-Valero
      589 (0,28%)
    7. 3 Igor Skórzybót
      242 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Jan Zdzisław Morzy
      301 (0,15%)
    2. 6 Jakub Wojciech Zajder
      962 (0,46%)
    3. 2 Magdalena Ewa Nieciecka
      1 301 (0,63%)
    4. 1 Anna Maria Zalewska
      5 353 (2,58%)
    5. 3 Urszula Mikołajun
      783 (0,38%)
    6. 4 Jacek Filasek
      619 (0,30%)

    Okręg 4

    powiat kartuski, powiat kościerski, powiat gdański, powiat starogardzki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Anna Górska
      1 889 (1,08%)
    2. 2 Jacek Ignacy Słupecki
      435 (0,25%)
    3. 4 Leszek Grzegorz Chmara
      250 (0,14%)
    4. 5 Anna Zajączkowska
      474 (0,27%)
    5. 3 Aleksandra Grażyna Cacha
      144 (0,08%)
    6. 8 Stanisław Marek Głąbiński
      108 (0,06%)
    7. 7 Jagoda Maria Kościelniak
      187 (0,11%)
    8. 6 Maciej Leczkowski
      194 (0,11%)
    9. 9 Katarzyna Iwona Vitkovska
      264 (0,15%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Sylwia Justyna Laskowska-Bobula
      5 593 (3,21%)
    2. 4 Rafał Marek Neumann
      5 079 (2,91%)
    3. 5 Marzena Halina Barton
      2 420 (1,39%)
    4. 1 Ryszard Jan Świlski
      24 180 (13,87%)
    5. 6 Grzegorz Tomasz Świtała
      2 881 (1,65%)
    6. 9 Danuta Bogumiła Rek
      9 529 (5,46%)
    7. 8 Agnieszka Katarzyna Ciesielska
      1 985 (1,14%)
    8. 7 Hanna Ewa Bylińska
      1 231 (0,71%)
    9. 3 Paweł Trawicki
      4 019 (2,30%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Władysław Andrzej Krugły
      193 (0,11%)
    2. 1 Edmund Kazimierz Stachowicz
      5 329 (3,06%)
    3. 2 Barbara Grażyna Kawińska
      505 (0,29%)
    4. 6 Grażyna Ewa Damps
      589 (0,34%)
    5. 5 Stanisław Andrzej Rudziński
      293 (0,17%)
    6. 4 Alina Nakielska
      657 (0,38%)
    7. 8 Sara Paula Mocarska
      181 (0,10%)
    8. 7 Grzegorz Jóźwik
      241 (0,14%)
    9. 9 Grażyna Teresa Czubala
      523 (0,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Kaja Katarzyna Dyszelewska
      412 (0,24%)
    2. 3 Daniel Zydek
      860 (0,49%)
    3. 5 Joanna Helena Kowalczyk
      1 116 (0,64%)
    4. 4 Sylwia Joanna Izydorczyk
      558 (0,32%)
    5. 1 Tomasz Piotr Narożnik
      3 338 (1,91%)
    6. 2 Jarosław Guss
      679 (0,39%)
    7. 7 Anna Kiraga
      583 (0,33%)
    8. 9 Beniamin Dawid Orland
      662 (0,38%)
    9. 8 Regina Marta Hirsz-Rompa
      569 (0,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Iwona Gabriela Świeczkowska
      507 (0,29%)
    2. 4 Łukasz Jakubek
      651 (0,37%)
    3. 3 Alicja Kotłowska
      910 (0,52%)
    4. 1 Michał Dyszer
      1 455 (0,83%)
    5. 2 Arkadiusz Krzysztof Świeczkowski
      547 (0,31%)
    6. 6 Krzysztof Michalski
      402 (0,23%)
    7. 7 Paulina Anna Wyczlińska
      252 (0,14%)
    8. 9 Danuta Maria Kamień
      366 (0,21%)
    9. 8 Szymon Kacper Stachowiak
      508 (0,29%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dariusz Franciszek Męczykowski
      14 998 (8,60%)
    2. 2 Lucyna Kinga Herold-Wąs
      8 083 (4,64%)
    3. 6 Janina Maria Dąbek-Stobierska
      327 (0,19%)
    4. 3 Tomasz Dorniak
      2 446 (1,40%)
    5. 5 Leszek Michalak
      478 (0,27%)
    6. 4 Maria Jolanta Daszkiewicz
      597 (0,34%)
    7. 7 Czesław Cichocki
      1 088 (0,62%)
    8. 9 Bogdan Jan Kurecki
      827 (0,47%)
    9. 8 Alina Barbara Radowska
      473 (0,27%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Ryszard Stanisław Jędrzejczak
      1 176 (0,67%)
    2. 1 Piotr Mariusz Karczewski
      26 146 (14,99%)
    3. 7 Zbigniew Marian Zgaiński
      517 (0,30%)
    4. 4 Piotr Roman Zwara
      5 797 (3,32%)
    5. 2 Sylwia Ewa Leyk
      4 881 (2,80%)
    6. 3 Magdalena Joanna Sroka
      9 689 (5,56%)
    7. 5 Anna Magdalena Kempa
      4 151 (2,38%)
    8. 6 Marek Jerzy Fanslau
      2 160 (1,24%)
    9. 9 Olena Pilkiewicz
      1 591 (0,91%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Karolina Monika Ebertowska
      611 (0,35%)
    2. 1 Dawid Stanisław Winiarski
      1 151 (0,66%)
    3. 3 Mateusz Michał Lemka
      307 (0,18%)
    4. 5 Bartłomiej Wojciech Głowacki
      293 (0,17%)
    5. 4 Beata Katarzyna Goździewska
      191 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mirosław Józef Górski
      945 (0,54%)
    2. 2 Joanna Zofia Baum
      348 (0,20%)
    3. 5 Renata Maria Wangler
      225 (0,13%)
    4. 3 Marek Aleksander Wensierski
      274 (0,16%)
    5. 4 Iwona Tatarek
      486 (0,28%)
    6. 6 Tadeusz Jabłoński
      370 (0,21%)

    Okręg 5

    powiat tczewski, powiat nowodworski, powiat malborski, powiat sztumski, powiat kwidzyński

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Mateusz Paweł Lipowicz
      205 (0,17%)
    2. 1 Szymon Tomasz Andrzejewski
      782 (0,66%)
    3. 2 Sara Maria Prussak
      375 (0,32%)
    4. 5 Jacek Jędrzejczyk
      340 (0,29%)
    5. 6 Zofia Marianna Pilecka
      323 (0,27%)
    6. 7 Wojciech Hryniewski
      295 (0,25%)
    7. 4 Violetta Barbara Martela
      282 (0,24%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Joanna Dulska
      1 681 (1,41%)
    2. 5 Mariusz Śledź
      3 318 (2,79%)
    3. 7 Anita Monika Czarniecka
      2 826 (2,38%)
    4. 4 Monika Emilia Sobczyńska
      3 282 (2,76%)
    5. 1 Zenon Jerzy Odya
      16 401 (13,79%)
    6. 2 Ewa Maria Marcińska
      3 346 (2,81%)
    7. 3 Jerzy Kozdroń
      7 292 (6,13%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Krystyna Mocarska
      994 (0,84%)
    2. 3 Aleksander Marian Kirszenstein
      951 (0,80%)
    3. 2 Marzena Justyna Jaroszewska
      1 845 (1,55%)
    4. 1 Andrzej Stanisław Śnieg
      7 881 (6,63%)
    5. 5 Zbigniew Jan Michałek
      2 095 (1,76%)
    6. 7 Adam Karaś
      1 229 (1,03%)
    7. 6 Aleksandra Izabela Walejko
      319 (0,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jolanta Ewa Rodziewicz-Klawińska
      600 (0,50%)
    2. 3 Mateusz Stopka
      1 074 (0,90%)
    3. 6 Agnieszka Jankowska
      833 (0,70%)
    4. 1 Allan Leon Szałabski
      1 585 (1,33%)
    5. 5 Stanisław Leszek Ptak
      772 (0,65%)
    6. 4 Magdalena Maria Paczkowska
      986 (0,83%)
    7. 7 Jerzy Luty
      1 306 (1,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krystian Preiss
      687 (0,58%)
    2. 6 Magdalena Stupkiewicz
      290 (0,24%)
    3. 5 Lidia Chylińska
      985 (0,83%)
    4. 4 Sławomir Michał Andrzejewski
      416 (0,35%)
    5. 3 Szymon Piotr Tecław
      434 (0,36%)
    6. 7 Marta Gurbowicz
      387 (0,33%)
    7. 1 Marcin Piotr Krzywkowski
      1 155 (0,97%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Urszula Komosińska
      758 (0,64%)
    2. 2 Maria Urszula Pawłowska
      2 742 (2,31%)
    3. 7 Tadeusz Biliński
      1 207 (1,01%)
    4. 5 Ryszard Rabeszko
      481 (0,40%)
    5. 6 Beata Maria Warsińska
      558 (0,47%)
    6. 1 Józef Leon Sarnowski
      8 965 (7,54%)
    7. 3 Tomasz Świerczek
      2 147 (1,81%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Zuzanna Iga Stec
      2 444 (2,05%)
    2. 1 Arwid Marek Żebrowski
      11 503 (9,67%)
    3. 2 Wojciech Norbert Szramowski
      3 733 (3,14%)
    4. 4 Ewelina Maria Pałubicka
      2 796 (2,35%)
    5. 3 Marta Cymańska
      7 338 (6,17%)
    6. 6 Jan Antoni Wieczorek
      2 052 (1,73%)
    7. 7 Andrzej Semborowski
      2 433 (2,05%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marcin Wojciech Ugorenko
      512 (0,43%)
    2. 4 Sylwia Katarzyna Sugier
      170 (0,14%)
    3. 3 Magdalena Jadwiga Piepiórka
      426 (0,36%)
    4. 2 Marcin Stanisław Landowski
      511 (0,43%)
    5. 5 Patryk Bogdan Górecki
      340 (0,29%)
    6. 6 Krystyna Teresa Kosiorek
      247 (0,21%)

    Wyniki wyborów samorządowych

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Poranny.pl poleca

    Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, fałszerz, dilerka

    Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, fałszerz, dilerka

    Młodzi fonoholicy potrzebują pomocy. Rodzicu, zadbaj o swoje dziecko.

    Młodzi fonoholicy potrzebują pomocy. Rodzicu, zadbaj o swoje dziecko.

    Oto lista najbardziej popularnych ginekologów - Białystok, woj. podlaskie

    Oto lista najbardziej popularnych ginekologów - Białystok, woj. podlaskie

    Najczęściej czytane