Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo OPATÓWEK, ulice: Akacjowa, Baśniowa, Grabowa, Helleny, Kaliska, Parkowa, Rogatka, Sosnowa, Szkolna, Zagórek, Zdrojowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA
-
13
Marlena Katarzyna Kiermas-Gruszka
215
(73,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK
-
15
Anna Daria Chwirała
39
(13,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK
-
14
Michał Mateusz Szafarz
40
(13,61%)
Okręg 2
Sołectwo OPATÓWEK, ulice: Braci Gillerów, Kościelna, Tadeusza Kościuszki, Ks. Adama Marczewskiego, Plac Wolności, Poprzeczna, Piotra Szadkowskiego, gen. Józefa Zajączka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA
-
13
Mateusz Walczak
216
(62,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK
-
15
Piotr Paweł Kobierski
109
(31,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK
-
14
Michał Hieronim Gąsiorowski
19
(5,52%)
Okręg 3
Sołectwo OPATÓWEK, ulice: Św. Jana, Kwiatowa, Leśna, Piaskowa, Spacerowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA
-
13
Wojciech Antoni Pokojowy
287
(70,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK
-
15
Adam Konrad Krzywda
72
(17,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK
-
14
Tomasz Wojciech Rajca
48
(11,79%)
Okręg 4
Sołectwo OPATÓWEK, ulice: Dworcowa, Marcina Kasprzaka, Jana Kilińskiego, Ludowa, Łódzka, 3 - go Maja, Spokojna, Turkowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA
-
13
Paweł Sławomir Bąkowski
309
(68,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK
-
15
Łukasz Marcin Aleksandrzak
90
(19,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK
-
14
Wojciech Jerzy Porzucek
54
(11,92%)
Okręg 5
Sołectwo OPATÓWEK, ulice: Działkowa, Krótka, Nowoogrodowa, Ogrodowa, Józefa Poniatowskiego, Rosochatki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA
-
13
Mariusz Krzysztof Małoburski
231
(71,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK
-
15
Mateusz Chwirała
23
(7,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK
-
14
Marcin Bartosik
71
(21,85%)
Okręg 6
Sołectwo BORÓW, Sołectwo JÓZEFÓW, Sołectwo SZULEC
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA
-
13
Grzegorz Janik
310
(88,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK
-
14
Artur Stanisław Wietrzych
42
(11,93%)
Okręg 7
Sołectwo CIENIA-FOLWARK, Sołectwo MICHAŁÓW DRUGI, Sołectwo MICHAŁÓW TRZECI
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA
-
13
Sławomir Józef Śniegula
133
(65,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK
-
15
Mikołaj Sebastian Jaśkiewicz
54
(26,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK
-
14
Marcin Mariusz Bączyński
15
(7,43%)
Okręg 8
Sołectwo CIENIA DRUGA, Sołectwo CIENIA PIERWSZA, Sołectwo CIENIA TRZECIA, Sołectwo TROJANÓW
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA
-
13
Jarosław Kłysz
133
(49,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK
-
15
Maciej Olejnik
109
(40,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK
-
14
Andrzej Adam Szmajdziński
27
(10,04%)
Okręg 9
Sołectwo CHEŁMCE, Sołectwo PORWITY
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA
-
13
Jarosław Budka
346
(85,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK
-
14
Remigiusz Michał Kaźmierczak
57
(14,14%)
Okręg 10
Sołectwo SZAŁE
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA
-
13
Agnieszka Sylwia Suchorzewska
212
(53,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK
-
15
Andrzej Kazimierz Werbiński
115
(28,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK
-
14
Grażyna Barbara Bartoszek-Szłapak
70
(17,63%)
Okręg 11
Sołectwo JANIKÓW, Sołectwo RAJSKO, Sołectwo SIERZCHÓW, Sołectwo WARSZEW
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA
-
13
Paweł Kołaciński
140
(35,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK
-
15
Michał Henryk Kosierb
143
(35,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK
-
14
Jan Frątczak
117
(29,25%)
Okręg 12
Sołectwo NĘDZERZEW, Sołectwo TŁOKINIA KOŚCIELNA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA
-
13
Andrzej Borwik
231
(78,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK
-
14
Jacek Michał Słupianek
65
(21,96%)
Okręg 13
Sołectwo ZAWADY, Sołectwo ZDUNY
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA
-
13
Józef Wincenty Gryczyński
62
(24,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK
-
15
Zbigniew Jan Muzalewski
156
(60,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK
-
14
Oliwier Kearney
40
(15,50%)
Okręg 14
Sołectwo TŁOKINIA MAŁA, Sołectwo TŁOKINIA NOWA, Sołectwo TŁOKINIA WIELKA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA
-
13
Zbigniew Piotr Wojtaszczyk
123
(41,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK
-
15
Damian Krystian Jakóbczak
143
(48,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK
-
14
Wojciech Broniecki
30
(10,14%)
Okręg 15
Sołectwo DĘBE-KOLONIA, Sołectwo KOBIERNO, Sołectwo ROŻDŻAŁY
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA
-
13
Marek Szlenkier
133
(62,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK
-
15
Agnieszka Dorota Alejziak
71
(33,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK
-
14
Przemysław Mariusz Kurowski
10
(4,67%)