Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Tłuchowo ulice: 3 Maja, 15 Sierpnia, Lipnowska
Pokaż więcej
Elżbieta Wielgocka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
116
(71,17%)
Bożena Jankowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
47
(28,83%)
Okręg 2
Tłuchowo ulice: Brzozowa, Gronowa, Leśna, Liściasta, Ogrodowa, Sosnowa, Wiejska, Zastodólna
Pokaż więcej
Jadwiga Teresa Stawarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(52,33%)
Anna Bromirska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
41
(47,67%)
Okręg 3
Tłuchowo ulice: Nowe Osiedle, Spółdzielcza, Szkolna, Wspólna
Pokaż więcej
Przemysław Wyrostkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(53,04%)
Barbara Zbuchalska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
54
(46,96%)
Okręg 4
Tłuchowo ulice: Cicha, Graniczna, Krótka, Księżycowa, Kwiatowa, Miła, Sierpecka, Słoneczna, Spokojna, Sportowa
Pokaż więcej
Władysław Wiesław Łabiszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(20,00%)
Barbara Rykaczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄDOWIEC
63
(43,45%)
Zbigniew Wilczyński
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
53
(36,55%)
Okręg 5
Sołectwo Kłobukowo
Pokaż więcej
Jan Kokosza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(69,03%)
Marek Ignaczak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
35
(30,97%)
Okręg 6
Sołectwa: Koziróg Rzeczny, Tłuchówek
Pokaż więcej
Tamara Małgorzata Kalinowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
113
(63,84%)
Małgorzata Falkowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
64
(36,16%)
Okręg 7
Sołectwa: Kamień Kotowy, Wyczałkowo
Pokaż więcej
Remigiusz Kazimierz Rykowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
111
(67,27%)
Katarzyna Ruszczak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
23
(13,94%)
Wioletta Aneta Słabowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(18,79%)
Okręg 8
Sołectwa: Koziróg Leśny, Małomin, Marianki
Pokaż więcej
Jacek Zabost
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
91
(78,45%)
Krzysztof Karpiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(21,55%)
Okręg 9
Sołectwo Mysłakówko
Pokaż więcej
Beata Żuchowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(30,61%)
Paweł Grąbczewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
52
(35,37%)
Jarosław Jankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "INICJATYWA SOŁECTWA"
50
(34,01%)
Okręg 10
Sołectwa: Suminek, Źródła
Pokaż więcej
Wioletta Barbara Kuczmarska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwa: Jasień, Rumunki Jasieńskie
Pokaż więcej
Adam Henryk Kozakiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(42,41%)
Joanna Bukowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄDOWIEC
91
(57,59%)
Okręg 12
Sołectwa: Julkowo, Kamień Kmiecy
Pokaż więcej
Andrzej Łydziński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(56,92%)
Elżbieta Aniela Dałkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(43,08%)
Okręg 13
Sołectwa: Borowo, Turza Nowa
Pokaż więcej
Beata Wioletta Żuchowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(28,30%)
Ignacy Zbigniew Sobiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄDOWIEC
54
(50,94%)
Szczepan Żuchowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(20,75%)
Okręg 14
Sołectwo Trzcianka
Pokaż więcej
Andrzej Wiesław Kosiorowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(33,64%)
Stanisław Roman Zych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTWA TRZCIANKA
73
(66,36%)
Okręg 15
Sołectwo Turza Wilcza
Pokaż więcej
Agata Sobiecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(26,56%)
Marek Jędrzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄDOWIEC
37
(28,91%)
Łukasz Jacek Struś
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
57
(44,53%)