Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - podlaskie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    miasto Białystok

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Anna Augustyn
      11 683 (10,01%)
    2. 8 Wioletta Maria Karczewska
      924 (0,79%)
    3. 2 Zbigniew Nikitorowicz
      6 899 (5,91%)
    4. 3 Karol Pilecki
      8 057 (6,90%)
    5. 4 Sławomir Nazaruk
      9 641 (8,26%)
    6. 5 Jolanta Szczygieł-Rogowska
      1 836 (1,57%)
    7. 9 Andrzej Kowalewski
      1 343 (1,15%)
    8. 6 Paulina Pyrko
      1 177 (1,01%)
    9. 7 Jarosław Zygmunt Dworzański
      4 389 (3,76%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Marek Citko
      4 981 (4,27%)
    2. 4 Bogusław Dębski
      7 701 (6,60%)
    3. 7 Elżbieta Kauc-Dmochowska
      504 (0,43%)
    4. 5 Teresa Hernik
      702 (0,60%)
    5. 8 Marcin Zabłudowski
      782 (0,67%)
    6. 2 Elżbieta Maria Kaufman-Suszko
      2 886 (2,47%)
    7. 1 Artur Kosicki
      11 838 (10,14%)
    8. 9 Justyna Emilia Żalek
      10 571 (9,06%)
    9. 3 Grzegorz Kucharewicz
      2 024 (1,73%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Agnieszka Nazaruk-Zdanuczyk
      484 (0,41%)
    2. 1 Robert Paweł Żyliński
      1 366 (1,17%)
    3. 2 Eliza Szadkowska
      435 (0,37%)
    4. 3 Michał Marcin Freino
      836 (0,72%)
    5. 7 Dorota Stanisława Lewko-Ninkiewicz
      202 (0,17%)
    6. 5 Zbigniew Stanisław Kamiński
      190 (0,16%)
    7. 6 Anna Grześ
      320 (0,27%)
    8. 4 Danuta Wierzbicka
      225 (0,19%)
    9. 8 Grzegorz Rykowski
      133 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marcin Łukasz Leoszko
      2 347 (2,01%)
    2. 7 Aleksander Bojczuk
      177 (0,15%)
    3. 8 Magdalena Niesterczuk
      300 (0,26%)
    4. 2 Katarzyna Monika Turosieńska-Durlik
      455 (0,39%)
    5. 4 Joanna Szydłowska
      679 (0,58%)
    6. 5 Łukasz Dymko
      557 (0,48%)
    7. 3 Arkadiusz Gawroński
      355 (0,30%)
    8. 6 Natalia Zawistowska
      433 (0,37%)
    9. 9 Dariusz Józef Wasilewski
      993 (0,85%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Przemysław Falkowski
      117 (0,10%)
    2. 2 Grzegorz Jan Janoszka
      184 (0,16%)
    3. 1 Katarzyna Ewa Rosińska
      832 (0,71%)
    4. 3 Magdalena Sielawa
      122 (0,10%)
    5. 5 Urszula Domysławska
      118 (0,10%)
    6. 6 Adrian Skowroński
      93 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Aniela Anna Aktyl-Nowak
      71 (0,06%)
    2. 1 Monika Inga Cylwik
      516 (0,44%)
    3. 2 Stanisław Robert Wyszyński
      76 (0,07%)
    4. 3 Ireneusz Żyłowski
      79 (0,07%)
    5. 5 Stanisław Krzysztof Moszyński
      39 (0,03%)
    6. 6 Ewa Powichrowska
      148 (0,13%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Michał Karpowicz
      1 944 (1,67%)
    2. 7 Iwona Jarocka
      235 (0,20%)
    3. 4 Andrzej Demianowicz
      122 (0,10%)
    4. 1 Marian Czesław Szamatowicz
      3 738 (3,20%)
    5. 3 Jadwiga Piotrowicz
      206 (0,18%)
    6. 6 Dariusz Matwiejczuk
      474 (0,41%)
    7. 5 Bogumiła Koniuszewska
      100 (0,09%)
    8. 8 Tomasz Kuźmicki
      84 (0,07%)
    9. 9 Elżbieta Januszewska
      160 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Łukasz Baranowski
      121 (0,10%)
    2. 1 Oskar Wądołowski
      533 (0,46%)
    3. 2 Małgorzata Janina Jałocha
      62 (0,05%)
    4. 5 Jakub Zadykowicz
      122 (0,10%)
    5. 4 Justyna Petelska
      122 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Krzysztof Rogalski
      58 (0,05%)
    2. 4 Anna Kiryluk
      97 (0,08%)
    3. 1 Tadeusz Kreda
      104 (0,09%)
    4. 2 Sylwia Miłkowska
      80 (0,07%)
    5. 8 Tomasz Surynowicz
      32 (0,03%)
    6. 6 Jerzy Jarosławski
      17 (0,01%)
    7. 5 Anna Chlabicz
      107 (0,09%)
    8. 7 Cezary Walendziuk
      40 (0,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Aleksander Kiryluk
      758 (0,65%)
    2. 2 Marzanna Karolczuk
      555 (0,48%)
    3. 3 Edyta Zapolska
      564 (0,48%)
    4. 5 Kamil Fiodorow
      175 (0,15%)
    5. 4 Rafał Wasilewski
      321 (0,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Bożena Józefa Bartczak
      89 (0,08%)
    2. 4 Ewa Szpakowicz
      444 (0,38%)
    3. 1 Krzysztof Krasowski
      1 174 (1,01%)
    4. 3 Piotr Boratyński
      168 (0,14%)
    5. 2 Danuta Wiktoria Rodziewicz
      303 (0,26%)
    6. 6 Marek Kurzyna
      243 (0,21%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Maciej Stypka
      1 313 (1,13%)
    2. 2 Andrzej Tomasz Jędrzejewski
      134 (0,11%)
    3. 1 Wojciech Bolesław Wójcicki
      628 (0,54%)
    4. 5 Grzegorz Rogalewski
      92 (0,08%)
    5. 4 Ewa Cywińska
      194 (0,17%)
    6. 7 Agnieszka Tucholska
      94 (0,08%)
    7. 6 Agnieszka Rusiłowicz
      84 (0,07%)

    Okręg 2

    powiat augustowski, powiat sejneński, powiat suwalski, powiat sokólski, powiat moniecki, miasto Suwałki

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Krzysztof Wojciech Masłowski
      925 (0,83%)
    2. 2 Waldemar Kwaterski
      7 320 (6,58%)
    3. 1 Anna Naszkiewicz
      6 994 (6,29%)
    4. 3 Marcin Gnoza
      378 (0,34%)
    5. 4 Jerzy Demiańczuk
      1 117 (1,00%)
    6. 5 Andrzej Raś
      3 546 (3,19%)
    7. 9 Agnieszka Jankowska
      831 (0,75%)
    8. 6 Bronisław Talkowski
      344 (0,31%)
    9. 8 Irena Dorosz-Grajek
      379 (0,34%)
    10. 7 Małgorzata Sara Snarska-Nieznańska
      360 (0,32%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Romuald Łanczkowski
      12 002 (10,79%)
    2. 2 Paweł Wnukowski
      11 017 (9,90%)
    3. 3 Jadwiga Barbara Zabielska
      5 884 (5,29%)
    4. 4 Agnieszka Muracka
      1 492 (1,34%)
    5. 5 Wiesława Burnos
      4 284 (3,85%)
    6. 8 Jan Stanisław Wdowiak
      548 (0,49%)
    7. 10 Marcin Sutkowski
      4 219 (3,79%)
    8. 6 Alicja Anna Janczewska
      1 476 (1,33%)
    9. 7 Adam Gorlo
      2 954 (2,65%)
    10. 9 Agnieszka Sołtys
      2 004 (1,80%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Elżbieta Dzimida-Chmielewska
      248 (0,22%)
    2. 1 Cezary Cieślukowski
      10 496 (9,43%)
    3. 2 Bogdan Dyjuk
      6 399 (5,75%)
    4. 3 Andrzej Zbigniew Koronkiewicz
      1 350 (1,21%)
    5. 5 Maria Guzel
      941 (0,85%)
    6. 6 Joanna Jędzul
      443 (0,40%)
    7. 8 Sławomir Sawicki
      1 962 (1,76%)
    8. 9 Franciszek Sokołowski
      768 (0,69%)
    9. 10 Marian Magnuszewski
      1 722 (1,55%)
    10. 7 Małgorzata Kaźmierczak
      647 (0,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Joanna Jaroś
      642 (0,58%)
    2. 1 Jerzy Ząbkiewicz
      2 143 (1,93%)
    3. 2 Jarosław Janusz Grondys
      316 (0,28%)
    4. 9 Małgorzata Zawadzka
      684 (0,61%)
    5. 4 Ewelina Zielenkiewicz
      573 (0,51%)
    6. 3 Waldemar Konstanty Kazimierczak
      401 (0,36%)
    7. 5 Romuald Zygmunt Lulkiewicz
      293 (0,26%)
    8. 7 Emilia Łukowska
      447 (0,40%)
    9. 8 Tomasz Milewski
      610 (0,55%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Kamila Maria Wysocka
      377 (0,34%)
    2. 1 Marcin Birgiel
      623 (0,56%)
    3. 5 Jakub Osiejewski
      82 (0,07%)
    4. 3 Dżemil Gembicki
      223 (0,20%)
    5. 2 Urszula Raducha
      324 (0,29%)
    6. 6 Aleksandra Julia Andrukiewicz
      256 (0,23%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jadwiga Zub
      459 (0,41%)
    2. 8 Bożena Żabicka-Krawczyk
      193 (0,17%)
    3. 4 Henryk Kozłowski
      336 (0,30%)
    4. 3 Ryszard Bronisław Gajewski
      557 (0,50%)
    5. 1 Tomasz Mańczuk
      1 975 (1,77%)
    6. 6 Anna Jasionek
      315 (0,28%)
    7. 5 Jarosław Kosakowski
      231 (0,21%)
    8. 9 Elżbieta Bednarz
      194 (0,17%)
    9. 10 Andrzej Eugeniusz Chmielewski
      264 (0,24%)
    10. 7 Maciej Okuła
      149 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Koncewicz
      471 (0,42%)
    2. 3 Marta Budzanowska
      173 (0,16%)
    3. 4 Kamil Kurnicki
      134 (0,12%)
    4. 1 Joanna Bobik
      577 (0,52%)
    5. 5 Grzegorz Grycuk
      150 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Monika Flis
      155 (0,14%)
    2. 6 Zygmunt Osiecki
      133 (0,12%)
    3. 3 Krzysztof Dąbrowski
      267 (0,24%)
    4. 7 Aneta Żyznowska
      89 (0,08%)
    5. 5 Barbara Zdancewicz
      156 (0,14%)
    6. 1 Mirosław Basiewicz
      243 (0,22%)
    7. 4 Ryszard Flis
      74 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Rafał Makarewicz
      323 (0,29%)
    2. 5 Ewa Bartkowiak
      387 (0,35%)
    3. 3 Janina Okrągła
      387 (0,35%)
    4. 1 Antoni Przyborowski
      369 (0,33%)
    5. 2 Jarosław Hryń
      249 (0,22%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wiesław Nowel
      596 (0,54%)
    2. 4 Dariusz Gajdowski
      117 (0,11%)
    3. 6 Ewelina Szałańska
      136 (0,12%)
    4. 2 Ryszard Trypus
      59 (0,05%)
    5. 5 Marta Agnieszka Żochowska
      95 (0,09%)
    6. 3 Monika Grabowska
      223 (0,20%)

    Okręg 3

    powiat grajewski, powiat kolneński, powiat łomżyński, powiat zambrowski, miasto Łomża

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jacek Piorunek
      8 170 (8,63%)
    2. 2 Cezary Mikołaj Kisiel
      1 955 (2,07%)
    3. 3 Marek Stanisław Minda
      902 (0,95%)
    4. 8 Urszula Bernarda Samul
      391 (0,41%)
    5. 7 Lucyna Bagińska
      747 (0,79%)
    6. 4 Izabela Metelska
      850 (0,90%)
    7. 6 Jadwiga Michałowska
      286 (0,30%)
    8. 5 Piotr Grodzki
      1 062 (1,12%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Piotr Modzelewski
      4 307 (4,55%)
    2. 1 Marek Olbryś
      15 128 (15,98%)
    3. 5 Marek Adam Komorowski
      5 121 (5,41%)
    4. 2 Adam Wojciech Sekściński
      5 996 (6,33%)
    5. 3 Wanda Elżbieta Mieczkowska
      5 391 (5,70%)
    6. 4 Marcin Piotr Sekściński
      4 264 (4,51%)
    7. 7 Ewa Frączek
      2 741 (2,90%)
    8. 8 Barbara Zalewska
      3 078 (3,25%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Robert Chaberek
      892 (0,94%)
    2. 5 Krzysztof Sobiewski
      440 (0,46%)
    3. 1 Stefan Krajewski
      9 892 (10,45%)
    4. 2 Wojciech Grochowski
      4 459 (4,71%)
    5. 4 Alina Szepelska
      626 (0,66%)
    6. 7 Monika Ewa Plona
      691 (0,73%)
    7. 6 Anna Rydzewska
      838 (0,89%)
    8. 8 Dariusz Bruliński
      1 107 (1,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Sylwia Kosińska
      436 (0,46%)
    2. 1 Andrzej Modzelewski
      3 299 (3,49%)
    3. 2 Adrian Łukasz Surawski
      1 006 (1,06%)
    4. 5 Konstanty Wojciech Jankowski
      163 (0,17%)
    5. 3 Anna Poznańska
      415 (0,44%)
    6. 4 Krystian Kruszyński
      304 (0,32%)
    7. 7 Lech Poznański
      119 (0,13%)
    8. 8 Żaneta Katarzyna Wiśniewska-Poreda
      309 (0,33%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Michał Sydow
      46 (0,05%)
    2. 1 Ewelina Makowska
      371 (0,39%)
    3. 6 Igor Łukasz Aleksandrowicz
      92 (0,10%)
    4. 4 Robert Łukasz Wysocki
      126 (0,13%)
    5. 3 Ewa Iwaniuk
      92 (0,10%)
    6. 5 Sylwia Ostapowicz
      71 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Barbara Lipska
      209 (0,22%)
    2. 5 Bogdan Aleksander Sawłowiec
      52 (0,05%)
    3. 6 Sylwia Godlewska
      235 (0,25%)
    4. 1 Tadeusz Zenon Nowak
      176 (0,19%)
    5. 2 Katarzyna Kuklińska
      278 (0,29%)
    6. 3 Sławomir Gradowski
      180 (0,19%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Teresa Zuzga
      209 (0,22%)
    2. 3 Paweł Fabiszewski
      231 (0,24%)
    3. 2 Piotr Modzelewski
      617 (0,65%)
    4. 1 Alina Gromadzka
      737 (0,78%)
    5. 4 Ewa Ponichtera
      241 (0,25%)
    6. 8 Piotr Szadurski
      160 (0,17%)
    7. 5 Mirosław Brzózka
      182 (0,19%)
    8. 7 Marlena Żyjewska
      83 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Cezary Nietupski
      128 (0,14%)
    2. 2 Janina Kołodziejczyk
      152 (0,16%)
    3. 1 Karol Cyprian Kiciński
      349 (0,37%)
    4. 4 Anna Kosacka
      140 (0,15%)
    5. 5 Igor Daniłowski
      113 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Józef Fiertek
      99 (0,10%)
    2. 4 Joanna Anna Szabłowska
      125 (0,13%)
    3. 5 Emil Trzaska
      126 (0,13%)
    4. 1 Piotr Paweł Komorowski
      431 (0,46%)
    5. 3 Ewa Zaborszczyk
      108 (0,11%)
    6. 6 Elżbieta Wanda Mocarska
      144 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Emilia Pikulińska
      309 (0,33%)
    2. 1 Krystyna Drozdowska
      473 (0,50%)
    3. 5 Andrzej Kochanowski
      407 (0,43%)
    4. 4 Edward Rutkowski
      660 (0,70%)
    5. 3 Tadeusz Brodowski
      159 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Jacek Kropiewnicki
      70 (0,07%)
    2. 6 Łukasz Filipczuk
      52 (0,05%)
    3. 7 Agata Paulina Palinnik
      64 (0,07%)
    4. 5 Maciej Rogacz
      46 (0,05%)
    5. 1 Aleksander Krzysztof Szymczak
      555 (0,59%)
    6. 2 Adrianna Sitko
      105 (0,11%)
    7. 4 Magdalena Brzuzy
      61 (0,06%)

    Okręg 4

    powiat bielski, powiat siemiatycki, powiat wysokomazowiecki, powiat hajnowski, powiat białostocki

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Maciej Zenon Żywno
      15 080 (10,32%)
    2. 8 Agnieszka Ewa Tarkawian
      850 (0,58%)
    3. 7 Nadzieja Marzena Dragun
      435 (0,30%)
    4. 2 Hubert Krzysztof Ścisło
      613 (0,42%)
    5. 9 Piotr Sitkiewicz
      511 (0,35%)
    6. 4 Halina Roszkowska
      1 730 (1,18%)
    7. 3 Igor Łukaszuk
      7 184 (4,92%)
    8. 5 Agnieszka Anna Sitarska
      1 924 (1,32%)
    9. 6 Jerzy Józef Kubiak
      425 (0,29%)
    10. 11 Adam Kamiński
      1 126 (0,77%)
    11. 10 Beata Malinowska
      753 (0,52%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Krzysztof Kondraciuk
      4 302 (2,94%)
    2. 1 Stanisław Derehajło
      14 199 (9,72%)
    3. 2 Łukasz Siekierko
      14 147 (9,68%)
    4. 3 Sebastian Łukaszewicz
      9 434 (6,46%)
    5. 6 Marek Malinowski
      4 950 (3,39%)
    6. 11 Zbigniew Jan Filipkowski
      1 021 (0,70%)
    7. 4 Grzegorz Kapica
      3 397 (2,32%)
    8. 5 Mirosława Anna Jaroszewicz-Łojewska
      938 (0,64%)
    9. 9 Irena Dawidziuk
      1 560 (1,07%)
    10. 8 Aleksandra Szczudło
      6 070 (4,15%)
    11. 10 Grażyna Jadwiga Sidorczuk-Uszyńska
      1 275 (0,87%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Mariusz Turczewski
      552 (0,38%)
    2. 1 Jerzy Leszczyński
      12 281 (8,41%)
    3. 2 Mikołaj Janowski
      5 888 (4,03%)
    4. 3 Małgorzata Anna Bil-Jaruzelska
      924 (0,63%)
    5. 4 Anna Biegańska
      645 (0,44%)
    6. 6 Marcin Karczewski
      556 (0,38%)
    7. 10 Wiesław Konopko
      1 054 (0,72%)
    8. 5 Bożena Krzyżanowska
      852 (0,58%)
    9. 7 Daniel Karol Roszkowski
      939 (0,64%)
    10. 9 Zofia Zaworska
      644 (0,44%)
    11. 11 Agnieszka Zawistowska
      939 (0,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Ryszard Stanisław Kempliński
      238 (0,16%)
    2. 8 Małgorzata Mierzwińska
      356 (0,24%)
    3. 1 Krzysztof Tołwiński
      3 891 (2,66%)
    4. 4 Alina Ojdana
      1 103 (0,75%)
    5. 2 Wanda Jankowska
      1 348 (0,92%)
    6. 7 Norbert Grzegorz Krzykawski
      154 (0,11%)
    7. 5 Dawid Jakimiuk
      694 (0,47%)
    8. 10 Marcin Szarejko
      806 (0,55%)
    9. 6 Ewa Wappa-Busłowska
      232 (0,16%)
    10. 9 Julita Monika Chańko
      379 (0,26%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Seweryn Prokopiuk
      733 (0,50%)
    2. 2 Dorota Koczot
      222 (0,15%)
    3. 3 Michał Iwaniuk
      295 (0,20%)
    4. 5 Michał Łukasz Grzejszczyk
      72 (0,05%)
    5. 6 Aneta Ciwoniuk
      232 (0,16%)
    6. 4 Michalina Daria Artysiewicz
      115 (0,08%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Eugeniusz Borowski
      531 (0,36%)
    2. 2 Agnieszka Jakoniuk
      1 006 (0,69%)
    3. 1 Włodzimierz Pietroczuk
      3 970 (2,72%)
    4. 4 Emilia Korolczuk
      505 (0,35%)
    5. 5 Piotr Marek Oziabło
      778 (0,53%)
    6. 9 Dariusz Skibiński
      180 (0,12%)
    7. 7 Janusz Warpechowski
      243 (0,17%)
    8. 11 Michał Iwańczuk
      441 (0,30%)
    9. 6 Walentyna Bisz
      291 (0,20%)
    10. 8 Jan Antoni Wawrzyniak
      105 (0,07%)
    11. 10 Bogusława Jadwiga Czarkowska
      176 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Magda Koncewicz
      230 (0,16%)
    2. 1 Maciej Skomarowski
      757 (0,52%)
    3. 3 Maciej Kupiński
      193 (0,13%)
    4. 4 Joanna Gryniewicz
      165 (0,11%)
    5. 5 Danuta Zadykowicz
      165 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wojciech Trzaska
      178 (0,12%)
    2. 1 Barbara Komorowska
      363 (0,25%)
    3. 4 Piotr Trzaska
      153 (0,10%)
    4. 3 Beata Mierzejewska
      123 (0,08%)
    5. 5 Antoni Mocarski
      123 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Aneta Dobkowska
      739 (0,51%)
    2. 5 Bożena Renata Miszkiel
      389 (0,27%)
    3. 1 Piotr Naumiuk
      1 166 (0,80%)
    4. 2 Adam Kiryluk
      789 (0,54%)
    5. 4 Łukasz Kapłanow
      167 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Krzysztof Jan Kownacki
      134 (0,09%)
    2. 3 Grzegorz Smoktunowicz
      294 (0,20%)
    3. 2 Anna Pietruczuk
      510 (0,35%)
    4. 6 Mateusz Banel
      167 (0,11%)
    5. 7 Barbara Godun
      319 (0,22%)
    6. 5 Grażyna Kurzyna
      332 (0,23%)
    7. 1 Karol Marek Nieciecki
      726 (0,50%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wiesław Henryk Bielawski
      785 (0,54%)
    2. 2 Artur Hampel
      313 (0,21%)
    3. 3 Justyna Gajdowska
      239 (0,16%)
    4. 4 Mariusz Rokicki
      189 (0,13%)
    5. 5 Magdalena Marlena Kwasiborska
      109 (0,07%)

    Wyniki wyborów samorządowych

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Poranny.pl poleca

    Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, fałszerz, dilerka

    Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, fałszerz, dilerka

    Młodzi fonoholicy potrzebują pomocy. Rodzicu, zadbaj o swoje dziecko.

    Młodzi fonoholicy potrzebują pomocy. Rodzicu, zadbaj o swoje dziecko.

    Oto lista najbardziej popularnych ginekologów - Białystok, woj. podlaskie

    Oto lista najbardziej popularnych ginekologów - Białystok, woj. podlaskie

    Najczęściej czytane