Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - lubuskie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    miasto Gorzów Wielkopolski; powiaty: strzelecko-drezdenecki, gorzowski

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Zofia Alicja Dajczak
      2 106 (2,30%)
    2. 8 Ewa Janina Rawa
      1 068 (1,17%)
    3. 9 Ireneusz Marian Madej
      2 426 (2,65%)
    4. 3 Leszek Józef Gajda
      1 718 (1,88%)
    5. 2 Elżbieta Teresa Płonka
      5 805 (6,34%)
    6. 1 Marek Tomasz Surmacz
      10 097 (11,02%)
    7. 4 Roman Dziduch
      1 436 (1,57%)
    8. 7 Marzanna Senger
      563 (0,61%)
    9. 6 Agnieszka Jadwiga Grochala
      1 130 (1,23%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Monika Anna Twarogal
      488 (0,53%)
    2. 3 Irena Zofia Kołodziej
      253 (0,28%)
    3. 2 Mirosław Stanisław Przybylski
      119 (0,13%)
    4. 6 Jan Całus
      241 (0,26%)
    5. 4 Błażej Franciszek Kaczmarek
      209 (0,23%)
    6. 5 Julia Anna Aniśko
      194 (0,21%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Lech Jerzy Cabel
      867 (0,95%)
    2. 8 Teresa Wanda Chmielnik
      244 (0,27%)
    3. 4 Maciej Jakub Kuczyński
      328 (0,36%)
    4. 1 Tadeusz Jędrzejczak
      6 728 (7,34%)
    5. 9 Janusz Józef Malendowski
      169 (0,18%)
    6. 5 Elżbieta Mysona
      314 (0,34%)
    7. 6 Zbigniew Marian Włodarczak
      180 (0,20%)
    8. 7 Iwona Marzena Raksa
      199 (0,22%)
    9. 3 Katarzyna Anna Miczał
      321 (0,35%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mirosław Marcinkiewicz
      3 671 (4,01%)
    2. 1 Jerzy Wierchowicz
      10 452 (11,41%)
    3. 3 Anna Synowiec
      7 719 (8,43%)
    4. 4 Hubert Edward Harasimowicz
      3 089 (3,37%)
    5. 5 Wiesław Pietruszak
      2 091 (2,28%)
    6. 6 Andrzej Cegielnik
      514 (0,56%)
    7. 7 Katarzyna Iwona Konaszewicz-Knobel
      559 (0,61%)
    8. 9 Marzanna Maria Surowiec
      1 561 (1,70%)
    9. 8 Danuta Szewczyk
      807 (0,88%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Patryk Maciej Gniewa
      72 (0,08%)
    2. 2 Marta Katarzyna Drewniak
      437 (0,48%)
    3. 1 Michał Paweł Szmytkowski
      797 (0,87%)
    4. 5 Eugeniusz Rożek
      156 (0,17%)
    5. 3 Paula Iwona Bociańska
      168 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Mariusz Marek Petecki
      64 (0,07%)
    2. 1 Maciej Filip Majchrzak
      558 (0,61%)
    3. 2 Aleksandra Tomiuk
      104 (0,11%)
    4. 3 Krzysztof Kościuk
      96 (0,10%)
    5. 5 Izabela Weronika Szymko
      155 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Jan Daniel Piszczyk
      86 (0,09%)
    2. 1 Krzysztof Michał Łopatowski
      855 (0,93%)
    3. 6 Łukasz Paweł Jeżewski
      96 (0,10%)
    4. 4 Katarzyna Anna Subocz
      132 (0,14%)
    5. 2 Arkadiusz Kwilecki
      179 (0,20%)
    6. 5 Ewelina Subocz
      116 (0,13%)
    7. 3 Bartłomiej Zbigniew Łopatowski
      222 (0,24%)
    8. 8 Agnieszka Edyta Legan
      446 (0,49%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tomasz Piotr Saska
      396 (0,43%)
    2. 6 Sylwia Irena Chilińska-Wachowiak
      557 (0,61%)
    3. 9 Władysław Stolarski
      410 (0,45%)
    4. 7 Wioleta Alicja Biernacka
      605 (0,66%)
    5. 5 Franciszek Paweł Przybyła
      217 (0,24%)
    6. 1 Mariusz Karol Domaradzki
      2 138 (2,33%)
    7. 4 Mariusz Grzegorz Wójcik
      875 (0,96%)
    8. 2 Katarzyna Joanna Dombek
      983 (1,07%)
    9. 8 Marta Halina Pielech
      647 (0,71%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Dorota Katarzyna Król
      875 (0,96%)
    2. 2 Witold Ludwik Dopierała
      640 (0,70%)
    3. 1 Artur Dariusz Groc
      920 (1,00%)
    4. 5 Edyta Wiczkowska
      355 (0,39%)
    5. 4 Dariusz Paweł Dobrowolski
      404 (0,44%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Magdalena Bożena Rzeczycka-Więckowska
      410 (0,45%)
    2. 7 Helena Maria Guhl
      260 (0,28%)
    3. 9 Władysław Ryl
      674 (0,74%)
    4. 2 Wanda Elżbieta Szumna
      802 (0,88%)
    5. 1 Jan Świrepo
      4 335 (4,73%)
    6. 3 Jarosław Śliwiński
      803 (0,88%)
    7. 4 Bogusława Aleksandra Strojnowska
      879 (0,96%)
    8. 5 Jakub Karol Waloch
      653 (0,71%)
    9. 8 Zbigniew Tomasz Surma
      366 (0,40%)

    Okręg 2

    powiaty: świebodziński, sulęciński, słubicki, międzyrzecki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Bogusław Motowidełko
      6 013 (8,11%)
    2. 2 Helena Hatka
      3 744 (5,05%)
    3. 7 Waldemar Kuzio
      453 (0,61%)
    4. 6 Maria Teresa Topolska
      773 (1,04%)
    5. 3 Grzegorz Grabarek
      2 384 (3,21%)
    6. 8 Józef Jan Stupienko
      1 631 (2,20%)
    7. 4 Zenon Fabianowicz
      1 531 (2,06%)
    8. 5 Monika Ewa Michalik
      1 291 (1,74%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Dorota Magdalena Bogusz
      255 (0,34%)
    2. 7 Andrzej Krzysztof Jermaczek
      127 (0,17%)
    3. 4 Maria Lechert
      368 (0,50%)
    4. 5 Bartosz Tadeusz Kaczmarek
      254 (0,34%)
    5. 3 Adam Piotr Poholski
      195 (0,26%)
    6. 1 Tomasz Witold Aniśko
      798 (1,08%)
    7. 8 Mariusz Andrzej Musiał
      317 (0,43%)
    8. 2 Mirosława Anna Maliszewska-Kulikowska
      377 (0,51%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Maria Jaworska
      2 502 (3,37%)
    2. 2 Piotr Robert Jarmużek
      1 944 (2,62%)
    3. 7 Jacek Roman Małecki
      218 (0,29%)
    4. 4 Henryk Franciszek Czajkowski
      303 (0,41%)
    5. 8 Iwona Walczak
      1 429 (1,93%)
    6. 6 Karolina Iwanicka
      499 (0,67%)
    7. 3 Zygmunt Czesław Stupieńko
      1 113 (1,50%)
    8. 5 Tomasz Paweł Reszel
      492 (0,66%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Agata Małgorzata Wdowiak
      1 303 (1,76%)
    2. 6 Halina Urszula Lebiedź
      553 (0,75%)
    3. 5 Irena Osos
      2 464 (3,32%)
    4. 4 Elżbieta Kozak
      1 445 (1,95%)
    5. 3 Franciszek Jamniuk
      2 131 (2,87%)
    6. 8 Bogusław Michał Zaborowski
      2 983 (4,02%)
    7. 1 Marcin Artur Jabłoński
      6 181 (8,33%)
    8. 2 Edward Jan Fedko
      5 536 (7,46%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Małgorzata Grażyna Pacholczyk
      156 (0,21%)
    2. 4 Katarzyna Rajkiewicz
      147 (0,20%)
    3. 3 Robert Paweł Wiśniewski
      215 (0,29%)
    4. 1 Bernard Krzysztof Łysiak
      478 (0,64%)
    5. 5 Patryk Marian Aniszkiewicz
      70 (0,09%)
    6. 6 Teresa Grażyna Cieślak
      399 (0,54%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grzegorz Dariusz Rutkowski
      981 (1,32%)
    2. 4 Hanna Maria Lenart
      174 (0,23%)
    3. 3 Piotr Jan Szymański
      466 (0,63%)
    4. 5 Kamil Karbowski
      118 (0,16%)
    5. 2 Maria Opałka
      267 (0,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Robert Paluch
      671 (0,90%)
    2. 5 Jerzy Sylwester Boguta
      525 (0,71%)
    3. 7 Grażyna Marzena Cejba
      483 (0,65%)
    4. 2 Dariusz Marek Lesicki
      598 (0,81%)
    5. 3 Ryszard Piotr Kapica
      659 (0,89%)
    6. 4 Gabriela Danuta Góra
      950 (1,28%)
    7. 6 Bogumiła Małgorzata Suchecka
      685 (0,92%)
    8. 1 Patryk Józef Lewicki
      3 107 (4,19%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Szymon Prochera
      922 (1,24%)
    2. 6 Edward Jednoszewski
      775 (1,04%)
    3. 5 Małgorzata Jażdżewska
      481 (0,65%)
    4. 8 Robert Krzysztof Krzych
      1 341 (1,81%)
    5. 7 Leonard Artur Pietrow
      791 (1,07%)
    6. 3 Bogusława Gabriela Deptuch
      581 (0,78%)
    7. 1 Grażyna Dereń
      2 138 (2,88%)
    8. 2 Zbigniew Jan Kołodziej
      4 379 (5,90%)

    Okręg 3

    powiaty: żarski, krośnieński

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bogdan Adam Bakalarz
      1 789 (3,18%)
    2. 4 Agnieszka Barbara Maj
      1 227 (2,18%)
    3. 6 Krzysztof Piotr Kichard
      270 (0,48%)
    4. 1 Tadeusz Ardelli
      5 365 (9,52%)
    5. 3 Krystyna Kaczmarek-Skóra
      1 512 (2,68%)
    6. 7 Wanda Janina Śpiewak
      1 159 (2,06%)
    7. 5 Krzysztof Józef Szymański
      912 (1,62%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Urszula Gawlicka
      166 (0,29%)
    2. 3 Marcin Artur Przekota
      70 (0,12%)
    3. 4 Artur Mariusz Stokwiszewski
      113 (0,20%)
    4. 1 Alina Maria Rapacz
      1 565 (2,78%)
    5. 2 Marzena Katarzyna Wojtasik
      121 (0,21%)
    6. 6 Paweł Mateusz Wojtasik
      79 (0,14%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Bogusław Tadeusz Wontor
      2 101 (3,73%)
    2. 4 Beata Alicja Żychowska
      452 (0,80%)
    3. 2 Krzysztof Niekało
      995 (1,77%)
    4. 3 Rafał Rafalski
      1 485 (2,64%)
    5. 6 Alina Greta Izdebska
      326 (0,58%)
    6. 5 Krystyna Jessa
      214 (0,38%)
    7. 7 Mirosław Stanisław Bartnik
      383 (0,68%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Beata Dowhan
      767 (1,36%)
    2. 1 Marek Cieślak
      4 086 (7,25%)
    3. 2 Grzegorz Świtalski
      1 826 (3,24%)
    4. 3 Radosław Zenon Sujak
      1 870 (3,32%)
    5. 7 Maciej Zbigniew Mroczek
      637 (1,13%)
    6. 4 Urszula Idja Grubizna
      1 598 (2,84%)
    7. 5 Sylwia Anna Werstler
      944 (1,68%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Leokadia Snopek
      39 (0,07%)
    2. 1 Anna Gargul
      200 (0,36%)
    3. 4 Piotr Rosiak
      120 (0,21%)
    4. 2 Tomasz Kaczmarek
      453 (0,80%)
    5. 3 Ewa Janina Möhring
      35 (0,06%)
    6. 6 Jacek Kośmicki
      20 (0,04%)
    7. 7 Mateusz Szczepański
      98 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dariusz Artur Bujakowski
      177 (0,31%)
    2. 1 Arkadiusz Andrzej Piszczek
      346 (0,61%)
    3. 3 Magdalena Monika Matuszewska
      152 (0,27%)
    4. 4 Piotr Marek Cholewiński
      141 (0,25%)
    5. 5 Małgorzata Elżbieta Bednarczyk
      108 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Anna Aneta Marciniak
      261 (0,46%)
    2. 7 Kacper Kamyszek
      831 (1,48%)
    3. 6 Sławomir Muzyka
      933 (1,66%)
    4. 1 Łukasz Mejza
      8 140 (14,45%)
    5. 5 Bożena Teresa Kowal
      471 (0,84%)
    6. 3 Agnieszka Anna Lech
      626 (1,11%)
    7. 2 Wacław Jan Maciuszonek
      1 365 (2,42%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Natalia Lucyna Zdónek
      356 (0,63%)
    2. 4 Katarzyna Janina Latkowska
      160 (0,28%)
    3. 2 Rafał Marek Szymczak
      798 (1,42%)
    4. 7 Piotr Marek Woźniak
      322 (0,57%)
    5. 6 Piotr Bartłomiej Bochański
      101 (0,18%)
    6. 5 Iwona Anna Szymczak
      261 (0,46%)
    7. 1 Maciej Andrzej Bułaj
      663 (1,18%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Gabriela Anna Fiedler
      530 (0,94%)
    2. 1 Anna Chinalska
      3 400 (6,04%)
    3. 7 Maciej Jan Szafrański
      379 (0,67%)
    4. 5 Małgorzata Bogumiła Szymańska
      319 (0,57%)
    5. 3 Iwona Agnieszka Czerepko
      1 215 (2,16%)
    6. 6 Andrzej Janusz Gembara
      749 (1,33%)
    7. 4 Zdzisław Franciszek Paduszyński
      536 (0,95%)

    Okręg 4

    miasto Zielona Góra, powiat zielonogórski

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Zbigniew Kościk
      9 838 (11,26%)
    2. 4 Roman Wiesław Badach-Rogowski
      707 (0,81%)
    3. 2 Kazimierz Łatwiński
      3 020 (3,46%)
    4. 3 Barbara Violetta Toroń-Fórmanek
      984 (1,13%)
    5. 5 Władysław Drozd
      848 (0,97%)
    6. 6 Bożena Kapusta
      1 421 (1,63%)
    7. 8 Ryszard Aleksander Kozakiewicz
      1 027 (1,18%)
    8. 7 Grażyna Teresa Czerwińska
      935 (1,07%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Kajetan Żelech
      628 (0,72%)
    2. 3 Paweł Adrian Czechowski
      145 (0,17%)
    3. 6 Ewa Drewniak
      191 (0,22%)
    4. 4 Anna Izabela Aniśko
      128 (0,15%)
    5. 5 Jarosław Szpak
      350 (0,40%)
    6. 7 Władysław Salik
      63 (0,07%)
    7. 2 Magdalena Urszula Makowska
      223 (0,26%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Jerzy Rzeźnik
      313 (0,36%)
    2. 1 Tomasz Paweł Wontor
      4 217 (4,83%)
    3. 2 Bogumiła Burda
      854 (0,98%)
    4. 4 Aneta Nina Sybis-Jeż
      460 (0,53%)
    5. 5 Zbigniew Władysław Cygański
      472 (0,54%)
    6. 6 Agnieszka Anna Boharewicz
      190 (0,22%)
    7. 8 Teresa Fedorowicz
      403 (0,46%)
    8. 7 Joanna Henryka Sobolewska
      237 (0,27%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Elżbieta Anna Polak
      21 431 (24,53%)
    2. 2 Aleksandra Mrozek
      2 157 (2,47%)
    3. 3 Sebastian Sylwester Ciemnoczołowski
      3 354 (3,84%)
    4. 4 Tadeusz Pająk
      2 026 (2,32%)
    5. 5 Alicja Makarska
      1 362 (1,56%)
    6. 7 Mirosław Jan Walencik
      948 (1,09%)
    7. 6 Krzysztof Seweryn Szymański
      734 (0,84%)
    8. 8 Mariusz Marchewka
      1 194 (1,37%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Miłosz Zbigniew Galantowicz
      64 (0,07%)
    2. 4 Sławomir Pacholczyk
      44 (0,05%)
    3. 3 Emilia Agnieszka Piotrowicz
      144 (0,16%)
    4. 1 Adrianna Ruszkowska
      641 (0,73%)
    5. 2 Krzysztof Kaczmar
      259 (0,30%)
    6. 5 Anna Maria Szmytkowska
      120 (0,14%)
    7. 7 Adam Nowakowski
      110 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Aldona Zaina Dajworska
      408 (0,47%)
    2. 3 Krzysztof Ostrowski
      217 (0,25%)
    3. 5 Agnieszka Janina Masternak
      84 (0,10%)
    4. 6 Artur Jerzy Kucharski
      175 (0,20%)
    5. 2 Beata Zofia Pachnik-Łodzińska
      245 (0,28%)
    6. 4 Kamil Przemysław Klimczak
      84 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Jan Janusz Rusak
      361 (0,41%)
    2. 4 Sławomir Lewicki
      304 (0,35%)
    3. 3 Lidia Gryko
      2 009 (2,30%)
    4. 5 Edyta Kazimiera Małoszyc
      348 (0,40%)
    5. 6 Dariusz Piotr Rączka
      725 (0,83%)
    6. 1 Wioleta Elżbieta Haręźlak
      6 342 (7,26%)
    7. 2 Krzysztof Ryszard Sikora
      1 215 (1,39%)
    8. 8 Robert Szczęsny Kubicki
      1 635 (1,87%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Anna Teresa Kuna
      855 (0,98%)
    2. 1 Sławomir Kowalski
      1 573 (1,80%)
    3. 5 Adrianna Beata Bock
      299 (0,34%)
    4. 3 Grzegorz Jerzy Raźny
      418 (0,48%)
    5. 4 Józef Stefan Piwecki
      240 (0,27%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Brygida Wróblewska
      581 (0,67%)
    2. 8 Jarosław Piotr Kubicki
      433 (0,50%)
    3. 1 Czesław Fiedorowicz
      4 415 (5,05%)
    4. 3 Bronisława Regina Grupa
      324 (0,37%)
    5. 2 Stanisław Myśliwiec
      566 (0,65%)
    6. 4 Stanisław Okopień
      863 (0,99%)
    7. 5 Anna Maria Łagoda
      281 (0,32%)
    8. 7 Tomasz Krzysztof Janik
      122 (0,14%)

    Okręg 5

    powiaty: wschowski, żagański, nowosolski

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Ewa Danuta Gancarz
      2 338 (3,08%)
    2. 2 Małgorzata Beata Paluch-Słowińska
      4 146 (5,46%)
    3. 3 Klaudiusz Balcerzak
      3 392 (4,47%)
    4. 6 Leszek Słomiński
      903 (1,19%)
    5. 5 Tomasz Klimek
      925 (1,22%)
    6. 8 Patrycja Janina Borkowska
      1 808 (2,38%)
    7. 7 Stanisław Zamiatała
      361 (0,48%)
    8. 1 Małgorzata Barbara Gośniowska-Kola
      7 691 (10,14%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Justyna Woźniak
      453 (0,60%)
    2. 1 Adrian Jacek Muszyński
      591 (0,78%)
    3. 3 Iwona Banasik
      349 (0,46%)
    4. 2 Paulina Grabowy
      348 (0,46%)
    5. 6 Stanisław Małachowski
      137 (0,18%)
    6. 5 Roman Marek Wierzchosławski
      197 (0,26%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Zdzisław Tadeusz Goździejewski
      835 (1,10%)
    2. 2 Tadeusz Kąkalec
      845 (1,11%)
    3. 3 Maciej Kałuski
      570 (0,75%)
    4. 4 Emil Rau
      1 011 (1,33%)
    5. 5 Bogumiła Wilczyńska
      534 (0,70%)
    6. 6 Zofia Krystyna Zawadzka
      702 (0,93%)
    7. 7 Halina Molenda
      410 (0,54%)
    8. 8 Kazimierz Pańtak
      1 082 (1,43%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grzegorz Michał Potęga
      5 672 (7,47%)
    2. 7 Elżbieta Felicja Dziża
      526 (0,69%)
    3. 6 Stanisława Ganczar
      1 113 (1,47%)
    4. 3 Ryszard Chodorowski
      1 535 (2,02%)
    5. 2 Bogusław Kazimierz Dytko
      2 493 (3,29%)
    6. 5 Regina Anna Drgas
      664 (0,88%)
    7. 4 Beata Laskowska-Trzeciak
      1 215 (1,60%)
    8. 8 Beata Katarzyna Kulczycka
      4 083 (5,38%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Łucja Smardzewska
      115 (0,15%)
    2. 4 Agnieszka Maria Mazurek
      287 (0,38%)
    3. 3 Michał Filipek
      254 (0,33%)
    4. 5 Zdzisław Snopek
      73 (0,10%)
    5. 1 Bogusław Stanisław Smardzewski
      334 (0,44%)
    6. 6 Dorota Halasz
      118 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Henryk Jabłoński
      557 (0,73%)
    2. 2 Paweł Andrzej Sudnik
      213 (0,28%)
    3. 3 Monika Małgorzata Klimczak
      242 (0,32%)
    4. 4 Grzegorz Przemysław Miszczak
      149 (0,20%)
    5. 5 Bernadetta Aleksandra Kucharska
      154 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Jacek Ogrodnik
      1 602 (2,11%)
    2. 6 Małgorzata Bożena Zubrzycka
      464 (0,61%)
    3. 3 Jarosław Tomasz Moryto
      1 445 (1,90%)
    4. 1 Sławomir Jan Kowal
      4 273 (5,63%)
    5. 4 Lilianna Dorota Kurek
      698 (0,92%)
    6. 5 Karol Piotr Jersak
      991 (1,31%)
    7. 7 Violetta Izabela Cichomska-Capińska
      441 (0,58%)
    8. 8 Henryk Ryszard Ostrowski
      778 (1,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Konrad Wiesław Holc
      934 (1,23%)
    2. 2 Sebastian Zapolski
      901 (1,19%)
    3. 3 Aleksandra Monika Urban
      620 (0,82%)
    4. 6 Marek Bejenka
      243 (0,32%)
    5. 5 Kamila Zofia Holc-Janikula
      125 (0,16%)
    6. 4 Natalia Milena Otto-Majewska
      328 (0,43%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Elżbieta Olga Polak
      3 357 (4,42%)
    2. 1 Stanisław Tomczyszyn
      5 049 (6,65%)
    3. 4 Dorota Danuta Czajkowska
      552 (0,73%)
    4. 3 Józef Suszyński
      1 001 (1,32%)
    5. 6 Elżbieta Wicher
      404 (0,53%)
    6. 5 Urszula Stanisława Wityńska
      535 (0,71%)
    7. 8 Roman Edward Chudy
      1 165 (1,54%)
    8. 7 Anna Sylwia Komar
      553 (0,73%)

    Wyniki wyborów samorządowych

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Poranny.pl poleca

    Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, fałszerz, dilerka

    Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, fałszerz, dilerka

    Zakochaj się w historii. Trwa rekrutacja do Olimpiady Solidarności

    Zakochaj się w historii. Trwa rekrutacja do Olimpiady Solidarności

    Wojsko wyprzedaje sprzęt z demobilu. Okazyjne ceny [OFERTY Z MAJA 2019]

    Wojsko wyprzedaje sprzęt z demobilu. Okazyjne ceny [OFERTY Z MAJA 2019]

    Najczęściej czytane