Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - lubelskie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto na prawach powiatu Lublin

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marcin Michał Mulak
      1 108 (0,78%)
    2. 2 Jadwiga Kamińska-Smyl
      185 (0,13%)
    3. 5 Edyta Anna Jaszczuk
      174 (0,12%)
    4. 4 Mateusz Łukasz Welman
      149 (0,11%)
    5. 3 Rafał Mekler
      112 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Anna Jolanta Augustyniak
      4 365 (3,08%)
    2. 4 Marzena Siek
      642 (0,45%)
    3. 5 Konrad Artur Nowak
      636 (0,45%)
    4. 3 Kinga Dorota Kicińska
      852 (0,60%)
    5. 7 Mateusz Antoni Dobraczyński
      315 (0,22%)
    6. 6 Robert Lipiński
      874 (0,62%)
    7. 2 Renata Bieńko
      881 (0,62%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Iwona Maria Nabożna
      5 100 (3,60%)
    2. 3 Adam Jerzy Wasilewski
      5 798 (4,09%)
    3. 2 Bożena Grażyna Lisowska
      10 147 (7,16%)
    4. 1 Jacek Bury
      22 708 (16,02%)
    5. 5 Krzysztof Komorski
      6 322 (4,46%)
    6. 7 Krzysztof Zbigniew Kamiński
      2 089 (1,47%)
    7. 6 Emilia Eliza Lipińska
      2 823 (1,99%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zbigniew Czesław Wojciechowski
      9 688 (6,84%)
    2. 5 Irmina Anna Nikiel
      1 370 (0,97%)
    3. 1 Mieczysław Stanisław Ryba
      32 923 (23,23%)
    4. 3 Bogna Maria Bender-Motyka
      3 207 (2,26%)
    5. 4 Dorota Ronek
      1 924 (1,36%)
    6. 7 Tomasz Krzysztof Tokarski
      3 532 (2,49%)
    7. 6 Czesław Mędykowski
      708 (0,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Adam Pomorski
      118 (0,08%)
    2. 5 Magda Smyk
      140 (0,10%)
    3. 1 Rafał Janusz Kulicki
      915 (0,65%)
    4. 3 Anna Dominika Kołodziej
      182 (0,13%)
    5. 6 Paweł Jarosz
      78 (0,06%)
    6. 2 Łukasz Świeboda
      155 (0,11%)
    7. 7 Anna Woźna
      98 (0,07%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Grażyna Irena Rojek
      242 (0,17%)
    2. 7 Mirosław Orłowski
      377 (0,27%)
    3. 3 Barbara Kowalska
      465 (0,33%)
    4. 4 Marcin Michał Przech
      215 (0,15%)
    5. 1 Grzegorz Kurczuk
      4 462 (3,15%)
    6. 6 Sylwia Anna Wieczorek
      318 (0,22%)
    7. 2 Stanisław Kiszczak
      450 (0,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Irena Janina Kryszczuk
      453 (0,32%)
    2. 1 Ryszard Mieczysław Piotrowski
      1 391 (0,98%)
    3. 5 Małgorzata Michalina Kulawczuk
      727 (0,51%)
    4. 4 Patryk Ładny
      988 (0,70%)
    5. 3 Ryszard Jan Czyżma
      150 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Cecylia Jadwiga Bodio-Cichy
      69 (0,05%)
    2. 1 Włodzimierz Osadczy
      118 (0,08%)
    3. 4 Bolesław Domański
      96 (0,07%)
    4. 5 Emilia Magdalena Rogalska
      114 (0,08%)
    5. 3 Hubert Jan Gorczyca
      59 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Marcin Łukasz Kaczyński
      107 (0,08%)
    2. 2 Anna Samolińska
      431 (0,30%)
    3. 1 Piotr Trysiński
      616 (0,43%)
    4. 4 Eliza Maria Cieszkowska
      139 (0,10%)
    5. 3 Kamil Zieliński
      175 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Patrycja Anna Ładziak
      574 (0,41%)
    2. 2 Jan Kokot
      803 (0,57%)
    3. 3 Andrzej Henryk Dybiec
      319 (0,23%)
    4. 1 Wojciech Jan Górski
      3 597 (2,54%)
    5. 5 Hanna Krystyna Księżopolska-Bachmatiuk
      378 (0,27%)
    6. 7 Tadeusz Woźniak
      590 (0,42%)
    7. 4 Beata Staniak
      1 153 (0,81%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Andrzej Wiesław Gębala
      88 (0,06%)
    2. 5 Maciej Piotr Wierzchowski
      89 (0,06%)
    3. 3 Anna Barbara Kusyk
      103 (0,07%)
    4. 2 Przemysław Tadeusz Nakonieczny
      81 (0,06%)
    5. 1 Renata Mańko
      266 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Kamil Hulip
      126 (0,09%)
    2. 1 Edyta Katarzyna Sosnowska
      705 (0,50%)
    3. 2 Sławomir Tomasz Siczek
      158 (0,11%)
    4. 4 Magdalena Mariola Wojciechowska-Jędrzejczyk
      111 (0,08%)
    5. 5 Bogdan Ciołek
      96 (0,07%)

    Okręg 2

    Powiaty: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, opolski, puławski, rycki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Michał Piotr Misztal
      452 (0,18%)
    2. 3 Arkadiusz Gajda
      677 (0,26%)
    3. 7 Ewa Maria Krawczyk
      382 (0,15%)
    4. 10 Dorota Janiszek
      356 (0,14%)
    5. 6 Izabella Bartosiewicz-Olejnicka
      208 (0,08%)
    6. 8 Monika Teresa Augustynowicz
      176 (0,07%)
    7. 4 Rafał Grzegorz Mysiakowski
      111 (0,04%)
    8. 5 Andrzej Tomasz Więcławski
      242 (0,09%)
    9. 2 Adam Antoni Robak
      274 (0,11%)
    10. 1 Tomasz Antoni Olejnicki
      1 347 (0,52%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Grzegorz Stanisław Szyszko
      3 743 (1,45%)
    2. 1 Grzegorz Krzysztof Kapusta
      12 540 (4,87%)
    3. 5 Henryk Józef Smolarz
      7 436 (2,89%)
    4. 4 Henryk Józef Dudziak
      6 121 (2,38%)
    5. 3 Marek Kos
      11 574 (4,50%)
    6. 2 Piotr Sławomir Rzetelski
      10 770 (4,18%)
    7. 12 Magdalena Misiaszek
      1 695 (0,66%)
    8. 9 Anna Monika Olszak
      2 304 (0,90%)
    9. 8 Henryk Jerzy Soboń
      887 (0,34%)
    10. 7 Agnieszka Dec
      4 058 (1,58%)
    11. 11 Hanna Elżbieta Kamola
      964 (0,37%)
    12. 10 Marta Kazimiera Szklarczyk
      1 069 (0,42%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paweł Krzysztof Nakonieczny
      6 783 (2,64%)
    2. 1 Krzysztof Babisz
      11 598 (4,51%)
    3. 3 Krzysztof Andrzej Gładysz
      1 148 (0,45%)
    4. 7 Sylwia Stanisława Guz
      2 300 (0,89%)
    5. 4 Anna Eliza Lisowska
      2 945 (1,14%)
    6. 12 Lilla Stefanek
      1 641 (0,64%)
    7. 11 Adam Tomasz Dunia
      645 (0,25%)
    8. 9 Wojciech Bogdan Lipnicki
      1 074 (0,42%)
    9. 10 Katarzyna Fatyga
      852 (0,33%)
    10. 8 Agnieszka Milena Rozpędowska
      933 (0,36%)
    11. 5 Józef Franciszek Fert
      290 (0,11%)
    12. 6 Andrzej Bolesław Kalinowski
      730 (0,28%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Ilona Dziaduch
      4 598 (1,79%)
    2. 2 Jacek Andrzej Szczot
      6 896 (2,68%)
    3. 6 Zdzisław Zbigniew Podkański
      10 477 (4,07%)
    4. 3 Anna Baluch
      11 436 (4,44%)
    5. 1 Tomasz Piotr Solis
      25 444 (9,89%)
    6. 7 Tadeusz Kocoń
      4 460 (1,73%)
    7. 5 Marek Grzegorz Wojciechowski
      14 896 (5,79%)
    8. 9 Agnieszka Kaczyńska
      9 062 (3,52%)
    9. 8 Ryszard Marek Majkowski
      9 754 (3,79%)
    10. 11 Anna Aldona Matraszek-Furtak
      3 593 (1,40%)
    11. 12 Leszek Kowalczyk
      10 169 (3,95%)
    12. 10 Magdalena Filipek-Sobczak
      9 157 (3,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Maksymilian Olaf Cegiełka
      300 (0,12%)
    2. 3 Natan Paweł Szlachta
      368 (0,14%)
    3. 1 Natalia Anna Wiślińska
      1 569 (0,61%)
    4. 5 Marika Patrycja Wasak
      237 (0,09%)
    5. 4 Monika Dorota Jarosz
      470 (0,18%)
    6. 9 Konrad Piotr Białach
      131 (0,05%)
    7. 7 Wiesława Maria Gieracz
      121 (0,05%)
    8. 6 Mateusz Stępniak
      392 (0,15%)
    9. 10 Adrian Norbert Kędzierski
      245 (0,10%)
    10. 11 Dominika Anna Januszek
      350 (0,14%)
    11. 8 Karol Pikul
      400 (0,16%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Monika Elżbieta Siemion-Dudek
      213 (0,08%)
    2. 2 Mirosław Dariusz Złomaniec
      360 (0,14%)
    3. 5 Adam Krzysztof Kasprzak
      986 (0,38%)
    4. 4 Anna Pielaszkiewicz
      422 (0,16%)
    5. 1 Jacek Andrzej Czerniak
      4 035 (1,57%)
    6. 7 Krzysztof Marian Kornacki
      562 (0,22%)
    7. 6 Rafał Knap
      492 (0,19%)
    8. 10 Tomasz Grzegorz Chyliński
      546 (0,21%)
    9. 3 Beata Wicha
      798 (0,31%)
    10. 8 Henryk Kamiński
      462 (0,18%)
    11. 11 Anna Maria Łabarewicz
      149 (0,06%)
    12. 12 Małgorzata Elżbieta Sadurska
      1 334 (0,52%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jolanta Rebejko
      263 (0,10%)
    2. 1 Tomasz Piotr Warzocha
      863 (0,34%)
    3. 2 Joanna Edyta Kasza
      440 (0,17%)
    4. 3 Jakub Sypiański
      263 (0,10%)
    5. 5 Maciej Paweł Kozioł
      603 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Robert Mirosław Gogółka
      5 854 (2,27%)
    2. 2 Krzysztof Kowalczyk
      2 540 (0,99%)
    3. 5 Maria Ziętek
      1 095 (0,43%)
    4. 3 Paweł Kubala
      1 335 (0,52%)
    5. 4 Katarzyna Piekarczyk
      1 114 (0,43%)
    6. 8 Małgorzata Anna Wszelaka
      500 (0,19%)
    7. 10 Angelika Michalska
      814 (0,32%)
    8. 6 Kazimiera Krawiec
      448 (0,17%)
    9. 11 Paweł Krzyżanek
      621 (0,24%)
    10. 7 Paweł Kargulewicz
      691 (0,27%)
    11. 9 Anna Raczkowska-Rola
      423 (0,16%)
    12. 12 Katarzyna Kulesza
      2 163 (0,84%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Cezary Nowakowski
      348 (0,14%)
    2. 12 Cezary Jan Kruk
      514 (0,20%)
    3. 11 Barbara Ożarek
      94 (0,04%)
    4. 9 Katarzyna Ożarek
      165 (0,06%)
    5. 6 Anna Nieróbca
      422 (0,16%)
    6. 5 Anna Pyszniak
      433 (0,17%)
    7. 3 Stefan Górecki
      280 (0,11%)
    8. 1 Wiesława Grażyna Goluch
      787 (0,31%)
    9. 8 Barbara Włodarczyk
      297 (0,12%)
    10. 4 Stanisław Wojciech Waś
      239 (0,09%)
    11. 2 Mirosław Tokarczyk
      452 (0,18%)
    12. 10 Ryszard Kempa
      122 (0,05%)

    Okręg 3

    Powiaty: bialski, parczewski, radzyński, łukowski, miasto na prawach powiatu Biała Podlaska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paweł Artur Kasperek
      202 (0,13%)
    2. 5 Adriana Wojtan
      96 (0,06%)
    3. 6 Mateusz Paweł Piesko
      165 (0,10%)
    4. 4 Anna Ewa Abramek
      202 (0,13%)
    5. 1 Danuta Elżbieta Kuzko
      700 (0,44%)
    6. 3 Maciej Borek
      250 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Przemysław Litwiniuk
      7 093 (4,50%)
    2. 8 Henryk Makarewicz
      2 141 (1,36%)
    3. 1 Sławomir Antoni Sosnowski
      18 443 (11,69%)
    4. 5 Krystyna Zdzisława Czyżewska
      1 152 (0,73%)
    5. 6 Bernarda Ewa Machniak
      1 455 (0,92%)
    6. 4 Janusz Hordejuk
      2 204 (1,40%)
    7. 3 Marek Kopeć
      6 156 (3,90%)
    8. 7 Halina Szkodzińska
      876 (0,56%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marek Mieczysław Goździołko
      3 737 (2,37%)
    2. 4 Stanisław Romanowski
      1 654 (1,05%)
    3. 2 Izabela Rozmysł
      1 104 (0,70%)
    4. 7 Ryszard Bronisław Filipiuk
      688 (0,44%)
    5. 5 Wioleta Magdalena Pietruszewska
      546 (0,35%)
    6. 8 Grzegorz Łubik
      680 (0,43%)
    7. 6 Anna Ochnio
      1 148 (0,73%)
    8. 3 Krzysztof Tymoszuk
      2 408 (1,53%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Wojciech Jacenty Łocheński Vel Ochnio
      1 576 (1,00%)
    2. 3 Barbara Aldona Barszczewska
      10 090 (6,39%)
    3. 1 Jerzy Ryszard Szwaj
      18 637 (11,81%)
    4. 2 Eliasz Cezary Iwan
      7 127 (4,52%)
    5. 7 Justyna Klebaniuk
      2 150 (1,36%)
    6. 8 Ryszard Andrzej Szczygieł
      9 701 (6,15%)
    7. 4 Sławomir Skwarek
      15 083 (9,56%)
    8. 5 Krystyna Zofia Chmiel
      2 966 (1,88%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Agnieszka Monika Marciniuk
      845 (0,54%)
    2. 3 Radosław Januszko
      242 (0,15%)
    3. 2 Marek Matejuk
      898 (0,57%)
    4. 5 Tomasz Gustaw Panasiuk
      226 (0,14%)
    5. 8 Inez Daria Palkowska
      149 (0,09%)
    6. 6 Wioletta Maria Kasprzak
      139 (0,09%)
    7. 7 Paweł Stanisław Błaszczak
      109 (0,07%)
    8. 4 Krystyna Bożena Bukowska
      196 (0,12%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Barbara Maksymiuk
      343 (0,22%)
    2. 6 Ewa Bieniek
      479 (0,30%)
    3. 2 Tadeusz Jan Kochanowski
      531 (0,34%)
    4. 3 Bożena Maria Denidiuk
      292 (0,19%)
    5. 1 Riad Haidar
      18 826 (11,93%)
    6. 4 Jolanta Anna Wolanin
      406 (0,26%)
    7. 8 Grzegorz Lucjan Głowiński
      301 (0,19%)
    8. 7 Wioleta Zarębska
      251 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wojciech Mateńka
      589 (0,37%)
    2. 3 Klaudia Elżbieta Mickiewicz
      306 (0,19%)
    3. 4 Aneta Małgorzata Kędzierska-Ginter
      207 (0,13%)
    4. 5 Paweł Michałek
      300 (0,19%)
    5. 1 Antoni Wysokiński
      879 (0,56%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mateusz Maciej Roczon
      230 (0,15%)
    2. 4 Monika Kapłon
      256 (0,16%)
    3. 5 Robert Galas
      130 (0,08%)
    4. 2 Katarzyna Monika Babis
      159 (0,10%)
    5. 3 Paweł Drozd
      238 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marek Robert Pomietło
      646 (0,41%)
    2. 1 Marcin Cabaj
      4 773 (3,03%)
    3. 4 Krzysztof Józef Gomółka
      2 153 (1,36%)
    4. 5 Ewa Hanna Zdun
      604 (0,38%)
    5. 6 Grażyna Zofia Jóźwiak
      610 (0,39%)
    6. 3 Marzena Jolanta Malesa
      1 041 (0,66%)

    Okręg 4

    Powiaty: chełmski, łęczyński, krasnostawski, świdnicki, włodawski, miasto na prawach powiatu Chełm

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Maria Elżbieta Rawska
      175 (0,12%)
    2. 1 Marek Artur Pydyś
      826 (0,55%)
    3. 4 Marcin Lipa
      398 (0,27%)
    4. 5 Monika Gabriela Błaszczak
      287 (0,19%)
    5. 6 Mateusz Mulak
      206 (0,14%)
    6. 3 Anna Kabasa
      134 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Galina Grabarczuk
      845 (0,57%)
    2. 6 Arkadiusz Paweł Marucha
      1 206 (0,81%)
    3. 3 Dorota Justyna Sawa
      5 085 (3,42%)
    4. 1 Ewa Małgorzata Jaszczuk
      6 364 (4,27%)
    5. 5 Beata Irena Panasiuk
      1 815 (1,22%)
    6. 2 Adam Rychliczek
      4 840 (3,25%)
    7. 4 Marcin Wojciech Troć
      3 619 (2,43%)
    8. 8 Renata Jolanta Kasprzak
      1 396 (0,94%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Klaudia Olga Sawa
      1 153 (0,77%)
    2. 2 Krzysztof Bojarski
      6 667 (4,48%)
    3. 1 Krzysztof Grabczuk
      25 311 (17,00%)
    4. 3 Ewa Darwicz
      1 041 (0,70%)
    5. 5 Krystyna Chodakowska
      723 (0,49%)
    6. 6 Krzysztof Paweł Gałan
      1 596 (1,07%)
    7. 7 Mariola Grażyna Kuć
      832 (0,56%)
    8. 8 Dariusz Daniel Białowąs
      1 568 (1,05%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Urszula Małgorzata Gomółka
      3 420 (2,30%)
    2. 1 Zdzisław Szwed
      21 531 (14,46%)
    3. 5 Zbigniew Robert Bijata
      4 245 (2,85%)
    4. 6 Michał Andrzej Piotrowicz
      8 546 (5,74%)
    5. 4 Przemysław Bartłomiej Matysiak
      3 627 (2,44%)
    6. 3 Lucyna Dargiewicz
      2 846 (1,91%)
    7. 2 Konrad Bernard Sawicki
      11 474 (7,71%)
    8. 7 Ewa Krystyna Pastusiak
      5 185 (3,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Helena Krystyna Błaszczak
      205 (0,14%)
    2. 4 Paweł Piotr Palkowski
      177 (0,12%)
    3. 5 Barbara Krystyna Kulicka
      187 (0,13%)
    4. 2 Wiktor Kasprzak
      289 (0,19%)
    5. 1 Rafał Tomasz Bukowski
      989 (0,66%)
    6. 6 Kamila Zabłocka
      353 (0,24%)
    7. 3 Miriam Poździk
      185 (0,12%)
    8. 8 Marek Robert Bielak
      234 (0,16%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Marzena Elżbieta Świnarska
      320 (0,21%)
    2. 1 Michał Reoland Gołoś
      2 208 (1,48%)
    3. 2 Marek Mazurek
      1 189 (0,80%)
    4. 7 Dominika Maria Majcher
      423 (0,28%)
    5. 6 Małgorzata Janina Dziadko-Żmuda
      356 (0,24%)
    6. 8 Mirosław Krzysztof Blacha
      1 078 (0,72%)
    7. 4 Jacek Tomasz Chęć
      879 (0,59%)
    8. 5 Ewa Monika Bartoszewska-Wic
      346 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Adam Panasiuk
      972 (0,65%)
    2. 2 Renata Kusak
      437 (0,29%)
    3. 5 Paweł Aleksander Panasiuk
      324 (0,22%)
    4. 3 Małgorzata Iwona Panasiuk
      353 (0,24%)
    5. 4 Paweł Kazimierz Ręba
      170 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Gabriel Jan Kaczyński
      241 (0,16%)
    2. 1 Magdalena Zelent
      924 (0,62%)
    3. 4 Jarosław Piotr Wroński
      290 (0,19%)
    4. 5 Magdalena Aleksandra Tabor
      184 (0,12%)
    5. 3 Katarzyna Edyta Zabratańska
      164 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Paweł Rafał Janulewicz
      3 318 (2,23%)
    2. 3 Mirosława Teresa Fornal
      858 (0,58%)
    3. 2 Ewa Joanna Hordejuk
      918 (0,62%)
    4. 4 Romuald Franciszek Perepeczo
      769 (0,52%)
    5. 8 Marcin Michał Marek
      976 (0,66%)
    6. 5 Daria Harmasz
      608 (0,41%)
    7. 6 Katarzyna Wdowiak
      771 (0,52%)
    8. 7 Sebastian Zdzisław Białoskurski
      214 (0,14%)

    Okręg 5

    Powiaty: biłgorajski, hrubieszowski, zamojski, tomaszowski, miasto na prawach powiatu Zamość

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jacek Seweryn Misztal
      642 (0,38%)
    2. 1 Szczepan Kupisz
      632 (0,37%)
    3. 3 Tomasz Antoniak
      246 (0,15%)
    4. 6 Wioleta Paplińska
      146 (0,09%)
    5. 5 Elżbieta Krystyna Pisarska
      184 (0,11%)
    6. 4 Hanna Irena Szabłowska
      81 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Arkadiusz Tomasz Bratkowski
      14 673 (8,66%)
    2. 2 Jerzy Nizioł
      3 687 (2,18%)
    3. 8 Maria Wanda Słota
      1 814 (1,07%)
    4. 4 Stanisław Cisło
      2 999 (1,77%)
    5. 6 Maciej Mulawa
      2 413 (1,42%)
    6. 5 Anna Wiśniewska
      3 183 (1,88%)
    7. 7 Stanisław Kielech
      1 833 (1,08%)
    8. 3 Celina Ewa Skromak
      1 903 (1,12%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Marek Poznański
      2 886 (1,70%)
    2. 2 Mariusz Grad
      4 711 (2,78%)
    3. 7 Andrzej Osuch
      899 (0,53%)
    4. 6 Aneta Elżbieta Najda
      1 641 (0,97%)
    5. 1 Zofia Anna Woźnica
      8 413 (4,97%)
    6. 5 Marian Jan Mazur
      1 053 (0,62%)
    7. 4 Andrzej Stanisław Mulawa
      1 495 (0,88%)
    8. 8 Katarzyna Wołoszyn
      1 287 (0,76%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Michał Mulawa
      16 514 (9,75%)
    2. 3 Anna Kusiak-Janiec
      7 972 (4,71%)
    3. 8 Stanisław Misztal
      8 548 (5,05%)
    4. 1 Maria Gmyz
      17 206 (10,16%)
    5. 7 Robert Andrzej Bondyra
      8 968 (5,30%)
    6. 5 Krzysztof Jan Gałaszkiewicz
      9 221 (5,45%)
    7. 6 Grzegorz Wróbel
      11 863 (7,01%)
    8. 4 Anna Katarzyna Mróz
      3 632 (2,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Magdalena Paulina Szydłowska-Tutaj
      138 (0,08%)
    2. 1 Tomasz Czarnecki
      1 131 (0,67%)
    3. 2 Maciej Mirosław Błaszczak
      244 (0,14%)
    4. 4 Weronika Agata Gauda
      207 (0,12%)
    5. 5 Artur Janusz Smyk
      276 (0,16%)
    6. 7 Adam Parol
      207 (0,12%)
    7. 6 Emilia Maria Matysek
      141 (0,08%)
    8. 8 Katarzyna Anna Rosińska-Łubkowska
      120 (0,07%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Beata Basaj
      512 (0,30%)
    2. 1 Marek Franciszek Palonka
      2 108 (1,24%)
    3. 2 Monika Buczko
      1 189 (0,70%)
    4. 5 Mariusz Sędziak
      325 (0,19%)
    5. 8 Gerard Waszkiewicz
      1 012 (0,60%)
    6. 3 Sylwester Krasoń
      452 (0,27%)
    7. 7 Krzysztof Mateusz Korniak
      441 (0,26%)
    8. 6 Danuta Władysława Antoniuk
      365 (0,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marcin Radosław Kiecana
      544 (0,32%)
    2. 3 Henryk Kazimierz Maścibroda
      240 (0,14%)
    3. 2 Katarzyna Szmidt
      332 (0,20%)
    4. 4 Adam Witkowski
      217 (0,13%)
    5. 5 Joanna Onuch
      145 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marian Lewandowski
      491 (0,29%)
    2. 1 Agnieszka Halina Marcinkowska-Kozak
      377 (0,22%)
    3. 5 Jakub Domański
      262 (0,15%)
    4. 4 Jarosław Paweł Iwan
      116 (0,07%)
    5. 3 Ewa Stefania Kaczyńska
      217 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Grzegorz Daniłowicz
      2 188 (1,29%)
    2. 7 Irena Kamińska
      803 (0,47%)
    3. 3 Krzysztof Mateusz Jasiński
      1 742 (1,03%)
    4. 1 Andrzej Józef Kudlicki
      4 464 (2,64%)
    5. 5 Barbara Ewa Kamińska
      2 451 (1,45%)
    6. 4 Malwina Magdalena Lizak
      1 260 (0,74%)
    7. 6 Waldemar Edmund Brzyski
      1 031 (0,61%)
    8. 8 Edyta Szast
      862 (0,51%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Monika Ewa Kwiecińska
      257 (0,15%)
    2. 4 Sebastian Liminowicz
      99 (0,06%)
    3. 6 Józef Kłyż
      217 (0,13%)
    4. 1 Marek Splewiński
      470 (0,28%)
    5. 7 Anna Mielnik
      411 (0,24%)
    6. 3 Adam Andrzej Kozyra
      393 (0,23%)
    7. 5 Agnieszka Kamila Gadecka
      136 (0,08%)

    Wyniki wyborów samorządowych

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Poranny.pl poleca

    Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, fałszerz, dilerka

    Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, fałszerz, dilerka

    Zakochaj się w historii. Trwa rekrutacja do Olimpiady Solidarności

    Zakochaj się w historii. Trwa rekrutacja do Olimpiady Solidarności

    Wojsko wyprzedaje sprzęt z demobilu. Okazyjne ceny [OFERTY Z MAJA 2019]

    Wojsko wyprzedaje sprzęt z demobilu. Okazyjne ceny [OFERTY Z MAJA 2019]

    Najczęściej czytane