Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - mazowieckie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Dzielnice m. st. Warszawy: Ursynów, Wilanów, Śródmieście, Mokotów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Natalia Kocon
      1 253 (0,41%)
    2. 1 Daniel Leszek Witowski
      6 075 (2,01%)
    3. 2 Mariusz Bernard Patey
      626 (0,21%)
    4. 3 Magdalena Glick
      1 331 (0,44%)
    5. 4 Justyna Artman
      1 301 (0,43%)
    6. 6 Julian Dyzma Milfort
      426 (0,14%)
    7. 7 Stanisław Franczak
      787 (0,26%)

    KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Barbara Anna Gabryś
      1 439 (0,48%)
    2. 5 Marcin Stanisław Turek
      83 (0,03%)
    3. 2 Katarzyna Monika Boborycka
      233 (0,08%)
    4. 4 Tomasz Józef Wojtczuk
      120 (0,04%)
    5. 3 Paweł Piotr Czajka
      345 (0,11%)
    6. 6 Aleksandra Nartonowicz
      211 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Małgorzata Joanna Adamczyk
      897 (0,30%)
    2. 2 Radosław Bartosz Koba
      453 (0,15%)
    3. 1 Julia Eliza Zimmermann
      6 176 (2,04%)
    4. 4 Natalia Katarzyna Kwiatkowska
      584 (0,19%)
    5. 5 Adam Tula
      336 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Karolina Cecylia Kądziela
      372 (0,12%)
    2. 1 Mariusz Lesław Krogulski
      1 620 (0,53%)
    3. 7 Piotr Grzebalski
      175 (0,06%)
    4. 3 Jacek Piotr Florysiak
      128 (0,04%)
    5. 4 Mirosława Florysiak
      85 (0,03%)
    6. 6 Justyna Stefania Kranas
      65 (0,02%)
    7. 5 Michał Nieznański
      136 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zbigniew Adam Cierpisz
      5 072 (1,67%)
    2. 1 Witold Czesław Kołodziejski
      37 487 (12,38%)
    3. 5 Lidia Janina Nowicka
      6 400 (2,11%)
    4. 3 Andrzej Robert Gmitruk
      3 903 (1,29%)
    5. 4 Barbara Sackiewicz
      5 225 (1,73%)
    6. 6 Małgorzata Iwona Kobitowicz
      1 665 (0,55%)
    7. 7 Paweł Andrzej Terlecki
      9 886 (3,26%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Mariusz Bogdan Dołganiuk
      32 (0,01%)
    2. 1 Urszula Danuta Kokosińska
      397 (0,13%)
    3. 3 Wiesława Jaksa-Złotnicka
      59 (0,02%)
    4. 4 Arnold Mikina
      98 (0,03%)
    5. 6 Krzysztof Woźniak
      179 (0,06%)
    6. 2 Barbara Stanisława Lambrych
      83 (0,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Roman Jan Izdebski
      511 (0,17%)
    2. 3 Wojciech Edward Dobrzyński
      126 (0,04%)
    3. 7 Lena Huppert
      189 (0,06%)
    4. 2 Bożena Urszula Szwed
      171 (0,06%)
    5. 4 Jacek Jan Nowak
      132 (0,04%)
    6. 6 Janina Grażyna Wiśniewska
      114 (0,04%)
    7. 5 Marek Ziemowit Stawiarski
      83 (0,03%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Ludwik Jerzy Rakowski
      60 920 (20,11%)
    2. 4 Bogdan Marian Olesiński
      6 249 (2,06%)
    3. 5 Helena Cichocka
      16 525 (5,46%)
    4. 7 Krzysztof Piotr Skolimowski
      12 752 (4,21%)
    5. 2 Maciej Tyśnicki
      8 136 (2,69%)
    6. 3 Katarzyna Anna Bornowska
      29 737 (9,82%)
    7. 6 Joanna Elżbieta Wiśniewska-Głowik
      8 197 (2,71%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Walentyna Rakiel-Czarnecka
      1 593 (0,53%)
    2. 2 Michał Stanisław Strąk
      926 (0,31%)
    3. 3 Teresa Maria Wyszyńska
      674 (0,22%)
    4. 7 Tomasz Jagodziński
      581 (0,19%)
    5. 5 Agata Zofia Grudowska
      401 (0,13%)
    6. 4 Adam Nyk
      340 (0,11%)
    7. 6 Ryszard Waldemar Miazek
      308 (0,10%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Maria Piekarska
      27 910 (9,21%)
    2. 3 Zofia Domicela Bzdak
      303 (0,10%)
    3. 2 Paweł Grzegorz Kołodziejski
      893 (0,29%)
    4. 4 Natalia Aleksandra Żukowska
      737 (0,24%)
    5. 7 Daniel Michalski
      624 (0,21%)
    6. 5 Władysław Słowiński
      192 (0,06%)
    7. 6 Marta Bolesława Kościelecka
      209 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Mikołaj Szymon Midak
      190 (0,06%)
    2. 1 Mariusz Grzegorz Zalewski
      2 216 (0,73%)
    3. 2 Rafał Sałapski
      209 (0,07%)
    4. 4 Izabela Sokólska
      332 (0,11%)
    5. 5 Anita Olga Łapińska
      271 (0,09%)
    6. 6 Paulina Dywicka
      275 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Marcin Adam Nowak
      1 245 (0,41%)
    2. 4 Iwona Bożena Buchalska
      1 648 (0,54%)
    3. 1 Wojciech Robert Matyjasiak
      5 563 (1,84%)
    4. 5 Andrzej Daniel Sadomski
      567 (0,19%)
    5. 2 Małgorzata Hanna Sobczak
      3 887 (1,28%)
    6. 7 Bogdan Żmijewski
      1 869 (0,62%)
    7. 6 Izabela Sylwia Wróblewska
      2 509 (0,83%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Katarzyna Stępniak
      807 (0,27%)
    2. 2 Ewa Anna Sufin-Jacquemart
      1 628 (0,54%)
    3. 3 Piotr Stefan Jakubczyk
      255 (0,08%)
    4. 6 Beata Maria Grabowska
      550 (0,18%)
    5. 7 Iwona Małgorzata Łukasiewicz
      433 (0,14%)
    6. 5 Jan Zieliński
      454 (0,15%)
    7. 1 Marek Stanisław Kossakowski
      2 703 (0,89%)

    Okręg 2

    Dzielnice m. st. Warszawy: Bemowo, Bielany, Ursus, Włochy, Ochota, Wola, Żoliborz

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Paweł Grzegorzewicz
      1 182 (0,43%)
    2. 7 Rozalia Maria Wasiewicz
      998 (0,37%)
    3. 6 Anna Daria Woźniakowska
      1 432 (0,52%)
    4. 2 Jerzy Wasiukiewicz
      1 156 (0,42%)
    5. 4 Klara Jadwiga Zawada
      2 183 (0,80%)
    6. 1 Waldemar Wasiewicz
      6 001 (2,20%)
    7. 3 Paweł Wiktor Komorowski
      1 006 (0,37%)

    KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Zygmunt Czaplicki
      137 (0,05%)
    2. 1 Ewa Alicja Nitecka
      1 438 (0,53%)
    3. 2 Anna Maria Adamiak
      413 (0,15%)
    4. 3 Marek Lisiowski
      219 (0,08%)
    5. 5 Martyna Szczubełek
      179 (0,07%)
    6. 6 Jan Paweł Wierzbicki
      384 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Ewa Paprota
      4 370 (1,60%)
    2. 2 Damian Jakub Duszczenko
      369 (0,14%)
    3. 3 Agnieszka Diana Strzałka
      743 (0,27%)
    4. 5 Marianna Jadwiga Wartecka
      289 (0,11%)
    5. 6 Bartłomiej Różycki
      335 (0,12%)
    6. 4 Jakub Ryszard Kundzik
      182 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Michał Jan Wawer
      1 704 (0,62%)
    2. 2 Dariusz Artur Karczmarczyk
      448 (0,16%)
    3. 4 Aleksander Filip Kowaliński
      133 (0,05%)
    4. 3 Anna Maria Jamroz
      269 (0,10%)
    5. 5 Renata Celina Żmuda
      167 (0,06%)
    6. 6 Krzysztof Waldemar Mucha
      127 (0,05%)
    7. 7 Małgorzata Wiszewska
      156 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Claudia Staniszewska
      5 486 (2,01%)
    2. 2 Michał Grodzki
      15 251 (5,59%)
    3. 1 Michał Feliks Prószyński
      34 767 (12,74%)
    4. 3 Andrzej Snarski
      3 716 (1,36%)
    5. 5 Mariusz Marek Omelańczuk
      1 701 (0,62%)
    6. 6 Izabela Antonina Wojtasik
      3 231 (1,18%)
    7. 7 Agnieszka Jadwiga Jakubowska
      7 599 (2,79%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Lazur
      208 (0,08%)
    2. 1 Zdzisław Władysław Mokrogulski
      287 (0,11%)
    3. 5 Kamil Bernatek
      100 (0,04%)
    4. 3 Elżbieta Danuta Kopczyńska
      248 (0,09%)
    5. 6 Aleksandra Maria Lazur
      146 (0,05%)
    6. 4 Zbigniew Marek Witkowski
      131 (0,05%)
    7. 7 Agnieszka Iwona Witkowska-Suska
      191 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mirosława Zofia Modelska-Creech
      73 (0,03%)
    2. 5 Tomasz Małkiewicz
      57 (0,02%)
    3. 7 Sławomir Oprządek
      44 (0,02%)
    4. 3 Katarzyna Ewa Świerszcz
      144 (0,05%)
    5. 6 Piotr Lubański
      64 (0,02%)
    6. 1 Paweł Mieczysław Połanecki
      156 (0,06%)
    7. 4 Małgorzata Anna Sożewska-Wirkus
      53 (0,02%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Urszula Anna Kierzkowska
      26 409 (9,68%)
    2. 2 Krzysztof Grzegorz Strzałkowski
      19 493 (7,14%)
    3. 1 Bartosz Wiśniakowski
      40 724 (14,93%)
    4. 5 Jolanta Stanisława Osińska
      7 182 (2,63%)
    5. 6 Agnieszka Sylwia Słomczyńska
      10 250 (3,76%)
    6. 4 Adam Michał Hać
      13 652 (5,00%)
    7. 7 Tomasz Witold Mencina
      10 373 (3,80%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tomasz Jędrzejczak
      1 859 (0,68%)
    2. 3 Karol Tomasz Bielski
      473 (0,17%)
    3. 4 Tatiana Joanna Garstka
      442 (0,16%)
    4. 2 Wiktor Zbigniew Masłowski
      494 (0,18%)
    5. 5 Lucyna Gertruda Wasilewska
      382 (0,14%)
    6. 6 Maria Dudzik
      468 (0,17%)
    7. 7 Janusz Dyduch
      247 (0,09%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Małgorzata Helena Sekuła-Szmajdzińska
      11 075 (4,06%)
    2. 2 Agnieszka Katarzyna Wołk-Łaniewska
      2 279 (0,84%)
    3. 3 Mariusz Czesław Cegielski
      692 (0,25%)
    4. 4 Hanna Dorota Lamcho
      471 (0,17%)
    5. 6 Eugenia Józefa Tymieniecka
      335 (0,12%)
    6. 7 Ryszard Józef Dzieniszewski
      422 (0,15%)
    7. 5 Andrzej Stefan Namysłowski
      390 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Anna Zaleśna
      2 022 (0,74%)
    2. 4 Łukasz Dywicki
      243 (0,09%)
    3. 2 Sławomir Dziubiński
      569 (0,21%)
    4. 6 Adam Gołota
      477 (0,17%)
    5. 3 Bogusława Bulińska
      113 (0,04%)
    6. 5 Alicja Stanisława Stawicka
      159 (0,06%)
    7. 7 Zuzanna Maria Krajewska
      345 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Danuta Zofia Radulska
      1 278 (0,47%)
    2. 4 Krzysztof Tomasz Marciniak
      1 595 (0,58%)
    3. 6 Katarzyna Monika Kośla
      1 652 (0,61%)
    4. 3 Marta Boguszewska
      3 373 (1,24%)
    5. 1 Andrzej Wiesław Rosiewicz
      4 914 (1,80%)
    6. 2 Wojciech Papis
      1 775 (0,65%)
    7. 7 Małgorzata Ewa Jarecka-Powolny
      1 366 (0,50%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Agnieszka Krystyna Oleszkiewicz-Zakrzewska
      1 004 (0,37%)
    2. 6 Małgorzata Ewa Szumska-Przeniosło
      416 (0,15%)
    3. 1 Wojciech Marian Kubalewski
      1 607 (0,59%)
    4. 5 Konrad Piotr Zbrożek
      196 (0,07%)
    5. 3 Mariusz Koziatek
      286 (0,10%)
    6. 7 Michał Dominik Marusik
      263 (0,10%)
    7. 4 Joanna Maja Górska
      1 387 (0,51%)

    Okręg 3

    Dzielnice m. st. Warszawy: Białołęka, Rembertów, Targówek, Wawer, Wesoła, Praga Północ, Praga Południe

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Elżbieta Wiśniewska
      1 269 (0,43%)
    2. 7 Beata Małgorzata Bielińska-Jacewicz
      810 (0,27%)
    3. 2 Agnieszka Ewa Strzembosz
      2 718 (0,92%)
    4. 3 Mateusz Duch
      2 739 (0,92%)
    5. 1 Tomasz Krzysztof Barbachowski
      5 454 (1,84%)
    6. 6 Jerzy Banaś
      1 134 (0,38%)
    7. 4 Izabela Anna Mioduszewska
      1 955 (0,66%)

    KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Mirosław Marian Obstawski
      73 (0,02%)
    2. 1 Krzysztof Kudera
      1 296 (0,44%)
    3. 5 Klaudia Szczubełek
      387 (0,13%)
    4. 2 Elżbieta Maria Dziubak
      771 (0,26%)
    5. 3 Paweł Michalik
      679 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Michał Aleksander Skrzyniarz
      223 (0,08%)
    2. 4 Kacper Janusz Van Wallendael
      393 (0,13%)
    3. 3 Monika Zofia Godlewska
      756 (0,26%)
    4. 2 Aleksander Krzysztof Paradziński
      411 (0,14%)
    5. 5 Urszula Teresa Kuczyńska
      414 (0,14%)
    6. 1 Anna Klara Jagodzińska
      4 561 (1,54%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Barbara Kazimiera Tumanowicz
      343 (0,12%)
    2. 1 Jerzy Rychlik
      1 645 (0,55%)
    3. 7 Dominika Anna Józefowicz
      191 (0,06%)
    4. 5 Paweł Usiądek
      116 (0,04%)
    5. 6 Rafał Piotr Wielądek
      214 (0,07%)
    6. 4 Edyta Agnieszka Luty
      364 (0,12%)
    7. 3 Damian Władysław Cieślak
      267 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Dominik Konrad Nowak
      4 300 (1,45%)
    2. 6 Ewa Elżbieta Lisiecka
      13 857 (4,67%)
    3. 1 Tomasz Władysław Zdzikot
      27 598 (9,31%)
    4. 7 Piotr Milwiw-Baron
      2 027 (0,68%)
    5. 2 Wojciech Jakub Zabłocki
      20 554 (6,93%)
    6. 3 Anna Maria Rożek
      11 444 (3,86%)
    7. 5 Agnieszka Magdalena Matusik-Niedziałek
      3 574 (1,21%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Beata Szmigiel
      202 (0,07%)
    2. 1 Ryszard Marek Dziong
      190 (0,06%)
    3. 3 Barbara Balcerzak
      217 (0,07%)
    4. 4 Andrzej Marian Dryl
      103 (0,03%)
    5. 5 Henryk Albin Górski
      94 (0,03%)
    6. 6 Magdalena Teresa Wykręt-Semilska
      117 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Bogdan Bartłomiej Pruszyński
      161 (0,05%)
    2. 2 Barbara Teresa Pluchrat
      100 (0,03%)
    3. 3 Stanisław Bartłomiej Morysiński
      65 (0,02%)
    4. 4 Jolanta Maria Polichnowska
      84 (0,03%)
    5. 6 Walery Wysoczański
      39 (0,01%)
    6. 5 Agnieszka Anna Obierzyńska
      78 (0,03%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wioletta Paprocka-Ślusarska
      23 470 (7,92%)
    2. 5 Jerzy Maria Jurek
      3 938 (1,33%)
    3. 3 Izabela Ziątek
      16 025 (5,41%)
    4. 4 Krzysztof Celiński
      8 446 (2,85%)
    5. 6 Elżbieta Dorota Gęsina
      7 892 (2,66%)
    6. 7 Łukasz Tomasz Jeziorski
      9 273 (3,13%)
    7. 1 Tomasz Antoni Kucharski
      58 452 (19,72%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Ludomir Szymanek
      638 (0,22%)
    2. 1 Izabela Stelmańska
      2 708 (0,91%)
    3. 4 Zbigniew Kaliszyk
      337 (0,11%)
    4. 7 Rafał Sebastian Nowatkiewicz
      263 (0,09%)
    5. 6 Agata Maria Farkowska
      426 (0,14%)
    6. 5 Robert Jerzy Surowiecki
      253 (0,09%)
    7. 3 Teresa Maria Bogiel
      591 (0,20%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Urszula Izabela Parzych-Górska
      808 (0,27%)
    2. 4 Dariusz Tadeusz Sadkowski
      442 (0,15%)
    3. 1 Danuta Waniek
      15 515 (5,23%)
    4. 3 Mariusz Święcki
      1 572 (0,53%)
    5. 7 Andrzej Płonka
      577 (0,19%)
    6. 6 Zbigniew Piotr Paradowski
      376 (0,13%)
    7. 5 Jolanta Wiktoruk
      602 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Julia Anna Kawka
      421 (0,14%)
    2. 1 Sylwester Stawicki
      1 774 (0,60%)
    3. 2 Grzegorz Henryk Stawicki
      266 (0,09%)
    4. 4 Klaudia Weronika Krawczyk
      347 (0,12%)
    5. 3 Artur Kulpita
      244 (0,08%)
    6. 5 Aleksandra Karolina Sokólska
      222 (0,07%)
    7. 6 Magdalena Maria Krawczyk
      206 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Aleksandra Magdalena Zawirska
      2 387 (0,81%)
    2. 4 Zofia Emilia Melak
      3 338 (1,13%)
    3. 5 Mirosław Dariusz Gleb
      595 (0,20%)
    4. 7 Dariusz Jerzy Połeć
      1 398 (0,47%)
    5. 1 Dariusz Kacprzak
      7 984 (2,69%)
    6. 2 Julia Helena Kuchno
      2 954 (1,00%)
    7. 3 Michał Jerzy Woźniak
      1 780 (0,60%)

    KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA PRACY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Larysa Helena Jaromska
      77 (0,03%)
    2. 1 Grażyna Janina Wasilewska-Miernicka
      211 (0,07%)
    3. 2 Ryszard Szułakiewicz
      56 (0,02%)
    4. 4 Krzysztof Wróbel
      173 (0,06%)
    5. 5 Joanna Zofia Zwolińska
      123 (0,04%)
    6. 6 Paweł Cezary Łęski
      121 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jakub Adam Bojanowski
      449 (0,15%)
    2. 4 Magda Stefaniak
      727 (0,25%)
    3. 3 Maria Elżbieta Orłowska
      1 047 (0,35%)
    4. 1 Jarosław Malicki
      1 805 (0,61%)
    5. 5 Małgorzata Zielińska
      1 131 (0,38%)

    Okręg 4

    miasto Płock; powiaty: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, pułtuski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Kamil Ocicki
      1 357 (0,37%)
    2. 6 Danuta Bożena Gorzelańczyk
      551 (0,15%)
    3. 8 Artur Witkoś
      550 (0,15%)
    4. 4 Aleksander Piotr Kilar
      903 (0,25%)
    5. 1 Włodzimierz Olewnik
      7 093 (1,94%)
    6. 2 Irmina Donata Ochenkowska
      1 375 (0,38%)
    7. 3 Robert Sylwester Nitek
      706 (0,19%)
    8. 7 Sebastian Paweł Grzegorzewski
      527 (0,14%)
    9. 11 Jan Pawlak
      1 352 (0,37%)
    10. 9 Marta Henryka Żołądź
      564 (0,15%)
    11. 10 Monika Małgorzata Dąbrowska
      1 330 (0,36%)

    KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Renata Teresa Czajka
      529 (0,14%)
    2. 3 Ryszard Nitecki
      106 (0,03%)
    3. 1 Leszek Piotr Salamoński
      568 (0,16%)
    4. 4 Bartłomiej Krzysztof Law
      67 (0,02%)
    5. 6 Zofia Olender
      327 (0,09%)
    6. 5 Irena Władysława Rogalska-Czaplicka
      186 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Magdalena Malińska
      1 510 (0,41%)
    2. 2 Jerzy Wojciech Piórowicz
      288 (0,08%)
    3. 3 Aleksandra Woźniak
      455 (0,12%)
    4. 4 Mateusz Dobrowolski
      270 (0,07%)
    5. 6 Rafał Trzeciak
      255 (0,07%)
    6. 5 Sylwia Rębosz
      185 (0,05%)
    7. 7 Zuzanna Głowacka
      280 (0,08%)
    8. 9 Julia Marciniak-Mierzwa
      153 (0,04%)
    9. 8 Filip Michał Kwiatkowski
      254 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Małgorzata Turowska
      319 (0,09%)
    2. 2 Andrzej Rybnik
      287 (0,08%)
    3. 1 Jerzy Robert Nowak
      1 700 (0,46%)
    4. 4 Tomasz Józef Stelmach
      307 (0,08%)
    5. 3 Marek Stanisław Mossakowski
      444 (0,12%)
    6. 6 Magdalena Kucińska
      342 (0,09%)
    7. 8 Agnieszka Monika Pawlak
      362 (0,10%)
    8. 7 Elżbieta Anna Binięda
      136 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wojciech Franciszek Krajewski
      5 047 (1,38%)
    2. 1 Rafał Romanowski
      46 831 (12,80%)
    3. 4 Agnieszka Maria Krzętowska
      6 593 (1,80%)
    4. 5 Maria Bożena Gajewska
      8 856 (2,42%)
    5. 6 Wiesław Mateusz Kownacki
      4 345 (1,19%)
    6. 7 Ewa Anna Leśniewska
      7 334 (2,00%)
    7. 11 Mirosław Marian Milewski
      12 478 (3,41%)
    8. 2 Artur Tomasz Czapliński
      12 053 (3,29%)
    9. 3 Łukasz Gołębiowski
      13 783 (3,77%)
    10. 9 Zenon Marian Kowalewski
      6 508 (1,78%)
    11. 8 Beata Katarzyna Marzęda-Przybysz
      4 524 (1,24%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Iwona Lidia Szczepaniak
      792 (0,22%)
    2. 2 Andrzej Grzegorzewski
      296 (0,08%)
    3. 3 Jacek Wiśniewski
      462 (0,13%)
    4. 4 Ewa Nagucka
      269 (0,07%)
    5. 6 Janina Zofia Szczerba
      126 (0,03%)
    6. 5 Paweł Amelian
      255 (0,07%)
    7. 9 Arkadiusz Dębiec
      258 (0,07%)
    8. 7 Łukasz Adamiak
      228 (0,06%)
    9. 8 Małgorzata Nagucka
      130 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wojciech Bardoński
      252 (0,07%)
    2. 3 Włodzimierz Stefan Magalski
      115 (0,03%)
    3. 4 Maria Teresa Fijałkowska
      251 (0,07%)
    4. 2 Maria Kuczyńska
      324 (0,09%)
    5. 6 Leszek Wiśniewski
      197 (0,05%)
    6. 5 Adam Jakubiak
      255 (0,07%)
    7. 7 Maria Ewa Trzebińska
      64 (0,02%)
    8. 8 Maria Ewa Czaradzka
      83 (0,02%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wiesław Mariusz Raboszuk
      8 938 (2,44%)
    2. 3 Beata Małgorzata Rusinowska
      6 223 (1,70%)
    3. 2 Stefan Józef Kotlewski
      3 746 (1,02%)
    4. 4 Jan Korytowski
      1 365 (0,37%)
    5. 5 Małgorzata Zofia Rzeplińska
      2 831 (0,77%)
    6. 6 Marcin Łobko
      896 (0,24%)
    7. 11 Urszula Henryka Pawlak
      2 141 (0,59%)
    8. 8 Grzegorz Lomperta
      864 (0,24%)
    9. 10 Jolanta Maria Smykowska
      944 (0,26%)
    10. 9 Rafał Mariusz Woźnowski
      1 284 (0,35%)
    11. 7 Aneta Uchwał
      1 617 (0,44%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Tomasz Matuszewski
      2 371 (0,65%)
    2. 1 Adam Krzysztof Struzik
      76 971 (21,04%)
    3. 3 Wiesława Krawczyk
      5 434 (1,49%)
    4. 4 Paweł Jerzy Obermeyer
      9 161 (2,50%)
    5. 6 Konrad Wojnarowski
      6 775 (1,85%)
    6. 5 Grzegorz Gańko
      6 728 (1,84%)
    7. 7 Elżbieta Szymanik
      5 026 (1,37%)
    8. 8 Renata Dorota Drążewska
      2 638 (0,72%)
    9. 10 Bożena Liszewska
      1 800 (0,49%)
    10. 11 Sławomir Wyrzykowski
      3 447 (0,94%)
    11. 2 Mirosław Adam Orliński
      13 173 (3,60%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Marian Serwach
      633 (0,17%)
    2. 1 Włodzimierz Czarzasty
      11 792 (3,22%)
    3. 2 Ilona Iwaniak
      1 969 (0,54%)
    4. 3 Emilia Kotewska-Avramčeva
      1 076 (0,29%)
    5. 5 Jerzy Spodobalski
      791 (0,22%)
    6. 6 Stanisław Kuciński
      630 (0,17%)
    7. 11 Jerzy Mieczysław Kotarski
      1 081 (0,30%)
    8. 7 Wiesława Pałysa
      496 (0,14%)
    9. 10 Robert Jerzy Grudzień
      515 (0,14%)
    10. 9 Aldona Skorupska
      451 (0,12%)
    11. 8 Tomasz Kocimski
      341 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Przemysław Ciesielski
      196 (0,05%)
    2. 1 Mateusz Siennicki
      1 154 (0,32%)
    3. 4 Rafał Jerzy Wereszczaka
      173 (0,05%)
    4. 2 Jarosław Władysław Popowski
      269 (0,07%)
    5. 3 Barbara Danuta Puternicka
      209 (0,06%)
    6. 5 Joanna Tyśkiewicz
      299 (0,08%)
    7. 6 Marta Sikora
      413 (0,11%)
    8. 7 Alicja Wójcik
      455 (0,12%)
    9. 9 Dominika Maria Korwin-Mikke
      1 051 (0,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Sławomir Ambroziak
      1 345 (0,37%)
    2. 2 Roman Tadeusz Niesiobędzki
      1 076 (0,29%)
    3. 6 Józef Franciszek Smolorz
      576 (0,16%)
    4. 7 Żaneta Dąbrowska
      1 552 (0,42%)
    5. 8 Marcin Wieczorek
      1 172 (0,32%)
    6. 9 Przemysław Kocyła
      372 (0,10%)
    7. 4 Aleksandra Wiśnicka
      1 343 (0,37%)
    8. 3 Grażyna Pietrzak
      2 451 (0,67%)
    9. 11 Krzysztof Dariusz Pietrzak
      1 453 (0,40%)
    10. 1 Iwona Krystyna Wierzbicka
      4 429 (1,21%)
    11. 10 Damian Sieczka
      581 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Maciej Zbigniew Siwek
      506 (0,14%)
    2. 1 Agata Anna Rull Quesada
      1 006 (0,27%)
    3. 5 Patryk Wydurski
      465 (0,13%)
    4. 3 Anna Maria Krzeska-Gomułka
      503 (0,14%)
    5. 4 Henryk Sieciński
      293 (0,08%)

    Okręg 5

    miasto Radom; powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Tomasz Makuch
      1 428 (0,47%)
    2. 3 Piotr Jerzy Sikora
      2 265 (0,75%)
    3. 2 Tomasz Świtka
      3 141 (1,04%)
    4. 5 Tadeusz Pyrcioch
      922 (0,31%)
    5. 4 Agnieszka Katarzyna Rejczak
      3 085 (1,02%)
    6. 6 Marcin Nowak
      1 852 (0,61%)
    7. 8 Justyna Jadwiga Maniak
      1 075 (0,36%)
    8. 1 Agata Bożena Pater
      7 121 (2,36%)

    KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tadeusz Trochanowski
      90 (0,03%)
    2. 1 Beata Elżbieta Trochanowska
      578 (0,19%)
    3. 2 Tomasz Piotr Nałęcz
      403 (0,13%)
    4. 4 Anatol Kalinowski
      170 (0,06%)
    5. 5 Elżbieta Trochanowska
      157 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Tomasz Michał Święcicki
      126 (0,04%)
    2. 1 Konrad Mostek
      729 (0,24%)
    3. 3 Sławomir Płatos
      380 (0,13%)
    4. 6 Anna Izabela Żytkowska-Prus
      131 (0,04%)
    5. 5 Jarosław Marcin Soja
      141 (0,05%)
    6. 8 Jolanta Turzyńska
      433 (0,14%)
    7. 4 Oliwia Małgorzata Marciszewska
      225 (0,07%)
    8. 2 Justyna Agnieszka Kosiec
      522 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mateusz Michał Konopski
      457 (0,15%)
    2. 4 Marcin Bińkowski
      552 (0,18%)
    3. 1 Marek Wacław Szewczyk
      1 634 (0,54%)
    4. 3 Agnieszka Magdalena Witasek
      215 (0,07%)
    5. 5 Aleksandra Karolina Bomba
      551 (0,18%)
    6. 9 Dorota Szydło
      471 (0,16%)
    7. 6 Paweł Sambor
      331 (0,11%)
    8. 7 Dominika Paulina Miodowska
      185 (0,06%)
    9. 8 Karol Kowalski
      503 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Maciej Andrzej Kosowski
      2 912 (0,97%)
    2. 4 Jacek Adam Wrocławski
      1 979 (0,66%)
    3. 2 Jakub Piotr Kowalski
      37 772 (12,53%)
    4. 3 Agnieszka Beata Górska
      19 314 (6,41%)
    5. 1 Radosław Aleksander Fogiel
      36 940 (12,26%)
    6. 5 Aurelia Bogusława Michałowska
      3 296 (1,09%)
    7. 6 Jan Rejczak
      11 031 (3,66%)
    8. 7 Anna Wolszczak
      6 343 (2,10%)
    9. 9 Ewa Białecka
      12 673 (4,20%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Janusz Leszek Mostek
      187 (0,06%)
    2. 4 Jolanta Grażyna Motyka
      323 (0,11%)
    3. 5 Marek Zbigniew Jaworski
      409 (0,14%)
    4. 6 Elżbieta Korcz
      406 (0,13%)
    5. 9 Sławomir Wojciech Wójcik
      683 (0,23%)
    6. 7 Jadwiga Kaczmarska
      174 (0,06%)
    7. 8 Jolanta Raczyńska
      234 (0,08%)
    8. 1 Adam Jarosław Maroszek
      887 (0,29%)
    9. 2 Ewa Barbara Mąkosa
      719 (0,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Aldona Małgorzata Skrzypczak
      155 (0,05%)
    2. 3 Jakub Maciejewski
      382 (0,13%)
    3. 2 Andrzej Julian Gospodarczyk
      168 (0,06%)
    4. 5 Beata Maria Mazur
      509 (0,17%)
    5. 1 Krzysztof Skrzypczak
      490 (0,16%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tomasz Józef Śmietanka
      8 828 (2,93%)
    2. 1 Rafał Piotr Rajkowski
      29 861 (9,91%)
    3. 4 Aneta Bors
      2 488 (0,83%)
    4. 7 Magdalena Beata Nowacka
      3 238 (1,07%)
    5. 8 Elżbieta Grażyna Cichawa-Grabowska
      898 (0,30%)
    6. 6 Sylwia Łyżwa
      2 565 (0,85%)
    7. 9 Witold Wójcik
      2 086 (0,69%)
    8. 5 Zygmunt Andrzej Łukomski
      1 080 (0,36%)
    9. 2 Łukasz Kwiecień
      3 516 (1,17%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Ilona Dorota Jaroszek-Nowak
      2 445 (0,81%)
    2. 2 Zbigniew Gołąbek
      8 687 (2,88%)
    3. 1 Bożenna Teresa Pacholczak
      9 453 (3,14%)
    4. 3 Leszek Janusz Przybytniak
      10 170 (3,37%)
    5. 4 Bogusława Janina Jaworska
      5 955 (1,98%)
    6. 5 Anna Monika Chaładaj-Grodzińska
      2 789 (0,93%)
    7. 6 Andrzej Ryszard Piotrowski
      2 043 (0,68%)
    8. 8 Jolanta Katarzyna Wilczyńska-Furmanek
      1 493 (0,50%)
    9. 7 Krzysztof Postek
      2 032 (0,67%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Ireneusz Robert Sitarski
      3 215 (1,07%)
    2. 3 Grażyna Janina Maryniak-Gawrylik
      604 (0,20%)
    3. 4 Zygmunt Gorycki
      581 (0,19%)
    4. 6 Janusz Marian Cichy
      833 (0,28%)
    5. 5 Barbara Helena Kupczyk
      343 (0,11%)
    6. 8 Marcin Paweł Feruś
      332 (0,11%)
    7. 7 Bożena Małgorzata Wilk
      873 (0,29%)
    8. 9 Magdalena Marszałek
      1 564 (0,52%)
    9. 2 Leszek Rejmer
      2 118 (0,70%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Hubert Stanisław Czerniak
      3 940 (1,31%)
    2. 3 Ewelina Szymańska
      664 (0,22%)
    3. 2 Stefan Błaszczyk
      697 (0,23%)
    4. 8 Arkadiusz Rafał Czarnecki
      452 (0,15%)
    5. 6 Ernest Nosowski
      181 (0,06%)
    6. 4 Bartosz Jan Saniewski
      238 (0,08%)
    7. 7 Teresa Basińska
      297 (0,10%)
    8. 5 Ewa Wanda Maciaszek
      333 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Rafał Wrześniak
      1 402 (0,47%)
    2. 8 Ewa Frączek
      2 003 (0,66%)
    3. 4 Ewa Grażyna Grzona
      475 (0,16%)
    4. 9 Andrzej Sukiennik
      1 316 (0,44%)
    5. 7 Aleksandra Anna Gadaj
      766 (0,25%)
    6. 5 Monika Wioletta Kaczmarczyk
      1 279 (0,42%)
    7. 6 Krystian Czarnecki
      931 (0,31%)
    8. 1 Iwona Maryla Skrzypczak
      3 977 (1,32%)
    9. 3 Krzysztof Lenart
      1 585 (0,53%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jarosław Staniszewski
      382 (0,13%)
    2. 1 Beata Barbara Michalec
      1 021 (0,34%)
    3. 3 Katarzyna Dorota Maj-Wężyk
      409 (0,14%)
    4. 4 Zdzisław Grzegorz Broda
      312 (0,10%)
    5. 5 Elżbieta Helena Jagiełło
      795 (0,26%)

    Okręg 6

    miasta Ostrołęka i Siedlce; powiaty: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zbigniew Dąbrowski
      2 121 (0,56%)
    2. 5 Barbara Maria Sadowska
      1 640 (0,43%)
    3. 8 Magdalena Kotlarz
      853 (0,22%)
    4. 9 Radosław Leszczyński
      1 142 (0,30%)
    5. 6 Mariola Zofia Kowalewska
      860 (0,23%)
    6. 7 Wanda Maria Ługowska
      660 (0,17%)
    7. 1 Marian Piłka
      8 742 (2,30%)
    8. 3 Ireneusz Kulesza
      1 707 (0,45%)
    9. 10 Hubert Michał Pasiak
      3 443 (0,91%)
    10. 4 Teresa Trzaska
      2 404 (0,63%)

    KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marek Szabłowski
      736 (0,19%)
    2. 1 Agnieszka Nartonowicz
      1 685 (0,44%)
    3. 5 Zdzisława Dzięgielewska
      241 (0,06%)
    4. 3 Adrian Dzięgielewski
      300 (0,08%)
    5. 4 Grażyna Bobowska
      463 (0,12%)
    6. 6 Romuald Lech Wierzbicki
      220 (0,06%)
    7. 7 Ewa Szczubełek
      859 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Andrzej Pniewski
      288 (0,08%)
    2. 1 Dorota Zofia Olko
      1 580 (0,42%)
    3. 3 Ewa Danuta Zielińska
      642 (0,17%)
    4. 4 Aleksandra Ewa Szkudłapska
      157 (0,04%)
    5. 6 Maja Joanna Czepiel
      162 (0,04%)
    6. 5 Patryk Eryk Reguła
      183 (0,05%)
    7. 7 Piotr Krajewski
      428 (0,11%)
    8. 8 Andrzej Rafał Broniarek
      134 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Witold Sławomir Tumanowicz
      1 596 (0,42%)
    2. 2 Adam Eliasz Durka
      330 (0,09%)
    3. 4 Magdalena Patrycja Melion
      345 (0,09%)
    4. 5 Michał Marzoch
      323 (0,09%)
    5. 3 Karol Dądera
      426 (0,11%)
    6. 6 Paulina Danuta Małyszek
      205 (0,05%)
    7. 7 Milena Agata Iwanowska
      299 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Joanna Bala
      17 817 (4,70%)
    2. 1 Wojciech Józef Kudelski
      54 857 (14,46%)
    3. 8 Dorota Skrzypek
      7 081 (1,87%)
    4. 10 Barbara Rogalska
      7 237 (1,91%)
    5. 9 Maciej Górski
      10 490 (2,77%)
    6. 7 Krzysztof Winiarski
      10 184 (2,68%)
    7. 6 Jacek Kozaczyński
      5 244 (1,38%)
    8. 5 Michał Tadeusz Góras
      11 146 (2,94%)
    9. 2 Marcin Grabowski
      23 896 (6,30%)
    10. 3 Krzysztof Jan Żochowski
      16 738 (4,41%)
    11. 11 Elżbieta Woźniak-Sionek
      9 685 (2,55%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Maria Grażyna Tul
      195 (0,05%)
    2. 4 Sara Kanonowicz
      240 (0,06%)
    3. 5 Jarosław Wilkowski
      241 (0,06%)
    4. 8 Barbara Leszczyńska
      323 (0,09%)
    5. 9 Anna Teresa Matyszewska
      328 (0,09%)
    6. 6 Zenon Józef Paśnicki
      176 (0,05%)
    7. 1 Andrzej Wójcik
      1 237 (0,33%)
    8. 2 Tomasz Maciej Rycielski
      226 (0,06%)
    9. 7 Jolanta Krawczak
      290 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Hanna Łuka Kosel
      63 (0,02%)
    2. 8 Renata Danuta Hennig
      32 (0,01%)
    3. 9 Dorota Gutowska
      192 (0,05%)
    4. 10 Kazimierz Rudzki
      86 (0,02%)
    5. 11 Sławomir Adam Kulas
      261 (0,07%)
    6. 6 Kamila Gałecka
      309 (0,08%)
    7. 1 Henryk Dmowski
      430 (0,11%)
    8. 4 Katarzyna Joanna Sieniawska-Sokołowska
      101 (0,03%)
    9. 2 Dariusz Leon Żochowski
      646 (0,17%)
    10. 3 Mirosław Stanisław Jedynak
      131 (0,03%)
    11. 5 Olga Miłosz
      471 (0,12%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Elżbieta Lanc
      25 818 (6,81%)
    2. 2 Krzysztof Tadeusz Gruziński
      3 765 (0,99%)
    3. 3 Wiesław Andrzej Kalicki
      2 498 (0,66%)
    4. 4 Ryszard Dziadak
      1 686 (0,44%)
    5. 6 Robert Sobiech
      1 787 (0,47%)
    6. 8 Dorota Jastrzębska
      2 374 (0,63%)
    7. 5 Ewa Jolanta Flaga
      3 578 (0,94%)
    8. 7 Andrzej Daniluk
      1 315 (0,35%)
    9. 9 Marzena Danielak
      1 724 (0,45%)
    10. 10 Maciej Mirosław Wójcik
      1 339 (0,35%)
    11. 11 Bożena Sawicka
      3 090 (0,81%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mirosław Jan Augustyniak
      15 414 (4,06%)
    2. 1 Janina Ewa Orzełowska
      26 189 (6,90%)
    3. 5 Jerzy Piesio
      3 932 (1,04%)
    4. 3 Marian Krupiński
      9 604 (2,53%)
    5. 6 Mariusz Kozera
      2 457 (0,65%)
    6. 4 Cecylia Domżała
      6 100 (1,61%)
    7. 7 Rafał Pieniak
      2 523 (0,67%)
    8. 9 Ewa Pędzich-Ościłowska
      821 (0,22%)
    9. 11 Grzegorz Krzysztof Skwierczyński
      1 662 (0,44%)
    10. 8 Anna Agnieszka Wieczorek
      1 867 (0,49%)
    11. 10 Anna Tarkowska
      1 182 (0,31%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Patryk Laskowski
      479 (0,13%)
    2. 1 Krzysztof Filipek
      4 413 (1,16%)
    3. 2 Maciej Tadeusz Prandota
      574 (0,15%)
    4. 3 Krzysztof Kołodziejczyk
      1 927 (0,51%)
    5. 5 Wiesław Lipowski
      736 (0,19%)
    6. 4 Elżbieta Halina Stawowska
      715 (0,19%)
    7. 7 Michał Dariusz Fierka
      95 (0,03%)
    8. 6 Eryka Anna Rowicka
      381 (0,10%)
    9. 10 Tomasz Zbigniew Zagrodzki
      185 (0,05%)
    10. 11 Sandra Ngoc Dinh Hong
      1 064 (0,28%)
    11. 8 Sylwia Matyja
      443 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Łukasz Zdunek
      1 854 (0,49%)
    2. 5 Edyta Radzikowska
      598 (0,16%)
    3. 4 Paweł Bala
      652 (0,17%)
    4. 2 Aneta Anna Salamon
      338 (0,09%)
    5. 3 Cezary Cybulski
      351 (0,09%)
    6. 6 Tadeusz Stoszewski
      164 (0,04%)
    7. 7 Ewa Kądziela
      410 (0,11%)
    8. 8 Maria Tobiasz
      314 (0,08%)
    9. 9 Michał Harasim
      172 (0,05%)
    10. 10 Piotr Paweł Stefaniuk
      277 (0,07%)
    11. 11 Natalia Ewa Korwin-Mikke
      1 276 (0,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Gajowniczek
      6 308 (1,66%)
    2. 2 Zofia Błońska
      2 688 (0,71%)
    3. 6 Anna Malitka
      1 575 (0,42%)
    4. 8 Urszula Elżbieta Kowalczyk
      2 490 (0,66%)
    5. 3 Marcin Krupa
      2 106 (0,56%)
    6. 7 Grzegorz Janiszewski
      956 (0,25%)
    7. 5 Adam Bodzan
      1 011 (0,27%)
    8. 4 Joanna Kubeł
      2 360 (0,62%)
    9. 9 Henryk Ireneusz Tomasiewicz
      378 (0,10%)
    10. 10 Maria Antonina Krawczyk
      1 046 (0,28%)
    11. 11 Łukasz Łubkowski
      1 361 (0,36%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Urszula Sara Zielińska
      1 658 (0,44%)
    2. 2 Paweł Jerzy Nawrocki
      297 (0,08%)
    3. 4 Tomasz Grzegorz Wilczyński
      422 (0,11%)
    4. 3 Irena Kołodziej
      494 (0,13%)
    5. 5 Katarzyna Mitros
      484 (0,13%)

    Okręg 7

    Powiaty: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, wołomiński

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Mikołaj Dunin
      1 474 (0,31%)
    2. 12 Lidia Barbara Leniec
      541 (0,11%)
    3. 13 Tomasz Józef Fersz
      706 (0,15%)
    4. 1 Krzysztof Kawęcki
      12 114 (2,53%)
    5. 2 Janusz Waldemar Piotrowski
      1 550 (0,32%)
    6. 3 Elżbieta Maria Młocka
      1 828 (0,38%)
    7. 4 Kazimierz Andrzej Zych
      2 403 (0,50%)
    8. 6 Aleksander Miron Zaręba
      1 170 (0,24%)
    9. 10 Ewa Anna Rowińska
      1 700 (0,36%)
    10. 11 Wiesław Marian Popiel
      599 (0,13%)
    11. 7 Bernadetta Dutkowska
      1 171 (0,24%)
    12. 8 Janusz Paweł Bukowski
      722 (0,15%)
    13. 5 Teresa Borkowska
      1 918 (0,40%)

    KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Czesława Parda
      371 (0,08%)
    2. 1 Piotr Grzegorz Manarczyk
      2 404 (0,50%)
    3. 2 Jacek Michał Boborycki
      386 (0,08%)
    4. 5 Izabela Katarzyna Jarzyna-Błaszczak
      1 663 (0,35%)
    5. 4 Krzysztof Myszka
      679 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ewa Joanna Infeld
      1 041 (0,22%)
    2. 1 Marcin Górski
      3 403 (0,71%)
    3. 3 Mateusz Szymański
      596 (0,12%)
    4. 4 Anna Smogorzewska
      971 (0,20%)
    5. 8 Joanna Dagmara Cieplińska-Kowalska
      213 (0,04%)
    6. 6 Joanna Agnieszka Przygodzka
      524 (0,11%)
    7. 5 Marek Posiadała
      290 (0,06%)
    8. 10 Anna Konopka
      1 003 (0,21%)
    9. 7 Jacek Sut
      666 (0,14%)
    10. 9 Tadeusz Piotr Grygo
      194 (0,04%)
    11. 12 Michał Mikołaj Mierzwa
      251 (0,05%)
    12. 11 Robert Urbanek
      244 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Alina Barbara Wawer
      341 (0,07%)
    2. 1 Krzysztof Bosak
      6 189 (1,29%)
    3. 4 Tomasz Rutkowski
      495 (0,10%)
    4. 3 Kamil Chrustowski
      351 (0,07%)
    5. 5 Anna Jadwiga Pintara
      230 (0,05%)
    6. 7 Anna Zofia Janaszek
      186 (0,04%)
    7. 6 Michał Stolarek
      268 (0,06%)
    8. 8 Piotr Filipek
      507 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Bittel
      42 714 (8,93%)
    2. 13 Łukasz Jerzy Kudlicki
      9 243 (1,93%)
    3. 2 Katarzyna Lubiak
      23 050 (4,82%)
    4. 3 Dominika Małgorzata Figurska
      22 101 (4,62%)
    5. 4 Damian Dariusz Olszewski
      14 040 (2,94%)
    6. 8 Piotr Wojciechowski
      7 903 (1,65%)
    7. 5 Marcel Józef Klinowski
      4 022 (0,84%)
    8. 6 Krystyna Bożena Kwasiborska-Przychodzka
      3 347 (0,70%)
    9. 11 Piotr Kłos
      6 096 (1,27%)
    10. 9 Urszula Maria Starużyk
      4 630 (0,97%)
    11. 7 Stefan Traczyk
      9 709 (2,03%)
    12. 10 Michał Adam Walewski
      2 052 (0,43%)
    13. 12 Monika Agnieszka Czajkowska
      7 305 (1,53%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ryszard Wojciech Tomczyk
      380 (0,08%)
    2. 4 Sabina Marianna Lipińska
      333 (0,07%)
    3. 1 Sławomir Michał Batóg
      600 (0,13%)
    4. 5 Krzysztof Stanisław Stecki
      154 (0,03%)
    5. 6 Aneta Rutkowska
      662 (0,14%)
    6. 8 Mariusz Dąbrowski
      386 (0,08%)
    7. 7 Marcin Michał Ostapkowicz
      84 (0,02%)
    8. 9 Jolanta Ewa Sztora
      113 (0,02%)
    9. 10 Agnieszka Pietrzak
      528 (0,11%)
    10. 3 Vy Ngo Van
      1 090 (0,23%)
    11. 11 Joanna Kolc-Kraśniewska
      65 (0,01%)
    12. 12 Norbert Pietrzak
      384 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Tomasz Dąbała
      215 (0,04%)
    2. 8 Ewa Jolanta Gmiter-Rogalska
      114 (0,02%)
    3. 3 Katarzyna Karolina Zbudniewek
      194 (0,04%)
    4. 11 Adam Remigiusz Domaradzki
      230 (0,05%)
    5. 9 Jerzy Wyszyński
      252 (0,05%)
    6. 1 Romuald Tadeusz Starosielec
      267 (0,06%)
    7. 2 Jerzy Rybak
      738 (0,15%)
    8. 4 Dariusz Prokopowicz
      234 (0,05%)
    9. 7 Karol Kulas
      249 (0,05%)
    10. 6 Beata Anna Seroczyńska
      298 (0,06%)
    11. 10 Iwona Zuzanna Bednarska
      330 (0,07%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Anna Katarzyna Brzezińska
      10 623 (2,22%)
    2. 7 Grażyna Orzechowska-Mikulska
      3 499 (0,73%)
    3. 1 Marcin Podsędek
      41 078 (8,59%)
    4. 6 Dorota Anna Zbińkowska
      3 481 (0,73%)
    5. 4 Jadwiga Teresa Zakrzewska
      13 746 (2,87%)
    6. 3 Piotr Kandyba
      11 322 (2,37%)
    7. 2 Maciej Grzegorz Lasek
      20 401 (4,27%)
    8. 8 Dariusz Kalinowski
      5 258 (1,10%)
    9. 11 Joanna Grocka
      2 848 (0,60%)
    10. 10 Sławomir Kacprowicz
      1 429 (0,30%)
    11. 9 Anna Julia Boksa
      3 294 (0,69%)
    12. 12 Aleksandra Maria Trojanowska
      5 165 (1,08%)
    13. 13 Aleksandra Ewa Śmietanka
      8 372 (1,75%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dorota Janina Stalińska
      12 575 (2,63%)
    2. 1 Bożena Jadwiga Żelazowska
      15 515 (3,24%)
    3. 3 Erwina Lilia Ryś-Ferens
      4 733 (0,99%)
    4. 5 Agata Młynarczyk
      1 142 (0,24%)
    5. 6 Artur Pozorek
      1 760 (0,37%)
    6. 4 Magdalena Biernacka
      6 106 (1,28%)
    7. 7 Ilona Nasiadka
      739 (0,15%)
    8. 8 Marek Bogusław Książek
      2 402 (0,50%)
    9. 9 Jan Przywoźny
      527 (0,11%)
    10. 10 Marek Szczepan Sudomirski
      699 (0,15%)
    11. 13 Emilia Oleksiak
      2 757 (0,58%)
    12. 11 Ewa Szynkiewicz
      810 (0,17%)
    13. 12 Waldemar Henryk Andrzejczyk
      776 (0,16%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Iwona Katarzyna Kępka
      700 (0,15%)
    2. 11 Anna Pelagia Szymańska
      617 (0,13%)
    3. 4 Andrzej Marek Radzikowski
      1 034 (0,22%)
    4. 1 Krzysztof Kamil Gawkowski
      12 609 (2,64%)
    5. 2 Marek Zdzisław Papuga
      2 279 (0,48%)
    6. 3 Sylwia Lidia Buźniak
      827 (0,17%)
    7. 5 Maria Henryka Socha
      917 (0,19%)
    8. 8 Robert Kalinowski
      838 (0,18%)
    9. 6 Jerzy Edward Walasek
      450 (0,09%)
    10. 7 Lucyna Wanda Rutkowska
      968 (0,20%)
    11. 10 Adam Eugeniusz Zakrzewski
      504 (0,11%)
    12. 9 Katarzyna Kowalska
      798 (0,17%)
    13. 13 Konrad Krzysztof Gołota
      755 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Jacek Bińkowski
      627 (0,13%)
    2. 7 Jadwiga Boczkowska
      349 (0,07%)
    3. 10 Marta Włodarczyk
      738 (0,15%)
    4. 4 Zbigniew Jachnicki
      288 (0,06%)
    5. 3 Justyna Bernadetta Banach
      747 (0,16%)
    6. 1 Jacek Wilk
      0 (0%)
    7. 2 Wioletta Marta Jachowicz-Wróblewska
      1 196 (0,25%)
    8. 6 Sławomir Paweł Guzik
      612 (0,13%)
    9. 9 Grzegorz Jerzy Zakrzewski
      324 (0,07%)
    10. 11 Jarosław Damian Korzynow
      258 (0,05%)
    11. 8 Renata Ewa Rombel-Zakrzewska
      163 (0,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Mateusz Kuczabski
      1 532 (0,32%)
    2. 1 Konrad Szymon Rytel
      13 453 (2,81%)
    3. 4 Marek Grzegorz Jędrzejczak
      2 037 (0,43%)
    4. 2 Ludwika Jadwiga Chewińska
      2 516 (0,53%)
    5. 13 Andrzej Ryszard Kicman
      2 762 (0,58%)
    6. 5 Dorota Sowińska-Kobelak
      4 248 (0,89%)
    7. 10 Zbigniew Witaszek
      1 827 (0,38%)
    8. 8 Adam Janczewski
      2 384 (0,50%)
    9. 11 Kamila Maria Boguszewska
      3 243 (0,68%)
    10. 12 Grzegorz Michał Lipiński
      2 147 (0,45%)
    11. 6 Sławomir Jan Góźdź
      1 328 (0,28%)
    12. 7 Joanna Kobryń
      2 961 (0,62%)
    13. 9 Aleksandra Grzęda
      3 073 (0,64%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wanda Maria Majewska
      3 627 (0,76%)
    2. 6 Jacek Tomasz Norberczuk
      415 (0,09%)
    3. 4 Wojciech Stanisław Żakowicz
      374 (0,08%)
    4. 2 Daniel Rafał Ryjewski
      483 (0,10%)
    5. 3 Monika Patrycja Juszczyk
      1 110 (0,23%)
    6. 5 Wioletta Macher
      897 (0,19%)

    Wyniki wyborów samorządowych

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Poranny.pl poleca

    Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, fałszerz, dilerka

    Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, fałszerz, dilerka

    Zakochaj się w historii. Trwa rekrutacja do Olimpiady Solidarności

    Zakochaj się w historii. Trwa rekrutacja do Olimpiady Solidarności

    Wojsko wyprzedaje sprzęt z demobilu. Okazyjne ceny [OFERTY Z MAJA 2019]

    Wojsko wyprzedaje sprzęt z demobilu. Okazyjne ceny [OFERTY Z MAJA 2019]

    Najczęściej czytane