Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Dąbrowa Górnicza

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Dąbrowa Górnicza: 3 Maja, Aleja Tadeusza Kościuszki 25 - 60, Barbary, Chopina, Cicha, Czapińskiego, Dąbrowskiego, Dekerta, Dębowa, Dojazdowa, Górnicza, Hutnika, Jaworowa, Juliusza Kadena Bandrowskiego, Kondratowicza, Legionów Polskich, Ludowa, Łukasińskiego, Mireckiego, Okrzei, Paryska, Perla, Piwowara, Pola, Pułaskiego, Rejtana, Siemońska, Sienkiewicza, Starościńska, Starzyńskiego, Struga, Sucha, Szkolna, Szpitalna, Wiejska, Wigury, Wirgiliusza Grynia, Wolska, Zdrowa, Ziemna, Żeromskiego, Żwirki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Anna Iwona Andriulo
      79 (0,81%)
    2. 1 Wiesław Waldemar Wiekiera
      405 (4,15%)
    3. 2 Andrzej Tadeusz Latosik
      63 (0,65%)
    4. 4 Ewa Małgorzata Matysek-Niewolska
      66 (0,68%)
    5. 3 Ewa Grażyna Pieczykolan
      73 (0,75%)
    6. 5 Agnieszka Janina Koźbiał
      71 (0,73%)
    7. 6 Witold Mikołaj Madejski
      46 (0,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Łukasz Tyberiusz Suchy
      17 (0,17%)
    2. 1 Ewa Bogusława Paradzińska
      84 (0,86%)
    3. 7 Czesław Bigaj
      75 (0,77%)
    4. 3 Małgorzata Teresa Polak
      30 (0,31%)
    5. 2 Aneta Joanna Walasek
      61 (0,63%)
    6. 5 Małgorzata Janasik
      15 (0,15%)
    7. 4 Paweł Józef Jaros
      51 (0,52%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Małgorzata Łubek
      68 (0,70%)
    2. 2 Bożena Zofia Kozak
      198 (2,03%)
    3. 3 Kamil Dybich
      1 135 (11,64%)
    4. 1 Marcin Bazylak
      722 (7,40%)
    5. 4 Barbara Leokadia Górska
      165 (1,69%)
    6. 5 Grzegorz Dominik Musiał
      65 (0,67%)
    7. 7 Kacper Paweł Kaproń
      85 (0,87%)

    KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Nogaj-Łojek
      120 (1,23%)
    2. 2 Gabriela Apolonia Mistela
      132 (1,35%)
    3. 4 Barbara Tyka
      106 (1,09%)
    4. 5 Sandra Sylwia Pietrusiewicz
      28 (0,29%)
    5. 3 Marek Kępa
      43 (0,44%)
    6. 7 Grzegorz Wancisiewicz
      15 (0,15%)
    7. 6 Marcin Włodzimierz Wojarski
      25 (0,26%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Aleksandra Nowak
      308 (3,16%)
    2. 3 Mateusz Adam Wojciechowski
      213 (2,18%)
    3. 1 Piotr Mariusz Ślusarczyk
      1 259 (12,91%)
    4. 5 Barbara Zofia Konopa
      71 (0,73%)
    5. 6 Wojciech Julian Nielepiec
      72 (0,74%)
    6. 4 Paweł Zdzisław Walczyk
      102 (1,05%)
    7. 7 Małgorzata Barbara Bąk
      122 (1,25%)

    KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Aleksandra Anna Daniel
      188 (1,93%)
    2. 1 Edward Józef Bober
      1 073 (11,00%)
    3. 5 Jacek Dziewięcki
      27 (0,28%)
    4. 3 Aneta Aleksandra Stęplewska
      303 (3,11%)
    5. 6 Kamil Konrad Dębski
      88 (0,90%)
    6. 7 Waldemar Stanisław Kozioł
      105 (1,08%)
    7. 4 Edyta Kapuścik
      22 (0,23%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marek Romuald Węgrzynowicz
      883 (9,06%)
    2. 3 Jadwiga Cecylia Kowalik
      145 (1,49%)
    3. 2 Dawid Tadeusz Orpych
      558 (5,72%)
    4. 5 Janusz Rusin
      30 (0,31%)
    5. 6 Konrad Michał Kornacki
      37 (0,38%)
    6. 4 Henryka Janina Orzeł
      39 (0,40%)
    7. 7 Natalia Ewa Połcik
      63 (0,65%)

    Okręg 2

    Dąbrowa Górnicza: 1 Maja, Adama Asnyka, Aleja Tadeusza Kościuszki 1 - 24, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Bobrowa, Bohomolca, Braci Wilkoszewskich, Bukowa, Ciasna, Cieplaka, Cupiała, Dembowskiego, Dolna, Duboisa, Dudkiewicza, Dziewiąty, Feliksa Rogalewicza, Furmana, Gałczyńskiego, Głowackiego, Górników Redenu, Graniczna 46 - 127, Granitowa, Grunwaldzka, Harcerska, Heleny Płotnickiej, Hempla, Ignacego Paderewskiego, Jana Długosza, Jana III Sobieskiego, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Jana Ziemby, Janowska, Jasna, Józefa Unruga, Juliana Polcera, Juliana Tuwima, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Karola Adamieckiego, Kilińskiego, Klonowa, Kolejowa, Kołłątaja, Konopnickiej, Kopernika, Korzeniec, Królowej Jadwigi 1 - 21D, parzyste: 26 - 56, Księdza Grzegorza Augustynika, Letnia, Limanowskiego, Łącząca, Łęknice, Magnoliowa, Malinowe Górki, Marianki, Migdałowa, Napierskiego, Narodowa, Niemcewicza, Nowa, Odrodzenia, Olszowa, Orzeszkowej, Parkowa, Pękalskich, Piaskowa, Podłęknicka, Pogodna, Poleśna, Południowa, Poprzeczna, Powstańców, Północna, Przodowników, Przybylaka, Ratanice, Reja, Reymonta, Robotnicza, Różana, Siewierska, Spokojna, Stalowa, Stanisława Skalskiego, Stara, Starocmentarna, Staszica, Szklana, Śliwińskiego, Średnia, Świerkowa, Tadeusza Jasińskiego, Topolowa, Traugutta, Urbańskiego, Uthkego, Wąska, Wesoła, Wierzbowa, Władysława Adamskiego, Wojska Polskiego, Wróblewskiego, Wschodnia, Wspólna, Zagórska, Zakątek, Zakładowa, Zapolskiej, Zgoda, Zielona, Zielona Dolina, Zuchów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Chałuda
      830 (8,27%)
    2. 3 Rafał Kozieł
      128 (1,28%)
    3. 7 Eugeniusz Fiedkiewicz
      6 (0,06%)
    4. 6 Henryka Piwowarska
      34 (0,34%)
    5. 5 Violetta Agnieszka Wolińska-Parada
      15 (0,15%)
    6. 2 Małgorzata Weronika Głowacka
      48 (0,48%)
    7. 4 Stanisław Tomasz Kwas
      141 (1,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Marek Bogdan Janasik
      27 (0,27%)
    2. 2 Teresa Fijałkowska
      58 (0,58%)
    3. 3 Dariusz Mikołaj Wąsik
      37 (0,37%)
    4. 4 Roksana Katarzyna Rybska-Balcarek
      70 (0,70%)
    5. 5 Mariusz Piotr Gajak
      23 (0,23%)
    6. 7 Ewa Katarzyna Klankiewicz-Karwowska
      42 (0,42%)
    7. 1 Maria Jabłońska
      119 (1,19%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Jerzy Józef Zawarczyński
      114 (1,14%)
    2. 5 Renata Elżbieta Witas-Osuszek
      118 (1,18%)
    3. 3 Kamila Irena Szczerek
      433 (4,32%)
    4. 1 Agnieszka Edyta Pasternak
      1 225 (12,21%)
    5. 2 Robert Ryszard Kazimirski
      1 290 (12,86%)
    6. 4 Łukasz Kolber
      194 (1,93%)
    7. 7 Angelika Anna Walenciak
      133 (1,33%)

    KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Olga Barbara Tylec
      211 (2,10%)
    2. 1 Tomasz Dariusz Pasek
      435 (4,34%)
    3. 3 Wioletta Izabela Łaskawiec
      130 (1,30%)
    4. 4 Wojciech Józef Najdzień
      27 (0,27%)
    5. 5 Katarzyna Grażyna Miernik-Kuban
      41 (0,41%)
    6. 6 Mariusz Zdzisław Poślednik
      57 (0,57%)
    7. 7 Renata Helena Panchyrz
      34 (0,34%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Anita Maria Cierniak
      96 (0,96%)
    2. 5 Jarosław Robert Kiebdój
      45 (0,45%)
    3. 2 Mariola Orłowska
      257 (2,56%)
    4. 1 Grzegorz Leszek Jaszczura
      931 (9,28%)
    5. 7 Krzysztof Jerzy Tamborek
      318 (3,17%)
    6. 3 Jarosław Węsierski
      249 (2,48%)
    7. 6 Elżbieta Maria Doniec
      135 (1,35%)

    KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Waldemar Walenty Walkiewicz
      75 (0,75%)
    2. 3 Dorota Józefa Kuzimska
      66 (0,66%)
    3. 4 Maria Asman
      32 (0,32%)
    4. 6 Bogdan Stanisław Zandecki
      50 (0,50%)
    5. 7 Jan Borowski
      58 (0,58%)
    6. 1 Grzegorz Włodzimierz Kuśpiel
      327 (3,26%)
    7. 5 Wiesława Alfreda Wciślik
      66 (0,66%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ewelina Maria Madej
      218 (2,17%)
    2. 7 Marta Natalia Półchłopek
      93 (0,93%)
    3. 4 Marcel Maurycy Frej
      56 (0,56%)
    4. 3 Lidia Bajer
      85 (0,85%)
    5. 6 Agnieszka Monika Drab
      48 (0,48%)
    6. 5 Dariusz Władysław Jamrozy
      118 (1,18%)
    7. 1 Robert Marek Witecki
      691 (6,89%)

    Okręg 3

    Dąbrowa Górnicza: 11 Listopada, Aleja Józefa Piłsudskiego 5 - 30, parzyste: 32 - 36, Aleja Zagłębia Dąbrowskiego, Długa, Emilii Zawidzkiej, Florowska, Graniczna 5 - 45, Gustawa Morcinka, Janusza Korczaka, Janusza Kotarbińskiego, Józefa Kraszewskiego, Kazimierza Srokowskiego, Konarskiego, Krasińskiego, Królowej Jadwigi nieparzyste: 25 - 31 , Krótka, Leśna, Majakowskiego, Mała, Mickiewicza, Norwida, Nowocmentarna, Partyzantów, Plater, Podlesie, Poniatowskiego, Prosta, Równa, Słowackiego, Spółdzielcza, Sztygarska, Twarda, Tysiąclecia parzyste: 4 - 12, nieparzyste: 15 - 59, Wyspiańskiego, Żytnia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Tomasz Paweł Kościow
      50 (0,49%)
    2. 7 Paweł Sylwester Góras
      94 (0,92%)
    3. 1 Ryszard Andrzej Harańczyk
      617 (6,03%)
    4. 5 Katarzyna Barbara Kostecka
      100 (0,98%)
    5. 2 Agnieszka Zagrodnik
      78 (0,76%)
    6. 3 Włodzimierz Kalinowski
      55 (0,54%)
    7. 6 Małgorzata Genowefa Ziółkowska
      21 (0,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Ewa Janina Doromoniec
      32 (0,31%)
    2. 2 Adrian Michał Bugajski
      94 (0,92%)
    3. 1 Elżbieta Gabriela Szymkowska
      109 (1,07%)
    4. 4 Kacper Karol Muszyński
      31 (0,30%)
    5. 5 Krystyna Pietraszek
      28 (0,27%)
    6. 6 Małgorzata Antonina Kurtyka
      33 (0,32%)
    7. 7 Sebastian Mateusz Gara
      120 (1,17%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Damian Dominik Rutkowski
      717 (7,01%)
    2. 4 Iwona Marta Kiernożycka
      335 (3,28%)
    3. 3 Grzegorz Andrzej Przewieźlik
      1 004 (9,82%)
    4. 5 Piotr Seremet
      225 (2,20%)
    5. 7 Piotr Wiśniewski
      247 (2,42%)
    6. 6 Joanna Kinga Gwiazda
      97 (0,95%)
    7. 2 Krystyna Stefania Stępień
      731 (7,15%)

    KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Damian Tadeusz Góral
      78 (0,76%)
    2. 1 Robert Stanisław Znyk
      214 (2,09%)
    3. 4 Danuta Ewa Mróz
      62 (0,61%)
    4. 5 Magdalena Agnieszka Kowalska
      102 (1,00%)
    5. 6 Natalia Urszula Pendziałek
      73 (0,71%)
    6. 2 Elżbieta Jolanta Dąbrowa
      148 (1,45%)
    7. 7 Sebastian Biesiadecki
      103 (1,01%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Zbigniew Józef Piątek
      1 059 (10,36%)
    2. 2 Ireneusz Eugeniusz Płocha
      334 (3,27%)
    3. 3 Lidia Zofia Bijak
      191 (1,87%)
    4. 7 Józef Kowalski
      219 (2,14%)
    5. 6 Ewa Magdalena Piłat
      135 (1,32%)
    6. 5 Arkadiusz Stanisław Grądzki
      0 (0%)
    7. 4 Anna Kazimiera Błaszkiewicz
      109 (1,07%)

    KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Michał Wojciech Zasępa
      208 (2,03%)
    2. 5 Marta Agnieszka Leszczyńska
      87 (0,85%)
    3. 4 Dorota Maria Wodecka
      24 (0,23%)
    4. 3 Karol Kasza
      75 (0,73%)
    5. 1 Szymon Widera
      587 (5,74%)
    6. 6 Justyna Joanna Mijas
      45 (0,44%)
    7. 7 Grzegorz Marek Szafruga
      147 (1,44%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ewa Elwira Urbanowicz
      134 (1,31%)
    2. 4 Marcin Andrzej Borowiecki
      254 (2,48%)
    3. 1 Magdalena Elżbieta Miczko
      650 (6,36%)
    4. 6 Wojciech Jan Mizera
      46 (0,45%)
    5. 3 Justyna Magdalena Witecka
      175 (1,71%)
    6. 7 Igor Wojciech Nowak
      51 (0,50%)
    7. 5 Michał Marcin Zygulski
      54 (0,53%)

    Okręg 4

    Dąbrowa Górnicza: 40 - Lecia, Aleja Józefa Piłsudskiego nieparzyste: 31 - 33, 44 - 117, Artura Gruszeckiego, Batalionów Chłopskich, Bema, Borowinowa, Bratków, Broniewskiego, Brzozowa, Czajkowa, Dobrawa, Dworska, Dymniki, Działki, Dzieci Wrześni, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Europejska, Folwarczna, Franciszkańska, Gilowa, Grabowa, Gródki, Hallerczyków parzyste: 66 - 84, 85 - 211, Handlowa, Idzikowskiego, Ignacego Krasickiego, III Powstania Śląskiego, Jagodowa, Jałowcowa, Jaskrów, Jaśminowa, Józefa Cieszkowskiego, Karsowska, Kasprzaka, Kazimierza Imielińskiego, Komuny Paryskiej, Kosmonautów, Kościelna, Królewska, Kryniczna, Ks. Stanisława, Kwiatowa, Laski, Łazowska, Łączna, Marii Szulc, Michała Spisaka, Mieszka I, Modrzewiowa, Morgowa, Ogrodników, Olimpijska, Podbagienko, Podbuczyny, Pogoria, Pomłynie, Prusa, Przełajowa, Przymiarki, Ptasia, Relaksowa, Sadowa, Siedmiu Szewców, Siewna, Skowronkowa, Słowikowa, Sowia, Storczyków, Strażacka, Swobodna, Szpakowa, Św. Antoniego, Św. Stanisława Kostki, Tierieszkowej, Toruńska, Trzebiesławicka, Tworzeń, Tysiąclecia nieparzyste: 1 - 11, Uczniowska, Ujejska, Urocza, Wczasowa, Wilgowa, Witolda Uklańskiego, Wodna, Wrzosowa, Wybickiego, Wysoka, Wyzwolenia, Zachodnia, Zaplecze, Złota, Żeglarska, Żurawinowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Teresa Marianna Trzcionka
      57 (0,56%)
    2. 3 Jan Karol Czarnota
      13 (0,13%)
    3. 5 Jerzy Franciszek Drozd
      12 (0,12%)
    4. 4 Milena Bochniak
      20 (0,20%)
    5. 2 Seweryn Edward Śniecikowski
      35 (0,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tomasz Stanisław Skóra
      90 (0,89%)
    2. 3 Anna Urszula Olszewska
      79 (0,78%)
    3. 2 Przemysław Michał Śmiłek
      59 (0,58%)
    4. 5 Zdzisław Edward Klimek
      21 (0,21%)
    5. 6 Agnieszka Anna Gawron
      30 (0,30%)
    6. 4 Agata Ilona Barańska-Feledyk
      38 (0,38%)
    7. 7 Agnieszka Barbara Nowakowska
      75 (0,74%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Rafał Patryk Słowiak
      52 (0,51%)
    2. 1 Krystyna Chrobot
      859 (8,50%)
    3. 7 Marcin Filip Kazek-Wielgus
      61 (0,60%)
    4. 6 Katarzyna Małgorzata Grabarczyk
      107 (1,06%)
    5. 4 Łukasz Baruch
      436 (4,31%)
    6. 3 Sylwia Małgorzata Szałwińska
      318 (3,15%)
    7. 2 Sławomir Aleksander Żmudka
      862 (8,53%)

    KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tomasz Włodzimierz Bargieł
      108 (1,07%)
    2. 2 Ewelina Oleśkiewicz
      268 (2,65%)
    3. 4 Edyta Łazarz
      71 (0,70%)
    4. 6 Ewelina Anna Jurek
      93 (0,92%)
    5. 7 Łukasz Rafał Ćwienkowski
      98 (0,97%)
    6. 5 Katarzyna Małgorzata Łabuś
      135 (1,34%)
    7. 1 Piotr Rafał Zieliński
      682 (6,75%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mateusz Damian Stępień
      1 369 (13,55%)
    2. 2 Dariusz Piotr Chmiel
      193 (1,91%)
    3. 3 Agnieszka Maria Kacprzyk-Straszak
      256 (2,53%)
    4. 4 Krzysztof Jerzy Cierniak
      96 (0,95%)
    5. 5 Wanda Halina Tanasiewicz
      118 (1,17%)
    6. 7 Jan Pietraga
      146 (1,44%)
    7. 6 Jolanta Maria Szczurko
      80 (0,79%)

    KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Renata Janina Solipiwko
      878 (8,69%)
    2. 4 Przemysław Czesław Krzemiński
      99 (0,98%)
    3. 7 Kamil Bogdan Potocki
      47 (0,47%)
    4. 2 Witold Stanisław Masłowski
      133 (1,32%)
    5. 6 Urszula Grażyna Sabat
      109 (1,08%)
    6. 3 Aneta Beata Winter-Dziurowicz
      36 (0,36%)
    7. 5 Jacek Waldemar Mucha
      25 (0,25%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Patrycja Katarzyna Petrykowska
      94 (0,93%)
    2. 5 Piotr Kamil Szwedziński
      44 (0,44%)
    3. 4 Mateusz Dawid Warmuz
      65 (0,64%)
    4. 6 Adrian Zdzisław Zagrodzki
      158 (1,56%)
    5. 2 Martyna Małgorzata Głowacka
      325 (3,22%)
    6. 1 Artur Jerzy Borowicz
      966 (9,56%)
    7. 7 Violetta Anna Ziółko
      189 (1,87%)

    Okręg 5

    Dąbrowa Górnicza: Adama Rapackiego, Akacjowa, Aleja za Remizą, Aleja Zwycięstwa, Aleksandra Fredry, Aleksandra Puszkina, Anna, Armii Krajowej, Astrów, Baśniowa, Białej Przemszy, Bielowizna, Boczna, Bursztynowa, Chabrowa, Chemiczna, Ciernie, Cisowa, Cmentarna, Dąbrówka, Dolomitowa, Dreszera, Dworcowa, Fabryczna, Fiołkowa, Franciszka Zabłockiego, Główna, Gołonoska, Gospodarcza, Górki, Górna, Górzysta, Grabocińska, Gruntowa, Gruszczyńskiego, Grzybowa, Hallerczyków 2 - 65A, nieparzyste: 67 - 83, Hetmańska, Hotelowa, Hutnicza, Jamki, Jana Mizerkiewicza, Janusza Kusocińskiego, Jaskółcza, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kamienna, Kasztanowa, Kawa, Kazdębie, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Kombatantów, Konstytucji, Kornela Kozłowskiego, Kostury, Kozubka, Krucza, Kuźnica Błędowska, Kuźniczka Nowa, Leszczynowa, Lipowa, Lipówka, Łaskowa, Łazienna, Łazy Błędowskie, Łąkowa, Łuszczaka, Makowa, Marcelego Białostockiego, Marii Dąbrowskiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Młynarska, Modrzejowska, Mostowa, Myśliwska, Nadrzeczna, Narutowicza, Niegowonicka, Obrońców Pokoju, Oddziału AK Ordona, Ofiar Katynia, Orla, Orna, Orzechowa, Osiedle Robotnicze, Oświecenia, Piastowska, Poboczna, Pocztowa, Polna, Projektowana, Przedziałowa, Przelotowa, Przełajka, Pszenna, Pustynna, Rodzinna, Rolnicza, Roztoki, Rudna, Rudy, Rybna, Rzeczna, Rzemieślnicza, Sezamkowa, Składowa, Skośna, Słoneczna, Sokolska, Sołtysówka, Sosnowa, Sosnowiecka, Spacerowa, Sportowa, Stacyjna, Stanisława Kontkiewicza, Stawowa, Strumień, Strzemieszycka, Studzienna, Szałasowizna, Szarych Szeregów, Szatanówka, Szkotnica, Szosowa, Sztorcowa, Środkowa, Świerczyna, Targowa, Towarowa, Traktowa, Transportowa, Tulipanowa, Turystyczna, Tylna, Wakacyjna, Wapienna, Warszawska, Willowa, Władysława Orkana, Władysława Sikorskiego, Wypaleniska, Wypoczynkowa, Zacisze, Zagłębiowska, Zagórcze, Zagórze, Zagrabie, Zakawie, Ząbkowicka, Zdrojowa, Zielna, Ziołowa, Zofii Nałkowskiej, Związku Orła Białego, Zygmunta Różyckiego, Źródlana, Żołnierska, Żurawia, Żwirki i Wigury

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Magdalena Beata Rak
      18 (0,17%)
    2. 1 Arkadiusz Władysław Rybak
      439 (4,23%)
    3. 4 Maciej Jan Otrębski
      104 (1,00%)
    4. 5 Adam Stanisław Kopeć
      67 (0,65%)
    5. 2 Kazimierz Wincenty Woźniczka
      172 (1,66%)
    6. 6 Beata Krzysztofa Kosakowska
      15 (0,14%)
    7. 7 Agnieszka Ewa Wójcik
      15 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Lidia Aldona Wylężek
      68 (0,66%)
    2. 3 Daniel Dariusz Zioło
      44 (0,42%)
    3. 2 Sylwia Aleksandra Wesołowska-Komar
      24 (0,23%)
    4. 1 Tomasz Fortoński
      106 (1,02%)
    5. 4 Ewa Magdalena Kędzierska
      33 (0,32%)
    6. 6 Karol Paweł Wiatrowski
      15 (0,14%)
    7. 7 Agnieszka Barbara Kozieł
      30 (0,29%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Agnieszka Urszula Zaremba
      34 (0,33%)
    2. 5 Tomasz Andrzej Balin
      186 (1,79%)
    3. 3 Bartosz Grzegorz Matylewicz
      216 (2,08%)
    4. 2 Krystyna Janina Szaniawska
      338 (3,26%)
    5. 7 Michał Piotr Mikołajczyk
      85 (0,82%)
    6. 1 Zbigniew Marian Podraza
      806 (7,77%)
    7. 6 Beata Aleksandra Kasprzyk
      95 (0,92%)

    KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Kinga Katarzyna Zawada
      128 (1,23%)
    2. 6 Halina Stanisława Muc
      54 (0,52%)
    3. 2 Marek Wiesław Oźlański
      191 (1,84%)
    4. 1 Katarzyna Stanisława Zagajska
      897 (8,65%)
    5. 5 Ilona Joanna Łonak
      137 (1,32%)
    6. 3 Michał Piotr Walotek
      58 (0,56%)
    7. 7 Patryk Tomasz Prychodko
      136 (1,31%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Agnieszka Małgorzata Stępień
      246 (2,37%)
    2. 1 Jerzy Paweł Reszke
      882 (8,50%)
    3. 6 Tomasz Krzysztof Macha
      369 (3,56%)
    4. 3 Piotr Andrzej Bobrowski
      746 (7,19%)
    5. 4 Alicja Wiatrowska-Cieplak
      284 (2,74%)
    6. 7 Katarzyna Teresa Pawłowska
      118 (1,14%)
    7. 2 Sławomir Adam Haberka
      351 (3,38%)

    KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Małgorzata Dorota Toborek
      66 (0,64%)
    2. 2 Andrzej Szmurło
      308 (2,97%)
    3. 1 Andrzej Czesław Sojka
      364 (3,51%)
    4. 5 Katarzyna Elżbieta Janikowska
      37 (0,36%)
    5. 7 Adam Stefan Klimczyk
      366 (3,53%)
    6. 4 Joanna Rybak
      71 (0,68%)
    7. 3 Bożena Ewa Wojdas
      256 (2,47%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Klaudia Kinga Markot-Fedeczko
      170 (1,64%)
    2. 1 Marek Marcin Doroz
      251 (2,42%)
    3. 4 Dariusz Michał Majchrzak
      170 (1,64%)
    4. 5 Krystyna Pastuszka
      129 (1,24%)
    5. 7 Wioletta Anna Paluch
      120 (1,16%)
    6. 6 Wiesław Jan Olszewski
      105 (1,01%)
    7. 2 Krzysztof Markowski
      453 (4,37%)

    Wyniki wyborów samorządowych

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Poranny.pl poleca

    Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, fałszerz, dilerka

    Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, fałszerz, dilerka

    Zakochaj się w historii. Trwa rekrutacja do Olimpiady Solidarności

    Zakochaj się w historii. Trwa rekrutacja do Olimpiady Solidarności

    Oto lista najbardziej popularnych ginekologów - Białystok, woj. podlaskie

    Oto lista najbardziej popularnych ginekologów - Białystok, woj. podlaskie

    Najczęściej czytane