Wszyscy kandydaci do Rady Miasta Białystok są już znani. Państwowa Komisja Wyborcza (PKW) przedstawiła już pełne listy kandydatów.
O mandaty radnych w 28-osobowej Radzie Miasta Białystok walczy 202 kandydatów z sześciu komitetów wyborczych. Poniżej przedstawiamy pełne listy kandydatów PKW w pięciu okręgach wyborczych na jakie jest podzielony Białystok.
Wybory samorządowe odbędą się 21 października. Zobacz, na jakich kandydatów możesz głosować w wyborach do białostockiej rady miejskiej w swoim okręgu wyborczym.
Kandydaci na radnych w Białymstoku - okręg nr 1 Piaski, Przydworcowe, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto
Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- TRUSKOLASKI Tadeusz
- BAGAN-KURLUTA Katarzyna
- KALINOWSKI Tomasz
- JACHIMCZUK Krystyna
- TARASEWICZ Ewa
- GRZYB Rafał Sebastian
- GARLEY Maciej Marek
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- CHAŃKO Jacek Krzysztof
- ZIELENIECKI Konrad
- STAWNICKI Krzysztof Jan
- JAROSZEWICZ Agnieszka Maria
- CZYŻEWSKA Janina
- ŚCIEPKO Maria
- KARWOWSKI Krzysztof
Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BIAŁEGOSTOKU
- SZTOP-RUTKOWSKA Katarzyna Małgorzata
- POPŁAWSKI Jakub
- TARKA Danuta
- NIEWIŃSKI Maciej
- KURIANOWICZ-ZIELIŃSKA Halina
- RÓŻYCKI Edgar Filip
- PIETKIEL Monika
Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA ARŁUKOWICZA "BIAŁYSTOK NA TAK"
- MUSZYC Eugeniusz
- SIEGIEŃCZUK Marcin
- SZAPIEL BASZEŃ Joanna
- KĄDZIOR Robert
- KASIAK Elżbieta Janina
- KONIUCH Izabela
- OLSZEWSKA Barbara Grażyna
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
- ZDRODOWSKI Zenon
- ALETUROWICZ Marcin Konrad
- KOZŁOWSKI Jerzy
- KRASOWSKA Irena Janina
- CIMOCH Henryka
Kandydaci do Rady Miasta Białystok - okręg nr 2 Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Jaroszówka, Wygoda
Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- CHUDZIK Jowita
- MOSKWA Marcin
- MUSIUK Adam
- SZYMCZUKIEWICZ Elżbieta Barbara
- KADŁUBOWSKA Elżbieta
- WOJNO Zbigniew Bartłomiej
- TOMAR Dawid Krzysztof
- TYSZKIEWICZ Marek Stanisław
Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- TROCHIMCZYK Sławomir
- GODLEWSKA Ewa
- ŁOZOWSKI Adam Antoni
- ANDREARCZYK Urszula Iwona
- IWANOWICZ Marek
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- DĘBOWSKI Henryk
- JANKOWSKI Piotr
- DUDZIŃSKI Kazimierz
- BIAŁY Alicja
- BARDŁOWSKI Łukasz
- WOJDANOWICZ Jolanta
- SAROSIEK Izabela
- KONOPKO Mirosław Krzysztof
Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BIAŁEGOSTOKU
- PUŚKO Radosław
- REMBISZEWSKA Justyna
- CZARNIECKI Bartosz
- LINKIEWICZ Małgorzata
- RÓŻYCKI Krystian Juliusz
- KARCZEWSKA Paulina
- ROGACZEWSKI Marcin Bernard
- KARPIUK-DĄBROWSKA Ilona
Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA ARŁUKOWICZA "BIAŁYSTOK NA TAK
- GÓLCZ Rafał
- JAWOROWSKA Ewa Elżbieta
- ŁUKASZEWICZ Anna
- KONIUCH Bogusław
- LISOWSKI Mariusz
- SAWICKA Walentyna
- BALIŃSKA Anna
- SZYDŁOWSKI Marcin
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
- SADOWSKA Bożena
- ZAMBRZYCKI Wojciech
- TARGOŃSKI Wiesław
- REJZNER Bożena
- MARKOWSKI Grzegorz
Zobacz także: Wybory samorządowe. Ile zarobi członek komisji wyborczej w 2018 roku? Jak dostać się do komisji wyborczej? (STAWKI)
Kandydaci na radnych Białegostoku - okręg nr 3 Bojary, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Dojlidy Górne
Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- PROKORYM Łukasz
- JAMRÓZ Katarzyna
- NIKICIUK Stefan
- DOBROWOLSKA-CYLWIK Anna Maria
- ZWIERZ Zbigniew Wojciech
- MARKIEWICZ-MĘCZKOWSKA Małgorzata
- WANCZEWSKI Szymon Jakub
Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- KOCHAN Janusz Ryszard
- RUTKOWSKI Tadeusz
- KRUSZEWSKA Jolanta
- ELLMERS Greta Halina
- DUDZICZ Mateusz
- KRÓL Małgorzata Magdalena
- NAZARUK Bazyl
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- GROMKO Mariusz Krzysztof
- NAHAJEWSKI Mariusz Krzysztof
- KLIMASZEWSKI Zbigniew Tomasz
- ZUBRYCKA Marzena Aneta
- ANCIPIUK Katarzyna
- SADŁOWSKA Sylwia Anna
- SOKOŁOWSKI Bartosz
Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BIAŁEGOSTOKU
- TYMURA Mateusz Marek
- KOROLCZUK Ewa Elżbieta
- GÓRNICKI Konrad Mateusz
- KARDASZ Beata
- MACEWICZ Jakub Jerzy
- MOŃDZIEL Iwona Anna
- KORONKIEWICZ Wojciech Janusz
Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA ARŁUKOWICZA "BIAŁYSTOK NA TAK"
- ARŁUKOWICZ Tadeusz
- TARASIK Anna
- ROMANOWSKI Tomasz
- PŁOŃSKA Wiesława Bożenna
- BARTOSZEWICZ Ewa
- CZAPIEWSKI Adam
- ŻUKOWSKI Wojciech
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
- NOWAKOWSKI Krzysztof Zbigniew
- BIELAWSKA Izabela Stanisława
- CZARNIAWSKI Marek
- BARTNIK Jolanta Maria
- JAKIMOWICZ Piotr Tomasz
Wybory samorządowe 2018: Sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców (źródło: PKW)
Kandydaci na radnych w Białymstoku - okręg nr 4 Młodych, Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok, Leśna Dolina
Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- BIERNACKI Maciej
- WARZYŃSKA Aleksandra Teresa
- JUCHIMOWICZ Ksenia
- MASZTALERZ Karol Konrad
- KAMIŃSKA Monika Dorota
- MALESZEWSKI Krzysztof Marian
- MUCHA Adam
Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- REKŚĆ Wacław
- JAKUBOWSKA Barbara Maria
- LASKOWSKI Mariusz
- ŚREDNICKA Renata
- NOWAK Henryk Edward
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- SIEMIENIUK Katarzyna
- MADRAS Tomasz Stefan
- SAROSIEK Przemysław Adam
- ŁAGUNA-RASZKIEWICZ Kamilla
- ZUGAJ Cezary Stanisław
- MITURA Małgorzata
- PUTRA Sebastian Jakub
Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BIAŁEGOSTOKU
- MOCNIAK Karol
- WAWRZENIUK Alina
- DĄBROWSKI Maciej
- DAKAŁO Aneta Barbara
- TARASIUK Piotr
- DĄBROWSKA Agnieszka
- KONECZNY Filip
Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA ARŁUKOWICZA "BIAŁYSTOK NA TAK"
- SAWICKI Marcin
- MUSZYŃSKI Łukasz
- GRZEŚ Marcin
- KRASOWSKA Elżbieta Teresa
- NIKOŁAJUK Urszula
- GALICKA Helena
- ŻUK Krzysztof Stanisław
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
- BARTNIK Stanisław
- ŁASKI Cezary Juliusz
- JAKIMOWICZ-KOZIAK Urszula Agnieszka
- MNICH Mariusz
- KRASOWSKA Anna Irena
Kandydaci do Rady Miasta Białystok - okręg nr 5 Antoniuk, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Bacieczki, Zawady
Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- KISIELEWSKA-MARTYNIUK Katarzyna
- PERKOWSKI Andrzej
- MISIUK Joanna
- MIELKO Cezary Jan
- GRODZKI Jarosław
- ZAMIEROWSKA Magdalena Katarzyna
- TODORCZUK Anna
- BRZOZOWSKI Jacek
- TARGOŃSKI Łukasz
Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- KOBYLIŃSKI Wiesław
- MROCZKO Jarosław
- ZAJKOWSKA Lucyna
- PANEK Robert Jan
- WOROBIEJ Alina
- ŁOZOWSKA Karolina Urszula
- MIRONOWICZ Mikołaj
- WIKTORKO Bogdan Kazimierz
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- RZESZEWSKA Agnieszka Małgorzata
- KAMIEŃSKA Anna
- MYSZKOWSKI Paweł
- SZEWELUK Tomasz
- KSIĘŻOPOLSKI Andrzej
- WYSZKOWSKA Sylwia Katarzyna
- WILMAN Krzysztof
- TRAWIŃSKA Halina
- SAWICKI Mateusz
Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BIAŁEGOSTOKU
- KEMPISTY Piotr Maciej
- BRYSIEWICZ Alicja
- BIELAWSKI Tomasz
- GIENIUSZ Emilia Magdalena
- SANIEWSKI Michał
- TOMECKA Barbara Małgorzata
- MROZOWICZ Kamil
- PREUSS Agata Roksana
- LEONIUK Łukasz
Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA ARŁUKOWICZA "BIAŁYSTOK NA TAK"
- NIKOŁAJUK Adrian
- CITKO Adam
- JAKUBOWICZ Wioletta
- SIENKIEWICZ Celestyna Róża
- CZECHOWSKI Kamil
- ŁAWYSZKO Katarzyna
- JAROSZ Paweł
- ZAJKO Magdalena
- KRUSZEWSKI Tomasz
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
- LISOWSKI Robert
- WAIS Michał Eugeniusz
- MIELNICKA Marta
- WISZOWATA Anna
- ZANKIEWICZ Leszek
Wybory samorządowe 2018: Twój głos się liczy!
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?