MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wybory prezydenckie 2020. PO powołała sztab prezydencki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w województwie podlaskim. Szefem został Cezary Mielko

red
- Jesteśmy pełni energii i zmobilizowani, by działać na rzecz naszej kandydatki – zapewniał Cezary Mielko.
- Jesteśmy pełni energii i zmobilizowani, by działać na rzecz naszej kandydatki – zapewniał Cezary Mielko. RED
Wierzymy, że 10 maja w Pałacu Prezydenckim może nastąpić zmiana. Wierzymy w Małgorzatę Kidawę- Błońską – mówił w poniedziałek 10 lutego poseł Robert Tyszkiewicz. Działacze podlaskiej Platformy Obywatelskiej zaprezentowali regionalny sztab wyborczy swojej kandydatki

Małgorzata Kidawa-Błońska zna nasz region, wielokrotnie tu bywała. Warto włączyć, aby pomoc jej w kampanii. Będę w niej , każda głowa, każde środowisko. Zwyciężymy, jeśli się zmobilizujemy. Wszystkie ręce na pokład– zachęcał lider podlaskiej PO.

Do regionalnego sztabu dołączył europoseł Tomasz Frankowski i trio parlamentarne PO: poza Robertem Tyszkiewiczem, także Krzysztof Truskolaski i Eugeniusz Czykwin.

- Wspieram Małgorzatę Kidawę- Błońską nie tylko dlatego, że jest osobą o wysokiej kulturze osobistej i uroku, ale dlatego, że pozwoli złagodzić niedobrą atmosferę, która się wytwarza wokół żołnierzy wyklętych i powstałych na tym tle podziałów – mówił Eugeniusz Czykwin.

Czytaj też:

Nowy sondaż prezydencki

Szefem sztabu regionalnego został Cezary Mielko, były dyrektor nieistniejącego już Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku, prywatnie perkusista progmetalowego zespołu Bright Ophidia.

- Jesteśmy pełni energii i zmobilizowani, by działać na rzecz naszej kandydatki – zapewniał Cezary Mielko.

W sztabie roi się od doświadczonych działaczy PO. Radna powiatowa Jolanta Den i wiceprezydent Zbigniew Nikitorowicz mają odpowiadać za kontakty z samorządowcami, a radny białostocki Marcin Moskwa za kampanię billboardową. Kampanią w mediach społecznościowych pokieruje Aleksandra Warzyńska, a wydarzeniami w regionie radny wojewódzki Karol Pilecki.

Zobacz:Spotkanie z kandydatką na kandydata

Jowita Chudzik i Anna Dobrowolska odpowiadają za akcję Podlaskie dla Kidawy.

- Uruchomiliśmy skrzynki kontaktowe oraz numer telefonu dla wszystkich, którzy chcą pomoc w kampanii. Tam mogą zgłaszać się osoby, które chcą powiesić baner, rozdać ulotki, pomóc w organizowaniu spotkania z kandydatką wyliczała – wyliczała Jowita Chudzik.

Za współpracę z wolontariuszami odpowiadać będzie Dawid Tomar, bliski współpracownik posła Krzysztofa Truskolaskiego.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny