reklama

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 24 i Senatu, okręg nr 61

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Wybory do Parlamentu dla osób, których miejsce zamieszkania to obszary powiatów: bielski, hajnowski, siemiatycki, wysokomazowiecki, podobnie jak w każdym innym regionie w Polsce, to sprawdzian demokracji. Czy mieszkańcy Bielska Podlaskiego podczas wyborów parlamentarnych 2019 skorzystali ze swojego prawa głosu? Jakie sa wyniki wyborów parlamentarnych w Bielsku Podlaskim? Kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 24, a kto wybrał do Senatu z okręgu nr 61? Sprawdź, czy na liście przyszłych posłów i senatorów są twoi kandydaci.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 24

Granice tego okręgu to województwo podlaskie
Wyniki wyborów do Parlamentu są już oficjalnie znane. Podajemy je poniżej. Sprawdź, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 24. Kto będzie cię reprezentował w Parlamencie?

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Krajewski Stefan ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 439
  • Procent głosów oddanych na listę: 27,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,58%
  • Miejsce zamieszkania: Krajewo Białe
  • Zawód: politolog

2. Lech Mirosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 510
  • Procent głosów oddanych na listę: 13,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,25%
  • Miejsce zamieszkania: Laskowszczyzna
  • Zawód: historyk

3. Grochowski Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 607
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,69%
  • Miejsce zamieszkania: Grajewo
  • Zawód: ekonomista

4. Leszczyński Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 860
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,74%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechanowiec
  • Zawód: inżynier rolnictwa

5. Cieślukowski Cezary ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 242
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,81%
  • Miejsce zamieszkania: Suwałki
  • Zawód: ekonomista

6. Zawistowska Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 631
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,31%
  • Miejsce zamieszkania: Brzóski Gromki
  • Zawód: inżynier rolnictwa

7. Kulikowska Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 395
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Rostołty
  • Zawód: ekonomista

8. Płońska Wiesława Bożenna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 717
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: technik budownictwa

9. Krzyżanowska Bożena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 174
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Siemiatycze
  • Zawód: dyrektor szkoły

10. Dyjuk Bogdan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 538
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Augustów
  • Zawód: nauczyciel

11. Rafałowski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 662
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Kolno
  • Zawód: inżynier ochrony środowiska

12. Bobel Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 848
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Patoki
  • Zawód: dyrektor domu kultury

13. Magnuszewski Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 848
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Mońki
  • Zawód: inżynier rolnik

14. Koronkiewicz Andrzej Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 974
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Augustów
  • Zawód: inżynier ochrony środowiska

15. Jakubiak Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 593
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Szabły Młode
  • Zawód: nauczyciel akademicki nauki wojskowe

16. Szczygielska Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 418
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Sokółka
  • Zawód: doradca rolniczy

17. Nowak Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 430
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: doradca finansowy

18. Aleksiejczuk-Szotko Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 244
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Zabłudów - Kolonia
  • Zawód: inżynier zootechniki

19. Sawicki Sławomir ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 449
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Sokółka
  • Zawód: inżynier elektryk

20. Chołko Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 043
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Płociczno Osiedle
  • Zawód: emeryt

21. Jakacki Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 329
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Jakać Borki
  • Zawód: technik weterynarii

22. Jędzul Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 223
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Suwałki
  • Zawód: przedsiębiorca

23. Kaźmierczak Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 248
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Wasilków
  • Zawód: ekonomista

24. Zarzecki Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 314
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Żebry
  • Zawód: rolnik

25. Karczewska Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 444
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsk Podlaski
  • Zawód: specjalista do spraw marketingu i handlu

26. Rykowski Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 147
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: radca prawny

27. Przybylak Irena Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 194
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Drozdowo
  • Zawód: emerytka

28. Janowski Mikołaj ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 045
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,39%
  • Miejsce zamieszkania: Przechody
  • Zawód: inżynier rolnik

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Piontkowski Dariusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 63 878
  • Procent głosów oddanych na listę: 23,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 12,27%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: nauczyciel historii

2. Zieliński Jarosław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 40 092
  • Procent głosów oddanych na listę: 14,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,7%
  • Miejsce zamieszkania: Suwałki
  • Zawód: parlamentarzysta

3. Paszkowski Bohdan Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 442
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,05%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: radca prawny

4. Gwiazdowski Kazimierz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 101
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,71%
  • Miejsce zamieszkania: Mścichy
  • Zawód: parlamentarzysta

5. Żalek Jacek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 141
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,33%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: poseł

6. Baszko Mieczysław Kazimierz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 060
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,12%
  • Miejsce zamieszkania: Sokółka
  • Zawód: nauczyciel wychowania fizycznego

7. Kołakowski Lech Antoni ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 16 138
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,1%
  • Miejsce zamieszkania: Łomża
  • Zawód: poseł na Sejm RP

8. Krynicka Bernadeta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 328
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,79%
  • Miejsce zamieszkania: Łomża
  • Zawód: parlamentarzysta

9. Wnorowski Henryk Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 228
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,77%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne

10. Andruszkiewicz Adam ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 29 829
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,73%
  • Miejsce zamieszkania: Grajewo
  • Zawód: parlamentarzysta

11. Muzyk Agnieszka Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 580
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,07%
  • Miejsce zamieszkania: Łomża
  • Zawód: nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne

12. Siekierko Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 733
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,49%
  • Miejsce zamieszkania: Wysokie Mazowieckie
  • Zawód: radca prawny

13. Czepe Roman ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 797
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,92%
  • Miejsce zamieszkania: Łapy
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

14. Modzelewski Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 453
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Łomża
  • Zawód: pozostali wyżsi urzędnicy administracji rządowej

15. Madras Tomasz Stefan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 642
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: nauczyciel akademicki

16. Jelska-Jaroś Bożena Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 998
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,15%
  • Miejsce zamieszkania: Franckowa Buda
  • Zawód: rolnik

17. Puczyłowska Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 692
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,52%
  • Miejsce zamieszkania: Augustów
  • Zawód: nauczyciel nauczania początkowego

18. Kucharewicz Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 712
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: farmaceuta

19. Supiński Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 849
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,55%
  • Miejsce zamieszkania: Mońki
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

20. Biały Alicja ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 922
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,37%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

21. Mioduszewski Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 409
  • Procent głosów oddanych na listę: 2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,04%
  • Miejsce zamieszkania: Zambrów
  • Zawód: prezes

22. Nienałtowska Bożena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 471
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Kleosin
  • Zawód: dyrektor departamentu

23. Dziatkowski Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 725
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Filipów Czwarty
  • Zawód: rolnik

24. Łukaszewicz Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 695
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Hajnówka
  • Zawód: nauczyciel informatyki w szkole podstawowej

25. Bujno Bożena Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 061
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Perlejewo
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

26. Zduńczyk Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 520
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Miastkowo
  • Zawód: dyrektor szkoły

27. Wasilewska Izabela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 170
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Ptaki
  • Zawód: pedagog

28. Szczudło Aleksandra ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 222
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,35%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechanowiec
  • Zawód: dyrektor do spraw energetyki

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Krutul Paweł ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 455
  • Procent głosów oddanych na listę: 28,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,58%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: przedsiębiorca

2. Kusznieruk Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 293
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,59%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: inżynier automatyki

3. Rosińska Katarzyna Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 280
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,01%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: prawnik

4. Prokopiuk Seweryn ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 189
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Widowo
  • Zawód: socjolog

5. Mańczuk Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 868
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Lipsk
  • Zawód: przedsiębiorca

6. Borowik Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 400
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: przedsiębiorca

7. Rembiszewska Justyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 944
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: socjolog

8. Murawko Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 703
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Suwałki
  • Zawód: sprzedawca

9. Arasimowicz Renata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 388
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Stara Dębszczyzna
  • Zawód: technik rolnik

10. Czerniawska Izabela Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 793
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Łomża
  • Zawód: nauczyciel

11. Deoniziak Joanna Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 986
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: pedagog

12. Popławski Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 533
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: nauczyciel akademicki - nauki techniczne

13. Birgiel Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 487
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Suwałki
  • Zawód: administrator systemów komputerowych

14. Matwiejczuk Jolanta Gertruda ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 449
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: inżynier elektrotechniki

15. Śniadach Mieczysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 535
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Kolno
  • Zawód: nauczyciel historii

16. Janoszka Grzegorz Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 174
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: instruktor terapii uzależnień

17. Skowroński Adrian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 225
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

18. Mironowicz Mikołaj ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 909
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: inspektor nadzoru

19. Artysiewicz Michalina Daria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 184
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Zaścianki
  • Zawód: studentka

20. Andrukiewicz Aleksandra Julia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 367
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: filolog języka nowożytnego

21. Krawczyk Anna Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 223
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Olszanka
  • Zawód: technik rolnik

22. Janicki Dariusz Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 289
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Łomża
  • Zawód: lekarz chirurg

23. Osiejewski Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 69
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: filolog języka nowożytnego

24. Wysocka Kamila Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 287
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

25. Jasionek Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 184
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Bolcie
  • Zawód: plastyk dekorator

26. Drobek Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 161
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Szepietowo-Wawrzyńce
  • Zawód: informatyk

27. Sielawa Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 326
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: prawnik

28. Koronkiewicz Wojciech Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 641
  • Procent głosów oddanych na listę: 16,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,47%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: dziennikarz

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Winnicki Robert Artur ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 22 639
  • Procent głosów oddanych na listę: 62,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,35%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: publicysta

2. Kiełczewski Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 772
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Grajewo
  • Zawód: inżynier mechanik

3. Krasowski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 723
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,33%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: prawnik

4. Nicewicz Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 971
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Knyszewicze
  • Zawód: rolnik

5. Majewska Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 915
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: nauczyciel języka obcego

6. Jabłoński Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 809
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Sobótka
  • Zawód: technik rolnik

7. Gontarska Marzanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 508
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Grajewo
  • Zawód: kosmetyczka

8. Bielawski Wiesław Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 262
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Jurowce
  • Zawód: przedsiębiorca

9. Daniluk Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 580
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: referent do spraw usług

10. Kołosowska Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 317
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: sprzedawca

11. Dziedzic Zenon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 365
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Suwałki
  • Zawód: socjolog

12. Prokopowicz Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 376
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Kąty
  • Zawód: przedsiębiorca

13. Kołakowski Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 510
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: prawnik

14. Zajko Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 565
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: pracownik administracji

15. Rokicki Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 287
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: programista

16. Iwanowska Adrianna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 190
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: pracownik fundacji

17. Wais Michał Eugeniusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 135
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: fizyk

18. Grabowska Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 287
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wasilków
  • Zawód: pracownik biurowy

19. Sadowski Jakub Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 283
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Supraśl
  • Zawód: sprzedawca

20. Baranowski Hubert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 336
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: student

21. Przanowska Izabela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 141
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Nurzec-Stacja
  • Zawód: kosmetolog

22. Lewoniewski Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 150
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Sobolewo
  • Zawód: radiolog

23. Prokopowicz Anna Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 212
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: ekonomista

24. Karwowski Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 276
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Tyszki-Wądołowo
  • Zawód: specjalista ds. sprzedaży

25. Jędrzejewski Andrzej Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 110
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: architekt

26. Kossakowski Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 390
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: inżynier BHP

27. Zaborowska Karina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 195
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Podkamionka
  • Zawód: ekonomista

28. Stypka Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 903
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Tyszkiewicz Robert ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 17 185
  • Procent głosów oddanych na listę: 15,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,3%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: wydawca

2. Truskolaski Krzysztof ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 37 273
  • Procent głosów oddanych na listę: 34,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,16%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: ekonomista

3. Kamińska Bożena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 11 312
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,17%
  • Miejsce zamieszkania: Suwałki
  • Zawód: ekonomista

4. Borysewicz Maciej Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 104
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,17%
  • Miejsce zamieszkania: Łomża
  • Zawód: prawnik

5. Czykwin Eugeniusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 083
  • Procent głosów oddanych na listę: 12,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,71%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: dziennikarz

6. Den Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 780
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,11%
  • Miejsce zamieszkania: Czarna Białostocka
  • Zawód: leśnik

7. Bil-Jaruzelski Krzysztof Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 781
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: prawnik

8. Cieślik Leszek Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 744
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Augustów
  • Zawód: radca prawny

9. Ławrowska Joanna Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 422
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: adwokat

10. Nowak Tadeusz Zenon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 334
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Łomża
  • Zawód: nauczyciel akademicki

11. Zwolińska Bożena Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 562
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsk Podlaski
  • Zawód: samorządowiec

12. Piorunek Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 160
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Łomża
  • Zawód: radca prawny

13. Gutowski Mateusz Damian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 488
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Białowieża
  • Zawód: pedagog

14. Raś Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 815
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Mońki
  • Zawód: zootechnik

15. Roszkowska Halina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 427
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Osipy Lepertowizna
  • Zawód: nauczyciel języka polskiego

16. Żero Franciszek Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 357
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Siemiatycze
  • Zawód: pracownik administracyjny

17. Doliwa Stanisław Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 603
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Grajewo
  • Zawód: nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

18. Sasinowska Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 288
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Krajewo Borowe
  • Zawód: monter

19. Karaszewska Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 324
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Suwałki
  • Zawód: pedagog

20. Samul Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 217
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kolno
  • Zawód: lekarz weterynarz

21. Pyrko Paulina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 206
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Grabówka
  • Zawód: pracownik administracyjny

22. Talkowski Bronisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 154
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kruszyniany
  • Zawód: emeryt

23. Szczygieł-Rogowska Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 256
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: historyk

24. Targoński Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 253
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: informatyk

25. Łepkowska-Gołaś Alicja ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 181
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Łomża
  • Zawód: urzędnik

26. Karczewska Wioletta Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 130
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: nauczyciel języka obcego

27. Malinowska Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 260
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Fasty
  • Zawód: pracownik administracyjny

28. Cimoszewicz Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 828
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,31%
  • Miejsce zamieszkania: Knyszyn
  • Zawód: przedsiębiorca

Lista kandydatów nr 7: KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

1. Basiewicz Mirosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 333
  • Procent głosów oddanych na listę: 18,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Słobódka
  • Zawód: technik rolnik

2. Kochanowski Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 193
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Grajewo
  • Zawód: inżynier pożarnictwa

3. Buchowska Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 153
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Radziucie
  • Zawód: inżynier rolnictwa

4. Szklarzewski Karol ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 54
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Szczuczyn
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

5. Bobrowska Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 120
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Suwałki
  • Zawód: ogrodnik

6. Kalińska Paula ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 95
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Czarna Wieś
  • Zawód: inżynier architektury wnętrz i krajobrazu

7. Fiertek Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 64
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Łomża
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

8. Bołtruczyk Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 70
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: kierowca

9. Kosmowska Edyta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 61
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Stawiane
  • Zawód: pedagog

10. Osiecki Zygmunt ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 52
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Słobódka
  • Zawód: teolog

11. Flis Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 70
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Rutka-Tartak
  • Zawód: teolog

12. Ławrynowicz Eugeniusz Zdzisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 35
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Augustów
  • Zawód: przedsiębiorca

13. Gwiazda Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 138
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Grajewo
  • Zawód: ekonomista

14. Bzura Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 35
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Niedźwiedzkie
  • Zawód: inżynier rolnictwa

15. Kozikowska Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 62
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Popowo
  • Zawód: technik architektury krajobrazu

16. Flis Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 23
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Rutka-Tartak
  • Zawód: kierowca

17. Bołtruczyk-Kasabuła Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 48
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: specjalista zdrowia publicznego

18. Krasowski Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 74
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Wysokie Mazowieckie
  • Zawód: technik mechanik

19. Puchnowski Zbigniew Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 95
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Augustów
  • Zawód: jachtowy kapitan żeglugi wielkiej

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. Dymko Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 946
  • Procent głosów oddanych na listę: 23,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: przedsiębiorca

2. Prosiński Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 299
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Łomża
  • Zawód: menadżer

3. Maksimiuk Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 200
  • Procent głosów oddanych na listę: 5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: politolog

4. Piwnik Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 266
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Zaścianki
  • Zawód: nauczyciel biologii

5. Jakimiuk Dawid ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 167
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsk Podlaski
  • Zawód: przedsiębiorca

6. Haraburda Katarzyna Sylwia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 182
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Augustów
  • Zawód: sprzedawca

7. Kubiak Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 144
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

8. Strociak Halina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 96
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Sochonie
  • Zawód: technik budowlany

9. Koniuch Izabela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 127
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: sprzedawca

10. Bailey Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 92
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Wasilków
  • Zawód: pośrednik w obrocie nieruchomościami

11. Wojno Sylwester ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 144
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Szepietowo
  • Zawód: rolnik

12. Kapłanow Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 49
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Augustów
  • Zawód: operator kontroli bezpieczeństwa

13. Poniatowska Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 165
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechanowiec
  • Zawód: menadżer gastronomii

14. Nysztor Justyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 51
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kostry-Noski
  • Zawód: przedsiębiorca

15. Kuźnicka Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 113
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Choroszcz
  • Zawód: statystyk medyczny

16. Mazur Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 170
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Szepietowo
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

17. Kalicki Adrian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 72
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Szepietowo
  • Zawód: nauczyciel wychowania fizycznego

18. Kubiak-Babińska Joanna Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 76
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: nauczyciel wychowania fizycznego

19. Naumiuk Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 47
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kaniuki
  • Zawód: rolnik

20. Bagiński Krzysztof Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 95
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lubin
  • Zawód: informatyk

21. Kaliska Kamila Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 37
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Lubin
  • Zawód: pracownik obsługi biurowej

22. Kochowicz Krzysztof Longin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 15
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Lubin
  • Zawód: projektant grafiki

23. Kania Kazimierz Edward ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 23
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Lubin
  • Zawód: technik mechanik

24. Kalicińska Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 39
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Żabice
  • Zawód: pracownik administracyjny

25. Szwiec Bogumiła Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 24
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Lubin
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

26. Grabka-Levin Kamila Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 38
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Ścinawa
  • Zawód: pracownik obsługi biurowej

27. Wasilewski Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 324
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Brańsk
  • Zawód: radca prawny

Lista kandydatów nr 9: KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA

1. Sawicki Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 943
  • Procent głosów oddanych na listę: 41,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: przedsiębiorca

2. Sikorski Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 165
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Modzele-Górki
  • Zawód: rolnik

3. Koniuch Bogusław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 99
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: technik cyfrowych procesów graficznych

4. Jankowska Edyta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 199
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Sidory
  • Zawód: fryzjer

5. Daniłowski Igor ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 80
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Łomża
  • Zawód: doradca finansowy

6. Bobik Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 125
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Toporki
  • Zawód: księgowa

7. Kosacka Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 69
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Sokółka
  • Zawód: socjolog

8. Rogowska Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 81
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lewickie Stacja
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

9. Kosno Rafał Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 53
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: przewodnik turystyczny

10. Nietupski Cezary ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 54
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: automatyk

11. Choruża Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 46
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: ekonomista

12. Pawłowski Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 51
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

13. Grycuk Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 62
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: monter

14. Kamieńska Justyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 119
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Narew
  • Zawód: przedszkolanka

15. Czapiewski Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 126
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Zawód: technik informatyk

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 61

Granice tego okręgu to obszary powiatów

  • bielski,
  • hajnowski,
  • siemiatycki,
  • wysokomazowiecki.

Znamy już wyniki wyborów parlamentarnych 2019! Zobacz, kto dostał się do Senatu z okręgu nr 61. Zobacz, kto będzie cię niebawem reprezentował w Senacie.

Bogucki Jacek ✔️

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 48 257
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 56,53%
  • Miejsce zamieszkania: Siennica-Lipusy
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: parlamentarzysta

Łukaszuk Igor ❌

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 32 059
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 37,56%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsk Podlaski
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: dyrektor szkoły

Skirgiełło Aldona Anna ❌

KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 5 048
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,91%
  • Miejsce zamieszkania: Stołbce
  • Partia: Samoobrona
  • Zawód: rolnik

Dowiedz się więcej

Zima 30-lecia w Polsce, zasypie nas śnieg

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3