Co zyskamy  dzięki RODO? Jaka powinna być współczesna rada nadzorcza? Digital or die czyli co czeka firmy w Polsce 2020? Dokąd wiodą makrotrendy: czy czekają nas szachy globalizacji, poker dezintegracji czy bilard kiepskich graczy? To tylko niektóre z tematów, jakie pojawią się w prelekcjach i debatach podczas VIII Konferencji Interim Management.

Wydarzenie adresowane jest do najwyższej kadry managerskiej; Prezesów, Dyrektorów, Członków Zarządów i Rad Nadzorczych, Właścicieli Firm. 

Konferencja odbędzie się 7. grudnia br w Warsaw Spire. Jej organizatorem jest Stowarzyszenie Interim Managers. Szczegółowe informacje i rejestracja na stronie: http://www.viii.konferencjaim.org.pl

Swój udział wśród prelegentów potwierdzili już m.in.

Prof. Krzysztof Obłój, Kierownik Katedry Strategii w Akademii Leona Koźmińskiego, Magdalena Dziewguć, Head of Google for Work, Tomasz Budziak, Wiceprezes Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, Magdalena Chudzikiewcz, Członek Zarządu Polska Press,  Krzysztof Krystowski, wiceprezes Leonardo Helicopters, Monika Nachyła, Parter w Abris Capital Partners i wielu innych znakomitych mówców. 

Celem konferencji jest prezentacja nowoczesnych narzędzi i rozwiązań zarządczych, po które coraz chętniej sięgają przedsiębiorstwa w dobie gospodarki 4.0. Program konferencji przygotowany został w oparciu o badanie rynku, które przeprowadzone zostało wśród najwyższej kadry zarządczej. Dlatego nie zabraknie w nim aktualnych tematów z obszaru ochrony danych osobowych, dyskusji nt. roli rad nadzorczych we współczesnej organizacji, oczekiwanej ustawy o zarządzie sukcesyjnym czy nowych możliwości sanacji firmy wg znowelizowanej ustawy o restrukturyzacji. Będą inspirujące studia przypadków ze zrealizowanych projektów, m.in. na rynku start-upów.

To warto wiedzieć! Po prostu KLIKNIJ i przeczytaj!

Od poniedziałku 13 listopada ostrzejsze przepisy na zwlekających z zapłatą za czynsz czy rachunek telefoniczny