W sobotę rano autobusy zmieniają trasy. W centrum targi i wyścig kolarski.

(DOR)
W sobotę rano autobusy zmieniają trasy
W sobotę rano autobusy zmieniają trasy Fot. Archiwum
W sobotę, 11 września od godziny 6 do niedzieli 12 września do godziny 21 ulica Sienkiewicza na odcinku od ul. Rynek Kościuszki do ul. Białówny zostanie zamknięta dla ruchu drogowego. Autobusy zmieniają trasy. W niedzielę też będą objazdy.

Od godz. 6 11 września do godz. 6 dnia 12 września autobusy będą jeździły trasami zastępczymi:

linie 3, 6, 8, 16, 17, 19 i 26 od strony al. Piłsudskiego z przystanku Sienkiewicza/Białówny pojadą przez: ul. Białówny, Malmeda, Liniarskiego, Plac Uniwersytecki, ul. Skłodowskiej-Curie i dalej stałymi trasami.
linie 3, 6, 16, 17 i 26 od strony ul. Legionowej pojadą przez: ul. Skłodowskiej-Curie, Plac Uniwersytecki, ul. Liniarskiego, Malmeda, al. Piłsu dskiego i dalej stałymi trasami.
linia 13 w obu kierunkach pojedzie przez al. Piłsudskiego;
linia 102 w obu kierunkach pojedzie przez: ul. Sienkiewicza, al. Piłsudskiego, ul. Legionową, Skłodowskiej-Curie na Plac Uniwersytecki.
linia 104 w kierunku Rynku Kościuszki z ul. Legionowej pojedzie przez: Plac Jana Pawła II, zawróci na rondzie Lussy i wróci na swoją stałą trasę.

Dodatkowo w dniu 12 września br. w godzinach 6 - 21 w związku z zamknięciem ulicy Sienkiewicza na odcinku od ul. Rynek Kościuszki do al. Piłsudskiego oraz ul. Traugutta, Kapralskiej i Raginisa (zamknięcie jednego pasa ruchu) autobusy pojadą objazdem:

li nie 3, 6, 8, 16, 17, 19 i 26 od strony al. Piłsudskiego pojadą przez: al. Piłsudskiego, Częstochowska, Lipowa, Liniarskiego, pl. Uniwersytecki, Skłodowskiej-Curie i dalej stałą trasą.
Dodatkowo autobusy linii 3 ze względu na zmianę organizacji ruchu na ul. Raginisa w godz. 10.00 - 21.00 od strony ul. Niemeńskiej pojadą ulicami: Raginisa, Kolbego, Wysockiego, Wasilkowską, Sienkiewicza, al. Piłsudskiego, Częstochowska, Lipowa, Liniarskiego, pl. Uniwersytecki, Skłodowskiej-Curie i dalej stałą trasą.
linie 3, 6, 16, 17 i 26 od strony ul. Legionowej pojadą ulicami: Skłodowskiej-Curie, pl. Uniwersytecki, Liniarskiego, Malmeda, al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.
linie 2, 5, 21 od strony ronda Lussy pojadą przez: al. Piłsudskiego, Częstochowska, Lipowa i dalej stałą trasą.
linia 4 od strony ul. Mickiewicza pojedzie przez: al. Piłsudskiego, Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.
linia 13 w kierunku os. Dojlidy pojedzie ulicami: Sienkiewicza, al. Piłsudskiego, Częstochowska, Lipowa, Malmeda, al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.
linia 13 w kierunku miejscowości Ciasne pojedzie ulicami: Branickiego, al. Piłsudskiego, Sienkiewicza i dalej stałą trasą.
linia 14 od strony wiaduktu Dąbrowskiego pojedzie ulicami: al. Piłsudskiego do ronda Lussy, w przeciwnym kierunku po jedzie ulicami: Piłsudskiego, Częstochowska, Lipowa i dalej stałą trasą.
linia 18 w kierunku osiedla TBS pojedzie ulicami: 27 Lipca do ul. Sienkiewicza i dalej stałą trasą, w kierunku Chełmońskiego bez zmian.
linia 102 w kierunku pl. Uniwersyteckiego pojedzie przez: al. Piłsudskiego, Częstochowska, Lipowa, Liniarskiego, pl. Uniwersytecki. W przeciwnym kierunku ulicami: pl. Uniwersytecki, Skłodowskiej-Curie, Legionowa, pl. Jana Pawła II do ronda Lussy, al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.
linia 104 w kierunku Rynku Kościuszki z ul. Legionowej pojedzie przez: pl. Jana Pawła II, zawróci na rondzie Lussy i wróci na swoją stałą trasę.

Na trasach tymczasowych obowiązują istniejące przystanki.

Czytaj e-wydanie »

Wideo

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

J
Jacenty
Kolejny raz mieszkańcy dużego miasta muszą cierpieć bo nawiedziny dr hab. Tadeusz Truskolaski Prezydent Miasta z woli koboli JAGI urzadza sobie imprezkę promocyjną. Popędzcie tego człowieczka-najwyższy czas.!!!!!

Mam pytanie zakompleksiony prawiczku w średnim wieku....czy twoi rodzice to rodzeństwo?
G
GOŚCIU

Kolejny raz mieszkańcy dużego miasta muszą cierpieć bo nawiedziny dr hab. Tadeusz Truskolaski Prezydent Miasta z woli koboli JAGI urzadza sobie imprezkę promocyjną. Popędzcie tego człowieczka-najwyższy czas.!!!!!

Dodaj ogłoszenie