Turniej Żubra – Ogólnopolskie Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w piłce nożnej

Akcja specjalna Turniej Żubra
Już w najbliższą niedzielę 20 czerwca na obiekcie MOSP Białystok przy ul. Świętokrzyskiej 15 odbędzie się druga edycja Turnieju Żubra – czyli Ogólnopolskie Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w piłce nożnej dzieci do lat 12.

Imprezie towarzyszyć będzie „Sportowy Piknik Wolności” z masą atrakcji dla dzieci oraz ich rodziców. Nie obejdzie się bez konkursów z nagrodami i piłkarskich. Każdy znajdzie coś dla siebie i z pewnością nie będzie się nudził. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają pakiet startowy z poczęstunkiem oraz pamiątkowym medalem.

*

„Chcemy stworzyć możliwość rywalizacji na boisku dzieciom które w dobie wychodzenia z pandemii koronawirusa mają utrudnioną możliwość uprawiania sportu. Piłka nożna wydaje się być do tego najlepszą dyscypliną z racji jej popularności oraz dostępności – mówią organizatorzy imprezy”.

Zapisy nadal trwają. Zgłoszeń można dokonywać na stronie www.aktywnidlkapolski.pl gdzie znajdują się także wszystkie informacje oraz regulaminy.

*

Organizatorem Turnieju Żubra jest Fundacja Aktywni dla Polski. Impreza jest organizowana przy wykorzystaniu środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Dodaj ogłoszenie