Tur MOSiR Bielsk Podlaski – Włókniarz Białystok 2:1 (zdjęcia)

(jan)
Tur MOSiR Bielsk Podlaski – Włókniarz Białystok 2:1
Tur MOSiR Bielsk Podlaski – Włókniarz Białystok 2:1 Krzysztof Jankowski
Piłkarki Tura MOSiR-u Bielsk Podlaski wygrały 2:1 trzecioligowy mecz z Włókniarzem Białystok. Tym samym bielszczanki utrzymały prowadzenie w tabeli.

Sobotni mecz Tur zaczął wyśmienicie. Już w 3 minucie Sylwia Markowska wykonywała rzut rożny, piłka trafiła do Anny Klimczuk, a ta dograła Julicie Dmitruk. Prawa pomocniczka mocno kopnęła na bramkę i pokonała Magdalenę Kosowską. Jednak w 26. minucie było już 1:1 po tym, jak bielszczanki nie upilnowały świetnej trzynastolatki w ataku Włókniarza Urszuli Onoszko, która wpadła w pole karne i wyrównała strzelając obok utalentowanej Gabrieli Niczyporuk. Po kolejnej minucie gospodynie odgryzły się rywalkom. Aleksandra Burak wywalczyła piłkę, wyłożyła ją Karolinie Sośnie, a ta pokonała Kosowską ustalając tym samym wynik meczu.