Tur II Bielsk Podlaski - Korona Dobrzyniewo 0:0 (zdjęcia)

(jan)
Tur II Bielsk Podlaski – Korona Dobrzyniewo 0:0
Tur II Bielsk Podlaski – Korona Dobrzyniewo 0:0 Krzysztof Jankowski
Udostępnij:
W prawdziwie letnim słońcu mogli się wygrzać w niedzielne popołudnie kibice, którzy przybyli na stadion w Pilikach, by obserwować grę rezerw Tura. Mieli na to sporo czasu, bo z boiska wiało nudą, a w całym spotkaniu nie padła żadna bramka.

Gospodarze wyszli na to spotkanie w mocnym zestawieniu, z kilkoma zawodnikami pierwszego zespołu w składzie. Najgroźniejszy pod bramką Korony był Daniel Daniłowski, który starał się z każdej pozycji oddawać strzały. Niestety, piłka po nich najczęściej minimalnie mijała bramkę rywali. W 20. minucie sam na sam z bramkarzem był też Mateusz Pradyszczuk, ale zabrakło mu skuteczności.

Najbliżej zdobycia bramki Tur był chwilę po przerwie, kiedy po rzucie rożnym piłka nadleciała do Joachima Witoszki, a ten efektowną przewrotkę posłał ją w poprzeczkę. Później Daniłowski i Witoszko musieli opuścić boisko, bo dwa dni wcześniej grali w czwartoligowym zespole Tura, a zgodnie z przepisami jeden zawodnik nie może rozegrać więcej niż 90 minut w tej samej kolejce w pierwszej drużynie i zespole rezerw. Od tego momentu grę Tura próbował napędzać Kamil Hryniewicki, ale porządnej okazji strzeleckiej gospodarze już nie stworzyli i mecz zakończył się remisem 0:0.

Tur II Bielsk Podlaski - Korona Dobrzyniewo 0:0

Tur II: Osmulski - Szklarz, Chilkiewicz, Bierżyn, R. Pawluczuk - Witoszko (82’ Niczyporuk), Polubiatko, Hryniewicki, Karanowski - Pradyszczuk (90’+1 Olszewski), Daniłowski (59’ M. Gul).