Tur Bielsk Podlaski – KS Michałowo 1:1 (zdjęcia)

(jan)
Tur Bielsk Podlaski – KS Michałowo 1:1
Tur Bielsk Podlaski – KS Michałowo 1:1 Krzysztof Jankowski
Potknięcia Wissy nie wykorzystał Tur. Niedzielny mecz w Bielsku Podlaskim z Michałowem zakończył się remisem 1:1.

W bramce gości doskonale spisywał się doświadczony Robert Kucharczyk, który bronił kolejne strzały bielszczan. Dopiero w 38. minucie Piotr Kosiński wyskoczył najwyżej do piłki dośrodkowanej z rzutu rożnego przez swojego brata Andrzeja i mocną główką wpakował ją do siatki. Co prawda Kucharczyk przekonywał jeszcze sędziów, że piłkę w porę złapał, ale arbitrzy uznali, że futbolówka wcześniej przekroczyła linię bramkową.

Drużyna z Michałowa groźnie kontratakowała, głównie za sprawą wszędobylskiego Macieja Kondrackiego. Wyrównanie przyniosła jej jednak indywidualna akcja Dawida Charkiewicza, który naciskany przez obrońców i bramkarza Tura upadł w polu karnym. Jedenastkę na gola zamienił Kamil Tomczyk.

W końcówce obie drużyny mogły jeszcze przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, a najbliższy strzelenia gola był Tur w 84. minucie, po akcji dwóch swoich rezerwowych. Mateusz Jakubowski przedryblował kilku rywali i wyłożył piłkę Łukaszowi Pawluczukowi dwa metry przed pustą bramką. Napastnikowi Tura udało się jednak tak wyborną sytuację zmarnować…

Bielsk Podlaski, 9.04.2017 – IV liga
Tur Bielsk Podlaski – KS Michałowo 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 – 38’ P. Kosiński (gł., as. A. Kosiński), 1:1 – 71’ Tomczyk (karny).
Żółte kartki: Popiołek, Koźlik, Daniłowski, Jakubowski (Tur); D. Doroszko, Tchórznicki (Michałowo).