Tur Bielsk Podlaski – Cresovia Siemiatycze 2:0 (zdjęcia)

Krzysztof Jankowski
Tur Bielsk Podlaski – Cresovia Siemiatycze 2:0
Tur Bielsk Podlaski – Cresovia Siemiatycze 2:0 Krzysztof Jankowski
Bez większych emocji obyło się w sobotnim meczu Tura z Cresovią Siemiatycze, gdzie górą byli gospodarze, którzy zwyciężyli 2:0.

Pierwszego gola zdobył technicznym uderzeniem w okienko Karol Car w 16. minucie. Tuż pod koniec pierwszej połowy meczu Karol Kosiński trafił z rzutu wolnego w poprzeczkę bramki Rafała Karolczuka, a dobitka Michała Walczuka minęła słupek.

Na początku drugiej połowy siemiatyczanie odgryźli się solową akcją Białorusina Pawła Łazarewicza, który strzelił tuż nad poprzeczką. Potem znowu do ataku ruszyli gospodarze i w 86. minucie podwyższyli prowadzenie. Karol Kosiński dośrodkował w pole karne, tam bramkarz nie opanował piłki, a nadbiegający Łukasz Pawluczuk skierował ją do siatki.