Trener Adrian Siemieniec po meczu z Koroną: Zabrakło bramki na 2:0

Trener Jagiellonii Adrian Siemieniec
Trener Jagiellonii Adrian Siemieniec jagiellonia.pl
Trener Adrian Siemieniec był bliski przełamania z Jagiellonią wyjazdowej niemocy. Do wygrania spotkania zabrakło 11 minut. Żółto-Czerwoni przegrali z Koroną Kielce 1:2, tracąc drugiego gola w piątej minucie doliczonego czasu gry.

Trener Jagiellonii Adrian Siemieniec po meczu z Koroną Kielce i porażce 1:2, tak jak wszyscy, nie krył rozczarowania mówiąc na pomeczowej konferencji prasowej: To rozczarowujący wynik, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę okoliczności. Gdy traci się decydującego gola w końcówce, nie może być inaczej. Uważam, że w pierwszej połowie byliśmy dobrze zorganizowaną i groźną drużyną. Początek drugiej połowy nie był najlepszy w naszym wykonaniu, ale później poprzez stwarzane sytuacje wróciliśmy do gry. Zabrakło drugiej bramki, która uspokoiłaby nasze poczynania. Korona była coraz groźniejsza, głównie poprzez dośrodkowania. Gratuluję trenerowi Kuzerze zwycięstwa, a my nie możemy długo rozpamiętywać tego spotkania. Chcemy jak najszybciej wrócić na zwycięską ścieżkę. Musimy być konsekwentni w swojej grze i zachować spokój. Chcemy iść w stronę, która poprawia jakość naszej gry w obronie i w ataku. Zostało 18 punktów do zdobycia i musimy zrobić wszystko, by grać o pełną pulę.