td
Tottenham - Bayern 2:7. Zobacz bramki Youtube [Gole, Skrót meczów Liga Mistrzów, Twitter, WIDEO] East News
To był prawdziwy festiwal strzelecki w Londynie. Bayern Monachium rozgromił Tottenham Hotspur, wygrywając na jego stadionie 7:2. To był popis Serge Gnabry'ego, zdobywcy czterech goli. Dwa dołożył Robert Lewandowski, a jednego Joshua Kimmich.

Tottenham - Bayern 2:7. Zobacz bramki Youtube [Gole, Skrót meczów Liga Mistrzów, Twitter]

Tego się nikt nie spodziewał. Finalista Ligi Mistrzów z poprzedniego sezonu został upokorzony na własnym boisku przez Bayern Monachium, przegrywając 2:7.

Bohaterem meczu był niemiecki piłkarz pochodzenia ivoryjskiego - Serge Gnabry, który po przerwie zdobył aż cztery bramki. Co ciekawe, Gnabry triumfalnie wrócił do północnego Londynu, bowiem wcześniej występował w Arsenalu Londyn, który jednak bez żalu się go pozbył.

Liga Mistrzów. Tottenham Hotspur - Bayern Monachium. Transmisja TV i online w internecie, stream live. Gdzie obejrzeć za darmo? [01.10.2019]

Zanim jednak Gnabry rozpoczął swój festiwal strzelecki, to w pierwszej połowie spotkanie było wyrównane.

Tottenham - Bayern 2:7. Skrót meczu Youtube, Twitter

To gospodarze objęli prowadzenie po golu Sona. Na te trafienie szybko odpowiedział Kimmich, a tuż przed przerwą na prowadzenie gości wyprowadził Robert Lewandowski, popisując się fantastycznym trafieniem.

Liga Mistrzów. Pięciu Polaków ruszy na Europę. Bayern powalczy w Londynie z Kogutami

Tottenham - Bayern 2:7. Gole z meczu [Youtube, Twitter, Highlights]

W drugiej połowie Bawarczycy rozpoczęli swój show. Cztery gole dołożył Gnabry - jednego dodał Lewandowski. Na te trafienia miejscowi odpowiedzieli tylko golem Harry'ego Kane'a z rzutu karnnego.

Tottenham - Bayern 2:7. Bramki z meczu na Youtube, Robert Lewandowski