Tottenham - Barcelona 2:4 Wszystkie bramki [Youtube, Twitter] 03.10.2018 Skrót meczu, gole, sytuacje [WIDEO]

(mac)
Tottenham - Barcelona 2:3 Wszystkie bramki [Youtube, Twitter] 03.10.2018 Skrót meczu, gole, sytuacje [WIDEO] Twitter
Liga Mistrzów 2018. Mecz Tottenham - Barcelona 2:4. Zobacz wszystkie bramki spotkania, skrót meczu i najciekawsze sytuacje. Gole obejrzeć można na Youtube i Twitterze.

Spotkanie 2. rundy fazy grupowej Ligi Mistrzów 2018/2019 pomiędzy Tottenhamem Hotspur i FC Barceloną zakończyło się wynikiem 2:3 na korzyść Katalończyków. Zobacz, jak przebiegał mecz - wszystkie bramki i skrót oglądać można w internecie na Youtube.

Tottenham - Barcelona 2:4 Wszystkie bramki Youtube online 03.10.2018 Skrót meczu, gole, sytuacje [WIDEO]

Faworytem spotkania była Barcelona, której faktycznie udało się zdominować drużynę z Anglii. Barcelona 1:0 prowadziła już od 2. minuty meczu, a w 28. podwyższyła na 2:0. W drugiej połowie bramkę kontaktową strzelił Harry Kane, jednak kilka minut potem na 3:1 podwyższył Lionell Messi.

W 66. minucie przewagę Barcy na 2:3 zmniejszył Erik Lamela, dając gospodarzom nadzieję przynajmniej na remis. Jednak gwóźdź do trumny Spurs ponownie przybił Messi, strzelając na 4:2.

Tottenham - Barcelona 2:4 Wszystkie bramki online 03.10.2018 [Twitter, Youtube] Skrót meczu, gole Messiego

Rakitić przed hitem LM: Nie lubię Llorisa, bo jest Francuzem i wygrał w finale MŚ