Olimpia Zambrów i MKS Ruch Wysokie Mazowieckie awansował do półfinału Totolotek Regionalnego Pucharu Polski Wojciech Wojtkielewicz
Olimpia Zambrów dopiero po rzutach karnych 4:3, przy zapadających już ciemnościach, pokonała Wissę Szczuczyn. Po 90 minutach i dogrywce był remis 2:2 Natomiast MKS Ruch Wysokie Mazowieckie pewnie pokonał Sokoła Sokółka 7:1.

Spotkania trzecioligowców z czwartoligowcami wypadły na korzyść zespołów grających o klasę wyżej. Jednak, jak w przypadku konfrontacji MKS Ruch Wysokie Mazowieckie z Sokołem 1946 Sokółka, przypominającej spacerek dla trzecioligowca z Wysokiego Mazowieckiego, tak dla Olimpii Zambrów mecz z czwartoligowcem ze Szczuczyna był prawdziwym thrillerem.
MKS Ruch Wysokie Mazowieckie już do przerwy prowadził w Sokółce z miejscowym Sokołem 3:0. Gospodarze w dodatku nie wystąpili w swoim optymalnym składzie z powodu nadmiaru żółtych kartek niektórych piłkarzy i nie byli w stanie nawiązać wyrównanej gry. Tuż po przerwie, co prawda zdobyli bramkę, ale szybko kolejne gole strzelali rywale, którzy ostatecznie wygrali aż 7:1.
Mecz Wissy Szczuczyn z Olimpią Zambrów rozegrany został na Stadionie Miejskim w Łomży. Wissa zagrała dobre spotkanie i mocno postawiła się faworytom z Zambrowa. W 24 minucie szczuczynianie objęli prowadzenie po bramce Mariusza Łapińskiego. Tuż przed przerwą wyrównał wynik Paweł Tomkiewicz. W 51 minucie Bartosz Ciborowski wyprowadził Olimpię na prowadzenie, ale szybko swojego drugiego gola strzelił Łapiński i był remis 2:2. Takim wynikiem zakończył się mecz po 90 minutach. Także dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. I o wszystkim musiały zadecydować rzuty karne. W konkursie jedenastek lepszymi byli trzecioligowcy z Zambrowa. Tomkiewicz, Paczkowski, Głowicki i Malinowski pokonali bramkarza Wissy i Olimpia ostatecznie w karnych pokonała Wissę 4:3.

Wissa Szczuczyn - Olimpia Zambrów 3:4 w karnych 2:2 (2:2, 1:1)
Bramki: 1:0 Mariusz Łapiński 24, 1:1 Paweł Tomkiewicz 45, 1:2 Bartosz Ciborowski 51, 2:2 Mariusz Łapiński 60.
Wissa: Dawid Jabłoński - Kamil Bargielski (46. Łukasz Tercjak, 115. Piotr Wyszyński), Konrad Kamieniowski, Paweł Wasiulewski, Jakub Jóźwik (98 Gabriel Krupiński), Artur Trzaska, Dariusz Korytkowski, Mariusz Łapiński, Karol Buzun, Damian Toczydłowski, Mateusz Zambrowski.
Olimpia: Konrad Piskorz - Adam Radecki, Marcin Paczkowski, Mateusz Maliszewski, Bartosz Ciborowski (67. Przemysław Jastrzębski), Mateusz Ostaszewski (115. Kacper Głowicki), Patryk Malinowski, Shun Shibata, Dawid Pietkiewicz (55. Michał Steć), Kamil Zalewski, Paweł Tomkiewicz.
Sokół 1946 Sokółka - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 1:7 (0:3)
Bramki: 0:1 Karol Mackiewicz 18, 0:2 Kamil Jackiewicz 31, 0:3 Michał Grochowski 32, 1:3 Michał Łabieniec 49, 1:4 Radosław Kabelis samobójcza 58, 1:5 Maciej Kozłowski 68, 1:6 Kamil Jackiewicz 75, 1:7 Maciej Kozłowski 86.
Ruch: Osuch - Porębski, Stankiewicz, Kujawa (46 Kozłowski), Kuriata, Hryszko (80 Walendziewski), Samluk (46 Jurczak), Domański, Mackiewicz, Jackiewicz (76 Szyszko), Grochowski.