To nie jest pierwsza przygoda sióstr z Top Model. Pięć lat temu Angel jako pierwsza Polka dostała się do Top Model Worldwide! Pozostałe siostry natomiast były uczestniczkami wcześniejszej edycji. Tym razem wspólnie postarają się zawojować światem polskiego modelingu.

Zobacz galerię

Siostry Oliferuk podbijają Los Angeles. Siostry z Podlasia w finale amerykańskiego Top Model. Wspiera je Jennifer Lopez [ZDJĘCIA]

To już siódma edycja Top Model. Tym razem przeszła prawdziwą rewolucję. Wiek, waga i wzrost przestały mieć znaczenie. Ważna jest osobowość, charyzma i determinacja. W związku z tym zgłosiła się rekordowa ilość kandydatów.

Zobacz także: Wielka moda w Białymstoku. Zobacz pokazy!

Anna, Violet i Angel od zawsze marzyły o karierze modelek. Jednak w Polsce w tamtym okresie nie miały zbyt wielu możliwości. Dlatego siostry Oliferuk opuściły więc rodzinny Bielsk Podlaski i wyjechały do USA. Tam ich kariera nabrała prawdziwego tempa!

Teraz siostry Oliferuk nie tylko są modelkami, ale także prowadzą własny biznes związany z medycyną. Dodatkowo Violet Oliferuk oprócz modelingu, ma drugą, wielką pasję- śpiew. Swój wokal ćwiczy u Steva Mackeya, z którego usług korzysta sama Jennifer Lopez.

Marcin Tyszka: W nowym sezonie zniesiona jest granica wieku, pojawiło się dużo młodszych adeptów (źródło:Dzień Dobry TVN/x-news)