Tur Bielsk Podlaski pokonał ŁKS 1926 Łomża 1:0 i nadal jest liderem Keeza IV liga Piotr Łozowik
Takiego meczu dawno nie było. Tur Bielsk Podlaski w meczu na szczycie IV ligi spotkał się z ŁKS-em 1926 Łomża. Od 17 minuty gospodarze musieli radzić sobie w dziesiątkę. I mimo ataków non stop ŁKS-u wygrali 1:0 po fantastycznym golu strzelonym przez Karola Kosińskiego z połowy boiska.

Od 17 minuty piłkarze ŁKS 1926 Łomża mieli przewagę jednego piłkarza, po tym jak czerwoną kartkę otrzymał Patryk Stypułkowski. Przez całą pierwszą połowę goście nie wychodzili z połowy boiska Tura, ale nie potrafili przełamać obrony podopiecznych trenera Pawła Bierżyna.

W drugiej połowie Karol Kosiński otrzymał w środku boiska piłkę wybitą przez bramkarza. Zobaczył, że golkiper ŁKS-u wyszedł z bramki i zdecydował się na próbę przelobowania go. Piłka idealnie uderzona wpadła pod poprzeczkę.