"The Voice of Poland". Ware, Górniak i Grędziński na scenie...

  "The Voice of Poland". Ware, Górniak i Grędziński na scenie w finale!

  Telemagazyn.pl

  Program TV - Telemagazyn.pl

  Aktualizacja:

  Program TV - Telemagazyn.pl

  Kto otrzyma tytuł "The Voice of Poland"? W finałowej rozgrywce zmierzą się: Maja Kapłon z drużyny Marii Sadowskiej, Marta Gałuszewska z zespołu Michała Szpaka, Łukasz Łyczkowski z ekipy Tomsona i Barona oraz Michał Szczygieł, którego Trenerem jest Andrzej Piaseczny.
  obotni Finał 8. edycji "The Voice of Poland" widzowie z pewnością zapamiętają na długo. Będą momenty wzruszeń, radości, mistrzowskie duety i goście specjalni. Swoim repertuarem muzyczną scenę "The Voice of Poland" rozgrzeje brytyjska gwiazda Jessie Ware. Artystka znana jest szerokiej publiczności przede wszystkim za sprawą przeboju "Wildest Moments". W finałowym odcinku Jessie Ware zaprezentuje singiel "Alone", a wspólnie z uczestnikami 8. edycji "The Voice of Poland" zaśpiewa swój największy przebój "Say You Love Me".

  CZYTAJ TAKŻE:

  JESSIE WARE ZAPRASZA NA FINAŁ "THE VOICE OF POLAND"!

  MARTA GAŁUSZEWSKA W EUROPEJSKIM RANKINGU PRZESŁUCHAŃ W CIEMNO!

  "THE VOICE KIDS" Z NOWĄ DATĄ PREMIERY!


  W finałowym odcinku wystąpi również diva polskiej sceny muzycznej i Trenerka trzech edycji "The Voice of Poland" - Edyta Górniak. Setki nagród i wyróżnień, tysiące koncertów, ponad 3 miliony sprzedanych płyt. Wyróżnia ją niespotykana wrażliwość artystyczna, wszechstronność i oryginalność. Jest przykładem gwiazdy wielkiego formatu i oszałamiającej kariery. W sobotnim odcinku gwiazda zaśpiewa swój singiel "Andromeda". Edyta Górniak już niedługo usiądzie także w fotelu jurora w "The Voice Kids". Na tym nie koniec atrakcji. Na muzyczną scenę programu powróci także zwycięzca 7. edycji "The Voice of Poland" Mateusz Grędziński i zaprezentuje się w utworze "Już czas".

  Wielki Finał 8. edycji programu zostanie podzielony na trzy etapy. Rywalizacja będzie zacięta aż do ostatniej minuty, po każdej rundzie odpadnie jeden z finalistów. W pierwszym starciu, każdy z uczestników zaśpiewa cover piosenki angielskiej i wspólny duet z Trenerem. W rundzie drugiej, wybrana trójka zaśpiewa kultowe polskie przeboje, a w ostatnim etapie dwójka uczestników zaprezentuje swoje debiutanckie single. O tym, kto wygra program zadecydują wyłącznie widzowie. Linie SMS-owe są otwarte przez cały tydzień - widzowie mogą wysyłać SMS-y na swoich faworytów pod numer 7350: Maja Kapłon SMS o treści 12, Marta Gałuszewska SMS o treści 16, Michał Szczygieł SMS o treści 6 i Łukasz Łyczkowski SMS o treści 4.

  Czytaj treści premium w Kurierze Porannym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Poranny.pl poleca

  Wideo