"The Brain. Genialny umysł" odcinek 8. sezon 2. W ósmym odcinku 2. sezonu"The Brain. Genialny umysł" nie zabrakło emocji. W ostatniej odsłonie serii wystąpiła również białostoczanka. Karolina pokazała pamięć godną Oskara.

"The Brain. Genialny umysł" odcinek 8. sezon 2. Białostoczanka ma pamięć godną Oskara

Karolina to chodząca encyklopedia na temat Oscarowych nocy. Wie chyba o tych imprezach niemal wszystko! Dlatego zawodniczka musiała zmierzyć się z oscarowym quizem, z którego wyszła obronna ręką! Talent czy jedynie "suche wykucie faktów na blachę"? W każdym razie poziom wiedzy był imponujący!

Zobacz galerię
ZOBACZ TEŻ:Patrycja w The Brain. Genialny umysł. Jak poszło białostoczance? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Szczególnie trudny był drugi etap jej zadania, gdy białostoczanka musiała popatrzeć na kilkadziesiąt podobnych sukienek i wybrać te, które kiedykolwiek pojawiły się na czerwonym dywanie oskarowej gali. Karolina nie dość, że poprawnie wytypowała suknie, to jeszcze pamiętała kto i kiedy był w nie ubrany!

"The Brain. Genialny umysł" odcinek 8. sezon 2. Szybkie ręce, pamięć godna Oscara i genialny matematyk

Michał ma 16-lat i jest wielokrotnym Mistrzem Polski w układaniu kostki logicznej. Zawodnik w zadaniu w ciągu 100 sekund musiał ułożyć aż 6 kostek, z czego ostatnią układał tylko jedną ręką. Michał zakończył zadanie 18 sekund przed czasem.

Krzysztof sam siebie nazywa Mistrzem Gier Słownych. Zawodnik poradził sobie ze specjalnie przygotowanymi diagramami! Jeszcze jak! Zawodnik skończył zadanie przed czasem, udowadniając, że ma w głowie miliony słów!

Natalia ma 10 lat i doskonałą pamięć. Zbiera butelki, pisze książki, wszędzie jej pełno. Na multimedialnej tablicy został wyświetlony gigantyczny układ do gry w trasy, a Natalia musiała go zapamiętać, a następnie odtworzyć. Mała zawodniczka wykonała zadanie perfekcyjnie!

Piotr kocha fizykę, matematykę oraz informatykę. Dzięki temu doskonale zna język komputerów i potrafi błyskawicznie liczyć.Na ekranie zostały pokazane 3 kody binarne, natomiast Piotr musiał obliczyć to w pamięci na liczby systemu dziesiętnego, natomiast otrzymane wyniki były hasłami do komputerów, które zawodnik musiał odblokować. Zadanie zostało wykonane bezbłędnie

"The Brain. Genialny umysł" sezon 2. odcinek 8. Kto wygrał?

Do finałowej trójki przeszli Michał, Karolina oraz Krzysztof.
ZWYCIĘZCĄ ODCINKA ZOSTAŁ MICHAŁ