Tato i córka z Jędrzejowa podbijają TikToka. Ich filmiki...

  Tato i córka z Jędrzejowa podbijają TikToka. Ich filmiki obejrzało już kilka milionów ludzi. Naśladują ich osoby z zagranicy (WIDEO)

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Tato Michał i córka Julka z Jędrzejowa podbijają TikToka. Ich filmiki obejrzało już kilka milionów ludzi na świecie.
  1/7
  przejdź do galerii

  Tato Michał i córka Julka z Jędrzejowa podbijają TikToka. Ich filmiki obejrzało już kilka milionów ludzi na świecie. ©TikTok, lewarek0

  Tato Michał i córka Julka to duet, który nie ma sobie równych. Rodzinka Smolarczyk z Jędrzejowa swoimi krótkimi, przezabawnymi filmikami podbija internet, a konkretnie TikToka. Ich dzieła, obejrzało już kilka milionów osób z różnych zakątków świata. Są i tacy, którzy naśladują ten przesympatyczny duet, inni natomiast dodają reakcje do ich pomysłów. Jak to się stało, że tato i córka stali się TikTokerami? Zobaczcie.
  Michał Smolarczyk i jego 16-letnia córka Julka to rodowici jędrzejowianie. Pan Michał przez 20 lat był piłkarzem Naprzodu Jędrzejów, a obecnie prowadzi restaurację Staromiejską przy ulicy 11 Listopada w Jędrzejowie. Julka ma 16 lat i jest uczennicą pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego imienia Cypriana Kamila Norwida w Kielcach, na profilu matematyczno-geograficznym.

  Zaczęło się od... pandemii

  Duet: tata i córka, od kilkunastu tygodni nagrywa krótkie, przezabawne filmiki na TikToka. Co ich do tego skłoniło?

  - Właściwie zaczęło się od... pandemii. W momencie kiedy dotychczasowe życie - moją pracę w restauracji i zajęcia córki w szkole, do góry nogami przewrócił koronawirus, czas "zamknięcia" w domu musieliśmy jakoś zapełnić. Jako, że od zawsze mamy z córką świetny kontakt, Julka wpadła na pomysł, abyśmy wspólnie nagrywali i wrzucali krótkie, wesołe filmiki na TikToka - opowiada pan Michał i dodaje: - Od zawsze biorę życie na wesoło, mam poczucie humoru i dystans do siebie. Patrzę na świat pozytywnie, dlatego zgodziłem się. Stąd na TikToku już kilkanaście filmików z naszym udziałem.

  Trwające od kilku do kilkudziesięciu sekund filmiki, w których główne role odgrywa duet Smolarczyków, pokazują świat na wesoło w przeróżny sposób. Ich pomysłowe etiudy w szybkim tempie zaczęły podbijać nie tylko polskiego, ale i zagranicznego TikToka.

  Ostatni filmik, w którym pan Michał odwraca uwagę córki i korzystając z okazji uderza ją śmietanowym tortem w twarz, obejrzało już prawie 6 milionów osób! Z całego świata spływają też reakcje odbiorców. Zaczęły spływać też zaproszenia z programów śniadaniowych.

  Zobaczcie:

  https://www.tiktok.com/@lewarek0/video/6926908362177203461?lang=pl-PL&is_copy_url=1&is_from_webapp=v2
  - Nie spodziewaliśmy się tak dużego i pozytywnego odbioru naszych filmików. Zaczęło się od tego, że nagrywaliśmy je dla zabicia czasu i dla zabawy. Teraz wiele osób pisze do nas, że jesteśmy kochani, że fajnie ogląda się taką relację taty i córki i żebyśmy nagrywali dalej. To dla nas bardzo miłe i motywujące do działania - dodaje Julka.

  Jak podkreśla pan Michał, to Julia jest pomysłodawczynią i reżyserem wszystkich przedsięwzięć. Czasem czerpie inspiracje od innych, ale wiele pomysłów jest jej autorstwa.

  - Moim ulubionym filmikiem jest motyw starego zdjęcia, na którym jestem ja z córką i odtworzeniem go w dzisiejszych czasach - mówi pan Michał.

  >>>Kliknij i oglądaj na TikToku<<<

  - Moim natomiast jest ten ostatni filmik z bitą śmietaną - przyznaje Julka.

  Ile trwa nagrywanie?
  Wszystko zależy od tego czy w danej scence zaplanowana jakaś choreografia...

  - Najwięcej czasu spędzamy na opanowaniu układu tanecznego. Oczywiście, ja mam z tym największy problem. Świątecznej choreografii uczyłem się przez kilka godzin - przyznaje z uśmiechem pan Michał.

  Świąteczny TikTok Smolarczyków

  - Ale wiele filmików udaje nam się nagrywać bardzo szybko - nawet w kilka minut - dodaje Julia.

  W najbliższym czasie jędrzejowscy TikTokerzy planują dla swoich widzów filmik z treningu na siłowni. Jaki będzie efekt? Z pewnością będziemy obserwować.

  Pan Michał i Julka zachęcali do udziału w scenkach także panią Ewę - żonę pana Michała i mamę Julki oraz Krystiana - syna i brata. Być może i oni pojawią w którychś produkcjach.

  Zobaczcie ich: Tato i córka z Jędrzejowa podbijają TikToka

  Czytaj treści premium w Kurierze Porannym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Poranny.pl poleca

  Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Porannego za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

  Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Porannego za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

  GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

  GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

  Pokaż się w internecie! >> Zapisz się za darmo do lokalnej bazy firm.

  Pokaż się w internecie! >> Zapisz się za darmo do lokalnej bazy firm.

  Oto lista najbardziej popularnych ginekologów - Białystok, woj. podlaskie

  Oto lista najbardziej popularnych ginekologów - Białystok, woj. podlaskie

  Pierwsza pomoc w wypadkach drogowych