Tankuj taniej z Programem BIZNESTANK

Materiał promocyjny PKN ORLEN
PKN ORLEN posiada ofertę skierowaną do klientów biznesowych - małych i średnich przedsiębiorstw. Program BIZNESTANK to nie tylko rabaty na paliwo i usługi na stacjach ORLEN, ale także wygoda w obsłudze płatności i rozliczeń.

Wszyscy wiemy jak ważny jest czas. Osoby, które prowadzą własny biznes docenią wszystko to, co wiąże się z oszczędnością ich czasu. To właśnie dla nich PKN ORLEN wprowadził Program BIZNESTANK.

Do kogo skierowany jest Program BIZNESTANK

To idealne rozwiązanie dla klientów, którzy prowadzą działalność gospodarczą w formie:

  • Działalności Indywidualnej (na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej);
  • Spółki Cywilnej;
  • Spółki Jawnej;
  • Spółki z Ograniczoną Odpowiedzialnością;
  • Spółki Akcyjnej;
  • Spółki komandytowej;
  • podmiotów z sektora budżetowego;
  • działalności rolniczej.

Program BIZNESTANK - korzyści!

Udział w Programie BIZNESTANK oznacza tankowanie paliwa z atrakcyjnymi rabatami gotówkowymi, które są naliczane automatycznie, od razu po podpisaniu umowy na wszystkich stacjach ORLEN.
Każdy klient otrzymuje rabat na start w wysokości 5gr na paliwa EFECTA oraz 7gr na paliwa VERVA. Wysokość rabatu może ulec zmianie, w zależności od wielkości miesięcznych zakupów może on wzrosnąć aż do 12gr.

Oprócz obniżki na paliwo każdy klient Programu BIZNESTANK może skorzystać z rabatu na myjnię automatyczną i odkurzacz w wysokości 10%.

Tankuj taniej z Programem BIZNESTANK

Program BIZNESTANK - Jak przystąpić ?

Aby przystąpić do programu, wystarczy dokonać rejestracji online, następnie wybrać stację ORLEN oraz przygotować kopie dokumentów, potwierdzających prowadzenie działalności gospodarczej. Na podstawie tych dokumentów, już na stacji podpisywana jest umowa rabatowa i wydana zostaje karta BIZNESTANK.

Od momentu podpisania umowy, przy każdym zakupie paliw, należny rabat generuje się automatycznie - trzeba tylko okazać kasjerowi kartę BIZNESTANK.mSprzedaż paliw z kartą rabatową BIZNESTANK dokonywana jest w cenie detalicznej, obowiązującej w dniu zakupu na danej stacji paliw, pomniejszonej o przyznany upust cenowy.

Poza rabatami na paliwo i wybrane usługi, każdy klient otrzymuje także szybką obsługę transakcji na stacjach paliw po okazaniu karty oraz przyspieszone fakturowanie - dane firmy są już zapisane w systemie i nie trzeba ich podawać za każdym razem przy kasie. Program BIZNESTANK to także wygodny sposób rozliczania wydatków na paliwo dzięki dowolnemu fakturowaniu i możliwości odbierania zbiorczych faktur.

Program BIZNESTANK - ale to nie wszystko!

Obecnie prawie każdy ma przy sobie smartfon, a z ostatnich badań wynika, że ponad 30 proc. Polaków deklaruje, że płaci zbliżeniowo telefonem. Smartfon pozwala zastąpić jednocześnie portfel i karty płatnicze. Dlatego też PKN ORLEN umożliwił swoim Klientom zastąpienie tradycyjnej karty BIZNESTANK nowoczesną wirtualną kartą BIZNESTANK, którą można dołączyć do aplikacji ORLEN VITAY.

W celu zamiany tradycyjnej karty BIZNESTANK na kartę wirtualną BIZNESTANK wystarczy odebrać na stacji paliw kartę, zawierającą unikatowy numer i wprowadzić go do aplikacji.

Ważne jest, aby posiadać ważną umowę BIZNESTANK. Po dodaniu do aplikacji ORLEN VIATY karty wirtualnej BIZNESTANK można zacząć z niej korzystać bez konieczności poszukiwania w portfelu fizycznego oryginału. Warto ją jednak zachować, gdyby pojawiła się potrzeba ponownego wygenerowania wirtualnej karty BIZNESTANK, np. w przypadku zmiany telefonu.

Karta wirtualna BIZNESTANK to przede wszystkim wygoda. Każdy Klient posiadający aplikację ORLEN VITAY z płatnością mobilną ORLEN PAY i kartę wirtualną ma możliwość płacenia telefonem za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze, korzystając przy tym z dotychczasowych rabatów Programu BIZNESTANK.

Karta wirtualna BIZNESTANK oprócz możliwości uzyskania korzystnego rabatu na paliwo pozwala także na uzyskanie zniżek na wybrane usługi na stacjach paliw ORLEN – myjnię automatyczną oraz odkurzacz. Dodatkowo Klienci, którzy są uczestnikami Programu VITAY mogą zbierać punkty VITAY za wszystkie zakupione na stacji produkty.

Karta BIZNESTANK - to się po prostu opłaca!

Sprawdź: www.biznestank.orlen.pl

Tankuj taniej z Programem BIZNESTANK

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Tankuj taniej z Programem BIZNESTANK - Motofakty

Wróć na poranny.pl Kurier Poranny
Dodaj ogłoszenie