Szczypiorniści MOKS przegrali z AZS UMCS Lublin

Szczypiorniści MOKS nie dali rady w Lublinie
Szczypiorniści MOKS nie dali rady w Lublinie Fot. Archiwum
MOKS Słoneczny Stok Białystok uległ na wyjeździe AZS UMCS Lublin 24:28.

- Niestety, nie daliśmy rady, ale wpływ na wydarzenia na boisku miała kontuzja Przemka Borsuka, który musiał zejść z boiska w 15. minucie gry - mówi Andrzej Nocny, trener białostoczan.

"Słoneczni" wtedy prowadzili 7:3 i nic nie zapowiadało bolesnej porażki. Jak się okazało, gospodarze wykorzystali brak w składzie lidera gości i już do przerwy wypracowali przewagę.

- Później trochę sie pozbieraliśmy, ale nie daliśmy rady dogonić rywali i potrafiliśmy tylko zmniejszyć rozmiary porażki - dodaje Nocny.

wyniki

AZS UMCS Lublin - MOKS Słoneczny Stok Białystok 28:24 (17:9).
MOKS: M. Dziekoński (Malinowski) - Derewońko - 5, Bobowski - 5, E. Dziekoński - 4, Bojaryn - 3, Borsuk - 2, Zyskowski - 2, Maksim - 2, Kosiński - 1, Kobuz.

AZS UW Warszawa - Victoria Tomaszów Mazowiecki 26:21, Anilana Łódź - Trójka Ostrołęka 34:32, Hand Med Płock - Wilanowia Warszawa 36:35, Czarni Regimin - Wisła II Płock 26:40, Azoty II Puławy - Warszawianka IIWarszawa 27:23. Mecz: AZS Politechnika Warszawa - Włókniarz Konstantynów Łódzki - zakończył się w niedzielę późnym wieczorem.

Program 12. kolejki
13-14 grudnia: Trójka - MOKS, Warszawianka II - AZS UMCS, Wisła II - Azoty II, Victoria - Czarni, Włókniarz - AZS UW, Wilanowia - Politechnika, Anilana - Hand Med.